Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026. | 155 | 28 | 0 | 0 | 84,7% |
| 06.11.2026. | 77 | 19 | 0 | 0 | 80,2% |
| 05.11.2026. | 18 | 9 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 482 | 395 | 87 | 0 | 82,0% |
| 90–94,9% | 136 | 111 | 25 | 0 | 81,6% |
| 95%+ | 3 | 2 | 1 | 0 | 66,7% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 136 | 118 | 18 | 0 | 86,8% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 85 | 73 | 12 | 0 | 85,9% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 14 | 12 | 2 | 0 | 85,7% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 16 | 13 | 3 | 0 | 81,3% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 16 | 13 | 3 | 0 | 81,3% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 58 | 46 | 12 | 0 | 79,3% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 58 | 46 | 12 | 0 | 79,3% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 38 | 30 | 8 | 0 | 78,9% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 18 | 14 | 4 | 0 | 77,8% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 78 | 59 | 19 | 0 | 75,6% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 78 | 59 | 19 | 0 | 75,6% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 8 mali uzorak | 8 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 8 mali uzorak | 8 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 4 | 1 | 0 | 80,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07.11.2026.
08:30
|
Gimcheon Sangmu FC — FC Anyang
K League 1
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
89,6% | 87,1% | 33 | Prošao |
|
07.11.2026.
08:00
|
Kashiwa Reysol — Kawasaki Frontale
J1 League
|
FT
2:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,6% | 67,1% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
08:00
|
Kashiwa Reysol — Kawasaki Frontale
J1 League
|
FT
2:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,6% | 67,1% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
07:00
|
FC Tokyo — Kashima
J1 League
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,9% | 71,5% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
07:00
|
FC Tokyo — Kashima
J1 League
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,9% | 71,5% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
07:00
|
Avispa Fukuoka — V-varen Nagasaki
J1 League
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,2% | 72,1% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
07:00
|
Avispa Fukuoka — V-varen Nagasaki
J1 League
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,2% | 72,1% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Jeju United FC — Gwangju FC
K League 1
|
FT
1:1
HT 1:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
89,0% | 88,4% | 33 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Iwaki — Montedio Yamagata
J2 League
|
FT
2:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,3% | 69,8% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Blaublitz Akita — Oita Trinita
J2 League
|
FT
2:1
HT 0:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,5% | 74,2% | 15 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Blaublitz Akita — Oita Trinita
J2 League
|
FT
2:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,9% | 87,9% | 33 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Albirex Niigata — Imabari
J2 League
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,6% | 75,3% | 16 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Yokohama FC — Fujieda MYFC
J2 League
|
FT
4:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,7% | 71,2% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Tokushima Vortis — Tegevajaro Miyazaki
J2 League
|
FT
1:2
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,3% | 71,4% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Tokushima Vortis — Tegevajaro Miyazaki
J2 League
|
FT
1:2
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,4% | 87,3% | 31 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Sagan Tosu — Kataller Toyama
J2 League
|
FT
1:2
HT 0:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,4% | 72,9% | 14 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Nagoya Grampus — Kyoto Sanga
J1 League
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
87,5% | 70,7% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Nagoya Grampus — Kyoto Sanga
J1 League
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,5% | 70,7% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Nagoya Grampus — Kyoto Sanga
J1 League
|
FT
0:2
HT 0:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
85,1% | 71,0% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
06:00
|
Suwon City FC — Gyeongnam FC
K League 2
|
FT
3:0
HT 2:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
87,1% | 83,8% | 25 | Prošao |
|
07.11.2026.
05:00
|
Shimizu S-pulse — Tokyo Verdy
J1 League
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,4% | 65,6% | 11 | Prošao |
|
07.11.2026.
05:00
|
Shimizu S-pulse — Tokyo Verdy
J1 League
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,4% | 65,6% | 11 | Prošao |
|
07.11.2026.
02:00
|
Fortaleza FC — Independiente Medellin
Primera A
|
FT
0:3
HT 0:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
87,9% | 87,2% | 35 | Prošao |
|
07.11.2026.
02:00
|
Atletico San Luis — FC Juarez
Liga MX
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,8% | 72,8% | 14 | Prošao |
|
07.11.2026.
02:00
|
Atletico San Luis — FC Juarez
Liga MX
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,8% | 72,8% | 14 | Prošao |
|
07.11.2026.
02:00
|
Necaxa — Club Tijuana
Liga MX
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,2% | 69,8% | 13 | Pao |
|
07.11.2026.
02:00
|
Necaxa — Club Tijuana
Liga MX
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,2% | 69,8% | 13 | Pao |
|
07.11.2026.
02:00
|
Tigre — Sarmiento Junin
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
89,8% | 87,2% | 30 | Prošao |
|
07.11.2026.
02:00
|
Tigre — Sarmiento Junin
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
87,5% | 86,2% | 30 | Prošao |
|
07.11.2026.
02:00
|
Banfield — Atletico Tucuman
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:2
HT 0:2
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
92,3% | 86,9% | 30 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →