Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026. | 12 | 6 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| 31.10.2026. | 235 | 73 | 0 | 0 | 76,3% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 512 | 403 | 109 | 0 | 78,7% |
| 90–94,9% | 126 | 99 | 27 | 0 | 78,6% |
| 95%+ | 3 | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 103 | 88 | 15 | 0 | 85,4% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 149 | 123 | 26 | 0 | 82,6% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 43 | 35 | 8 | 0 | 81,4% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 43 | 35 | 8 | 0 | 81,4% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 18 | 14 | 4 | 0 | 77,8% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 77 | 59 | 18 | 0 | 76,6% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 77 | 59 | 18 | 0 | 76,6% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 37 | 28 | 9 | 0 | 75,7% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 24 | 17 | 7 | 0 | 70,8% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 26 | 17 | 9 | 0 | 65,4% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 26 | 17 | 9 | 0 | 65,4% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 4 mali uzorak | 4 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 4 mali uzorak | 4 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 2 mali uzorak | 1 | 1 | 0 | 50,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 4 mali uzorak | 1 | 3 | 0 | 25,0% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 0 | 1 | 0 | 0,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02.11.2026.
19:00
|
Atletico DE Rafaela — Patronato
Primera Nacional
|
FT
0:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
93,2% | 88,6% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Atletico DE Rafaela — Patronato
Primera Nacional
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
90,0% | 88,2% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Atletico DE Rafaela — Patronato
Primera Nacional
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
85,7% | 87,1% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Atletico DE Rafaela — Patronato
Primera Nacional
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
85,7% | 87,1% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Atletico DE Rafaela — Patronato
Primera Nacional
|
FT
0:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
|
85,5% | 87,1% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Chacarita Juniors — Nueva Chicago
Primera Nacional
|
FT
2:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
95,2% | 89,2% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Chacarita Juniors — Nueva Chicago
Primera Nacional
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
91,5% | 89,3% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Chacarita Juniors — Nueva Chicago
Primera Nacional
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
91,1% | 88,7% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Chacarita Juniors — Nueva Chicago
Primera Nacional
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
91,1% | 88,7% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Chacarita Juniors — Nueva Chicago
Primera Nacional
|
FT
2:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
|
87,8% | 89,1% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Chacarita Juniors — Nueva Chicago
Primera Nacional
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
|
87,8% | 88,8% | 34 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Kongsvinger — Stabaek
1. Division
|
FT
1:2
HT 1:2
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
89,6% | 83,5% | 26 | Pao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Kongsvinger — Stabaek
1. Division
|
FT
1:2
HT 1:2
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
89,6% | 83,5% | 26 | Pao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Kongsvinger — Stabaek
1. Division
|
FT
1:2
HT 1:2
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
88,7% | 81,8% | 26 | Prošao |
|
02.11.2026.
19:00
|
Kongsvinger — Stabaek
1. Division
|
FT
1:2
HT 1:2
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
88,7% | 81,8% | 26 | Prošao |
|
02.11.2026.
18:30
|
Valladolid — Leganes
Segunda División
|
FT
4:3
HT 3:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,8% | 65,9% | 11 | Pao |
|
02.11.2026.
18:30
|
Arda Kardzhali — Septemvri Sofia
First League
|
FT
2:1
HT 2:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
87,4% | 69,9% | 11 | Pao |
|
02.11.2026.
18:00
|
Kayserispor — Muğlaspor
1. Lig
|
FT
6:0
HT 3:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,2% | 66,1% | 11 | Pao |
|
02.11.2026.
17:00
|
Karpaty — Kudrivka
Premier League
|
FT
5:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
87,9% | 64,3% | 10 | Pao |
|
02.11.2026.
17:00
|
All Boys — CA Estudiantes
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
95,7% | 87,9% | 32 | Prošao |
|
02.11.2026.
17:00
|
All Boys — CA Estudiantes
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
91,9% | 87,1% | 32 | Prošao |
|
02.11.2026.
17:00
|
All Boys — CA Estudiantes
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
91,9% | 87,1% | 32 | Prošao |
|
02.11.2026.
17:00
|
All Boys — CA Estudiantes
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
91,7% | 87,7% | 32 | Prošao |
|
02.11.2026.
17:00
|
All Boys — CA Estudiantes
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
|
88,8% | 87,4% | 32 | Prošao |
|
02.11.2026.
17:00
|
All Boys — CA Estudiantes
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
|
88,6% | 86,0% | 32 | Prošao |
|
02.11.2026.
17:00
|
All Boys — CA Estudiantes
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ · Ceo meč
|
86,9% | 86,5% | 32 | Prošao |
|
02.11.2026.
16:30
|
FC Voluntari — Farul Constanta
Liga I
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,1% | 71,7% | 14 | Prošao |
|
02.11.2026.
16:15
|
Oviedo — Las Palmas
Segunda División
|
FT
2:3
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,4% | 64,8% | 10 | Pao |
|
02.11.2026.
14:00
|
Marko — Apollon Pontou
Super League 2
|
FT
2:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
92,4% | 67,5% | 10 | Prošao |
|
02.11.2026.
14:00
|
Marko — Apollon Pontou
Super League 2
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
87,9% | 67,6% | 10 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →