Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2. Lig statistika, utakmice i tabela

Turkey · Sezona 2026
Tabela

Tabela

2. Lig · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - 1. Lig Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs) Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Lig B: White Group
1 Elazığspor 9 7 1 1 27 7 20 22
L W W W W
2 Muş Sport Klübü 9 7 1 1 29 13 16 22
W W W L W
3 Güzide Gebzespor 9 6 3 0 17 8 9 21
D W W W W
4 Aliağa FAŞ 9 7 0 2 19 14 5 21
W W W W L
5 İnegöl Kafkas Gençlik 9 6 1 2 17 11 6 19
L W W W W
6 Şanlıurfaspor 9 5 3 1 20 11 9 18
D W W W W
7 Çorluspor 1947 9 5 2 2 17 9 8 17
W L W D W
8 Erbaaspor 9 4 1 4 19 15 4 13
L L L W W
9 Menemen FK 9 4 1 4 11 10 1 13
W L L D W
10 Isparta 32 Spor 9 3 2 4 16 20 -4 11
W W D L L
11 68 Aksaray Belediyespor 9 2 3 4 15 14 1 9
L D W L L
12 Ankaraspor 9 3 0 6 11 16 -5 9
W L L W L
13 Sebat Gençlikspor 8 2 2 4 14 15 -1 8
L D L W W
14 Somaspor 8 2 1 5 10 18 -8 7
W L L L L
15 Kastamonuspor 9 2 1 6 7 26 -19 4
W L D L L
16 Arnavutköy Belediyespor 9 0 0 9 4 21 -17 0
L L L L L
17 Hatayspor 9 1 1 7 4 17 -13 0
L L L L L
18 Adana Demirspor 9 2 1 6 7 19 -12 0
L W L L L
Lig B: Red Group
1 Yeni Orduspor 9 7 0 2 20 9 11 21
W W W W W
2 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
W W D W L
3 Adana 01 FK 9 5 3 1 18 12 6 18
W W W D D
4 Ankara Demirspor 9 5 2 2 26 12 14 17
L W W W D
5 24 Erzincanspor 8 4 3 1 15 10 5 15
D W W W L
6 1461 Trabzon FK 9 4 3 2 18 14 4 15
W D W D W
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 9 4 2 3 13 12 1 14
W L W L W
8 12 Bingölspor 9 3 4 2 10 9 1 13
L W D D W
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 8 3 2 3 16 13 3 11
W L L L D
10 Karacabey Belediyespor 8 3 2 3 10 15 -5 11
W D L W L
11 Kütahyaspor 9 3 1 5 13 18 -5 10
L L D W W
12 Ankaragücü 8 2 4 2 14 10 4 7
W W D D D
13 Serik Spor 9 2 2 5 9 15 -6 5
L L L L W
14 Fethiyespor 8 1 2 5 7 14 -7 5
W L L D L
15 Kırklarelispor 8 1 2 5 6 14 -8 5
L L L D L
16 İnegölspor 8 1 2 5 9 15 -6 2
L W L D L
17 İskenderunspor 8 0 1 7 5 25 -20 0
L D L L L
Lig B: White Group
1 Elazığspor
U9
Bod22
P7
N1
I1
DG27
PG7
GR20
Promotion - 1. Lig
Forma
L W W W W
P7
N1
I1
DG29
PG13
GR16
Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
Forma
W W W L W
P6
N3
I0
DG17
PG8
GR9
Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
Forma
D W W W W
4 Aliağa FAŞ
U9
Bod21
P7
N0
I2
DG19
PG14
GR5
Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
Forma
W W W W L
P6
N1
I2
DG17
PG11
GR6
Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
Forma
L W W W W
P5
N3
I1
DG20
PG11
GR9
Forma
D W W W W
P5
N2
I2
DG17
PG9
GR8
Forma
W L W D W
8 Erbaaspor
U9
Bod13
P4
N1
I4
DG19
PG15
GR4
Forma
L L L W W
9 Menemen FK
U9
Bod13
P4
N1
I4
DG11
PG10
GR1
Forma
W L L D W
10 Isparta 32 Spor
U9
Bod11
P3
N2
I4
DG16
PG20
GR-4
Forma
W W D L L
P2
N3
I4
DG15
PG14
GR1
Forma
L D W L L
12 Ankaraspor
U9
Bod9
P3
N0
I6
DG11
PG16
GR-5
Forma
W L L W L
P2
N2
I4
DG14
PG15
GR-1
Forma
L D L W W
14 Somaspor
U8
Bod7
P2
N1
I5
DG10
PG18
GR-8
Forma
W L L L L
15 Kastamonuspor
U9
Bod4
P2
N1
I6
DG7
PG26
GR-19
Forma
W L D L L
P0
N0
I9
DG4
PG21
GR-17
Relegation
Forma
L L L L L
17 Hatayspor
U9
Bod0
P1
N1
I7
DG4
PG17
GR-13
Relegation
Forma
L L L L L
P2
N1
I6
DG7
PG19
GR-12
Relegation
Forma
L W L L L
Lig B: Red Group
1 Yeni Orduspor
U9
Bod21
P7
N0
I2
DG20
PG9
GR11
Promotion - 1. Lig
Forma
W W W W W
2 Sakaryaspor
U8
Bod19
P6
N1
I1
DG18
PG10
GR8
Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
Forma
W W D W L
3 Adana 01 FK
U9
Bod18
P5
N3
I1
DG18
PG12
GR6
Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
Forma
W W W D D
P5
N2
I2
DG26
PG12
GR14
Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
Forma
L W W W D
P4
N3
I1
