Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Challenger Pro League statistika, utakmice i tabela

Belgium · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

Challenger Pro League · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - Jupiler Pro League Promotion - Challenger Pro League (Promotion) Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Second Division
1 Beerschot VA 9 8 0 1 23 7 16 24
W W W W W
2 Dender 8 6 1 1 12 3 9 19
W W W W D
3 AS Eupen 8 5 0 3 15 9 6 15
W W W L L
4 Sporting Hasselt 8 5 0 3 12 13 -1 15
L W L W W
5 Excelsior Virton 8 4 1 3 14 10 4 13
W D L L W
6 Lokeren-Temse 8 4 1 3 16 14 2 13
L W D W L
7 Patro Eisden 9 4 0 5 14 15 -1 12
L L W W W
8 Francs Borains 7 4 0 3 9 10 -1 12
W W W L L
9 KAA Gent II 8 3 2 3 11 13 -2 11
L D W L W
10 Club Brugge II 8 2 3 3 14 17 -3 9
D D L D L
11 KRC Genk II 9 2 3 4 13 16 -3 9
L D L D D
12 K. Lierse S.K. 7 2 2 3 7 10 -3 8
D D L W L
13 Seraing United 9 2 2 5 12 16 -4 8
L D L W W
14 Liège 9 1 2 6 13 22 -9 5
D L L L L
15 RSC Anderlecht II 7 0 1 6 7 17 -10 1
L D L L L
Second Division
1 Beerschot VA
U9
Bod24
P8
N0
I1
DG23
PG7
GR16
Promotion - Jupiler Pro League
Forma
W W W W W
2 Dender
U8
Bod19
P6
N1
I1
DG12
PG3
GR9
Promotion - Challenger Pro League (Promotion)
Forma
W W W W D
3 AS Eupen
U8
Bod15
P5
N0
I3
DG15
PG9
GR6
Promotion - Challenger Pro League (Promotion)
Forma
W W W L L
P5
N0
I3
DG12
PG13
GR-1
Promotion - Challenger Pro League (Promotion)
Forma
L W L W W
P4
N1
I3
DG14
PG10
GR4
Promotion - Challenger Pro League (Promotion)
Forma
W D L L W
6 Lokeren-Temse
U8
Bod13
P4
N1
I3
DG16
PG14
GR2
Forma
L W D W L
7 Patro Eisden
U9
Bod12
P4
N0
I5
DG14
PG15
GR-1
Forma
L L W W W
8 Francs Borains
U7
Bod12
P4
N0
I3
DG9
PG10
GR-1
Forma
W W W L L
9 KAA Gent II
U8
Bod11
P3
N2
I3
DG11
PG13
GR-2
Forma
L D W L W
10 Club Brugge II
U8
Bod9
P2
N3
I3
DG14
PG17
GR-3
Forma
D D L D L
11 KRC Genk II
U9
Bod9
P2
N3
I4
DG13
PG16
GR-3
Forma
L D L D D
12 K. Lierse S.K.
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG7
PG10
GR-3
Forma
D D L W L
13 Seraing United
U9
Bod8
P2
N2
I5
DG12
PG16
GR-4
Forma
L D L W W
14 Liège
U9
Bod5
P1
N2
I6
DG13
PG22
GR-9
Relegation
Forma
D L L L L
P0
N1
I6
DG7
PG17
GR-10
Relegation
Forma
L D L L L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Second Division
1 Beerschot VA 5 5 0 0 19 4 15 15
2 Dender 5 4 1 0 9 1 8 13
3 Patro Eisden 5 3 0 2 8 6 2 9
4 K. Lierse S.K. 3 2 1 0 5 1 4 7
5 KAA Gent II 4 2 1 1 7 5 2 7
6 Lokeren-Temse 4 2 1 1 7 6 1 7
7 Seraing United 5 2 1 2 6 6 0 7
8 Excelsior Virton 4 2 0 2 9 5 4 6
9 AS Eupen 4 2 0 2 9 6 3 6
10 Francs Borains 3 2 0 1 6 3 3 6
11 KRC Genk II 4 1 2 1 7 5 2 5
12 Club Brugge II 4 1 1 2 8 9 -1 4
13 Sporting Hasselt 3 1 0 2 1 3 -2 3
14 Liège 4 0 1 3 8 11 -3 1
15 RSC Anderlecht II 4 0 0 4 2 10 -8 0
Second Division
1 Beerschot VA
U5
Bod15
P5
N0
I0
DG19
PG4
GR15
2 Dender
U5
Bod13
P4
N1
I0
DG9
PG1
GR8
3 Patro Eisden
U5
Bod9
P3
N0
I2
DG8
PG6
GR2
P2
N1
I0
DG5
PG1
GR4
5 KAA Gent II
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG7
PG5
GR2
6 Lokeren-Temse
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG7
PG6
GR1
P2
N1
I2
DG6
PG6
GR0
P2
N0
I2
DG9
PG5
GR4
9 AS Eupen
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG9
PG6
GR3
10 Francs Borains
U3
Bod6
P2
N0
I1
DG6
PG3
GR3
11 KRC Genk II
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG7
PG5
GR2
12 Club Brugge II
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG8
PG9
GR-1
P1
N0
I2
DG1
PG3
GR-2
14 Liège
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG8
PG11
GR-3
P0
N0
I4
DG2
PG10
GR-8
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Second Division
1 Sporting Hasselt 5 4 0 1 11 10 1 12
2 AS Eupen 4 3 0 1 6 3 3 9
3 Beerschot VA 4 3 0 1 4 3 1 9
4 Excelsior Virton 4 2 1 1 5 5 0 7
5 Lokeren-Temse 4 2 0 2 9 8 1 6
6 Dender 3 2 0 1 3 2 1 6
7 Francs Borains 4 2 0 2 3 7 -4 6
8 Club Brugge II 4 1 2 1 6 8 -2 5
9 KAA Gent II 4 1 1 2 4 8 -4 4
10 KRC Genk II 5 1 1 3 6 11 -5 4
11 Liège 5 1 1 3 5 11 -6 4
12 Patro Eisden 4 1 0 3 6 9 -3 3
13 RSC Anderlecht II 3 0 1 2 5 7 -2 1
14 Seraing United 4 0 1 3 6 10 -4 1
15 K. Lierse S.K. 4 0 1 3 2 9 -7 1
Second Division
P4
N0
I1
DG11
PG10
GR1
2 AS Eupen
U4
Bod9
P3
N0
I1
DG6
PG3
GR3
3 Beerschot VA
U4
Bod9
P3
N0
I1
DG4
PG3
GR1
P2
N1
I1
DG5
PG5
GR0
5 Lokeren-Temse
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG9
PG8
GR1
6 Dender
U3
Bod6
P2
N0
I1
DG3
PG2
GR1
P2
N0
I2
DG3
PG7
GR-4
P1
N2
I1
DG6
PG8
GR-2
9 KAA Gent II
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG4
PG8
GR-4
10 KRC Genk II
U5
Bod4
P1
N1
I3
DG6
PG11
GR-5
11 Liège
U5
Bod4
P1
N1
I3
DG5
PG11
GR-6
12 Patro Eisden
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG6
PG9
GR-3
P0
N1
I2
DG5
PG7
GR-2
14 Seraing United
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG6
PG10
GR-4
15 K. Lierse S.K.
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG2
PG9
GR-7
61
Odigranih utakmica
192
Ukupno golova
3,15
Golova po utakmici
54,1%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Challenger Pro League · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Challenger Pro League · sezona 2026
Uzorak 61
192
Golova
3,15
Prosek golova
33
BTTS · 54,1%
61
Utakmica
Over
Over 0.5
59/6196,7%
Over 1.5
48/6178,7%
Over 2.5
38/6162,3%
Over 3.5
21/6134,4%
Over 4.5
13/6121,3%
Under
Under 0.5
2/613,3%
Under 1.5
13/6121,3%
Under 2.5
23/6137,7%
Under 3.5
40/6165,6%
Under 4.5
48/6178,7%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio29/61 · 47,5%
Nerešeno9/61 · 14,8%
Gost pobedio23/61 · 37,7%

Analiza tipova

Challenger Pro League · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
61 29 32 47,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno
X Ceo meč
61 9 52 14,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
61 23 38 37,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61 38 23 62,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
61 52 9 85,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
61 32 29 52,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
61 13 48 21,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
61 23 38 37,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
61 40 21 65,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
61 48 13 78,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
61 38 23 62,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
61 21 40 34,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
61 13 48 21,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
61 48 13 78,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
61 38 23 62,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
61 21 40 34,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
61 13 48 21,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
61 23 38 37,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
61 40 21 65,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
61 33 28 54,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
61 30 31 49,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
61 30 31 49,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
61 20 41 32,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
61 33 28 54,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
61 28 33 45,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61 40 21 65,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
61 48 13 78,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
61 21 40 34,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
61 20 41 32,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
61 48 13 78,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
61 21 40 34,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
61 49 12 80,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
61 35 26 57,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
61 21 40 34,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
61 43 18 70,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
61 24 37 39,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
61 7 54 11,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
61 18 43 29,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
61 12 49 19,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
61 10 51 16,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
61 19 42 31,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
61 18 43 29,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
61 5 56 8,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
61 29 32 47,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
61 25 36 41,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
61 21 40 34,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
61 25 36 41,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
61 21 40 34,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
61 13 48 21,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
61 16 45 26,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
61 5 56 8,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
61 7 54 11,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
61 7 54 11,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
61 2 59 3,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
61 23 38 37,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
61 16 45 26,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
61 13 48 21,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
61 16 45 26,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
61 13 48 21,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
61 13 48 21,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
61 10 51 16,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
61 25 36 41,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
61 53 8 86,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
61 36 25 59,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
61 13 48 21,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
61 53 8 86,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
61 36 25 59,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
61 13 48 21,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
61 8 53 13,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
61 25 36 41,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
61 48 13 78,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
61 15 46 24,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
61 31 30 50,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
61 15 46 24,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
61 36 25 59,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
61 32 29 52,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
61 32 29 52,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
61 25 36 41,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61 30 31 49,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
61 23 38 37,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
61 23 38 37,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
61 17 44 27,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
61 41 20 67,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
61 34 27 55,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
61 19 42 31,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
61 33 28 54,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
61 37 24 60,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
61 33 28 54,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
61 26 35 42,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
61 30 31 49,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
61 21 40 34,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
61 18 43 29,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
61 17 44 27,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
61 24 37 39,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
61 43 18 70,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
61 48 13 78,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
61 35 26 57,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
61 40 21 65,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
61 28 33 45,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
61 24 37 39,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
61 43 18 70,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
61 36 25 59,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
61 21 40 34,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
61 42 19 68,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
61 37 24 60,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
61 31 30 50,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
61 35 26 57,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
61 31 30 50,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
61 24 37 39,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
61 11 50 18,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
61 27 34 44,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
61 12 49 19,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
61 16 45 26,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
61 32 29 52,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
61 35 26 57,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
61 33 28 54,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
61 26 35 42,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
61 29 32 47,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
61 23 38 37,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
61 19 42 31,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
61 41 20 67,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
61 31 30 50,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
61 47 14 77,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
61 35 26 57,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
61 30 31 49,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
61 38 23 62,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
61 20 41 32,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
61 21 40 34,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
61 16 45 26,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
61 25 36 41,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
61 20 41 32,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
61 33 28 54,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
61 15 46 24,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
61 20 41 32,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
61 6 55 9,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
61 15 46 24,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
61 6 55 9,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
61 15 46 24,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
61 19 42 31,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
61 14 47 23,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
61 16 45 26,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
61 14 47 23,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
61 11 50 18,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
61 19 42 31,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
61 30 31 49,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
61 41 20 67,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
61 26 35 42,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Golovi

