Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

VIP transparentnost

VIP istorija i stvarna prolaznost

Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.

✓ Model procena ≥ 85% ✓ Pouzdanost ≥ 55% ✓ Uzorak ≥ 10 ✓ WON / LOST / VOID iz grading sistema
Važno: prolaznost se računa kao WON / (WON + LOST). VOID se prikazuje, ali ne ulazi u imenilac. Istorija za period pre uvođenja ove stranice rekonstruisana je iz graded prediction zapisa po trenutno aktivnim VIP pravilima. Ovo nije ROI/profit statistika i modelska procena nije isto što i stvarna prolaznost. Više tipova iz iste utakmice može biti međusobno povezano, pa je prikazani procenat prolaznost tipova, a ne procenat nezavisnih utakmica. Kako se računa prolaznost? · Odgovorno klađenje
83,9%
stvarna prolaznost
2963 / 568
prošlo / palo
3531
ocenjenih tipova · 1573 utakmica
0
void · ne ulazi u procenat

VIP statistika po datumu

Dnevni pregled VIP tipova za izabrani period.
Datum Prošlo Palo Čeka proveru Void Prolaznost
07.11.2026. 176 29 0 0 85,9%
06.11.2026. 77 19 0 0 80,2%
05.11.2026. 18 9 0 0 66,7%
04.11.2026. 10 4 0 0 71,4%
03.11.2026. 29 5 0 0 85,3%
02.11.2026. 54 12 0 0 81,8%
01.11.2026. 165 36 0 0 82,1%
31.10.2026. 235 73 0 0 76,3%
30.10.2026. 66 11 0 0 85,7%
29.10.2026. 42 4 0 0 91,3%
28.10.2026. 20 4 0 0 83,3%
27.10.2026. 11 1 0 0 91,7%
26.10.2026. 26 7 0 0 78,8%
25.10.2026. 186 37 0 0 83,4%
24.10.2026. 245 48 0 0 83,6%
23.10.2026. 45 4 0 0 91,8%
22.10.2026. 9 0 0 0 100,0%
21.10.2026. 24 3 0 0 88,9%
20.10.2026. 25 4 0 0 86,2%
19.10.2026. 20 7 0 0 74,1%
18.10.2026. 149 29 0 0 83,7%
17.10.2026. 108 11 0 0 90,8%
16.10.2026. 41 4 0 0 91,1%
15.10.2026. 21 0 0 0 100,0%
14.10.2026. 33 12 0 0 73,3%
13.10.2026. 16 5 0 0 76,2%
12.10.2026. 34 6 0 0 85,0%
11.10.2026. 164 30 0 0 84,5%
10.10.2026. 99 19 0 0 83,9%
09.10.2026. 36 10 0 0 78,3%
08.10.2026. 12 2 0 0 85,7%
07.10.2026. 5 1 0 0 83,3%
06.10.2026. 13 2 0 0 86,7%
05.10.2026. 21 1 0 0 95,5%
04.10.2026. 41 15 0 0 73,2%
03.10.2026. 80 11 0 0 87,9%
02.10.2026. 8 5 0 0 61,5%
01.10.2026. 1 1 0 0 50,0%
30.09.2026. 6 0 0 0 100,0%
29.09.2026. 6 4 0 0 60,0%
28.09.2026. 4 8 0 0 33,3%
27.09.2026. 66 6 0 0 91,7%
26.09.2026. 45 8 0 0 84,9%
25.09.2026. 4 2 0 0 66,7%
23.09.2026. 2 0 0 0 100,0%
22.09.2026. 15 1 0 0 93,8%
21.09.2026. 14 4 0 0 77,8%
20.09.2026. 100 13 0 0 88,5%
19.09.2026. 107 11 0 0 90,7%
18.09.2026. 14 3 0 0 82,4%
17.09.2026. 4 1 0 0 80,0%
16.09.2026. 11 2 0 0 84,6%
15.09.2026. 20 1 0 0 95,2%
14.09.2026. 20 2 0 0 90,9%
13.09.2026. 107 5 0 0 95,5%
12.09.2026. 41 16 0 0 71,9%
11.09.2026. 12 0 0 0 100,0%

Prolaznost po modelskoj proceni

Da li viši model % zaista prati bolji stvarni učinak.
Model procena Tipova Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
85–89,9% 2831 2356 475 0 83,2%
90–94,9% 683 593 90 0 86,8%
95%+ 17 14 3 0 82,4%

Prolaznost VIP predloga po tipu

Stvarna prolaznost svakog tipa u izabranom periodu. Tipovi sa najmanje 10 ocenjenih predloga prikazani su kao pouzdaniji uzorak.
Tip Period Ocenjeno Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme 46 41 5 0 89,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme 46 41 5 0 89,1%
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč 295 253 42 0 85,8%
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč 295 253 42 0 85,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč 42 36 6 0 85,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme 429 366 63 0 85,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme 429 366 63 0 85,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč 393 334 59 0 85,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme 744 630 114 0 84,7%
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč 12 10 2 0 83,3%
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč 209 170 39 0 81,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč 209 170 39 0 81,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč 252 203 49 0 80,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
Ceo meč 41 31 10 0 75,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč 50 35 15 0 70,0%
Domaćin ili gost
12
Ceo meč 19 13 6 0 68,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč 12 8 4 0 66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč 5 mali uzorak 2 3 0 40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč 3 mali uzorak 1 2 0 33,3%

Istorija VIP rezultata

3531 VIP tipova na 1573 utakmica u poslednjih 90 dana · 30 redova po strani · strana 5 / 118.
Datum Utakmica FT / HT Tip Model Pouzdanost Uzorak Rezultat
07.11.2026.
14:45
Gobelins — La Roche VF
Ligue 3
FT 0:1
HT 0:1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
91,7% 68,5% 11 Prošao
07.11.2026.
14:45
Rouen — Bastia
Ligue 3
FT 2:0
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
91,5% 66,5% 10 Prošao
07.11.2026.
14:45
Rouen — Bastia
Ligue 3
FT 2:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
85,9% 67,4% 10 Prošao
07.11.2026.
14:45
Villefranche — Quevilly
Ligue 3
FT 0:2
HT 0:1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
91,5% 64,2% 10 Prošao
07.11.2026.
14:45
Concarneau — Fleury 91
Ligue 3
FT 2:0
HT 1:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
92,4% 68,0% 10 Prošao
07.11.2026.
14:45
Bourg-en-bresse 01 — Le Puy Foot
Ligue 3
FT 1:1
HT 1:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
91,4% 70,3% 12 Prošao
07.11.2026.
14:45
Bourg-en-bresse 01 — Le Puy Foot
Ligue 3
FT 1:1
HT 1:0
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
85,4% 69,5% 12 Prošao
07.11.2026.
14:45
Caen — Versailles
Ligue 3
FT 1:0
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
90,2% 70,0% 12 Prošao
07.11.2026.
14:30
Atalanta II — Reggiana
Serie C - Girone B
FT 4:3
HT 3:2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
86,8% 68,7% 11 Pao
07.11.2026.
14:30
Ostia Mare — Spezia
Serie C - Girone B
FT 0:4
HT 0:2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
88,5% 69,1% 11 Prošao
07.11.2026.
14:30
PRO Vercelli — Dolomiti Bellunesi
Serie C - Girone A
FT 4:2
HT 3:1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
90,6% 70,8% 12 Pao
07.11.2026.
14:30
HHC — Rijnsburgse Boys
Tweede Divisie
FT 2:0
HT 1:0
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
89,6% 67,0% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
HHC — Rijnsburgse Boys
Tweede Divisie
FT 2:0
HT 1:0
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
89,6% 67,0% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
HHC — Rijnsburgse Boys
Tweede Divisie
FT 2:0
HT 1:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
88,1% 67,7% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
HHC — Rijnsburgse Boys
Tweede Divisie
FT 2:0
HT 1:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
88,1% 67,7% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
HHC — Rijnsburgse Boys
Tweede Divisie
FT 2:0
HT 1:0
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
85,9% 68,3% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
Hoek — Ijsselmeervogels
Tweede Divisie
FT 0:3
HT 0:1
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
88,2% 67,3% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
Hoek — Ijsselmeervogels
Tweede Divisie
FT 0:3
HT 0:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
88,2% 67,3% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
Hoek — Ijsselmeervogels
Tweede Divisie
FT 0:3
HT 0:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
86,4% 67,0% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
Hoek — Ijsselmeervogels
Tweede Divisie
FT 0:3
HT 0:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
86,4% 67,0% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
RKAV Volendam — De Treffers
Tweede Divisie
FT 3:1
HT 1:0
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
90,5% 68,0% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
RKAV Volendam — De Treffers
Tweede Divisie
FT 3:1
HT 1:0
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
90,5% 68,0% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
RKAV Volendam — De Treffers
Tweede Divisie
FT 3:1
HT 1:0
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ · 1. poluvreme
86,1% 67,3% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
RKAV Volendam — De Treffers
Tweede Divisie
FT 3:1
HT 1:0
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 · 1. poluvreme
86,1% 67,3% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
RKAV Volendam — De Treffers
Tweede Divisie
FT 3:1
HT 1:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
85,7% 67,5% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
RKAV Volendam — De Treffers
Tweede Divisie
FT 3:1
HT 1:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
85,7% 67,5% 10 Prošao
07.11.2026.
14:30
RKAV Volendam — De Treffers
Tweede Divisie
FT 3:1
HT 1:0
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
85,2% 67,3% 10 Prošao
07.11.2026.
14:00
Panthrakikos — Larisa
Super League 2
FT 0:3
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
91,5% 66,9% 10 Prošao
07.11.2026.
14:00
Burgos — Celta de Vigo II
Segunda División
FT 2:1
HT 0:1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
88,2% 69,1% 11 Prošao
07.11.2026.
14:00
Mladost Ždralovi — Hrvace
First NL
FT 1:0
HT 1:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
85,6% 70,2% 12 Prošao

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.