Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

VIP transparentnost

VIP istorija i stvarna prolaznost

Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.

✓ Model procena ≥ 85% ✓ Pouzdanost ≥ 55% ✓ Uzorak ≥ 10 ✓ WON / LOST / VOID iz grading sistema
Važno: prolaznost se računa kao WON / (WON + LOST). VOID se prikazuje, ali ne ulazi u imenilac. Istorija za period pre uvođenja ove stranice rekonstruisana je iz graded prediction zapisa po trenutno aktivnim VIP pravilima. Ovo nije ROI/profit statistika i modelska procena nije isto što i stvarna prolaznost. Više tipova iz iste utakmice može biti međusobno povezano, pa je prikazani procenat prolaznost tipova, a ne procenat nezavisnih utakmica. Kako se računa prolaznost? · Odgovorno klađenje
81,7%
stvarna prolaznost
496 / 111
prošlo / palo
607
ocenjenih tipova · 265 utakmica
0
void · ne ulazi u procenat

VIP statistika po datumu

Dnevni pregled VIP tipova za izabrani period.
Datum Prošlo Palo Čeka proveru Void Prolaznost
07.11.2026. 143 26 0 0 84,6%
06.11.2026. 77 19 0 0 80,2%
05.11.2026. 18 9 0 0 66,7%
04.11.2026. 10 4 0 0 71,4%
03.11.2026. 29 5 0 0 85,3%
02.11.2026. 54 12 0 0 81,8%
01.11.2026. 165 36 0 0 82,1%

Prolaznost po modelskoj proceni

Da li viši model % zaista prati bolji stvarni učinak.
Model procena Tipova Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
85–89,9% 468 383 85 0 81,8%
90–94,9% 136 111 25 0 81,6%
95%+ 3 2 1 0 66,7%

Prolaznost VIP predloga po tipu

Stvarna prolaznost svakog tipa u izabranom periodu. Tipovi sa najmanje 10 ocenjenih predloga prikazani su kao pouzdaniji uzorak.
Tip Period Ocenjeno Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč 134 116 18 0 86,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
Ceo meč 14 12 2 0 85,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme 83 71 12 0 85,5%
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč 16 13 3 0 81,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč 16 13 3 0 81,3%
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč 55 43 12 0 78,2%
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč 55 43 12 0 78,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč 36 28 8 0 77,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč 18 14 4 0 77,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme 77 59 18 0 76,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme 77 59 18 0 76,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme 8 mali uzorak 8 0 0 100,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme 8 mali uzorak 8 0 0 100,0%
Domaćin ili gost
12
Ceo meč 3 mali uzorak 3 0 0 100,0%
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč 1 mali uzorak 1 0 0 100,0%
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč 1 mali uzorak 1 0 0 100,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč 5 mali uzorak 4 1 0 80,0%

Istorija VIP rezultata

607 VIP tipova na 265 utakmica u poslednjih 7 dana · 30 redova po strani · strana 5 / 21.
Datum Utakmica FT / HT Tip Model Pouzdanost Uzorak Rezultat
07.11.2026.
14:00
Chemnitzer FC — Greifswalder FC
Regionalliga - Nordost
FT 0:4
HT 0:2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
89,1% 73,6% 14 Prošao
07.11.2026.
14:00
Chemnitzer FC — Greifswalder FC
Regionalliga - Nordost
FT 0:4
HT 0:2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
89,1% 73,6% 14 Prošao
07.11.2026.
14:00
Eimsbütteler TV — Todesfelde
Regionalliga - Nord
FT 0:0
HT 0:0
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
92,5% 75,8% 16 Pao
07.11.2026.
14:00
Eimsbütteler TV — Todesfelde
Regionalliga - Nord
FT 0:0
HT 0:0
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
92,5% 75,8% 16 Pao
07.11.2026.
14:00
Eimsbütteler TV — Todesfelde
Regionalliga - Nord
FT 0:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
89,2% 74,1% 16 Pao
07.11.2026.
14:00
Eimsbütteler TV — Todesfelde
Regionalliga - Nord
FT 0:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
89,2% 74,1% 16 Pao
07.11.2026.
14:00
Werder Bremen II — Bremer SV
Regionalliga - Nord
FT 0:1
HT 0:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
88,7% 71,3% 13 Pao
07.11.2026.
14:00
Werder Bremen II — Bremer SV
Regionalliga - Nord
FT 0:1
HT 0:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
88,7% 71,3% 13 Pao
07.11.2026.
14:00
Werder Bremen II — Bremer SV
Regionalliga - Nord
FT 0:1
HT 0:1
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
88,7% 70,7% 13 Pao
07.11.2026.
14:00
Werder Bremen II — Bremer SV
Regionalliga - Nord
FT 0:1
HT 0:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
88,7% 70,7% 13 Pao
07.11.2026.
13:00
Zemun — IMT Novi Beograd
Super Liga
FT 1:1
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
87,1% 72,3% 14 Prošao
07.11.2026.
13:00
VfL Osnabrück — 1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
FT 0:1
HT 0:0
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
85,6% 63,8% 10 Prošao
07.11.2026.
13:00
Holstein Kiel — Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
FT 1:2
HT 0:1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
87,8% 67,8% 10 Prošao
07.11.2026.
12:30
Botev Vratsa — Lokomotiv Plovdiv
First League
FT 1:2
HT 0:1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
87,5% 67,9% 11 Prošao
07.11.2026.
12:00
Epitsentr Dunayivtsi — Kryvbas KR
Premier League
FT 1:1
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
92,1% 68,2% 10 Prošao
07.11.2026.
11:30
Keçiörengücü — Manisa F.K.
1. Lig
FT 1:0
HT 1:0
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
85,4% 70,2% 12 Prošao
07.11.2026.
08:30
Gimcheon Sangmu FC — FC Anyang
K League 1
FT 1:0
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
89,6% 87,1% 33 Prošao
07.11.2026.
08:00
Kashiwa Reysol — Kawasaki Frontale
J1 League
FT 2:1
HT 1:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
85,6% 67,1% 10 Prošao
07.11.2026.
08:00
Kashiwa Reysol — Kawasaki Frontale
J1 League
FT 2:1
HT 1:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
85,6% 67,1% 10 Prošao
07.11.2026.
07:00
FC Tokyo — Kashima
J1 League
FT 2:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
85,9% 71,5% 13 Prošao
07.11.2026.
07:00
FC Tokyo — Kashima
J1 League
FT 2:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
85,9% 71,5% 13 Prošao
07.11.2026.
07:00
Avispa Fukuoka — V-varen Nagasaki
J1 League
FT 1:1
HT 0:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
86,2% 72,1% 13 Prošao
07.11.2026.
07:00
Avispa Fukuoka — V-varen Nagasaki
J1 League
FT 1:1
HT 0:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
86,2% 72,1% 13 Prošao
07.11.2026.
06:00
Jeju United FC — Gwangju FC
K League 1
FT 1:1
HT 1:1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
89,0% 88,4% 33 Prošao
07.11.2026.
06:00
Iwaki — Montedio Yamagata
J2 League
FT 2:0
HT 1:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
88,3% 69,8% 13 Prošao
07.11.2026.
06:00
Blaublitz Akita — Oita Trinita
J2 League
FT 2:1
HT 0:1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
88,5% 74,2% 15 Prošao
07.11.2026.
06:00
Blaublitz Akita — Oita Trinita
J2 League
FT 2:1
HT 0:1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
85,9% 87,9% 33 Prošao
07.11.2026.
06:00
Albirex Niigata — Imabari
J2 League
FT 1:0
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
86,6% 75,3% 16 Prošao
07.11.2026.
06:00
Yokohama FC — Fujieda MYFC
J2 League
FT 4:0
HT 1:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
86,7% 71,2% 13 Prošao
07.11.2026.
06:00
Tokushima Vortis — Tegevajaro Miyazaki
J2 League
FT 1:2
HT 1:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
88,3% 71,4% 13 Prošao

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.