Challenger Pro League · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 61 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
19/6131,2%
I 0-1 & II 0-2
33/6154,1%
I 0-1 & II 0-3
37/6160,7%
I 0-1 & II 1+
33/6154,1%
I 0-1 & II 1-2
26/6142,6%
I 0-1 & II 1-3
30/6149,2%
I 0-1 & II 2+
21/6134,4%
I 0-1 & II 2-3
18/6129,5%
I 0-2 & II 0-1
24/6139,3%
I 0-2 & II 0-2
43/6170,5%
I 0-2 & II 0-3
48/6178,7%
I 0-2 & II 1-2
35/6157,4%
I 0-2 & II 1-3
40/6165,6%
I 0-2 & II 2+
28/6145,9%
I 0-2 & II 2-3
24/6139,3%
I 1+ & II 1+
42/6168,9%
I 1+ & II 0-2
37/6160,7%
I 1+ & II 1-2
31/6150,8%
I 1+ & II 1-3
35/6157,4%
I 1+ & II 2+
31/6150,8%
I 1+ & II 2-3
24/6139,3%
I 1+ & II 3+
11/6118,0%
I 1-2 & II 0-1
16/6126,2%
I 1-2 & II 0-2
32/6152,5%
I 1-2 & II 0-3
35/6157,4%
I 1-2 & II 1+
33/6154,1%
I 1-2 & II 1-2
26/6142,6%
I 1-2 & II 1-3
29/6147,5%
I 1-2 & II 2+
23/6137,7%
I 1-2 & II 2-3
19/6131,2%
I 1-3 & II 1+
41/6167,2%
I 1-3 & II 1-2
31/6150,8%
I 1-3 & II 1-3
35/6157,4%
I 1-3 & II 2+
30/6149,2%
I 2+ & II 1+
20/6132,8%
I 2+ & II 2+
15/6124,6%
I 2+ & II 3+
6/619,8%
I 2-3 & II 0-1
6/619,8%
I 2-3 & II 0-2
15/6124,6%
I 2-3 & II 1+
19/6131,2%
I 2-3 & II 1-2
14/6123,0%
I 2-3 & II 1-3
16/6126,2%
I 2-3 & II 2+
14/6123,0%
I 2-3 & II 2-3
11/6118,0%
I 1+ & 2+
43/6170,5%
I 1+ & 3+
36/6159,0%
I 1+ & 4+
21/6134,4%
I 1-2 & 3+
27/6144,3%
I 1-2 & 4+
12/6119,7%
I 2+ & 3+
20/6132,8%
I 2+ & 4+
16/6126,2%
I 2-3 & 4+
15/6124,6%
NE I 1+ & II 1+
19/6131,2%
NE I 1+ & II 2+
30/6149,2%
NE I 2+ & II 1+
41/6167,2%
NE I 1-3 & II 1-3
26/6142,6%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 04.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
Izdvojeno 04.11.2026. 20:00
Francs Borains – Dender
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,0%Detalji
Izdvojeno 04.11.2026. 20:00
RSC Anderlecht II – K. Lierse S.K.
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
77,1%Detalji
Izdvojeno 04.11.2026. 20:00
Francs Borains – Dender
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
70,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.