Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026. | 3 | 1 | 0 | 0 | 75,0% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| 31.10.2026. | 235 | 73 | 0 | 0 | 76,3% |
| 30.10.2026. | 66 | 11 | 0 | 0 | 85,7% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 556 | 444 | 112 | 0 | 79,9% |
| 90–94,9% | 131 | 105 | 26 | 0 | 80,2% |
| 95%+ | 3 | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 49 | 42 | 7 | 0 | 85,7% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 49 | 42 | 7 | 0 | 85,7% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 108 | 90 | 18 | 0 | 83,3% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 84 | 68 | 16 | 0 | 81,0% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 84 | 68 | 16 | 0 | 81,0% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 152 | 123 | 29 | 0 | 80,9% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 41 | 32 | 9 | 0 | 78,0% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 25 | 18 | 7 | 0 | 72,0% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 21 | 15 | 6 | 0 | 71,4% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 28 | 19 | 9 | 0 | 67,9% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 28 | 19 | 9 | 0 | 67,9% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 5 mali uzorak | 5 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 5 mali uzorak | 5 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 2 mali uzorak | 1 | 1 | 0 | 50,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 2 | 3 | 0 | 40,0% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 0 | 1 | 0 | 0,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30.10.2026.
19:30
|
Rapperswil — Stade Nyonnais
Challenge League
|
FT
1:4
HT 0:0
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
91,7% | 68,1% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:30
|
Rapperswil — Stade Nyonnais
Challenge League
|
FT
1:4
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
88,6% | 68,0% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:30
|
Rapperswil — Stade Nyonnais
Challenge League
|
FT
1:4
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
88,6% | 68,0% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Lokomotive Leipzig — Altglienicke
Regionalliga - Nordost
|
FT
3:1
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,6% | 71,5% | 14 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Lokomotive Leipzig — Altglienicke
Regionalliga - Nordost
|
FT
3:1
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,6% | 71,5% | 14 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
BFC Dynamo — RSV Eintracht
Regionalliga - Nordost
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
87,1% | 70,6% | 14 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
BFC Dynamo — RSV Eintracht
Regionalliga - Nordost
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,1% | 70,6% | 14 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Atlas Delmenhorst — VfB Oldenburg
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
89,4% | 70,1% | 13 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Atlas Delmenhorst — VfB Oldenburg
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:0
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
89,4% | 70,1% | 13 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Atlas Delmenhorst — VfB Oldenburg
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
89,4% | 70,1% | 13 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Atlas Delmenhorst — VfB Oldenburg
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:0
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
89,4% | 70,1% | 13 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
TSV 1860 München — Buchbach
Regionalliga - Bayern
|
FT
4:3
HT 2:3
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,0% | 73,3% | 15 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
TSV 1860 München — Buchbach
Regionalliga - Bayern
|
FT
4:3
HT 2:3
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,0% | 73,3% | 15 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Lyngby — Randers FC
Superliga
|
FT
2:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
87,0% | 64,5% | 11 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Lyngby — Randers FC
Superliga
|
FT
2:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,0% | 64,5% | 11 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Bodo/Glimt — Viking
Eliteserien
|
FT
3:2
HT 3:2
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ · 1. poluvreme
|
88,7% | 80,9% | 23 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Bodo/Glimt — Viking
Eliteserien
|
FT
3:2
HT 3:2
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 · 1. poluvreme
|
88,7% | 80,9% | 23 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Bodo/Glimt — Viking
Eliteserien
|
FT
3:2
HT 3:2
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
88,2% | 81,8% | 23 | Prošao |
|
30.10.2026.
19:00
|
Bodo/Glimt — Viking
Eliteserien
|
FT
3:2
HT 3:2
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
88,2% | 81,8% | 23 | Prošao |
|
30.10.2026.
18:30
|
Lokomotiv Sofia — Botev Plovdiv
First League
|
FT
2:5
HT 1:2
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
85,0% | 69,5% | 12 | Pao |
|
30.10.2026.
18:00
|
NK Slaven Belupo — Istra 1961
HNL
|
FT
0:2
HT 0:0
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
85,4% | 65,8% | 10 | Pao |
|
30.10.2026.
18:00
|
Esenler Erokspor — Keçiörengücü
1. Lig
|
FT
3:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
87,1% | 69,1% | 11 | Pao |
|
30.10.2026.
17:00
|
Shakhtar Donetsk — Obolon'-Brovar
Premier League
|
FT
2:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
90,2% | 64,8% | 12 | Prošao |
|
30.10.2026.
17:00
|
Shakhtar Donetsk — Obolon'-Brovar
Premier League
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,3% | 65,8% | 12 | Prošao |
|
30.10.2026.
17:00
|
HNK Cibalia — Karlovac 1919
First NL
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
|
85,1% | 67,3% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
02:30
|
Atletico Nacional — Santa Fe
Primera A
|
FT
2:0
HT 2:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
85,7% | 87,2% | 36 | Prošao |
|
30.10.2026.
01:30
|
FBC Melgar — Comerciantes Unidos
Primera División
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
87,4% | 84,7% | 28 | Prošao |
|
30.10.2026.
01:30
|
Gremio — Atletico Paranaense
Serie A
|
FT
2:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
85,0% | 86,2% | 29 | Prošao |
|
30.10.2026.
00:30
|
America de Cali — Fortaleza FC
Primera A
|
FT
2:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,0% | 87,5% | 34 | Pao |
|
30.10.2026.
00:00
|
Vasco DA Gama — Flamengo
Serie A
|
FT
1:4
HT 1:2
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,6% | 87,3% | 29 | Pao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →