Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026. | 189 | 31 | 0 | 0 | 85,9% |
| 06.11.2026. | 77 | 19 | 0 | 0 | 80,2% |
| 05.11.2026. | 18 | 9 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| 31.10.2026. | 235 | 73 | 0 | 0 | 76,3% |
| 30.10.2026. | 66 | 11 | 0 | 0 | 85,7% |
| 29.10.2026. | 42 | 4 | 0 | 0 | 91,3% |
| 28.10.2026. | 20 | 4 | 0 | 0 | 83,3% |
| 27.10.2026. | 11 | 1 | 0 | 0 | 91,7% |
| 26.10.2026. | 26 | 7 | 0 | 0 | 78,8% |
| 25.10.2026. | 186 | 37 | 0 | 0 | 83,4% |
| 24.10.2026. | 245 | 48 | 0 | 0 | 83,6% |
| 23.10.2026. | 45 | 4 | 0 | 0 | 91,8% |
| 22.10.2026. | 9 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| 21.10.2026. | 24 | 3 | 0 | 0 | 88,9% |
| 20.10.2026. | 25 | 4 | 0 | 0 | 86,2% |
| 19.10.2026. | 20 | 7 | 0 | 0 | 74,1% |
| 18.10.2026. | 149 | 29 | 0 | 0 | 83,7% |
| 17.10.2026. | 108 | 11 | 0 | 0 | 90,8% |
| 16.10.2026. | 41 | 4 | 0 | 0 | 91,1% |
| 15.10.2026. | 21 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| 14.10.2026. | 33 | 12 | 0 | 0 | 73,3% |
| 13.10.2026. | 16 | 5 | 0 | 0 | 76,2% |
| 12.10.2026. | 34 | 6 | 0 | 0 | 85,0% |
| 11.10.2026. | 164 | 30 | 0 | 0 | 84,5% |
| 10.10.2026. | 99 | 19 | 0 | 0 | 83,9% |
| 09.10.2026. | 36 | 10 | 0 | 0 | 78,3% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 2128 | 1755 | 373 | 0 | 82,5% |
| 90–94,9% | 505 | 436 | 69 | 0 | 86,3% |
| 95%+ | 9 | 6 | 3 | 0 | 66,7% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 32 | 28 | 4 | 0 | 87,5% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 32 | 28 | 4 | 0 | 87,5% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 352 | 302 | 50 | 0 | 85,8% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 352 | 302 | 50 | 0 | 85,8% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 393 | 334 | 59 | 0 | 85,0% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 445 | 374 | 71 | 0 | 84,0% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 233 | 195 | 38 | 0 | 83,7% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 233 | 195 | 38 | 0 | 83,7% |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
|
Ceo meč | 30 | 25 | 5 | 0 | 83,3% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 175 | 142 | 33 | 0 | 81,1% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 119 | 92 | 27 | 0 | 77,3% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 119 | 92 | 27 | 0 | 77,3% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 41 | 31 | 10 | 0 | 75,6% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 14 | 10 | 4 | 0 | 71,4% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 50 | 35 | 15 | 0 | 70,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 12 | 8 | 4 | 0 | 66,7% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 2 mali uzorak | 1 | 1 | 0 | 50,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 2 | 3 | 0 | 40,0% |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 1 | 2 | 0 | 33,3% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11.10.2026.
17:00
|
Raufoss — Moss
1. Division
|
FT
1:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
89,8% | 83,9% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Raufoss — Moss
1. Division
|
FT
1:2
HT 0:1
|
Domaćin ili gost
12 · Ceo meč
|
86,5% | 80,9% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Asane — Sogndal
1. Division
|
FT
2:1
HT 0:0
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
93,0% | 81,7% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Asane — Sogndal
1. Division
|
FT
2:1
HT 0:0
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
93,0% | 81,7% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Asane — Sogndal
1. Division
|
FT
2:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
91,4% | 81,2% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Asane — Sogndal
1. Division
|
FT
2:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
91,4% | 81,2% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Asane — Sogndal
1. Division
|
FT
2:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ · Ceo meč
|
88,7% | 80,0% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Asane — Sogndal
1. Division
|
FT
2:1
HT 0:0
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
86,3% | 81,1% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Sandnes ULF — Haugesund
1. Division
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
90,8% | 80,5% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Sandnes ULF — Haugesund
1. Division
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
90,8% | 80,5% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Sandnes ULF — Haugesund
1. Division
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
90,7% | 82,2% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Sandnes ULF — Haugesund
1. Division
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
90,7% | 82,2% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Sandnes ULF — Haugesund
1. Division
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ · Ceo meč
|
86,6% | 81,1% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Sandnes ULF — Haugesund
1. Division
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Domaćin ili gost
12 · Ceo meč
|
86,0% | 80,4% | 23 | Pao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Kongsvinger — Ranheim
1. Division
|
FT
6:2
HT 2:2
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
92,6% | 81,4% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Kongsvinger — Ranheim
1. Division
|
FT
6:2
HT 2:2
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
92,6% | 81,4% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Kongsvinger — Ranheim
1. Division
|
FT
6:2
HT 2:2
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
91,5% | 81,2% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Kongsvinger — Ranheim
1. Division
|
FT
6:2
HT 2:2
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
91,5% | 81,2% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Kongsvinger — Ranheim
1. Division
|
FT
6:2
HT 2:2
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ · Ceo meč
|
88,9% | 80,6% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Kongsvinger — Ranheim
1. Division
|
FT
6:2
HT 2:2
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
88,6% | 80,0% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
ODD Ballklubb — Bryne
1. Division
|
FT
2:1
HT 1:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
85,9% | 80,6% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
ODD Ballklubb — Bryne
1. Division
|
FT
2:1
HT 1:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
85,9% | 80,6% | 23 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Stabaek — Strommen
1. Division
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
89,7% | 79,4% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Stabaek — Strommen
1. Division
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
89,7% | 79,4% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Stabaek — Strommen
1. Division
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
89,1% | 82,4% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Stabaek — Strommen
1. Division
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
89,1% | 82,4% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Stabaek — Strommen
1. Division
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
86,8% | 79,3% | 22 | Prošao |
|
11.10.2026.
17:00
|
Stabaek — Strommen
1. Division
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Domaćin ili gost
12 · Ceo meč
|
86,1% | 80,5% | 22 | Pao |
|
11.10.2026.
16:00
|
Juventud — Racing Montevideo
Primera División
|
FT
2:0
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,8% | 84,2% | 28 | Prošao |
|
11.10.2026.
16:00
|
Olympic El Qanah — AL Masry
Premier League
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
87,7% | 58,7% | 10 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →