Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

VIP transparentnost

VIP istorija i stvarna prolaznost

Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.

✓ Model procena ≥ 85% ✓ Pouzdanost ≥ 55% ✓ Uzorak ≥ 10 ✓ WON / LOST / VOID iz grading sistema
Važno: prolaznost se računa kao WON / (WON + LOST). VOID se prikazuje, ali ne ulazi u imenilac. Istorija za period pre uvođenja ove stranice rekonstruisana je iz graded prediction zapisa po trenutno aktivnim VIP pravilima. Ovo nije ROI/profit statistika i modelska procena nije isto što i stvarna prolaznost. Više tipova iz iste utakmice može biti međusobno povezano, pa je prikazani procenat prolaznost tipova, a ne procenat nezavisnih utakmica. Kako se računa prolaznost? · Odgovorno klađenje
83,2%
stvarna prolaznost
479 / 97
prošlo / palo
576
ocenjenih tipova · 250 utakmica
0
void · ne ulazi u procenat

VIP statistika po datumu

Dnevni pregled VIP tipova za izabrani period.
Datum Prošlo Palo Čeka proveru Void Prolaznost
08.11.2026. 59 12 0 0 83,1%
07.11.2026. 232 36 0 0 86,6%
06.11.2026. 77 19 0 0 80,2%
05.11.2026. 18 9 0 0 66,7%
04.11.2026. 10 4 0 0 71,4%
03.11.2026. 29 5 0 0 85,3%
02.11.2026. 54 12 0 0 81,8%

Prolaznost po modelskoj proceni

Da li viši model % zaista prati bolji stvarni učinak.
Model procena Tipova Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
85–89,9% 462 386 76 0 83,5%
90–94,9% 110 90 20 0 81,8%
95%+ 4 3 1 0 75,0%

Prolaznost VIP predloga po tipu

Stvarna prolaznost svakog tipa u izabranom periodu. Tipovi sa najmanje 10 ocenjenih predloga prikazani su kao pouzdaniji uzorak.
Tip Period Ocenjeno Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč 16 14 2 0 87,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč 16 14 2 0 87,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme 83 72 11 0 86,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč 130 112 18 0 86,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
Ceo meč 14 12 2 0 85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč 38 32 6 0 84,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč 16 13 3 0 81,3%
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč 47 37 10 0 78,7%
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč 47 37 10 0 78,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme 75 59 16 0 78,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme 75 59 16 0 78,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme 6 mali uzorak 6 0 0 100,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme 6 mali uzorak 6 0 0 100,0%
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč 1 mali uzorak 1 0 0 100,0%
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč 1 mali uzorak 1 0 0 100,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč 5 mali uzorak 4 1 0 80,0%

Istorija VIP rezultata

576 VIP tipova na 250 utakmica u poslednjih 7 dana · 30 redova po strani · strana 7 / 20.
Datum Utakmica FT / HT Tip Model Pouzdanost Uzorak Rezultat
07.11.2026.
16:00
Queen's Park — Partick
Championship
FT 0:1
HT 0:0
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
92,1% 71,4% 12 Prošao
07.11.2026.
16:00
Queen's Park — Partick
Championship
FT 0:1
HT 0:0
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
92,1% 71,4% 12 Prošao
07.11.2026.
16:00
Queen's Park — Partick
Championship
FT 0:1
HT 0:0
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ · Ceo meč
88,6% 69,6% 12 Prošao
07.11.2026.
16:00
Queen's Park — Partick
Championship
FT 0:1
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
88,1% 69,6% 12 Prošao
07.11.2026.
16:00
Arbroath — Ayr Utd
Championship
FT 4:1
HT 2:0
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
94,7% 68,8% 10 Pao
07.11.2026.
16:00
Arbroath — Ayr Utd
Championship
FT 4:1
HT 2:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
91,1% 66,3% 10 Prošao
07.11.2026.
16:00
Arbroath — Ayr Utd
Championship
FT 4:1
HT 2:0
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
90,9% 68,7% 10 Pao
07.11.2026.
16:00
Arbroath — Ayr Utd
Championship
FT 4:1
HT 2:0
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
90,9% 68,7% 10 Pao
07.11.2026.
16:00
Arbroath — Ayr Utd
Championship
FT 4:1
HT 2:0
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ · Ceo meč
87,4% 66,0% 10 Pao
07.11.2026.
16:00
Arbroath — Ayr Utd
Championship
FT 4:1
HT 2:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
87,0% 66,8% 10 Pao
07.11.2026.
16:00
Morton — Stenhousemuir
Championship
FT 4:3
HT 2:2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
93,4% 71,8% 12 Pao
07.11.2026.
16:00
Morton — Stenhousemuir
Championship
FT 4:3
HT 2:2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
93,1% 70,0% 12 Pao
07.11.2026.
16:00
Morton — Stenhousemuir
Championship
FT 4:3
HT 2:2
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
90,3% 70,3% 12 Pao
07.11.2026.
16:00
Morton — Stenhousemuir
Championship
FT 4:3
HT 2:2
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
90,3% 70,3% 12 Pao
07.11.2026.
16:00
Morton — Stenhousemuir
Championship
FT 4:3
HT 2:2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
87,6% 70,5% 12 Pao
07.11.2026.
16:00
Morton — Stenhousemuir
Championship
FT 4:3
HT 2:2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
85,0% 70,6% 12 Pao
07.11.2026.
16:00
Inverness CT — Livingston
Championship
FT 1:1
HT 0:0
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
92,0% 67,3% 11 Prošao
07.11.2026.
16:00
Inverness CT — Livingston
Championship
FT 1:1
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
91,8% 68,4% 11 Prošao
07.11.2026.
16:00
Inverness CT — Livingston
Championship
FT 1:1
HT 0:0
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
88,7% 66,8% 11 Prošao
07.11.2026.
16:00
Inverness CT — Livingston
Championship
FT 1:1
HT 0:0
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
88,7% 66,8% 11 Prošao
07.11.2026.
16:00
Inverness CT — Livingston
Championship
FT 1:1
HT 0:0
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ · Ceo meč
86,5% 68,3% 11 Prošao
07.11.2026.
16:00
Inverness CT — Livingston
Championship
FT 1:1
HT 0:0
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
85,7% 68,3% 11 Prošao
07.11.2026.
16:00
Dundee Utd — Motherwell
Premiership
FT 1:1
HT 1:1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
89,2% 65,7% 10 Prošao
07.11.2026.
16:00
Dundee Utd — Motherwell
Premiership
FT 1:1
HT 1:1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ · 1. poluvreme
86,2% 67,7% 10 Prošao
07.11.2026.
16:00
Dundee Utd — Motherwell
Premiership
FT 1:1
HT 1:1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 · 1. poluvreme
86,2% 67,7% 10 Prošao
07.11.2026.
16:00
ST Johnstone — Dundee
Premiership
FT 2:1
HT 1:0
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
89,2% 65,7% 10 Prošao
07.11.2026.
16:00
KVC Westerlo — Charleroi
Jupiler Pro League
FT 1:5
HT 0:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
87,6% 66,6% 10 Prošao
07.11.2026.
16:00
KVC Westerlo — Charleroi
Jupiler Pro League
FT 1:5
HT 0:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
87,6% 66,6% 10 Prošao
07.11.2026.
15:30
Skalica — Žilina
Super Liga
FT 2:4
HT 1:1
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
86,5% 72,1% 13 Prošao
07.11.2026.
15:30
Skalica — Žilina
Super Liga
FT 2:4
HT 1:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
86,5% 72,1% 13 Prošao

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.