DG15
PG10
GR5
Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
Forma
D W W W L
P4
N3
I2
DG18
PG14
GR4
Forma
W D W D W
P4
N2
I3
DG13
PG12
GR1
Forma
W L W L W
8 12 Bingölspor
U9
Bod13
P3
N4
I2
DG10
PG9
GR1
Forma
L W D D W
P3
N2
I3
DG16
PG13
GR3
Forma
W L L L D
P3
N2
I3
DG10
PG15
GR-5
Forma
W D L W L
11 Kütahyaspor
U9
Bod10
P3
N1
I5
DG13
PG18
GR-5
Forma
L L D W W
12 Ankaragücü
U8
Bod7
P2
N4
I2
DG14
PG10
GR4
Forma
W W D D D
13 Serik Spor
U9
Bod5
P2
N2
I5
DG9
PG15
GR-6
Forma
L L L L W
14 Fethiyespor
U8
Bod5
P1
N2
I5
DG7
PG14
GR-7
Forma
W L L D L
P1
N2
I5
DG6
PG14
GR-8
Forma
L L L D L
16 İnegölspor
U8
Bod2
P1
N2
I5
DG9
PG15
GR-6
Relegation
Forma
L W L D L
P0
N1
I7
DG5
PG25
GR-20
Relegation
Forma
L D L L L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Lig B: White Group
1 Muş Sport Klübü 5 5 0 0 19 5 14 15
2 Aliağa FAŞ 4 4 0 0 7 2 5 12
3 Şanlıurfaspor 5 3 2 0 11 4 7 11
4 Güzide Gebzespor 4 3 1 0 7 2 5 10
5 Elazığspor 4 3 0 1 13 4 9 9
6 Menemen FK 5 3 0 2 9 4 5 9
7 İnegöl Kafkas Gençlik 5 3 0 2 10 8 2 9
8 68 Aksaray Belediyespor 5 2 1 2 8 5 3 7
9 Erbaaspor 5 2 1 2 11 11 0 7
10 Kastamonuspor 5 2 1 2 5 13 -8 7
11 Ankaraspor 5 2 0 3 8 8 0 6
12 Sebat Gençlikspor 4 1 2 1 7 7 0 5
13 Isparta 32 Spor 4 1 1 2 8 9 -1 4
14 Adana Demirspor 4 1 0 3 3 6 -3 3
15 Hatayspor 4 1 0 3 2 8 -6 3
16 Çorluspor 1947 4 0 2 2 4 7 -3 2
17 Somaspor 4 0 1 3 5 10 -5 1
18 Arnavutköy Belediyespor 4 0 0 4 3 11 -8 0
Lig B: Red Group
1 Adana 01 FK 5 3 2 0 12 6 6 11
2 1461 Trabzon FK 5 3 1 1 12 8 4 10
3 Kahramanmaraş İstiklal Spor 5 3 1 1 8 5 3 10
4 Ankara Demirspor 4 3 0 1 18 6 12 9
5 Yeni Orduspor 4 3 0 1 8 6 2 9
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 4 2 1 1 9 4 5 7
7 Sakaryaspor 4 2 1 1 7 5 2 7
8 12 Bingölspor 4 2 1 1 4 3 1 7
9 Kütahyaspor 5 2 1 2 9 9 0 7
10 Ankaragücü 4 1 2 1 7 5 2 5
11 24 Erzincanspor 4 1 2 1 5 4 1 5
12 İnegölspor 4 1 2 1 5 5 0 5
13 Karacabey Belediyespor 4 1 2 1 7 8 -1 5
14 Serik Spor 4 1 0 3 2 5 -3 3
15 Fethiyespor 4 0 2 2 3 7 -4 2
16 İskenderunspor 4 0 0 4 2 7 -5 0
17 Kırklarelispor 4 0 0 4 4 12 -8 0
Lig B: White Group
P5
N0
I0
DG19
PG5
GR14
2 Aliağa FAŞ
U4
Bod12
P4
N0
I0
DG7
PG2
GR5
P3
N2
I0
DG11
PG4
GR7
P3
N1
I0
DG7
PG2
GR5
5 Elazığspor
U4
Bod9
P3
N0
I1
DG13
PG4
GR9
6 Menemen FK
U5
Bod9
P3
N0
I2
DG9
PG4
GR5
P3
N0
I2
DG10
PG8
GR2
P2
N1
I2
DG8
PG5
GR3
9 Erbaaspor
U5
Bod7
P2
N1
I2
DG11
PG11
GR0
10 Kastamonuspor
U5
Bod7
P2
N1
I2
DG5
PG13
GR-8
11 Ankaraspor
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG8
PG8
GR0
P1
N2
I1
DG7
PG7
GR0
P1
N1
I2
DG8
PG9
GR-1
P1
N0
I3
DG3
PG6
GR-3
15 Hatayspor
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG2
PG8
GR-6
P0
N2
I2
DG4
PG7
GR-3
17 Somaspor
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG5
PG10
GR-5
P0
N0
I4
DG3
PG11
GR-8
Lig B: Red Group
1 Adana 01 FK
U5
Bod11
P3
N2
I0
DG12
PG6
GR6
P3
N1
I1
DG12
PG8
GR4
P3
N1
I1
DG8
PG5
GR3
P3
N0
I1
DG18
PG6
GR12
5 Yeni Orduspor
U4
Bod9
P3
N0
I1
DG8
PG6
GR2
P2
N1
I1
DG9
PG4
GR5
7 Sakaryaspor
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG7
PG5
GR2
P2
N1
I1
DG4
PG3
GR1
9 Kütahyaspor
U5
Bod7
P2
N1
I2
DG9
PG9
GR0
10 Ankaragücü
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG7
PG5
GR2
P1
N2
I1
DG5
PG4
GR1
12 İnegölspor
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG5
PG5
GR0
P1
N2
I1
DG7
PG8
GR-1
14 Serik Spor
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG2
PG5
GR-3
15 Fethiyespor
U4
Bod2
P0
N2
I2
DG3
PG7
GR-4
P0
N0
I4
DG2
PG7
GR-5
P0
N0
I4
DG4
PG12
GR-8
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Lig B: White Group
1 Çorluspor 1947 5 5 0 0 13 2 11 15
2 Elazığspor 5 4 1 0 14 3 11 13
3 Güzide Gebzespor 5 3 2 0 10 6 4 11
4 İnegöl Kafkas Gençlik 4 3 1 0 7 3 4 10
5 Aliağa FAŞ 5 3 0 2 12 12 0 9
6 Muş Sport Klübü 4 2 1 1 10 8 2 7
7 Şanlıurfaspor 4 2 1 1 9 7 2 7
8 Isparta 32 Spor 5 2 1 2 8 11 -3 7
9 Erbaaspor 4 2 0 2 8 4 4 6
10 Somaspor 4 2 0 2 5 8 -3 6
11 Menemen FK 4 1 1 2 2 6 -4 4
12 Adana Demirspor 5 1 1 3 4 13 -9 4
13 Sebat Gençlikspor 4 1 0 3 7 8 -1 3
14 Ankaraspor 4 1 0 3 3 8 -5 3
15 68 Aksaray Belediyespor 4 0 2 2 7 9 -2 2
16 Hatayspor 5 0 1 4 2 9 -7 1
17 Arnavutköy Belediyespor 5 0 0 5 1 10 -9 0
18 Kastamonuspor 4 0 0 4 2 13 -11 0
Lig B: Red Group
1 Yeni Orduspor 5 4 0 1 12 3 9 12
2 Sakaryaspor 4 4 0 0 11 5 6 12
3 24 Erzincanspor 4 3 1 0 10 6 4 10
4 Ankara Demirspor 5 2 2 1 8 6 2 8
5 Adana 01 FK 4 2 1 1 6 6 0 7
6 12 Bingölspor 5 1 3 1 6 6 0 6
7 Karacabey Belediyespor 4 2 0 2 3 7 -4 6
8 Ankaragücü 4 1 2 1 7 5 2 5
9 1461 Trabzon FK 4 1 2 1 6 6 0 5
10 Kırklarelispor 4 1 2 1 2 2 0 5
11 Serik Spor 5 1 2 2 7 10 -3 5
12 Beyoğlu Yeni Çarşı 4 1 1 2 7 9 -2 4
13 Kahramanmaraş İstiklal Spor 4 1 1 2 5 7 -2 4
14 Fethiyespor 4 1 0 3 4 7 -3 3
15 Kütahyaspor 4 1 0 3 4 9 -5 3
16 İskenderunspor 4 0 1 3 3 18 -15 1
17 İnegölspor 4 0 0 4 4 10 -6 0
Lig B: White Group
P5
N0
I0
DG13
PG2
GR11
2 Elazığspor
U5
Bod13
P4
N1
I0
DG14
PG3
GR11
P3
N2
I0
DG10
PG6
GR4
P3
N1
I0
DG7
PG3
GR4
5 Aliağa FAŞ
U5
Bod9
P3
N0
I2
DG12
PG12
GR0
P2
N1
I1
DG10
PG8
GR2
P2
N1
I1
DG9
PG7
GR2
P2
N1
I2
DG8
PG11
GR-3
9 Erbaaspor
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG8
PG4
GR4
10 Somaspor
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG5
PG8
GR-3
11 Menemen FK
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG2
PG6
GR-4
P1
N1
I3
DG4
PG13
GR-9
P1
N0
I3
DG7
PG8
GR-1
14 Ankaraspor
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG3
PG8
GR-5
P0
N2
I2
DG7
PG9
GR-2
16 Hatayspor
U5
Bod1
P0
N1
I4
DG2
PG9
GR-7
P0
N0
I5
DG1
PG10
GR-9
18 Kastamonuspor
U4
Bod0
P0
N0
I4
DG2
PG13
GR-11
Lig B: Red Group
1 Yeni Orduspor
U5
Bod12
P4
N0
I1
DG12
PG3
GR9
2 Sakaryaspor
U4
Bod12
P4
N0
I0
DG11
PG5
GR6
P3
N1
I0
DG10
PG6
GR4
P2
N2
I1
DG8
PG6
GR2
5 Adana 01 FK
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG6
PG6
GR0
P1
N3
I1
DG6
PG6
GR0
P2
N0
I2
DG3
PG7
GR-4
8 Ankaragücü
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG7
PG5
GR2
P1
N2
I1
DG6
PG6
GR0
P1
N2
I1
DG2
PG2
GR0
11 Serik Spor
U5
Bod5
P1
N2
I2
DG7
PG10
GR-3
P1
N1
I2
DG7
PG9
GR-2
P1
N1
I2
DG5
PG7
GR-2
14 Fethiyespor
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG4
PG7
GR-3
15 Kütahyaspor
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG4
PG9
GR-5
P0
N1
I3
DG3
PG18
GR-15
17 İnegölspor
U4
Bod0
P0
N0
I4
DG4
PG10
GR-6
152
Odigranih utakmica
491
Ukupno golova
3,23
Golova po utakmici
56,6%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

2. Lig · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

2. Lig · sezona 2026
Uzorak 152
491
Golova
3,23
Prosek golova
86
BTTS · 56,6%
152
Utakmica
Over
Over 0.5
147/15296,7%
Over 1.5
120/15279,0%
Over 2.5
95/15262,5%
Over 3.5
64/15242,1%
Over 4.5
39/15225,7%
Under
Under 0.5
5/1523,3%
Under 1.5
32/15221,1%
Under 2.5
57/15237,5%
Under 3.5
88/15257,9%
Under 4.5
113/15274,3%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio64/152 · 42,1%
Nerešeno30/152 · 19,7%
Gost pobedio58/152 · 38,2%

Analiza tipova

2. Lig · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
152 64 88 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno
X Ceo meč
152 30 122 19,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
152 58 94 38,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
152 94 58 61,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
152 122 30 80,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
152 88 64 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
152 32 120 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
152 57 95 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
152 88 64 57,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
152 120 32 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
152 95 57 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
152 64 88 42,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
152 39 113 25,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
152 120 32 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
152 95 57 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
152 64 88 42,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
152 32 120 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
152 57 95 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
152 88 64 57,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
152 86 66 56,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
152 75 77 49,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
152 75 77 49,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
152 46 106 30,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
152 86 66 56,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
152 66 86 43,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
152 89 63 58,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
152 115 37 75,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
152 63 89 41,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
152 56 96 36,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
152 115 37 75,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
152 63 89 41,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
152 114 38 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
152 78 74 51,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
152 40 112 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
152 119 33 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
152 63 89 41,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
152 34 118 22,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
152 33 119 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
152 38 114 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
152 30 122 19,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
152 34 118 22,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
152 31 121 20,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
152 27 125 17,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
152 64 88 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
152 54 98 35,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
152 47 105 30,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
152 54 98 35,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
152 47 105 30,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
152 36 116 23,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
152 28 124 18,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
152 16 136 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
152 25 127 16,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
152 25 127 16,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
152 5 147 3,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
152 58 94 38,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
152 41 111 27,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
152 34 118 22,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
152 41 111 27,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
152 34 118 22,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
152 25 127 16,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
152 33 119 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
152 64 88 42,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
152 130 22 85,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
152 88 64 57,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
152 38 114 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
152 130 22 85,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
152 88 64 57,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
152 38 114 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
152 22 130 14,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
152 64 88 42,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
152 114 38 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
152 46 106 30,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
152 75 77 49,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
152 31 121 20,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
152 89 63 58,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
152 79 73 52,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
152 79 73 52,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
152 61 91 40,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
152 83 69 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
152 66 86 43,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
152 66 86 43,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
152 48 104 31,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
152 95 57 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
152 81 71 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
152 43 109 28,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
152 71 81 46,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
152 81 71 53,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
152 72 80 47,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
152 54 98 35,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
152 64 88 42,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
152 46 106 30,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
152 38 114 25,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
152 44 108 29,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
152 54 98 35,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
152 93 59 61,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
152 112 40 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
152 73 79 48,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
152 92 60 60,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
152 69 83 45,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
152 58 94 38,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
152 103 49 67,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
152 89 63 58,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
152 62 90 40,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
152 98 54 64,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
152 83 69 54,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
152 66 86 43,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
152 87 65 57,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
152 71 81 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
152 60 92 39,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
152 32 120 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
152 60 92 39,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
152 35 117 23,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
152 34 118 22,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
152 62 90 40,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
152 77 75 50,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
152 71 81 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
152 47 105 30,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
152 62 90 40,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
152 52 100 34,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
152 43 109 28,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
152 91 61 59,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
152 61 91 40,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
152 115 37 75,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
152 80 72 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
152 66 86 43,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
152 93 59 61,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
152 60 92 39,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
152 64 88 42,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
152 50 102 32,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
152 55 97 36,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
152 58 94 38,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
152 77 75 50,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
152 42 110 27,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
152 56 96 36,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
152 20 132 13,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
152 43 109 28,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
152 19 133 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
152 38 114 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
152 51 101 33,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
152 33 119 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
152 46 106 30,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
152 37 115 24,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
152 32 120 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
152 54 98 35,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
152 81 71 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
152 94 58 61,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
152 72 80 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5

Golovi

2. Lig · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 152 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
43/15228,3%
I 0-1 & II 0-2
71/15246,7%
I 0-1 & II 0-3
81/15253,3%
I 0-1 & II 1+
72/15247,4%
I 0-1 & II 1-2
54/15235,5%
I 0-1 & II 1-3
64/15242,1%
I 0-1 & II 2+
46/15230,3%
I 0-1 & II 2-3
38/15225,0%
I 0-2 & II 0-1
54/15235,5%
I 0-2 & II 0-2
93/15261,2%
I 0-2 & II 0-3
112/15273,7%
I 0-2 & II 1-2
73/15248,0%
I 0-2 & II 1-3
92/15260,5%
I 0-2 & II 2+
69/15245,4%
I 0-2 & II 2-3
58/15238,2%
I 1+ & II 1+
98/15264,5%
I 1+ & II 0-2
83/15254,6%
I 1+ & II 1-2
66/15243,4%
I 1+ & II 1-3
87/15257,2%
I 1+ & II 2+
71/15246,7%
I 1+ & II 2-3
60/15239,5%
I 1+ & II 3+
32/15221,1%
I 1-2 & II 0-1
34/15222,4%
I 1-2 & II 0-2
62/15240,8%
I 1-2 & II 0-3
77/15250,7%
I 1-2 & II 1+
71/15246,7%
I 1-2 & II 1-2
47/15230,9%
I 1-2 & II 1-3
62/15240,8%
I 1-2 & II 2+
52/15234,2%
I 1-2 & II 2-3
43/15228,3%
I 1-3 & II 1+
91/15259,9%
I 1-3 & II 1-2
61/15240,1%
I 1-3 & II 1-3
80/15252,6%
I 1-3 & II 2+
66/15243,4%
I 2+ & II 1+
58/15238,2%
I 2+ & II 2+
42/15227,6%
I 2+ & II 3+
20/15213,2%
I 2-3 & II 0-1
19/15212,5%
I 2-3 & II 0-2
38/15225,0%
I 2-3 & II 1+
51/15233,6%
I 2-3 & II 1-2
33/15221,7%
I 2-3 & II 1-3
46/15230,3%
I 2-3 & II 2+
37/15224,3%
I 2-3 & II 2-3
32/15221,1%
I 1+ & 2+
103/15267,8%
I 1+ & 3+
89/15258,6%
I 1+ & 4+
62/15240,8%
I 1-2 & 3+
60/15239,5%
I 1-2 & 4+
35/15223,0%
I 2+ & 3+
60/15239,5%
I 2+ & 4+
50/15232,9%
I 2-3 & 4+
43/15228,3%
NE I 1+ & II 1+
54/15235,5%
NE I 1+ & II 2+
81/15253,3%
NE I 2+ & II 1+
94/15261,8%
NE I 1-3 & II 1-3
72/15247,4%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 02.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.