Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Challenge League statistika, utakmice i tabela

Switzerland · Sezona 2026
Tabela Sastavi

Tabela

Challenge League · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion Promotion Play-offs Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Challenge League
1 Stade Lausanne-Ouchy 12 8 4 0 23 5 18 28
W D W D W
2 FC Winterthur 12 7 3 2 26 11 15 24
W W L W W
3 Yverdon Sport 12 6 4 2 23 14 9 22
L D W W L
4 SC Kriens 12 4 4 4 21 19 2 16
D W D L D
5 Neuchatel Xamax FC 12 5 1 6 16 20 -4 16
W L W D L
6 FC Aarau 12 4 3 5 19 21 -2 15
D L L L W
7 Étoile Carouge 12 3 4 5 12 17 -5 13
L L L W D
8 Rapperswil 12 3 2 7 18 25 -7 11
W W L D L
9 FC WIL 1900 12 2 5 5 18 27 -9 11
L W D D L
10 Stade Nyonnais 12 2 2 8 12 29 -17 8
L L W L W
Challenge League
P8
N4
I0
DG23
PG5
GR18
Promotion
Forma
W D W D W
2 FC Winterthur
U12
Bod24
P7
N3
I2
DG26
PG11
GR15
Promotion Play-offs
Forma
W W L W W
3 Yverdon Sport
U12
Bod22
P6
N4
I2
DG23
PG14
GR9
Forma
L D W W L
4 SC Kriens
U12
Bod16
P4
N4
I4
DG21
PG19
GR2
Forma
D W D L D
P5
N1
I6
DG16
PG20
GR-4
Forma
W L W D L
6 FC Aarau
U12
Bod15
P4
N3
I5
DG19
PG21
GR-2
Forma
D L L L W
7 Étoile Carouge
U12
Bod13
P3
N4
I5
DG12
PG17
GR-5
Forma
L L L W D
8 Rapperswil
U12
Bod11
P3
N2
I7
DG18
PG25
GR-7
Forma
W W L D L
9 FC WIL 1900
U12
Bod11
P2
N5
I5
DG18
PG27
GR-9
Forma
L W D D L
10 Stade Nyonnais
U12
Bod8
P2
N2
I8
DG12
PG29
GR-17
Relegation
Forma
L L W L W
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Challenge League
1 Stade Lausanne-Ouchy 6 5 1 0 14 2 12 16
2 FC Winterthur 6 4 2 0 18 4 14 14
3 Yverdon Sport 6 3 3 0 13 6 7 12
4 FC Aarau 6 3 2 1 11 9 2 11
5 SC Kriens 6 3 1 2 10 6 4 10
6 Étoile Carouge 7 2 2 3 8 8 0 8
7 Neuchatel Xamax FC 6 2 0 4 9 12 -3 6
8 FC WIL 1900 6 1 2 3 10 11 -1 5
9 Stade Nyonnais 5 1 2 2 6 8 -2 5
10 Rapperswil 6 1 1 4 8 15 -7 4
Challenge League
P5
N1
I0
DG14
PG2
GR12
2 FC Winterthur
U6
Bod14
P4
N2
I0
DG18
PG4
GR14
3 Yverdon Sport
U6
Bod12
P3
N3
I0
DG13
PG6
GR7
4 FC Aarau
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG11
PG9
GR2
5 SC Kriens
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG10
PG6
GR4
P2
N2
I3
DG8
PG8
GR0
P2
N0
I4
DG9
PG12
GR-3
8 FC WIL 1900
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG10
PG11
GR-1
P1
N2
I2
DG6
PG8
GR-2
10 Rapperswil
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG8
PG15
GR-7
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Challenge League
1 Stade Lausanne-Ouchy 6 3 3 0 9 3 6 12
2 Yverdon Sport 6 3 1 2 10 8 2 10
3 FC Winterthur 6 3 1 2 8 7 1 10
4 Neuchatel Xamax FC 6 3 1 2 7 8 -1 10
5 Rapperswil 6 2 1 3 10 10 0 7
6 SC Kriens 6 1 3 2 11 13 -2 6
7 FC WIL 1900 6 1 3 2 8 16 -8 6
8 Étoile Carouge 5 1 2 2 4 9 -5 5
9 FC Aarau 6 1 1 4 8 12 -4 4
10 Stade Nyonnais 7 1 0 6 6 21 -15 3
Challenge League
P3
N3
I0
DG9
PG3
GR6
2 Yverdon Sport
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG10
PG8
GR2
3 FC Winterthur
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG8
PG7
GR1
P3
N1
I2
DG7
PG8
GR-1
5 Rapperswil
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG10
PG10
GR0
6 SC Kriens
U6
Bod6
P1
N3
I2
DG11
PG13
GR-2
7 FC WIL 1900
U6
Bod6
P1
N3
I2
DG8
PG16
GR-8
P1
N2
I2
DG4
PG9
GR-5
9 FC Aarau
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG8
PG12
GR-4
10 Stade Nyonnais
U7
Bod3
P1
N0
I6
DG6
PG21
GR-15
60
Odigranih utakmica
188
Ukupno golova
3,13
Golova po utakmici
56,7%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Challenge League · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Challenge League · sezona 2026
Uzorak 60
188
Golova
3,13
Prosek golova
34
BTTS · 56,7%
60
Utakmica
Over
Over 0.5
57/6095,0%
Over 1.5
55/6091,7%
Over 2.5
39/6065,0%
Over 3.5
21/6035,0%
Over 4.5
10/6016,7%
Under
Under 0.5
3/605,0%
Under 1.5
5/608,3%
Under 2.5
21/6035,0%
Under 3.5
39/6065,0%
Under 4.5
50/6083,3%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio25/60 · 41,7%
Nerešeno16/60 · 26,7%
Gost pobedio19/60 · 31,7%

Analiza tipova

Challenge League · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
60 25 35 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
60 16 44 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
60 19 41 31,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60 41 19 68,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
60 44 16 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60 35 25 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
60 5 55 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60 21 39 35,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
60 39 21 65,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60 55 5 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
60 39 21 65,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
60 21 39 35,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
60 10 50 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60 55 5 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
60 39 21 65,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
60 21 39 35,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
60 5 55 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60 21 39 35,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
60 39 21 65,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60 34 26 56,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
60 27 33 45,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
60 27 33 45,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
60 14 46 23,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60 34 26 56,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60 26 34 43,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60 34 26 56,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60 47 13 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
60 26 34 43,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
60 22 38 36,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60 47 13 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
60 26 34 43,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60 47 13 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
60 32 28 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
60 16 44 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60 44 16 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
60 27 33 45,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
60 7 53 11,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
60 16 44 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
60 13 47 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
60 9 51 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
60 16 44 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
60 8 52 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
60 11 49 18,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
60 25 35 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
60 25 35 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
60 21 39 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
60 25 35 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
60 21 39 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
60 12 48 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
60 13 47 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
60 10 50 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
60 13 47 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
60 13 47 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
60 3 57 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
60 19 41 31,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
60 17 43 28,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
60 12 48 20,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
60 17 43 28,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
60 12 48 20,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
60 9 51 15,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
60 10 50 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60 30 30 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60 53 7 88,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
60 30 30 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
60 12 48 20,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60 53 7 88,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
60 30 30 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
60 12 48 20,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
60 7 53 11,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60 30 30 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
60 48 12 80,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
60 21 39 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
60 22 38 36,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
60 17 43 28,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60 38 22 63,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60 38 22 63,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60 38 22 63,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
60 27 33 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60 32 28 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
60 30 30 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
60 30 30 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
60 18 42 30,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60 42 18 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
60 33 27 55,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
60 14 46 23,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
60 25 35 41,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
60 29 31 48,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
60 30 30 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
60 21 39 35,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
60 25 35 41,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
60 20 40 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
60 15 45 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
60 26 34 43,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
60 25 35 41,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
60 41 19 68,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
60 46 14 76,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
60 34 26 56,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
60 39 21 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
60 26 34 43,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
60 21 39 35,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
60 46 14 76,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
60 34 26 56,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
60 19 41 31,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
60 43 17 71,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
60 40 20 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
60 36 24 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
60 39 21 65,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
60 21 39 35,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
60 17 43 28,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
60 7 53 11,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
60 25 35 41,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
60 10 50 16,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
60 21 39 35,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
60 33 27 55,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
60 35 25 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
60 34 26 56,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
60 29 31 48,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
60 31 29 51,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
60 17 43 28,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
60 14 46 23,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
60 40 20 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
60 35 25 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
60 52 8 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
60 37 23 61,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
60 19 41 31,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
60 39 21 65,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
60 23 37 38,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
60 21 39 35,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
60 15 45 25,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
60 27 33 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
60 23 37 38,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
60 26 34 43,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
60 10 50 16,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
60 16 44 26,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
60 3 57 5,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
60 12 48 20,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
60 15 45 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
60 22 38 36,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
60 20 40 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
60 19 41 31,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
60 20 40 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
60 8 52 13,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
60 8 52 13,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
60 17 43 28,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
60 39 21 65,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
60 37 23 61,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
60 23 37 38,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Golovi

Challenge League · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 60 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
14/6023,3%
I 0-1 & II 0-2
25/6041,7%
I 0-1 & II 0-3
29/6048,3%
I 0-1 & II 1+
30/6050,0%
I 0-1 & II 1-2
21/6035,0%
I 0-1 & II 1-3
25/6041,7%
I 0-1 & II 2+
20/6033,3%
I 0-1 & II 2-3
15/6025,0%
I 0-2 & II 0-1
25/6041,7%
I 0-2 & II 0-2
41/6068,3%
I 0-2 & II 0-3
46/6076,7%
I 0-2 & II 1-2
34/6056,7%
I 0-2 & II 1-3
39/6065,0%
I 0-2 & II 2+
26/6043,3%
I 0-2 & II 2-3
21/6035,0%
I 1+ & II 1+
43/6071,7%
I 1+ & II 0-2
40/6066,7%
I 1+ & II 1-2
36/6060,0%
I 1+ & II 1-3
39/6065,0%
I 1+ & II 2+
21/6035,0%
I 1+ & II 2-3
17/6028,3%
I 1+ & II 3+
7/6011,7%
I 1-2 & II 0-1
21/6035,0%
I 1-2 & II 0-2
33/6055,0%
I 1-2 & II 0-3
35/6058,3%
I 1-2 & II 1+
34/6056,7%
I 1-2 & II 1-2
29/6048,3%
I 1-2 & II 1-3
31/6051,7%
I 1-2 & II 2+
17/6028,3%
I 1-2 & II 2-3
14/6023,3%
I 1-3 & II 1+
40/6066,7%
I 1-3 & II 1-2
35/6058,3%
I 1-3 & II 1-3
37/6061,7%
I 1-3 & II 2+
19/6031,7%
I 2+ & II 1+
23/6038,3%
I 2+ & II 2+
10/6016,7%
I 2+ & II 3+
3/605,0%
I 2-3 & II 0-1
15/6025,0%
I 2-3 & II 0-2
22/6036,7%
I 2-3 & II 1+
20/6033,3%
I 2-3 & II 1-2
19/6031,7%
I 2-3 & II 1-3
20/6033,3%
I 2-3 & II 2+
8/6013,3%
I 2-3 & II 2-3
8/6013,3%
I 1+ & 2+
46/6076,7%
I 1+ & 3+
34/6056,7%
I 1+ & 4+
19/6031,7%
I 1-2 & 3+
25/6041,7%
I 1-2 & 4+
10/6016,7%
I 2+ & 3+
23/6038,3%
I 2+ & 4+
15/6025,0%
I 2-3 & 4+
12/6020,0%
NE I 1+ & II 1+
17/6028,3%
NE I 1+ & II 2+
39/6065,0%
NE I 2+ & II 1+
37/6061,7%
NE I 1-3 & II 1-3
23/6038,3%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 03.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.