Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Challenge League statistika, utakmice i tabela

Switzerland · Sezona 2026
Tabela Sastavi

Tabela

Challenge League · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion Promotion Play-offs Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Challenge League
1 Stade Lausanne-Ouchy 13 9 4 0 28 6 22 31
D W D W W
2 FC Winterthur 12 7 3 2 26 11 15 24
W W L W W
3 Yverdon Sport 12 6 4 2 23 14 9 22
L D W W L
4 SC Kriens 13 5 4 4 22 19 3 19
W D L D W
5 Neuchatel Xamax FC 12 5 1 6 16 20 -4 16
W L W D L
6 FC Aarau 13 4 3 6 19 24 -5 15
L L L W L
7 FC WIL 1900 13 3 5 5 21 27 -6 14
W D D L W
8 Étoile Carouge 12 3 4 5 12 17 -5 13
L L L W D
9 Rapperswil 13 3 2 8 18 26 -8 11
W L D L L
10 Stade Nyonnais 13 2 2 9 13 34 -21 8
L W L W L
Challenge League
P9
N4
I0
DG28
PG6
GR22
Promotion
Forma
D W D W W
2 FC Winterthur
U12
Bod24
P7
N3
I2
DG26
PG11
GR15
Promotion Play-offs
Forma
W W L W W
3 Yverdon Sport
U12
Bod22
P6
N4
I2
DG23
PG14
GR9
Forma
L D W W L
4 SC Kriens
U13
Bod19
P5
N4
I4
DG22
PG19
GR3
Forma
W D L D W
P5
N1
I6
DG16
PG20
GR-4
Forma
W L W D L
6 FC Aarau
U13
Bod15
P4
N3
I6
DG19
PG24
GR-5
Forma
L L L W L
7 FC WIL 1900
U13
Bod14
P3
N5
I5
DG21
PG27
GR-6
Forma
W D D L W
8 Étoile Carouge
U12
Bod13
P3
N4
I5
DG12
PG17
GR-5
Forma
L L L W D
9 Rapperswil
U13
Bod11
P3
N2
I8
DG18
PG26
GR-8
Forma
W L D L L
10 Stade Nyonnais
U13
Bod8
P2
N2
I9
DG13
PG34
GR-21
Relegation
Forma
L W L W L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Challenge League
1 Stade Lausanne-Ouchy 6 5 1 0 14 2 12 16
2 FC Winterthur 6 4 2 0 18 4 14 14
3 SC Kriens 7 4 1 2 11 6 5 13
4 Yverdon Sport 6 3 3 0 13 6 7 12
5 FC Aarau 7 3 2 2 11 12 -1 11
6 Étoile Carouge 7 2 2 3 8 8 0 8
7 Neuchatel Xamax FC 6 2 0 4 9 12 -3 6
8 FC WIL 1900 6 1 2 3 10 11 -1 5
9 Stade Nyonnais 6 1 2 3 7 13 -6 5
10 Rapperswil 6 1 1 4 8 15 -7 4
Challenge League
P5
N1
I0
DG14
PG2
GR12
2 FC Winterthur
U6
Bod14
P4
N2
I0
DG18
PG4
GR14
3 SC Kriens
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG11
PG6
GR5
4 Yverdon Sport
U6
Bod12
P3
N3
I0
DG13
PG6
GR7
5 FC Aarau
U7
Bod11
P3
N2
I2
DG11
PG12
GR-1
P2
N2
I3
DG8
PG8
GR0
P2
N0
I4
DG9
PG12
GR-3
8 FC WIL 1900
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG10
PG11
GR-1
P1
N2
I3
DG7
PG13
GR-6
10 Rapperswil
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG8
PG15
GR-7
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Challenge League
1 Stade Lausanne-Ouchy 7 4 3 0 14 4 10 15
2 Yverdon Sport 6 3 1 2 10 8 2 10
3 FC Winterthur 6 3 1 2 8 7 1 10
4 Neuchatel Xamax FC 6 3 1 2 7 8 -1 10
5 FC WIL 1900 7 2 3 2 11 16 -5 9
6 Rapperswil 7 2 1 4 10 11 -1 7
7 SC Kriens 6 1 3 2 11 13 -2 6
8 Étoile Carouge 5 1 2 2 4 9 -5 5
9 FC Aarau 6 1 1 4 8 12 -4 4
10 Stade Nyonnais 7 1 0 6 6 21 -15 3
Challenge League
P4
N3
I0
DG14
PG4
GR10
2 Yverdon Sport
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG10
PG8
GR2
3 FC Winterthur
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG8
PG7
GR1
P3
N1
I2
DG7
PG8
GR-1
5 FC WIL 1900
U7
Bod9
P2
N3
I2
DG11
PG16
GR-5
6 Rapperswil
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG10
PG11
GR-1
7 SC Kriens
U6
Bod6
P1
N3
I2
DG11
PG13
GR-2
P1
N2
I2
DG4
PG9
GR-5
9 FC Aarau
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG8
PG12
GR-4
10 Stade Nyonnais
U7
Bod3
P1
N0
I6
DG6
PG21
GR-15
63
Odigranih utakmica
198
Ukupno golova
3,14
Golova po utakmici
55,6%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Challenge League · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Challenge League · sezona 2026
Uzorak 63
198
Golova
3,14
Prosek golova
35
BTTS · 55,6%
63
Utakmica
Over
Over 0.5
60/6395,2%
Over 1.5
57/6390,5%
Over 2.5
41/6365,1%
Over 3.5
22/6334,9%
Over 4.5
11/6317,5%
Under
Under 0.5
3/634,8%
Under 1.5
6/639,5%
Under 2.5
22/6334,9%
Under 3.5
41/6365,1%
Under 4.5
52/6382,5%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio26/63 · 41,3%
Nerešeno16/63 · 25,4%
Gost pobedio21/63 · 33,3%

Analiza tipova

Challenge League · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
63 26 37 41,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
63 16 47 25,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
63 21 42 33,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
63 42 21 66,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
63 47 16 74,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
63 37 26 58,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
63 6 57 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
63 22 41 34,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
63 41 22 65,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
63 57 6 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
63 41 22 65,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
63 22 41 34,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
63 11 52 17,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
63 57 6 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
63 41 22 65,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
63 22 41 34,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
63 6 57 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
63 22 41 34,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
63 41 22 65,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
63 35 28 55,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
63 28 35 44,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
63 28 35 44,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
63 15 48 23,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
63 35 28 55,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
63 28 35 44,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
63 36 27 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
63 49 14 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
63 27 36 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
63 23 40 36,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
63 49 14 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
63 27 36 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
63 49 14 77,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
63 32 31 50,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
63 16 47 25,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
63 46 17 73,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
63 29 34 46,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
63 9 54 14,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
63 17 46 27,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
63 14 49 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
63 10 53 15,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
63 16 47 25,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
63 8 55 12,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
63 13 50 20,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
63 26 37 41,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
63 25 38 39,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
63 21 42 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
63 25 38 39,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
63 21 42 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
63 12 51 19,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
63 14 49 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
63 10 53 15,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
63 13 50 20,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
63 13 50 20,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
63 3 60 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
63 21 42 33,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
63 19 44 30,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
63 14 49 22,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
63 19 44 30,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
63 14 49 22,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
63 10 53 15,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
63 11 52 17,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
63 31 32 49,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
63 56 7 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
63 32 31 50,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
63 13 50 20,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
63 56 7 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
63 32 31 50,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
63 13 50 20,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
63 7 56 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
63 31 32 49,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
63 50 13 79,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
63 21 42 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
63 25 38 39,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
63 17 46 27,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
63 39 24 61,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
63 38 25 60,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
63 38 25 60,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
63 27 36 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
63 34 29 54,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
63 32 31 50,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
63 32 31 50,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
63 20 43 31,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
63 44 19 69,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
63 35 28 55,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
63 15 48 23,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
63 27 36 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
63 31 32 49,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
63 32 31 50,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
63 23 40 36,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
63 27 36 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
63 21 42 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
63 16 47 25,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
63 26 37 41,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
63 26 37 41,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
63 43 20 68,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
63 48 15 76,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
63 36 27 57,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
63 41 22 65,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
63 28 35 44,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
63 22 41 34,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
63 48 15 76,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
63 36 27 57,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
63 20 43 31,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
63 45 18 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
63 41 22 65,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
63 37 26 58,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
63 40 23 63,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
63 23 40 36,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
63 18 45 28,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
63 8 55 12,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
63 27 36 42,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
63 11 52 17,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
63 21 42 33,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
63 34 29 54,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
63 36 27 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
63 36 27 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
63 30 33 47,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
63 32 31 50,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
63 19 44 30,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
63 15 48 23,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
63 42 21 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
63 36 27 57,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
63 54 9 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
63 38 25 60,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
63 21 42 33,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
63 41 22 65,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
63 24 39 38,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
63 22 41 34,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
63 16 47 25,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
63 28 35 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
63 24 39 38,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
63 28 35 44,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
63 11 52 17,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
63 17 46 27,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
63 4 59 6,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
63 13 50 20,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
63 15 48 23,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
63 22 41 34,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
63 21 42 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
63 19 44 30,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
63 20 43 31,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
63 9 54 14,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
63 8 55 12,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
63 18 45 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
63 40 23 63,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
63 39 24 61,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
63 25 38 39,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Golovi

Challenge League · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 63 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
15/6323,8%
I 0-1 & II 0-2
27/6342,9%
I 0-1 & II 0-3
31/6349,2%
I 0-1 & II 1+
32/6350,8%
I 0-1 & II 1-2
23/6336,5%
I 0-1 & II 1-3
27/6342,9%
I 0-1 & II 2+
21/6333,3%
I 0-1 & II 2-3
16/6325,4%
I 0-2 & II 0-1
26/6341,3%
I 0-2 & II 0-2
43/6368,3%
I 0-2 & II 0-3
48/6376,2%
I 0-2 & II 1-2
36/6357,1%
I 0-2 & II 1-3
41/6365,1%
I 0-2 & II 2+
28/6344,4%
I 0-2 & II 2-3
22/6334,9%
I 1+ & II 1+
45/6371,4%
I 1+ & II 0-2
41/6365,1%
I 1+ & II 1-2
37/6358,7%
I 1+ & II 1-3
40/6363,5%
I 1+ & II 2+
23/6336,5%
I 1+ & II 2-3
18/6328,6%
I 1+ & II 3+
8/6312,7%
I 1-2 & II 0-1
21/6333,3%
I 1-2 & II 0-2
34/6354,0%
I 1-2 & II 0-3
36/6357,1%
I 1-2 & II 1+
36/6357,1%
I 1-2 & II 1-2
30/6347,6%
I 1-2 & II 1-3
32/6350,8%
I 1-2 & II 2+
19/6330,2%
I 1-2 & II 2-3
15/6323,8%
I 1-3 & II 1+
42/6366,7%
I 1-3 & II 1-2
36/6357,1%
I 1-3 & II 1-3
38/6360,3%
I 1-3 & II 2+
21/6333,3%
I 2+ & II 1+
24/6338,1%
I 2+ & II 2+
11/6317,5%
I 2+ & II 3+
4/636,4%
I 2-3 & II 0-1
15/6323,8%
I 2-3 & II 0-2
22/6334,9%
I 2-3 & II 1+
21/6333,3%
I 2-3 & II 1-2
19/6330,2%
I 2-3 & II 1-3
20/6331,8%
I 2-3 & II 2+
9/6314,3%
I 2-3 & II 2-3
8/6312,7%
I 1+ & 2+
48/6376,2%
I 1+ & 3+
36/6357,1%
I 1+ & 4+
20/6331,8%
I 1-2 & 3+
27/6342,9%
I 1-2 & 4+
11/6317,5%
I 2+ & 3+
24/6338,1%
I 2+ & 4+
16/6325,4%
I 2-3 & 4+
13/6320,6%
NE I 1+ & II 1+
18/6328,6%
NE I 1+ & II 2+
40/6363,5%
NE I 2+ & II 1+
39/6361,9%
NE I 1-3 & II 1-3
25/6339,7%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 09.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.