Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Regionalliga - Nordost statistika, utakmice i tabela

Germany · Sezona 2026
Tabela Sastavi

Tabela

Regionalliga - Nordost · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - 3. Liga Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Regionalliga: Nordost
1 FC Rot-Weiß Erfurt 16 11 4 1 48 19 29 37
L D W W W
2 Chemnitzer FC 15 10 3 2 34 12 22 33
W W D L W
3 Hallescher FC 16 8 7 1 25 14 11 31
W W D D D
4 Altglienicke 16 9 3 4 32 20 12 30
L W W L W
5 BFC Dynamo 15 8 5 2 24 13 11 29
W W D D W
6 FC Carl Zeiss Jena 16 8 3 5 24 14 10 27
W W D L D
7 Erzgebirge Aue 15 8 3 4 24 18 6 27
L L L W W
8 Greifswalder FC 15 6 5 4 29 24 5 23
L W L L D
9 Lokomotive Leipzig 15 5 6 4 30 28 2 21
L D D D W
10 Magdeburg II 15 6 2 7 28 29 -1 20
L L W W D
11 FSV Zwickau 15 5 4 6 17 25 -8 19
D W D L L
12 SV Babelsberg 03 15 4 4 7 16 27 -11 16
W D L W L
13 BFC Preussen 16 3 6 7 20 23 -3 15
D L L W D
14 BSG Chemie Leipzig 16 3 5 8 18 25 -7 14
L D W D L
15 Hertha BSC II 15 2 5 8 11 26 -15 11
D D L L D
16 Tasmania Berlin 16 3 2 11 24 48 -24 11
L W W L L
17 RSV Eintracht 15 2 3 10 15 34 -19 9
L L W L L
18 Luckenwalde 16 2 2 12 17 37 -20 8
W L L D D
Regionalliga: Nordost
P11
N4
I1
DG48
PG19
GR29
Promotion - 3. Liga
Forma
L D W W W
2 Chemnitzer FC
U15
Bod33
P10
N3
I2
DG34
PG12
GR22
Forma
W W D L W
3 Hallescher FC
U16
Bod31
P8
N7
I1
DG25
PG14
GR11
Forma
W W D D D
4 Altglienicke
U16
Bod30
P9
N3
I4
DG32
PG20
GR12
Forma
L W W L W
5 BFC Dynamo
U15
Bod29
P8
N5
I2
DG24
PG13
GR11
Forma
W W D D W
P8
N3
I5
DG24
PG14
GR10
Forma
W W D L D
7 Erzgebirge Aue
U15
Bod27
P8
N3
I4
DG24
PG18
GR6
Forma
L L L W W
8 Greifswalder FC
U15
Bod23
P6
N5
I4
DG29
PG24
GR5
Forma
L W L L D
P5
N6
I4
DG30
PG28
GR2
Forma
L D D D W
10 Magdeburg II
U15
Bod20
P6
N2
I7
DG28
PG29
GR-1
Forma
L L W W D
11 FSV Zwickau
U15
Bod19
P5
N4
I6
DG17
PG25
GR-8
Forma
D W D L L
12 SV Babelsberg 03
U15
Bod16
P4
N4
I7
DG16
PG27
GR-11
Forma
W D L W L
13 BFC Preussen
U16
Bod15
P3
N6
I7
DG20
PG23
GR-3
Forma
D L L W D
P3
N5
I8
DG18
PG25
GR-7
Forma
L D W D L
15 Hertha BSC II
U15
Bod11
P2
N5
I8
DG11
PG26
GR-15
Forma
D D L L D
16 Tasmania Berlin
U16
Bod11
P3
N2
I11
DG24
PG48
GR-24
Forma
L W W L L
17 RSV Eintracht
U15
Bod9
P2
N3
I10
DG15
PG34
GR-19
Relegation
Forma
L L W L L
18 Luckenwalde
U16
Bod8
P2
N2
I12
DG17
PG37
GR-20
Relegation
Forma
W L L D D
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Regionalliga: Nordost
1 BFC Dynamo 8 6 2 0 15 3 12 20
2 FC Rot-Weiß Erfurt 8 5 3 0 28 8 20 18
3 Altglienicke 8 5 1 2 17 8 9 16
4 Hallescher FC 8 4 4 0 13 7 6 16
5 FC Carl Zeiss Jena 9 4 2 3 14 8 6 14
6 Erzgebirge Aue 8 4 2 2 12 10 2 14
7 Chemnitzer FC 7 4 1 2 14 7 7 13
8 Magdeburg II 8 4 1 3 15 9 6 13
9 Greifswalder FC 8 3 3 2 15 14 1 12
10 BFC Preussen 8 2 4 2 13 10 3 10
11 FSV Zwickau 7 3 0 4 7 12 -5 9
12 SV Babelsberg 03 7 1 4 2 7 9 -2 7
13 Lokomotive Leipzig 8 1 3 4 15 18 -3 6
14 Tasmania Berlin 7 1 1 5 16 21 -5 4
15 RSV Eintracht 7 1 1 5 9 15 -6 4
16 BSG Chemie Leipzig 8 1 1 6 6 14 -8 4
17 Hertha BSC II 7 0 2 5 4 15 -11 2
18 Luckenwalde 8 0 1 7 7 21 -14 1
Regionalliga: Nordost
1 BFC Dynamo
U8
Bod20
P6
N2
I0
DG15
PG3
GR12
P5
N3
I0
DG28
PG8
GR20
3 Altglienicke
U8
Bod16
P5
N1
I2
DG17
PG8
GR9
4 Hallescher FC
U8
Bod16
P4
N4
I0
DG13
PG7
GR6
P4
N2
I3
DG14
PG8
GR6
6 Erzgebirge Aue
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG12
PG10
GR2
7 Chemnitzer FC
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG14
PG7
GR7
8 Magdeburg II
U8
Bod13
P4
N1
I3
DG15
PG9
GR6
P3
N3
I2
DG15
PG14
GR1
10 BFC Preussen
U8
Bod10
P2
N4
I2
DG13
PG10
GR3
11 FSV Zwickau
U7
Bod9
P3
N0
I4
DG7
PG12
GR-5
P1
N4
I2
DG7
PG9
GR-2
P1
N3
I4
DG15
PG18
GR-3
P1
N1
I5
DG16
PG21
GR-5
15 RSV Eintracht
U7
Bod4
P1
N1
I5
DG9
PG15
GR-6
P1
N1
I6
DG6
PG14
GR-8
17 Hertha BSC II
U7
Bod2
P0
N2
I5
DG4
PG15
GR-11
18 Luckenwalde
U8
Bod1
P0
N1
I7
DG7
PG21
GR-14
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Regionalliga: Nordost
1 Chemnitzer FC 8 6 2 0 20 5 15 20
2 FC Rot-Weiß Erfurt 8 6 1 1 20 11 9 19
3 Lokomotive Leipzig 7 4 3 0 15 10 5 15
4 Hallescher FC 8 4 3 1 12 7 5 15
5 Altglienicke 8 4 2 2 15 12 3 14
6 Erzgebirge Aue 7 4 1 2 12 8 4 13
7 FC Carl Zeiss Jena 7 4 1 2 10 6 4 13
8 Greifswalder FC 7 3 2 2 14 10 4 11
9 BSG Chemie Leipzig 8 2 4 2 12 11 1 10
10 FSV Zwickau 8 2 4 2 10 13 -3 10
11 BFC Dynamo 7 2 3 2 9 10 -1 9
12 Hertha BSC II 8 2 3 3 7 11 -4 9
13 SV Babelsberg 03 8 3 0 5 9 18 -9 9
14 Luckenwalde 8 2 1 5 10 16 -6 7
15 Magdeburg II 7 2 1 4 13 20 -7 7
16 Tasmania Berlin 9 2 1 6 8 27 -19 7
17 BFC Preussen 8 1 2 5 7 13 -6 5
18 RSV Eintracht 8 1 2 5 6 19 -13 5
Regionalliga: Nordost
1 Chemnitzer FC
U8
Bod20
P6
N2
I0
DG20
PG5
GR15
P6
N1
I1
DG20
PG11
GR9
P4
N3
I0
DG15
PG10
GR5
4 Hallescher FC
U8
Bod15
P4
N3
I1
DG12
PG7
GR5
5 Altglienicke
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG15
PG12
GR3
6 Erzgebirge Aue
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG12
PG8
GR4
P4
N1
I2
DG10
PG6
GR4
P3
N2
I2
DG14
PG10
GR4
P2
N4
I2
DG12
PG11
GR1
10 FSV Zwickau
U8
Bod10
P2
N4
I2
DG10
PG13
GR-3
11 BFC Dynamo
U7
Bod9
P2
N3
I2
DG9
PG10
GR-1
12 Hertha BSC II
U8
Bod9
P2
N3
I3
DG7
PG11
GR-4
P3
N0
I5
DG9
PG18
GR-9
14 Luckenwalde
U8
Bod7
P2
N1
I5
DG10
PG16
GR-6
15 Magdeburg II
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG13
PG20
GR-7
P2
N1
I6
DG8
PG27
GR-19
17 BFC Preussen
U8
Bod5
P1
N2
I5
DG7
PG13
GR-6
18 RSV Eintracht
U8
Bod5
P1
N2
I5
DG6
PG19
GR-13
139
Odigranih utakmica
436
Ukupno golova
3,14
Golova po utakmici
62,6%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Regionalliga - Nordost · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Regionalliga - Nordost · sezona 2026
Uzorak 139
436
Golova
3,14
Prosek golova
87
BTTS · 62,6%
139
Utakmica
Over
Over 0.5
134/13996,4%
Over 1.5
117/13984,2%
Over 2.5
84/13960,4%
Over 3.5
57/13941,0%
Over 4.5
28/13920,1%
Under
Under 0.5
5/1393,6%
Under 1.5
22/13915,8%
Under 2.5
55/13939,6%
Under 3.5
82/13959,0%
Under 4.5
111/13979,9%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio49/139 · 35,3%
Nerešeno36/139 · 25,9%
Gost pobedio54/139 · 38,8%

Analiza tipova

Regionalliga - Nordost · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
139 49 90 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
139 36 103 25,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
139 54 85 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
139 85 54 61,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
139 103 36 74,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
139 90 49 64,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
139 22 117 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
139 55 84 39,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
139 83 56 59,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
139 117 22 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
139 84 55 60,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
139 56 83 40,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
139 27 112 19,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
139 117 22 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
139 84 55 60,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
139 56 83 40,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
139 22 117 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
139 55 84 39,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
139 83 56 59,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
139 87 52 62,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
139 70 69 50,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
139 70 69 50,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
139 38 101 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
139 87 52 62,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
139 52 87 37,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
139 79 60 56,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
139 99 40 71,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
139 60 79 43,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
139 58 81 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
139 99 40 71,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
139 60 79 43,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
139 111 28 79,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
139 62 77 44,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
139 34 105 24,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
139 110 29 79,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
139 62 77 44,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
139 24 115 17,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
139 29 110 20,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
139 28 111 20,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
139 16 123 11,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
139 33 106 23,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
139 30 109 21,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
139 24 115 17,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
139 49 90 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
139 41 98 29,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
139 34 105 24,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
139 41 98 29,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
139 34 105 24,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
139 25 114 18,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
139 24 115 17,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
139 22 117 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
139 31 108 22,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
139 31 108 22,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
139 5 134 3,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
139 54 85 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
139 45 94 32,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
139 36 103 25,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
139 45 94 32,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
139 36 103 25,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
139 31 108 22,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
139 23 116 16,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
139 62 77 44,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
139 121 18 87,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
139 77 62 55,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
139 29 110 20,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
139 121 18 87,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
139 77 62 55,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
139 29 110 20,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
139 18 121 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
139 62 77 44,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
139 110 29 79,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
139 44 95 31,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
139 63 76 45,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
139 32 107 23,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
139 80 59 57,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
139 72 67 51,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
139 72 67 51,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
139 48 91 34,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
139 85 54 61,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
139 76 63 54,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
139 76 63 54,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
139 50 89 36,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
139 86 53 61,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
139 70 69 50,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
139 33 106 23,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
139 59 80 42,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
139 75 64 54,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
139 69 70 49,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
139 49 90 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
139 65 74 46,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
139 46 93 33,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
139 42 97 30,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
139 44 95 31,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
139 49 90 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
139 87 52 62,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
139 106 33 76,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
139 71 68 51,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
139 90 49 64,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
139 62 77 44,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
139 57 82 41,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
139 94 45 67,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
139 77 62 55,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
139 56 83 40,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
139 87 52 62,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
139 77 62 55,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
139 65 74 46,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
139 82 57 59,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
139 55 84 39,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
139 50 89 36,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
139 22 117 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
139 49 90 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
139 29 110 20,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
139 32 107 23,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
139 54 85 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
139 67 72 48,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
139 60 79 43,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
139 43 96 30,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
139 56 83 40,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
139 39 100 28,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
139 35 104 25,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
139 79 60 56,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
139 57 82 41,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
139 110 29 79,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
139 74 65 53,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
139 51 88 36,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
139 83 56 59,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
139 54 85 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
139 57 82 41,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
139 43 96 30,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
139 54 85 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
139 53 86 38,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
139 62 77 44,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
139 32 107 23,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
139 46 93 33,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
139 9 130 6,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
139 35 104 25,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
139 24 115 17,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
139 43 96 30,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
139 45 94 32,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
139 36 103 25,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
139 43 96 30,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
139 28 111 20,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
139 26 113 18,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
139 52 87 37,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
139 84 55 60,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
139 86 53 61,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
139 65 74 46,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Golovi

Regionalliga - Nordost · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 139 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
33/13923,7%
I 0-1 & II 0-2
59/13942,5%
I 0-1 & II 0-3
75/13954,0%
I 0-1 & II 1+
69/13949,6%
I 0-1 & II 1-2
49/13935,3%
I 0-1 & II 1-3
65/13946,8%
I 0-1 & II 2+
46/13933,1%
I 0-1 & II 2-3
42/13930,2%
I 0-2 & II 0-1
49/13935,3%
I 0-2 & II 0-2
87/13962,6%
I 0-2 & II 0-3
106/13976,3%
I 0-2 & II 1-2
71/13951,1%
I 0-2 & II 1-3
90/13964,8%
I 0-2 & II 2+
62/13944,6%
I 0-2 & II 2-3
57/13941,0%
I 1+ & II 1+
87/13962,6%
I 1+ & II 0-2
77/13955,4%
I 1+ & II 1-2
65/13946,8%
I 1+ & II 1-3
82/13959,0%
I 1+ & II 2+
55/13939,6%
I 1+ & II 2-3
50/13936,0%
I 1+ & II 3+
22/13915,8%
I 1-2 & II 0-1
32/13923,0%
I 1-2 & II 0-2
54/13938,9%
I 1-2 & II 0-3
67/13948,2%
I 1-2 & II 1+
60/13943,2%
I 1-2 & II 1-2
43/13930,9%
I 1-2 & II 1-3
56/13940,3%
I 1-2 & II 2+
39/13928,1%
I 1-2 & II 2-3
35/13925,2%
I 1-3 & II 1+
79/13956,8%
I 1-3 & II 1-2
57/13941,0%
I 1-3 & II 1-3
74/13953,2%
I 1-3 & II 2+
51/13936,7%
I 2+ & II 1+
53/13938,1%
I 2+ & II 2+
32/13923,0%
I 2+ & II 3+
9/1396,5%
I 2-3 & II 0-1
24/13917,3%
I 2-3 & II 0-2
43/13930,9%
I 2-3 & II 1+
45/13932,4%
I 2-3 & II 1-2
36/13925,9%
I 2-3 & II 1-3
43/13930,9%
I 2-3 & II 2+
28/13920,1%
I 2-3 & II 2-3
26/13918,7%
I 1+ & 2+
94/13967,6%
I 1+ & 3+
77/13955,4%
I 1+ & 4+
56/13940,3%
I 1-2 & 3+
49/13935,3%
I 1-2 & 4+
29/13920,9%
I 2+ & 3+
54/13938,9%
I 2+ & 4+
43/13930,9%
I 2-3 & 4+
35/13925,2%
NE I 1+ & II 1+
52/13937,4%
NE I 1+ & II 2+
84/13960,4%
NE I 2+ & II 1+
86/13961,9%
NE I 1-3 & II 1-3
65/13946,8%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 07.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 07.11.2026. 14:00
Chemnitzer FC – Greifswalder FC
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
89,1%Detalji
VIP 07.11.2026. 14:00
Chemnitzer FC – Greifswalder FC
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
89,1%Detalji
Izdvojeno 07.11.2026. 14:00
Chemnitzer FC – Greifswalder FC
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
76,6%Detalji
Izdvojeno 07.11.2026. 14:00
SV Babelsberg 03 – BFC Dynamo
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
76,5%Detalji
VIP 07.11.2026. 14:00
Chemnitzer FC – Greifswalder FC
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
89,1%Detalji
VIP 07.11.2026. 14:00
Chemnitzer FC – Greifswalder FC
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
89,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.