Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Eerste Divisie statistika, utakmice i tabela

Netherlands · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

Eerste Divisie · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - Eredivisie Promotion - Eredivisie (Promotion)
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Eerste Divisie: Regular season
1 Heracles 12 9 2 1 37 14 23 29
W D W W D
2 VVV Venlo 13 9 1 3 36 21 15 28
W W D W W
3 Almere City FC 13 8 1 4 27 13 14 25
W W L L W
4 Roda 13 7 4 2 17 12 5 25
L D W W W
5 Emmen 13 8 1 4 26 24 2 25
D W W W L
6 NAC Breda 12 6 3 3 23 20 3 21
W D W W D
7 FC Volendam 13 6 1 6 30 22 8 19
L W D W L
8 Den Bosch 13 5 3 5 23 21 2 18
D W W D W
9 Vitesse 12 5 2 5 16 17 -1 17
L D L W L
10 Jong AZ 13 5 2 6 32 28 4 17
W L D W L
11 MVV 13 5 2 6 17 29 -12 17
L L L D L
12 Jong PSV U21 12 4 4 4 17 19 -2 16
D L D L W
13 Waalwijk 13 3 7 3 22 19 3 16
D L D D L
14 De Graafschap 13 4 3 6 17 27 -10 15
D W L D W
15 FC OSS 12 4 1 7 19 20 -1 13
L W W L D
16 Jong Ajax 12 3 3 6 18 29 -11 12
L D L W D
17 Helmond Sport 13 3 3 7 23 28 -5 12
D L L L W
18 Dordrecht 12 3 2 7 16 31 -15 11
W D L W L
19 FC Eindhoven 13 3 2 8 18 28 -10 11
D L L L L
20 Jong Utrecht 12 2 1 9 19 31 -12 7
W L L L L
Eerste Divisie: Period 1
1 Heracles 10 8 1 1 31 12 19 25
W D W W D
2 Almere City FC 10 7 1 2 22 7 15 22
W W L L W
3 VVV Venlo 10 7 0 3 26 14 12 21
W W D W W
4 Emmen 10 6 1 3 22 18 4 19
D W W W L
5 NAC Breda 10 5 2 3 20 19 1 17
W D W W D
6 Roda 10 4 4 2 10 8 2 16
L D W W W
7 MVV 10 5 1 4 13 20 -7 16
L L L D L
8 FC Volendam 10 5 0 5 22 17 5 15
L W D W L
9 Waalwijk 10 3 5 2 19 15 4 14
D L D D L
10 Vitesse 10 4 2 4 15 15 0 14
L D L W L
11 Jong AZ 10 4 1 5 22 18 4 13
W L D W L
12 Jong PSV U21 10 3 4 3 15 17 -2 13
D L D L W
13 FC OSS 10 4 0 6 15 15 0 12
L W W L D
14 Den Bosch 10 3 2 5 14 18 -4 11
D W W D W
15 FC Eindhoven 10 3 2 5 15 22 -7 11
D L L L L
16 De Graafschap 10 3 2 5 13 23 -10 11
D W L D W
17 Helmond Sport 10 2 3 5 16 19 -3 9
D L L L W
18 Jong Ajax 10 2 2 6 13 25 -12 8
L D L W D
19 Dordrecht 10 2 2 6 13 27 -14 8
W D L W L
20 Jong Utrecht 10 2 1 7 16 23 -7 7
W L L L L
Eerste Divisie: Period 2
1 Roda 3 3 0 0 7 4 3 9
W W W
2 Den Bosch 3 2 1 0 9 3 6 7
W D W
3 VVV Venlo 3 2 1 0 10 7 3 7
D W W
4 Emmen 3 2 0 1 4 6 -2 6
W W L
5 Heracles 2 1 1 0 6 2 4 4
W D
6 NAC Breda 2 1 1 0 3 1 2 4
W D
7 Jong Ajax 2 1 1 0 5 4 1 4
W D
8 FC Volendam 3 1 1 1 8 5 3 4
D W L
9 De Graafschap 3 1 1 1 4 4 0 4
L D W
10 Jong AZ 3 1 1 1 10 10 0 4
D W L
11 Jong PSV U21 2 1 0 1 2 2 0 3
L W
12 Dordrecht 2 1 0 1 3 4 -1 3
W L
13 Vitesse 2 1 0 1 1 2 -1 3
W L
14 Almere City FC 3 1 0 2 5 6 -1 3
L L W
15 Helmond Sport 3 1 0 2 7 9 -2 3
L L W
16 Waalwijk 3 0 2 1 3 4 -1 2
D D L
17 FC OSS 2 0 1 1 4 5 -1 1
L D
18 MVV 3 0 1 2 4 9 -5 1
L D L
19 Jong Utrecht 2 0 0 2 3 8 -5 0
L L
20 FC Eindhoven 3 0 0 3 3 6 -3 0
L L L
Eerste Divisie: Period 3
1 De Graafschap 0 0 0 0 0 0 0 0
—
2 VVV Venlo 0 0 0 0 0 0 0 0
—
3 Den Bosch 0 0 0 0 0 0 0 0
—
4 Dordrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
—
5 FC Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
—
6 Emmen 0 0 0 0 0 0 0 0
—
7 Helmond Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
—
8 MVV 0 0 0 0 0 0 0 0
—
9 Almere City FC 0 0 0 0 0 0 0 0
—
10 FC OSS 0 0 0 0 0 0 0 0
—
11 FC Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
—
12 Waalwijk 0 0 0 0 0 0 0 0
—
13 NAC Breda 0 0 0 0 0 0 0 0
—
14 Roda 0 0 0 0 0 0 0 0
—
15 Vitesse 0 0 0 0 0 0 0 0
—
16 Heracles 0 0 0 0 0 0 0 0
—
17 Jong PSV U21 0 0 0 0 0 0 0 0
—
18 Jong Ajax 0 0 0 0 0 0 0 0
—
19 Jong AZ 0 0 0 0 0 0 0 0
—
20 Jong Utrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
—
Eerste Divisie: Period 4
1 De Graafschap 0 0 0 0 0 0 0 0
—
2 VVV Venlo 0 0 0 0 0 0 0 0
—
3 Den Bosch 0 0 0 0 0 0 0 0
—
4 Dordrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
—
5 FC Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
—
6 Emmen 0 0 0 0 0 0 0 0
—
7 Helmond Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
—
8 MVV 0 0 0 0 0 0 0 0
—
9 Almere City FC 0 0 0 0 0 0 0 0
—
10 FC OSS 0 0 0 0 0 0 0 0
—
11 FC Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
—
12 Waalwijk 0 0 0 0 0 0 0 0
—
13 NAC Breda 0 0 0 0 0 0 0 0
—
14 Roda 0 0 0 0 0 0 0 0
—
15 Vitesse 0 0 0 0 0 0 0 0
—
16 Heracles 0 0 0 0 0 0 0 0
—
17 Jong PSV U21 0 0 0 0 0 0 0 0
—
18 Jong Ajax 0 0 0 0 0 0 0 0
—
19 Jong AZ 0 0 0 0 0 0 0 0
—
20 Jong Utrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
—
Eerste Divisie: Regular season
1 Heracles
U12
Bod29
P9
N2
I1
DG37
PG14
GR23
Promotion - Eredivisie
Forma
W D W W D
2 VVV Venlo
U13
Bod28
P9
N1
I3
DG36
PG21
GR15
Promotion - Eredivisie
Forma
W W D W W
3 Almere City FC
U13
Bod25
P8
N1
I4
DG27
PG13
GR14
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
W W L L W
4 Roda
U13
Bod25
P7
N4
I2
DG17
PG12
GR5
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
L D W W W
5 Emmen
U13
Bod25
P8
N1
I4
DG26
PG24
GR2
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
D W W W L
6 NAC Breda
U12
Bod21
P6
N3
I3
DG23
PG20
GR3
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
W D W W D
7 FC Volendam
U13
Bod19
P6
N1
I6
DG30
PG22
GR8
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
L W D W L
8 Den Bosch
U13
Bod18
P5
N3
I5
DG23
PG21
GR2
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
D W W D W
9 Vitesse
U12
Bod17
P5
N2
I5
DG16
PG17
GR-1
Forma
L D L W L
10 Jong AZ
U13
Bod17
P5
N2
I6
DG32
PG28
GR4
Forma
W L D W L
11 MVV
U13
Bod17
P5
N2
I6
DG17
PG29
GR-12
Forma
L L L D L
12 Jong PSV U21
U12
Bod16
P4
N4
I4
DG17
PG19
GR-2
Forma
D L D L W
13 Waalwijk
U13
Bod16
P3
N7
I3
DG22
PG19
GR3
Forma
D L D D L
14 De Graafschap
U13
Bod15
P4
N3
I6
DG17
PG27
GR-10
Forma
D W L D W
15 FC OSS
U12
Bod13
P4
N1
I7
DG19
PG20
GR-1
Forma
L W W L D
16 Jong Ajax
U12
Bod12
P3
N3
I6
DG18
PG29
GR-11
Forma
L D L W D
17 Helmond Sport
U13
Bod12
P3
N3
I7
DG23
PG28
GR-5
Forma
D L L L W
18 Dordrecht
U12
Bod11
P3
N2
I7
DG16
PG31
GR-15
Forma
W D L W L
19 FC Eindhoven
U13
Bod11
P3
N2
I8
DG18
PG28
GR-10
Forma
D L L L L
20 Jong Utrecht
U12
Bod7
P2
N1
I9
DG19
PG31
GR-12
Forma
W L L L L
Eerste Divisie: Period 1
1 Heracles
U10
Bod25
P8
N1
I1
DG31
PG12
GR19
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
W D W W D
2 Almere City FC
U10
Bod22
P7
N1
I2
DG22
PG7
GR15
Forma
W W L L W
3 VVV Venlo
U10
Bod21
P7
N0
I3
DG26
PG14
GR12
Forma
W W D W W
4 Emmen
U10
Bod19
P6
N1
I3
DG22
PG18
GR4
Forma
D W W W L
5 NAC Breda
U10
Bod17
P5
N2
I3
DG20
PG19
GR1
Forma
W D W W D
6 Roda
U10
Bod16
P4
N4
I2
DG10
PG8
GR2
Forma
L D W W W
7 MVV
U10
Bod16
P5
N1
I4
DG13
PG20
GR-7
Forma
L L L D L
8 FC Volendam
U10
Bod15
P5
N0
I5
DG22
PG17
GR5
Forma
L W D W L
9 Waalwijk
U10
Bod14
P3
N5
I2
DG19
PG15
GR4
Forma
D L D D L
10 Vitesse
U10
Bod14
P4
N2
I4
DG15
PG15
GR0
Forma
L D L W L
11 Jong AZ
U10
Bod13
P4
N1
I5
DG22
PG18
GR4
Forma
W L D W L
12 Jong PSV U21
U10
Bod13
P3
N4
I3
DG15
PG17
GR-2
Forma
D L D L W
13 FC OSS
U10
Bod12
P4
N0
I6
DG15
PG15
GR0
Forma
L W W L D
14 Den Bosch
U10
Bod11
P3
N2
I5
DG14
PG18
GR-4
Forma
D W W D W
15 FC Eindhoven
U10
Bod11
P3
N2
I5
DG15
PG22
GR-7
Forma
D L L L L
16 De Graafschap
U10
Bod11
P3
N2
I5
DG13
PG23
GR-10
Forma
D W L D W
17 Helmond Sport
U10
Bod9
P2
N3
I5
DG16
PG19
GR-3
Forma
D L L L W
18 Jong Ajax
U10
Bod8
P2
N2
I6
DG13
PG25
GR-12
Forma
L D L W D
19 Dordrecht
U10
Bod8
P2
N2
I6
DG13
PG27
GR-14
Forma
W D L W L
20 Jong Utrecht
U10
Bod7
P2
N1
I7
DG16
PG23
GR-7
Forma
W L L L L
Eerste Divisie: Period 2
1 Roda
U3
Bod9
P3
N0
I0
DG7
PG4
GR3
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
W W W
2 Den Bosch
U3
Bod7
P2
N1
I0
DG9
PG3
GR6
Forma
W D W
3 VVV Venlo
U3
Bod7
P2
N1
I0
DG10
PG7
GR3
Forma
D W W
4 Emmen
U3
Bod6
P2
N0
I1
DG4
PG6
GR-2
Forma
W W L
5 Heracles
U2
Bod4
P1
N1
I0
DG6
PG2
GR4
Forma
W D
6 NAC Breda
U2
Bod4
P1
N1
I0
DG3
PG1
GR2
Forma
W D
7 Jong Ajax
U2
Bod4
P1
N1
I0
DG5
PG4
GR1
Forma
W D
8 FC Volendam
U3
Bod4
P1
N1
I1
DG8
PG5
GR3
Forma
D W L
9 De Graafschap
U3
Bod4
P1
N1
I1
DG4
PG4
GR0
Forma
L D W
10 Jong AZ
U3
Bod4
P1
N1
I1
DG10
PG10
GR0
Forma
D W L
11 Jong PSV U21
U2
Bod3
P1
N0
I1
DG2
PG2
GR0
Forma
L W
12 Dordrecht
U2
Bod3
P1
N0
I1
DG3
PG4
GR-1
Forma
W L
13 Vitesse
U2
Bod3
P1
N0
I1
DG1
PG2
GR-1
Forma
W L
14 Almere City FC
U3
Bod3
P1
N0
I2
DG5
PG6
GR-1
Forma
L L W
15 Helmond Sport
U3
Bod3
P1
N0
I2
DG7
PG9
GR-2
Forma
L L W
16 Waalwijk
U3
Bod2
P0
N2
I1
DG3
PG4
GR-1
Forma
D D L
17 FC OSS
U2
Bod1
P0
N1
I1
DG4
PG5
GR-1
Forma
L D
18 MVV
U3
Bod1
P0
N1
I2
DG4
PG9
GR-5
Forma
L D L
19 Jong Utrecht
U2
Bod0
P0
N0
I2
DG3
PG8
GR-5
Forma
L L
20 FC Eindhoven
U3
Bod0
P0
N0
I3
DG3
PG6
GR-3
Forma
L L L
Eerste Divisie: Period 3
1 De Graafschap
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
—
2 VVV Venlo
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
3 Den Bosch
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
4 Dordrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
5 FC Eindhoven
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
6 Emmen
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
7 Helmond Sport
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
8 MVV
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
10 FC OSS
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
11 FC Volendam
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
12 Waalwijk
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
13 NAC Breda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
14 Roda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
15 Vitesse
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
16 Heracles
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
17 Jong PSV U21
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
18 Jong Ajax
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
19 Jong AZ
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
20 Jong Utrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
Eerste Divisie: Period 4
1 De Graafschap
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Promotion - Eredivisie (Promotion)
Forma
—
2 VVV Venlo
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
3 Den Bosch
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
4 Dordrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
5 FC Eindhoven
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
6 Emmen
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
7 Helmond Sport
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
8 MVV
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
10 FC OSS
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
11 FC Volendam
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
12 Waalwijk
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
13 NAC Breda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
14 Roda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
15 Vitesse
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
16 Heracles
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
17 Jong PSV U21
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
18 Jong Ajax
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
19 Jong AZ
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
20 Jong Utrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Forma
—
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Eerste Divisie: Regular season
1 FC Volendam 7 6 0 1 23 7 16 18
2 Heracles 5 5 0 0 16 4 12 15
3 Emmen 7 5 0 2 13 12 1 15
4 Roda 6 4 2 0 10 5 5 14
5 VVV Venlo 6 4 1 1 18 10 8 13
6 FC OSS 6 4 1 1 16 8 8 13
7 Almere City FC 6 4 0 2 10 5 5 12
8 Helmond Sport 7 3 3 1 14 11 3 12
9 Den Bosch 7 3 3 1 14 12 2 12
10 Jong PSV U21 6 3 2 1 9 6 3 11
11 Waalwijk 7 2 4 1 17 11 6 10
12 NAC Breda 6 3 1 2 11 10 1 10
13 MVV 7 3 1 3 8 13 -5 10
14 Jong AZ 6 3 0 3 12 10 2 9
15 Vitesse 6 2 2 2 8 10 -2 8
16 FC Eindhoven 7 2 1 4 11 13 -2 7
17 Jong Ajax 6 2 1 3 9 14 -5 7
18 De Graafschap 6 2 1 3 8 13 -5 7
19 Dordrecht 6 2 0 4 10 17 -7 6
20 Jong Utrecht 6 1 1 4 10 15 -5 4
Eerste Divisie: Period 1
1 FC Volendam 5 5 0 0 16 3 13 15
2 Heracles 5 5 0 0 16 4 12 15
3 VVV Venlo 5 4 0 1 14 6 8 12
4 FC OSS 5 4 0 1 13 5 8 12
5 Almere City FC 5 4 0 1 8 2 6 12
6 Emmen 5 4 0 1 11 6 5 12
7 Jong PSV U21 5 3 2 0 9 5 4 11
8 Roda 5 3 2 0 8 4 4 11
9 MVV 5 3 1 1 6 6 0 10
10 Waalwijk 5 2 3 0 15 8 7 9
11 Helmond Sport 5 2 3 0 11 7 4 9
12 NAC Breda 5 3 0 2 10 9 1 9
13 Den Bosch 5 2 2 1 10 9 1 8
14 Vitesse 5 2 2 1 8 8 0 8
15 FC Eindhoven 5 2 1 2 10 10 0 7
16 Jong AZ 5 2 0 3 7 6 1 6
17 Dordrecht 5 2 0 3 8 13 -5 6
18 De Graafschap 5 2 0 3 7 12 -5 6
19 Jong Utrecht 5 1 1 3 9 13 -4 4
20 Jong Ajax 5 1 1 3 7 13 -6 4
Eerste Divisie: Period 2
1 Den Bosch 2 1 1 0 4 3 1 4
2 FC Volendam 2 1 0 1 7 4 3 3
3 Jong AZ 1 1 0 0 5 4 1 3
4 Jong Ajax 1 1 0 0 2 1 1 3
5 Roda 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Helmond Sport 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 Emmen 2 1 0 1 2 6 -4 3
8 VVV Venlo 1 0 1 0 4 4 0 1
9 FC OSS 1 0 1 0 3 3 0 1
10 De Graafschap 1 0 1 0 1 1 0 1
11 NAC Breda 1 0 1 0 1 1 0 1
12 Waalwijk 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 Heracles 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Almere City FC 1 0 0 1 2 3 -1 0
15 Jong Utrecht 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 Jong PSV U21 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 Dordrecht 1 0 0 1 2 4 -2 0
18 FC Eindhoven 2 0 0 2 1 3 -2 0
19 Vitesse 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 MVV 2 0 0 2 2 7 -5 0
Eerste Divisie: Period 3
1 Almere City FC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Graafschap 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emmen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC OSS 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Helmond Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Heracles 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Jong Ajax 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong AZ 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Jong PSV U21 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jong Utrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
15 MVV 0 0 0 0 0 0 0 0
16 NAC Breda 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Roda 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vitesse 0 0 0 0 0 0 0 0
19 VVV Venlo 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Waalwijk 0 0 0 0 0 0 0 0
Eerste Divisie: Period 4
1 Almere City FC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Graafschap 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emmen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC OSS 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Helmond Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Heracles 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Jong Ajax 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong AZ 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Jong PSV U21 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jong Utrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
15 MVV 0 0 0 0 0 0 0 0
16 NAC Breda 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Roda 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vitesse 0 0 0 0 0 0 0 0
19 VVV Venlo 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Waalwijk 0 0 0 0 0 0 0 0
Eerste Divisie: Regular season
1 FC Volendam
U7
Bod18
P6
N0
I1
DG23
PG7
GR16
2 Heracles
U5
Bod15
P5
N0
I0
DG16
PG4
GR12
3 Emmen
U7
Bod15
P5
N0
I2
DG13
PG12
GR1
4 Roda
U6
Bod14
P4
N2
I0
DG10
PG5
GR5
5 VVV Venlo
U6
Bod13
P4
N1
I1
DG18
PG10
GR8
6 FC OSS
U6
Bod13
P4
N1
I1
DG16
PG8
GR8
7 Almere City FC
U6
Bod12
P4
N0
I2
DG10
PG5
GR5
8 Helmond Sport
U7
Bod12
P3
N3
I1
DG14
PG11
GR3
9 Den Bosch
U7
Bod12
P3
N3
I1
DG14
PG12
GR2
10 Jong PSV U21
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG9
PG6
GR3
11 Waalwijk
U7
Bod10
P2
N4
I1
DG17
PG11
GR6
12 NAC Breda
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG11
PG10
GR1
13 MVV
U7
Bod10
P3
N1
I3
DG8
PG13
GR-5
14 Jong AZ
U6
Bod9
P3
N0
I3
DG12
PG10
GR2
15 Vitesse
U6
Bod8
P2
N2
I2
DG8
PG10
GR-2
16 FC Eindhoven
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG11
PG13
GR-2
17 Jong Ajax
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG9
PG14
GR-5
18 De Graafschap
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG8
PG13
GR-5
19 Dordrecht
U6
Bod6
P2
N0
I4
DG10
PG17
GR-7
20 Jong Utrecht
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG10
PG15
GR-5
Eerste Divisie: Period 1
1 FC Volendam
U5
Bod15
P5
N0
I0
DG16
PG3
GR13
2 Heracles
U5
Bod15
P5
N0
I0
DG16
PG4
GR12
3 VVV Venlo
U5
Bod12
P4
N0
I1
DG14
PG6
GR8
4 FC OSS
U5
Bod12
P4
N0
I1
DG13
PG5
GR8
5 Almere City FC
U5
Bod12
P4
N0
I1
DG8
PG2
GR6
6 Emmen
U5
Bod12
P4
N0
I1
DG11
PG6
GR5
7 Jong PSV U21
U5
Bod11
P3
N2
I0
DG9
PG5
GR4
8 Roda
U5
Bod11
P3
N2
I0
DG8
PG4
GR4
9 MVV
U5
Bod10
P3
N1
I1
DG6
PG6
GR0
10 Waalwijk
U5
Bod9
P2
N3
I0
DG15
PG8
GR7
11 Helmond Sport
U5
Bod9
P2
N3
I0
DG11
PG7
GR4
12 NAC Breda
U5
Bod9
P3
N0
I2
DG10
PG9
GR1
13 Den Bosch
U5
Bod8
P2
N2
I1
DG10
PG9
GR1
14 Vitesse
U5
Bod8
P2
N2
I1
DG8
PG8
GR0
15 FC Eindhoven
U5
Bod7
P2
N1
I2
DG10
PG10
GR0
16 Jong AZ
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG7
PG6
GR1
17 Dordrecht
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG8
PG13
GR-5
18 De Graafschap
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG7
PG12
GR-5
19 Jong Utrecht
U5
Bod4
P1
N1
I3
DG9
PG13
GR-4
20 Jong Ajax
U5
Bod4
P1
N1
I3
DG7
PG13
GR-6
Eerste Divisie: Period 2
1 Den Bosch
U2
Bod4
P1
N1
I0
DG4
PG3
GR1
2 FC Volendam
U2
Bod3
P1
N0
I1
DG7
PG4
GR3
3 Jong AZ
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG5
PG4
GR1
4 Jong Ajax
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG2
PG1
GR1
5 Roda
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG2
PG1
GR1
6 Helmond Sport
U2
Bod3
P1
N0
I1
DG3
PG4
GR-1
7 Emmen
U2
Bod3
P1
N0
I1
DG2
PG6
GR-4
8 VVV Venlo
U1
Bod1
P0
N1
I0
DG4
PG4
GR0
9 FC OSS
U1
Bod1
P0
N1
I0
DG3
PG3
GR0
10 De Graafschap
U1
Bod1
P0
N1
I0
DG1
PG1
GR0
11 NAC Breda
U1
Bod1
P0
N1
I0
DG1
PG1
GR0
12 Waalwijk
U2
Bod1
P0
N1
I1
DG2
PG3
GR-1
13 Heracles
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
14 Almere City FC
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG2
PG3
GR-1
15 Jong Utrecht
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG1
PG2
GR-1
16 Jong PSV U21
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG0
PG1
GR-1
17 Dordrecht
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG2
PG4
GR-2
18 FC Eindhoven
U2
Bod0
P0
N0
I2
DG1
PG3
GR-2
19 Vitesse
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG0
PG2
GR-2
20 MVV
U2
Bod0
P0
N0
I2
DG2
PG7
GR-5
Eerste Divisie: Period 3
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
2 De Graafschap
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
3 Den Bosch
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
4 Dordrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
5 Emmen
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
6 FC Eindhoven
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
7 FC OSS
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
8 FC Volendam
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
9 Helmond Sport
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
10 Heracles
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
11 Jong Ajax
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
12 Jong AZ
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
13 Jong PSV U21
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
14 Jong Utrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
15 MVV
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
16 NAC Breda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
17 Roda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
18 Vitesse
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
19 VVV Venlo
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
20 Waalwijk
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Eerste Divisie: Period 4
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
2 De Graafschap
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
3 Den Bosch
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
4 Dordrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
5 Emmen
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
6 FC Eindhoven
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
7 FC OSS
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
8 FC Volendam
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
9 Helmond Sport
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
10 Heracles
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
11 Jong Ajax
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
12 Jong AZ
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
13 Jong PSV U21
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
14 Jong Utrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
15 MVV
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
16 NAC Breda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
17 Roda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
18 Vitesse
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
19 VVV Venlo
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
20 Waalwijk
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Eerste Divisie: Regular season
1 VVV Venlo 7 5 0 2 18 11 7 15
2 Heracles 7 4 2 1 21 10 11 14
3 Almere City FC 7 4 1 2 17 8 9 13
4 NAC Breda 6 3 2 1 12 10 2 11
5 Roda 7 3 2 2 7 7 0 11
6 Emmen 6 3 1 2 13 12 1 10
7 Vitesse 6 3 0 3 8 7 1 9
8 Jong AZ 7 2 2 3 20 18 2 8
9 De Graafschap 7 2 2 3 9 14 -5 8
10 MVV 6 2 1 3 9 16 -7 7
11 Den Bosch 6 2 0 4 9 9 0 6
12 Waalwijk 6 1 3 2 5 8 -3 6
13 Jong PSV U21 6 1 2 3 8 13 -5 5
14 Jong Ajax 6 1 2 3 9 15 -6 5
15 Dordrecht 6 1 2 3 6 14 -8 5
16 FC Eindhoven 6 1 1 4 7 15 -8 4
17 Jong Utrecht 6 1 0 5 9 16 -7 3
18 FC Volendam 6 0 1 5 7 15 -8 1
19 Helmond Sport 6 0 0 6 9 17 -8 0
20 FC OSS 6 0 0 6 3 12 -9 0
Eerste Divisie: Period 1
1 Almere City FC 5 3 1 1 14 5 9 10
2 Heracles 5 3 1 1 15 8 7 10
3 VVV Venlo 5 3 0 2 12 8 4 9
4 NAC Breda 5 2 2 1 10 10 0 8
5 Jong AZ 5 2 1 2 15 12 3 7
6 Emmen 5 2 1 2 11 12 -1 7
7 Vitesse 5 2 0 3 7 7 0 6
8 MVV 5 2 0 3 7 14 -7 6
9 Roda 5 1 2 2 2 4 -2 5
10 Waalwijk 5 1 2 2 4 7 -3 5
11 De Graafschap 5 1 2 2 6 11 -5 5
12 Jong Ajax 5 1 1 3 6 12 -6 4
13 FC Eindhoven 5 1 1 3 5 12 -7 4
14 Jong Utrecht 5 1 0 4 7 10 -3 3
15 Den Bosch 5 1 0 4 4 9 -5 3
16 Jong PSV U21 5 0 2 3 6 12 -6 2
17 Dordrecht 5 0 2 3 5 14 -9 2
18 Helmond Sport 5 0 0 5 5 12 -7 0
19 FC Volendam 5 0 0 5 6 14 -8 0
20 FC OSS 5 0 0 5 2 10 -8 0
Eerste Divisie: Period 2
1 VVV Venlo 2 2 0 0 6 3 3 6
2 Roda 2 2 0 0 5 3 2 6
3 Heracles 2 1 1 0 6 2 4 4
4 Den Bosch 1 1 0 0 5 0 5 3
5 Emmen 1 1 0 0 2 0 2 3
6 NAC Breda 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Jong PSV U21 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Dordrecht 1 1 0 0 1 0 1 3
9 Vitesse 1 1 0 0 1 0 1 3
10 Almere City FC 2 1 0 1 3 3 0 3
11 De Graafschap 2 1 0 1 3 3 0 3
12 Jong Ajax 1 0 1 0 3 3 0 1
13 MVV 1 0 1 0 2 2 0 1
14 FC Volendam 1 0 1 0 1 1 0 1
15 Waalwijk 1 0 1 0 1 1 0 1
16 Jong AZ 2 0 1 1 5 6 -1 1
17 Helmond Sport 1 0 0 1 4 5 -1 0
18 FC Eindhoven 1 0 0 1 2 3 -1 0
19 FC OSS 1 0 0 1 1 2 -1 0
20 Jong Utrecht 1 0 0 1 2 6 -4 0
Eerste Divisie: Period 3
1 Almere City FC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Graafschap 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emmen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC OSS 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Helmond Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Heracles 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Jong Ajax 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong AZ 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Jong PSV U21 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jong Utrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
15 MVV 0 0 0 0 0 0 0 0
16 NAC Breda 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Roda 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vitesse 0 0 0 0 0 0 0 0
19 VVV Venlo 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Waalwijk 0 0 0 0 0 0 0 0
Eerste Divisie: Period 4
1 Almere City FC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Graafschap 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emmen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC OSS 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Helmond Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Heracles 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Jong Ajax 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong AZ 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Jong PSV U21 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jong Utrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
15 MVV 0 0 0 0 0 0 0 0
16 NAC Breda 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Roda 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vitesse 0 0 0 0 0 0 0 0
19 VVV Venlo 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Waalwijk 0 0 0 0 0 0 0 0
Eerste Divisie: Regular season
1 VVV Venlo
U7
Bod15
P5
N0
I2
DG18
PG11
GR7
2 Heracles
U7
Bod14
P4
N2
I1
DG21
PG10
GR11
3 Almere City FC
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG17
PG8
GR9
4 NAC Breda
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG12
PG10
GR2
5 Roda
U7
Bod11
P3
N2
I2
DG7
PG7
GR0
6 Emmen
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG13
PG12
GR1
7 Vitesse
U6
Bod9
P3
N0
I3
DG8
PG7
GR1
8 Jong AZ
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG20
PG18
GR2
9 De Graafschap
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG9
PG14
GR-5
10 MVV
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG9
PG16
GR-7
11 Den Bosch
U6
Bod6
P2
N0
I4
DG9
PG9
GR0
12 Waalwijk
U6
Bod6
P1
N3
I2
DG5
PG8
GR-3
13 Jong PSV U21
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG8
PG13
GR-5
14 Jong Ajax
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG9
PG15
GR-6
15 Dordrecht
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG6
PG14
GR-8
16 FC Eindhoven
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG7
PG15
GR-8
17 Jong Utrecht
U6
Bod3
P1
N0
I5
DG9
PG16
GR-7
18 FC Volendam
U6
Bod1
P0
N1
I5
DG7
PG15
GR-8
19 Helmond Sport
U6
Bod0
P0
N0
I6
DG9
PG17
GR-8
20 FC OSS
U6
Bod0
P0
N0
I6
DG3
PG12
GR-9
Eerste Divisie: Period 1
1 Almere City FC
U5
Bod10
P3
N1
I1
DG14
PG5
GR9
2 Heracles
U5
Bod10
P3
N1
I1
DG15
PG8
GR7
3 VVV Venlo
U5
Bod9
P3
N0
I2
DG12
PG8
GR4
4 NAC Breda
U5
Bod8
P2
N2
I1
DG10
PG10
GR0
5 Jong AZ
U5
Bod7
P2
N1
I2
DG15
PG12
GR3
6 Emmen
U5
Bod7
P2
N1
I2
DG11
PG12
GR-1
7 Vitesse
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG7
PG7
GR0
8 MVV
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG7
PG14
GR-7
9 Roda
U5
Bod5
P1
N2
I2
DG2
PG4
GR-2
10 Waalwijk
U5
Bod5
P1
N2
I2
DG4
PG7
GR-3
11 De Graafschap
U5
Bod5
P1
N2
I2
DG6
PG11
GR-5
12 Jong Ajax
U5
Bod4
P1
N1
I3
DG6
PG12
GR-6
13 FC Eindhoven
U5
Bod4
P1
N1
I3
DG5
PG12
GR-7
14 Jong Utrecht
U5
Bod3
P1
N0
I4
DG7
PG10
GR-3
15 Den Bosch
U5
Bod3
P1
N0
I4
DG4
PG9
GR-5
16 Jong PSV U21
U5
Bod2
P0
N2
I3
DG6
PG12
GR-6
17 Dordrecht
U5
Bod2
P0
N2
I3
DG5
PG14
GR-9
18 Helmond Sport
U5
Bod0
P0
N0
I5
DG5
PG12
GR-7
19 FC Volendam
U5
Bod0
P0
N0
I5
DG6
PG14
GR-8
20 FC OSS
U5
Bod0
P0
N0
I5
DG2
PG10
GR-8
Eerste Divisie: Period 2
1 VVV Venlo
U2
Bod6
P2
N0
I0
DG6
PG3
GR3
2 Roda
U2
Bod6
P2
N0
I0
DG5
PG3
GR2
3 Heracles
U2
Bod4
P1
N1
I0
DG6
PG2
GR4
4 Den Bosch
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG5
PG0
GR5
5 Emmen
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG2
PG0
GR2
6 NAC Breda
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG2
PG0
GR2
7 Jong PSV U21
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG2
PG1
GR1
8 Dordrecht
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG1
PG0
GR1
9 Vitesse
U1
Bod3
P1
N0
I0
DG1
PG0
GR1
10 Almere City FC
U2
Bod3
P1
N0
I1
DG3
PG3
GR0
11 De Graafschap
U2
Bod3
P1
N0
I1
DG3
PG3
GR0
12 Jong Ajax
U1
Bod1
P0
N1
I0
DG3
PG3
GR0
13 MVV
U1
Bod1
P0
N1
I0
DG2
PG2
GR0
14 FC Volendam
U1
Bod1
P0
N1
I0
DG1
PG1
GR0
15 Waalwijk
U1
Bod1
P0
N1
I0
DG1
PG1
GR0
16 Jong AZ
U2
Bod1
P0
N1
I1
DG5
PG6
GR-1
17 Helmond Sport
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG4
PG5
GR-1
18 FC Eindhoven
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG2
PG3
GR-1
19 FC OSS
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG1
PG2
GR-1
20 Jong Utrecht
U1
Bod0
P0
N0
I1
DG2
PG6
GR-4
Eerste Divisie: Period 3
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
2 De Graafschap
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
3 Den Bosch
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
4 Dordrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
5 Emmen
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
6 FC Eindhoven
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
7 FC OSS
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
8 FC Volendam
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
9 Helmond Sport
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
10 Heracles
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
11 Jong Ajax
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
12 Jong AZ
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
13 Jong PSV U21
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
14 Jong Utrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
15 MVV
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
16 NAC Breda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
17 Roda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
18 Vitesse
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
19 VVV Venlo
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
20 Waalwijk
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
Eerste Divisie: Period 4
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
2 De Graafschap
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
3 Den Bosch
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
4 Dordrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
5 Emmen
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
6 FC Eindhoven
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
7 FC OSS
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
8 FC Volendam
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
9 Helmond Sport
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
10 Heracles
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
11 Jong Ajax
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
12 Jong AZ
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
13 Jong PSV U21
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
14 Jong Utrecht
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
15 MVV
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
16 NAC Breda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
17 Roda
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
18 Vitesse
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
19 VVV Venlo
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
20 Waalwijk
U0
Bod0
P0
N0
I0
DG0
PG0
GR0
126
Odigranih utakmica
453
Ukupno golova
3,60
Golova po utakmici
69,8%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Eerste Divisie · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Eerste Divisie · sezona 2026
Uzorak 126
453
Golova
3,60
Prosek golova
88
BTTS · 69,8%
126
Utakmica
Over
Over 0.5
124/12698,4%
Over 1.5
109/12686,5%
Over 2.5
86/12668,3%
Over 3.5
56/12644,4%
Over 4.5
36/12628,6%
Under
Under 0.5
2/1261,6%
Under 1.5
17/12613,5%
Under 2.5
40/12631,8%
Under 3.5
70/12655,6%
Under 4.5
90/12671,4%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio63/126 · 50,0%
Nerešeno24/126 · 19,0%
Gost pobedio39/126 · 31,0%

Analiza tipova

Eerste Divisie · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
126 63 63 50,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
126 24 102 19,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
126 39 87 31,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
126 87 39 69,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
126 102 24 81,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
126 63 63 50,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
126 17 109 13,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
126 40 86 31,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
126 70 56 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
126 109 17 86,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
126 86 40 68,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
126 56 70 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
126 36 90 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
126 109 17 86,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
126 86 40 68,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
126 56 70 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
126 17 109 13,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
126 40 86 31,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
126 70 56 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
126 88 38 69,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
126 75 51 59,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
126 75 51 59,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
126 27 99 21,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
126 88 38 69,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
126 38 88 30,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
126 64 62 50,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
126 105 21 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
126 62 64 49,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
126 43 83 34,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
126 105 21 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
126 62 64 49,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
126 109 17 86,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
126 71 55 56,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
126 39 87 31,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
126 103 23 81,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
126 57 69 45,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
126 24 102 19,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
126 23 103 18,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
126 17 109 13,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
126 32 94 25,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
126 31 95 24,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
126 19 107 15,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
126 20 106 15,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
126 63 63 50,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
126 54 72 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
126 48 78 38,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
126 54 72 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
126 48 78 38,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
126 42 84 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
126 21 105 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
126 15 111 11,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
126 22 104 17,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
126 22 104 17,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
126 2 124 1,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
126 39 87 31,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
126 33 93 26,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
126 29 97 23,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
126 33 93 26,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
126 29 97 23,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
126 24 102 19,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
126 15 111 11,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
126 56 70 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
126 107 19 84,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
126 70 56 55,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
126 41 85 32,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
126 107 19 84,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
126 70 56 55,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
126 41 85 32,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
126 19 107 15,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
126 56 70 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
126 85 41 67,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
126 46 80 36,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
126 57 69 45,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
126 23 103 18,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
126 85 41 67,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
126 76 50 60,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
126 76 50 60,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
126 57 69 45,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
126 61 65 48,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
126 55 71 43,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
126 55 71 43,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
126 38 88 30,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
126 87 39 69,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
126 77 49 61,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
126 29 97 23,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
126 47 79 37,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
126 55 71 43,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
126 52 74 41,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
126 35 91 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
126 43 83 34,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
126 35 91 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
126 26 100 20,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
126 49 77 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
126 45 81 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
126 69 57 54,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
126 86 40 68,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
126 54 72 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
126 71 55 56,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
126 54 72 42,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
126 41 85 32,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
126 95 31 75,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
126 80 46 63,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
126 53 73 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
126 88 38 69,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
126 70 56 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
126 53 73 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
126 71 55 56,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
126 56 70 44,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
126 39 87 31,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
126 35 91 27,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
126 53 73 42,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
126 30 96 23,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
126 38 88 30,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
126 54 72 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
126 68 58 54,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
126 65 61 51,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
126 41 85 32,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
126 55 71 43,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
126 40 86 31,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
126 30 96 23,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
126 80 46 63,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
126 51 75 40,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
126 102 24 81,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
126 67 59 53,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
126 49 77 38,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
126 82 44 65,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
126 59 67 46,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
126 56 70 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
126 42 84 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
126 41 85 32,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
126 55 71 43,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
126 62 64 49,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
126 35 91 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
126 49 77 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
126 24 102 19,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
126 34 92 27,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
126 26 100 20,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
126 36 90 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
126 47 79 37,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
126 29 97 23,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
126 40 86 31,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
126 28 98 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
126 21 105 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
126 38 88 30,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
126 70 56 55,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
126 71 55 56,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
126 59 67 46,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Golovi

Eerste Divisie · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 126 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
29/12623,0%
I 0-1 & II 0-2
47/12637,3%
I 0-1 & II 0-3
55/12643,7%
I 0-1 & II 1+
52/12641,3%
I 0-1 & II 1-2
35/12627,8%
I 0-1 & II 1-3
43/12634,1%
I 0-1 & II 2+
35/12627,8%
I 0-1 & II 2-3
26/12620,6%
I 0-2 & II 0-1
45/12635,7%
I 0-2 & II 0-2
69/12654,8%
I 0-2 & II 0-3
86/12668,3%
I 0-2 & II 1-2
54/12642,9%
I 0-2 & II 1-3
71/12656,4%
I 0-2 & II 2+
54/12642,9%
I 0-2 & II 2-3
41/12632,5%
I 1+ & II 1+
88/12669,8%
I 1+ & II 0-2
70/12655,6%
I 1+ & II 1-2
53/12642,1%
I 1+ & II 1-3
71/12656,4%
I 1+ & II 2+
56/12644,4%
I 1+ & II 2-3
39/12631,0%
I 1+ & II 3+
35/12627,8%
I 1-2 & II 0-1
38/12630,2%
I 1-2 & II 0-2
54/12642,9%
I 1-2 & II 0-3
68/12654,0%
I 1-2 & II 1+
65/12651,6%
I 1-2 & II 1-2
41/12632,5%
I 1-2 & II 1-3
55/12643,7%
I 1-2 & II 2+
40/12631,8%
I 1-2 & II 2-3
30/12623,8%
I 1-3 & II 1+
80/12663,5%
I 1-3 & II 1-2
51/12640,5%
I 1-3 & II 1-3
67/12653,2%
I 1-3 & II 2+
49/12638,9%
I 2+ & II 1+
55/12643,7%
I 2+ & II 2+
35/12627,8%
I 2+ & II 3+
24/12619,1%
I 2-3 & II 0-1
26/12620,6%
I 2-3 & II 0-2
36/12628,6%
I 2-3 & II 1+
47/12637,3%
I 2-3 & II 1-2
29/12623,0%
I 2-3 & II 1-3
40/12631,8%
I 2-3 & II 2+
28/12622,2%
I 2-3 & II 2-3
21/12616,7%
I 1+ & 2+
95/12675,4%
I 1+ & 3+
80/12663,5%
I 1+ & 4+
53/12642,1%
I 1-2 & 3+
53/12642,1%
I 1-2 & 4+
30/12623,8%
I 2+ & 3+
59/12646,8%
I 2+ & 4+
42/12633,3%
I 2-3 & 4+
34/12627,0%
NE I 1+ & II 1+
38/12630,2%
NE I 1+ & II 2+
70/12655,6%
NE I 2+ & II 1+
71/12656,4%
NE I 1-3 & II 1-3
59/12646,8%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 03.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.