Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Patro Eisden
4P 0N 1I
4. mesto · 15 bodova
Forma · Lokeren-Temse
2P 1N 2I
8. mesto · 13 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 100%
BTTS 80% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 1
7 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
77,3%
model procena
Liga 79,1% n=67
Domaćin kod kuće 100,0% n=5
Gost u gostima 75,0% n=4
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 31.10.2026. 16:00
Patro Eisden – Lokeren-Temse
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
77,3%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Patrostadion
Grad
Maasmechelen

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Patro Eisden
4. mesto · 15 bodova
Lokeren-Temse
8. mesto · 13 bodova
U devetom kolu Challenger Pro League, Patro Eisden je na svom terenu u Patrostadionu savladao Lokeren-Temse rezultatom 3:1. Donosimo detaljnu analizu utakmice i statistički pregled.
14'
Patro Eisden
Sami Lahssaini
Žuti karton · Foul
22'
Patro Eisden
Lars Dietz
Žuti karton
34'
Lokeren-Temse
Maxime Pau
Žuti karton · Foul
45+2'
Patro Eisden
Radja Nainggolan
Gol
52'
Patro Eisden
Emilio Ferrera Patricio
Žuti karton
55'
Lokeren-Temse
Vancy Roméo Mabanza
Gol iz penala
63'
Lokeren-Temse
Modeste Duku Mbenga
Žuti karton
65'
Patro Eisden
Seok-ju Hong
Izmena · Jimmy Adrian Kaparos
68'
Lokeren-Temse
Vancy Roméo Mabanza
Žuti karton · Dissent
69'
Patro Eisden
Louis Verstraete
Gol
70'
Lokeren-Temse
Salim Ben Seghir
Izmena · A. Brrou
77'
Lokeren-Temse
Toon Janssen
Žuti karton
77'
Lokeren-Temse
Toon Janssen
Izmena · Jassim Mazouz
77'
Lokeren-Temse
Modeste Duku Mbenga
Izmena · A. Ola-Adebomi
83'
Patro Eisden
Radja Nainggolan
Izmena · Tsubasa Kasayanagi
84'
Lokeren-Temse
Rune Van Den Bergh
Izmena · Luan simnica
84'
Lokeren-Temse
Matias Lloci
Izmena · Jarno Vervaque
90+4'
Patro Eisden
Jimmy Adrian Kaparos
Gol
90+5'
Patro Eisden
Isaias Delpupo
Izmena · Jeremy Bokila
37%
Ball Possession
63%
10
Total Shots
14
5
Shots on Goal
5
2
Shots off Goal
6
3
Blocked Shots
3
5
Shots insidebox
12
5
Shots outsidebox
2
5
Corner Kicks
7
0
Offsides
2
12
Fouls
18
3
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
2
253
Total passes
453
186
Passes accurate
386
0.57
expected_goals
2.2
16
Free Kicks
12

Analiza tipova · Patro Eisden

Challenger Pro League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Lokeren-Temse

Challenger Pro League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno
X Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Patro Eisden kod kuće · Lokeren-Temse u gostima · Challenger Pro League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
100,0%
Patro Eisden 100,0% (5) · Lokeren-Temse 100,0% (4)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Patro Eisden 100,0% (5) · Lokeren-Temse 100,0% (4)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Patro Eisden 100,0% (5) · Lokeren-Temse 100,0% (4)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
88,9%
Patro Eisden 80,0% (5) · Lokeren-Temse 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
88,9%
Patro Eisden 80,0% (5) · Lokeren-Temse 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
88,9%
Patro Eisden 80,0% (5) · Lokeren-Temse 100,0% (4)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
88,9%
Patro Eisden 80,0% (5) · Lokeren-Temse 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
88,9%
Patro Eisden 100,0% (5) · Lokeren-Temse 75,0% (4)
Srednji uzorak
TipPatro Eisden
kod kuće
Lokeren-Temse
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 4
100,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 4
100,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 4
100,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 4
88,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 4
88,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 4
88,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 4
88,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
88,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
88,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
88,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
88,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
77,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
77,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
77,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
66,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
55,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
55,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
55,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
55,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
75,0%
uzorak 4
55,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
44,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
55,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
44,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
44,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
44,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
44,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
33,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
33,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
33,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
22,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
22,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
22,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
22,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
22,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 4
22,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
11,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
11,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
25,0%
uzorak 4
11,1%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 4
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Patro Eisden

Formacija: 4-4-2 · Trener: E. Ferrera
Startna postava 11
1J. BelinG
22H. MnogaD
2L. DietzD
24K. BorryD
27J. MunezeroD
15S. LahssainiM
33L. VerstraeteM
4R. NainggolanM
20R. TakaokaM
7Hong Seok-JuF
77I. DelpupoF
Klupa 9
14J. RensonD
88J. BokilaF
25J. DahlkeF
5H. JahićD
18J. KaparosM
10T. KasayanagiM
62A. PeninD
70Ablie SaidibaM
37K. Van LangendonckG

Lokeren-Temse

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: S. Vreven
Startna postava 11
56S. VervackeG
19M. LlociD
3D. DoudaevD
29A. SpegelaereD
16Jordi PalaciosD
14T. JanssenM
27R. Van Den BerghM
80M. DukuM
10M. PauM
21S. Ben SeghirM
11V. MabanzaF
Klupa 9
9J. AigbojeM
25J. ArensD
1J. BrondeelG
26J. VervaqueD
7A. BrrouF
2R. DenuitD
34J. MazouzM
20Ademola Oladipupo Ola-AdebomiF
8Luan SimnicaM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 31.10.2026. 2 min čitanja

Patro Eisden vs Lokeren-Temse 3:1 - Challenger Pro League analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 9. kola belgijske Challenger Pro League, Patro Eisden je na svom terenu, Patrostadionu u Maasmechelenu, ostvario pobedu nad Lokeren-Temse rezultatom 3:1. Utakmica je završena sa značajnim rezultatom za domaćina, koji je uspeo da nadoknadi statističku dominaciju gostiju i osvoji tri boda.

Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 37% 63%
Blokirani šutevi 3 3
Korneri 5 7
Expected goals (xG) 0.57 2.2
Faulovi 12 18
Slobodni udarci 16 12
Odbrane golmana 4 2
Offside 0 2
Precizni pasovi 187 389
Žuti kartoni 2 3
Šutevi unutar šesnaesterca 5 12
Šutevi van gola 2 6
Šutevi u okvir gola 5 5
Šutevi van šesnaesterca 5 2
Ukupni pasovi 253 453
Ukupno šutevi 10 14
Crveni kartoni 0 0
Zaključak

Utakmica između Patro Eisdena i Lokeren-Temsea pokazala je interesantan odnos između statističke dominacije i rezultata. Iako je Lokeren-Temse imao veći posed lopte (63% naspram 37%), kao i veći broj preciznih pasova i ukupnih šuteva, to nije bilo dovoljno za pobedu. Patro Eisden je uspeo da iskoristi svoje prilike efikasnije, što se vidi i kroz konačni rezultat 3:1, uprkos znatno nižem očekivanom broju golova (0.57 xG u odnosu na 2.2 xG gostiju). Takođe, domaći tim je izveo više slobodnih udaraca i imao više odbrana golmana, što je doprinelo očuvanju prednosti.

Ova utakmica ukazuje na važnost realizacije šansi i efikasnosti u napadu, kao i na to da statistička nadmoć ne garantuje uvek trijumf. Patro Eisden je uspeo da iskoristi svoje prilike i zabeleži važnu pobedu na domaćem terenu u Challenger Pro League, dok će Lokeren-Temse verovatno analizirati kako da bolje konvertuje svoje šanse u budućim mečevima.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.