Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026. | 176 | 29 | 0 | 0 | 85,9% |
| 06.11.2026. | 77 | 19 | 0 | 0 | 80,2% |
| 05.11.2026. | 18 | 9 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 502 | 414 | 88 | 0 | 82,5% |
| 90–94,9% | 138 | 113 | 25 | 0 | 81,9% |
| 95%+ | 3 | 2 | 1 | 0 | 66,7% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 140 | 122 | 18 | 0 | 87,1% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 15 | 13 | 2 | 0 | 86,7% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 88 | 75 | 13 | 0 | 85,2% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 16 | 13 | 3 | 0 | 81,3% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 16 | 13 | 3 | 0 | 81,3% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 62 | 50 | 12 | 0 | 80,6% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 62 | 50 | 12 | 0 | 80,6% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 38 | 30 | 8 | 0 | 78,9% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 18 | 14 | 4 | 0 | 77,8% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 81 | 62 | 19 | 0 | 76,5% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 81 | 62 | 19 | 0 | 76,5% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 8 mali uzorak | 8 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 8 mali uzorak | 8 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 4 | 1 | 0 | 80,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06.11.2026.
23:15
|
San Lorenzo — Platense
Liga Profesional Argentina
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
86,7% | 86,5% | 30 | Prošao |
|
06.11.2026.
23:15
|
Independiente — Deportivo Riestra
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:1
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
93,5% | 85,5% | 30 | Prošao |
|
06.11.2026.
23:15
|
Independiente — Deportivo Riestra
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:1
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,1% | 83,1% | 30 | Prošao |
|
06.11.2026.
23:15
|
Independiente — Deportivo Riestra
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:1
HT 1:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
86,5% | 82,9% | 30 | Prošao |
|
06.11.2026.
23:15
|
Independiente — Deportivo Riestra
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:1
HT 1:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
86,5% | 82,9% | 30 | Prošao |
|
06.11.2026.
23:15
|
Independiente — Deportivo Riestra
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:1
HT 1:0
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
|
86,5% | 84,9% | 30 | Prošao |
|
06.11.2026.
23:15
|
Union Santa Fe — Velez Sarsfield
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 2:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
90,8% | 87,1% | 30 | Prošao |
|
06.11.2026.
22:00
|
Popayan — Envigado
Primera B
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,4% | 89,4% | 36 | Prošao |
|
06.11.2026.
22:00
|
Popayan — Envigado
Primera B
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,1% | 88,5% | 36 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:30
|
Union Brescia — Arzignano Valchiampo
Serie C - Girone A
|
FT
3:2
HT 1:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
89,3% | 67,6% | 11 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:30
|
Raith Rovers — Dunfermline
Championship
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
94,8% | 71,9% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:30
|
Raith Rovers — Dunfermline
Championship
|
FT
0:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
92,2% | 69,7% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:30
|
Raith Rovers — Dunfermline
Championship
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
90,8% | 69,8% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:30
|
Raith Rovers — Dunfermline
Championship
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
90,8% | 69,8% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:30
|
Raith Rovers — Dunfermline
Championship
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ · Ceo meč
|
88,8% | 69,6% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:30
|
Raith Rovers — Dunfermline
Championship
|
FT
0:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
|
88,1% | 69,7% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:30
|
Raith Rovers — Dunfermline
Championship
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
|
86,7% | 69,6% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:15
|
FC Aarau — FC WIL 1900
Challenge League
|
FT
0:3
HT 0:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
91,6% | 71,4% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:15
|
FC Aarau — FC WIL 1900
Challenge League
|
FT
0:3
HT 0:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
91,6% | 71,4% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:15
|
FC Aarau — FC WIL 1900
Challenge League
|
FT
0:3
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
87,5% | 69,6% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:15
|
FC Aarau — FC WIL 1900
Challenge League
|
FT
0:3
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,5% | 69,6% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
Helmond Sport — FC Volendam
Eerste Divisie
|
FT
2:3
HT 0:1
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
87,5% | 69,5% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
Helmond Sport — FC Volendam
Eerste Divisie
|
FT
2:3
HT 0:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
85,6% | 67,2% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
Helmond Sport — FC Volendam
Eerste Divisie
|
FT
2:3
HT 0:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
85,6% | 67,2% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
87,5% | 69,5% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
87,1% | 69,3% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
87,1% | 69,3% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,8% | 69,2% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,8% | 69,2% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
20:00
|
Jong AZ — Almere City FC
Eerste Divisie
|
FT
1:3
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,0% | 70,2% | 12 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →