Somaspor – Sebat Gençlikspor
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
74,9%Detalji
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig B: White Group | ||||||||||
| 1 |
Elazığspor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 27 | 7 | 20 | 22 | |
| 2 |
Muş Sport Klübü
|
9 | 7 | 1 | 1 | 29 | 13 | 16 | 22 | |
| 3 |
Güzide Gebzespor
|
9 | 6 | 3 | 0 | 17 | 8 | 9 | 21 | |
| 4 |
Aliağa FAŞ
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19 | 14 | 5 | 21 | |
| 5 |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17 | 11 | 6 | 19 | |
| 6 |
Şanlıurfaspor
|
9 | 5 | 3 | 1 | 20 | 11 | 9 | 18 | |
| 7 |
Çorluspor 1947
|
9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 9 | 8 | 17 | |
| 8 |
Erbaaspor
|
9 | 4 | 1 | 4 | 19 | 15 | 4 | 13 | |
| 9 |
Menemen FK
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11 | 10 | 1 | 13 | |
| 10 |
Isparta 32 Spor
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 20 | -4 | 11 | |
| 11 |
68 Aksaray Belediyespor
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Ankaraspor
|
9 | 3 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 9 | |
| 13 |
Sebat Gençlikspor
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 15 | -1 | 8 | |
| 14 |
Somaspor
|
8 | 2 | 1 | 5 | 10 | 18 | -8 | 7 | |
| 15 |
Kastamonuspor
|
9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 26 | -19 | 4 | |
| 16 |
Arnavutköy Belediyespor
|
9 | 0 | 0 | 9 | 4 | 21 | -17 | 0 | |
| 17 |
Hatayspor
|
9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 17 | -13 | 0 | |
| 18 |
Adana Demirspor
|
9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 19 | -12 | 0 | |
| Lig B: Red Group | ||||||||||
| 1 |
Yeni Orduspor
|
9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 9 | 11 | 21 | |
| 2 |
Sakaryaspor
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 10 | 8 | 19 | |
| 3 |
Adana 01 FK
|
9 | 5 | 3 | 1 | 18 | 12 | 6 | 18 | |
| 4 |
Ankara Demirspor
|
9 | 5 | 2 | 2 | 26 | 12 | 14 | 17 | |
| 5 |
24 Erzincanspor
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 10 | 5 | 15 | |
| 6 |
1461 Trabzon FK
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 14 | 4 | 15 | |
| 7 |
Kahramanmaraş İstiklal Spor
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | 1 | 14 | |
| 8 |
12 Bingölspor
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10 | 9 | 1 | 13 | |
| 9 |
Beyoğlu Yeni Çarşı
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 13 | 3 | 11 | |
| 10 |
Karacabey Belediyespor
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 15 | -5 | 11 | |
| 11 |
Kütahyaspor
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 18 | -5 | 10 | |
| 12 |
Ankaragücü
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14 | 10 | 4 | 7 | |
| 13 |
Serik Spor
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 15 | -6 | 5 | |
| 14 |
Fethiyespor
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 14 | -7 | 5 | |
| 15 |
Kırklarelispor
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 5 | |
| 16 |
İnegölspor
|
8 | 1 | 2 | 5 | 9 | 15 | -6 | 2 | |
| 17 |
İskenderunspor
|
8 | 0 | 1 | 7 | 5 | 25 | -20 | 0 | |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig B: White Group | |||||||||
| 1 |
Muş Sport Klübü
|
5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 5 | 14 | 15 |
| 2 |
Aliağa FAŞ
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 12 |
| 3 |
Şanlıurfaspor
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 11 |
| 4 |
Güzide Gebzespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 10 |
| 5 |
Elazığspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 4 | 9 | 9 |
| 6 |
Menemen FK
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 4 | 5 | 9 |
| 7 |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 9 |
| 8 |
68 Aksaray Belediyespor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 7 |
| 9 |
Erbaaspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 11 | 0 | 7 |
| 10 |
Kastamonuspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 13 | -8 | 7 |
| 11 |
Ankaraspor
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 6 |
| 12 |
Sebat Gençlikspor
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 5 |
| 13 |
Isparta 32 Spor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 4 |
| 14 |
Adana Demirspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 |
| 15 |
Hatayspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3 |
| 16 |
Çorluspor 1947
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2 |
| 17 |
Somaspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 1 |
| 18 |
Arnavutköy Belediyespor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 11 | -8 | 0 |
| Lig B: Red Group | |||||||||
| 1 |
Adana 01 FK
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 11 |
| 2 |
1461 Trabzon FK
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 10 |
| 3 |
Kahramanmaraş İstiklal Spor
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 10 |
| 4 |
Ankara Demirspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 6 | 12 | 9 |
| 5 |
Yeni Orduspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 9 |
| 6 |
Beyoğlu Yeni Çarşı
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 7 |
| 7 |
Sakaryaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 |
| 8 |
12 Bingölspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 7 |
| 9 |
Kütahyaspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 7 |
| 10 |
Ankaragücü
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 5 |
| 11 |
24 Erzincanspor
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 5 |
| 12 |
İnegölspor
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 |
| 13 |
Karacabey Belediyespor
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 |
| 14 |
Serik Spor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 3 |
| 15 |
Fethiyespor
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2 |
| 16 |
İskenderunspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 0 |
| 17 |
Kırklarelispor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 0 |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig B: White Group | |||||||||
| 1 |
Çorluspor 1947
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 15 |
| 2 |
Elazığspor
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 3 | 11 | 13 |
| 3 |
Güzide Gebzespor
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 6 | 4 | 11 |
| 4 |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 10 |
| 5 |
Aliağa FAŞ
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 12 | 0 | 9 |
| 6 |
Muş Sport Klübü
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 8 | 2 | 7 |
| 7 |
Şanlıurfaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | 2 | 7 |
| 8 |
Isparta 32 Spor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 11 | -3 | 7 |
| 9 |
Erbaaspor
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 4 | 4 | 6 |
| 10 |
Somaspor
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 6 |
| 11 |
Menemen FK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 |
| 12 |
Adana Demirspor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4 |
| 13 |
Sebat Gençlikspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 3 |
| 14 |
Ankaraspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 3 |
| 15 |
68 Aksaray Belediyespor
|
4 | 0 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2 |
| 16 |
Hatayspor
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -7 | 1 |
| 17 |
Arnavutköy Belediyespor
|
5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 10 | -9 | 0 |
| 18 |
Kastamonuspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | -11 | 0 |
| Lig B: Red Group | |||||||||
| 1 |
Yeni Orduspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 3 | 9 | 12 |
| 2 |
Sakaryaspor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 5 | 6 | 12 |
| 3 |
24 Erzincanspor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 6 | 4 | 10 |
| 4 |
Ankara Demirspor
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 8 |
| 5 |
Adana 01 FK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 7 |
| 6 |
12 Bingölspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 7 |
Karacabey Belediyespor
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 6 |
| 8 |
Ankaragücü
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 5 |
| 9 |
1461 Trabzon FK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 5 |
| 10 |
Kırklarelispor
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 |
| 11 |
Serik Spor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 5 |
| 12 |
Beyoğlu Yeni Çarşı
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 4 |
| 13 |
Kahramanmaraş İstiklal Spor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 |
| 14 |
Fethiyespor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 3 |
| 15 |
Kütahyaspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3 |
| 16 |
İskenderunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 18 | -15 | 1 |
| 17 |
İnegölspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 0 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
152 | 64 | 88 | 42,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
152 | 30 | 122 | 19,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
152 | 58 | 94 | 38,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
152 | 94 | 58 | 61,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
152 | 122 | 30 | 80,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
152 | 88 | 64 | 57,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
152 | 32 | 120 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
152 | 57 | 95 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
152 | 88 | 64 | 57,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
152 | 120 | 32 | 79,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
152 | 95 | 57 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
152 | 64 | 88 | 42,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
152 | 39 | 113 | 25,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
152 | 120 | 32 | 79,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
152 | 95 | 57 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
152 | 64 | 88 | 42,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
152 | 32 | 120 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
152 | 57 | 95 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
152 | 88 | 64 | 57,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
152 | 86 | 66 | 56,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
152 | 75 | 77 | 49,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
152 | 75 | 77 | 49,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
152 | 46 | 106 | 30,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
152 | 86 | 66 | 56,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
152 | 66 | 86 | 43,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
152 | 89 | 63 | 58,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
152 | 115 | 37 | 75,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
152 | 63 | 89 | 41,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
152 | 56 | 96 | 36,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
152 | 115 | 37 | 75,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
152 | 63 | 89 | 41,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
152 | 114 | 38 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
152 | 78 | 74 | 51,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
152 | 40 | 112 | 26,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
152 | 119 | 33 | 78,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
152 | 63 | 89 | 41,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
152 | 34 | 118 | 22,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
152 | 33 | 119 | 21,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
152 | 38 | 114 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
152 | 30 | 122 | 19,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
152 | 34 | 118 | 22,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
152 | 31 | 121 | 20,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
152 | 27 | 125 | 17,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
152 | 64 | 88 | 42,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
152 | 54 | 98 | 35,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
152 | 47 | 105 | 30,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
152 | 54 | 98 | 35,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
152 | 47 | 105 | 30,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
152 | 36 | 116 | 23,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
152 | 28 | 124 | 18,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
152 | 16 | 136 | 10,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
152 | 25 | 127 | 16,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
152 | 25 | 127 | 16,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
152 | 5 | 147 | 3,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
152 | 58 | 94 | 38,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
152 | 41 | 111 | 27,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
152 | 34 | 118 | 22,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
152 | 41 | 111 | 27,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
152 | 34 | 118 | 22,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
152 | 25 | 127 | 16,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
152 | 33 | 119 | 21,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
152 | 64 | 88 | 42,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
152 | 130 | 22 | 85,5% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
152 | 88 | 64 | 57,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
152 | 38 | 114 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
152 | 130 | 22 | 85,5% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
152 | 88 | 64 | 57,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
152 | 38 | 114 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
152 | 22 | 130 | 14,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
152 | 64 | 88 | 42,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
152 | 114 | 38 | 75,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
152 | 46 | 106 | 30,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
152 | 75 | 77 | 49,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
152 | 31 | 121 | 20,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
152 | 89 | 63 | 58,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
152 | 79 | 73 | 52,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
152 | 79 | 73 | 52,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
152 | 61 | 91 | 40,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
152 | 83 | 69 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
152 | 66 | 86 | 43,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
152 | 66 | 86 | 43,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
152 | 48 | 104 | 31,6% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
152 | 95 | 57 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
152 | 81 | 71 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
152 | 43 | 109 | 28,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
152 | 71 | 81 | 46,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
152 | 81 | 71 | 53,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
152 | 72 | 80 | 47,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
152 | 54 | 98 | 35,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
152 | 64 | 88 | 42,1% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
152 | 46 | 106 | 30,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
152 | 38 | 114 | 25,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
152 | 44 | 108 | 29,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
152 | 54 | 98 | 35,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
152 | 93 | 59 | 61,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
152 | 112 | 40 | 73,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
152 | 73 | 79 | 48,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
152 | 92 | 60 | 60,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
152 | 69 | 83 | 45,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
152 | 58 | 94 | 38,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
152 | 103 | 49 | 67,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
152 | 89 | 63 | 58,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
152 | 62 | 90 | 40,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
152 | 98 | 54 | 64,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
152 | 83 | 69 | 54,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
152 | 66 | 86 | 43,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
152 | 87 | 65 | 57,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
152 | 71 | 81 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
152 | 60 | 92 | 39,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
152 | 32 | 120 | 21,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
152 | 60 | 92 | 39,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
152 | 35 | 117 | 23,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
152 | 34 | 118 | 22,4% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
152 | 62 | 90 | 40,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
152 | 77 | 75 | 50,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
152 | 71 | 81 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
152 | 47 | 105 | 30,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
152 | 62 | 90 | 40,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
152 | 52 | 100 | 34,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
152 | 43 | 109 | 28,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
152 | 91 | 61 | 59,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
152 | 61 | 91 | 40,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
152 | 115 | 37 | 75,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
152 | 80 | 72 | 52,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
152 | 66 | 86 | 43,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
152 | 93 | 59 | 61,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
152 | 60 | 92 | 39,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
152 | 64 | 88 | 42,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
152 | 50 | 102 | 32,9% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
152 | 55 | 97 | 36,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
152 | 58 | 94 | 38,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
152 | 77 | 75 | 50,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
152 | 42 | 110 | 27,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
152 | 56 | 96 | 36,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
152 | 20 | 132 | 13,2% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
152 | 43 | 109 | 28,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
152 | 19 | 133 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
152 | 38 | 114 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
152 | 51 | 101 | 33,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
152 | 33 | 119 | 21,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
152 | 46 | 106 | 30,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
152 | 37 | 115 | 24,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
152 | 32 | 120 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
152 | 54 | 98 | 35,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
152 | 81 | 71 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
152 | 94 | 58 | 61,8% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
152 | 72 | 80 | 47,4% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |

Sebat Gençlikspor
Kahramanmaraş İstiklal Spor
İskenderunspor
Muş Sport Klübü
Somaspor
24 Erzincanspor
Beyoğlu Yeni Çarşı
Erbaaspor
Kastamonuspor
Kütahyaspor

Ankara Demirspor
Aliağa FAŞ
Serik Spor
Hatayspor
Çorluspor 1947
Karacabey Belediyespor
Ankaragücü
Sebat Gençlikspor
Elazığspor
Isparta 32 SporRazumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →