Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Regionalliga - Nordost statistika, utakmice i tabela

Germany · Sezona 2026
Tabela Sastavi

Tabela

Regionalliga - Nordost · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - 3. Liga Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Regionalliga: Nordost
1 FC Rot-Weiß Erfurt 15 10 4 1 46 19 27 34
W L D W W
2 Chemnitzer FC 15 10 3 2 34 12 22 33
W W D L W
3 Hallescher FC 15 8 6 1 23 12 11 30
W W W D D
4 BFC Dynamo 15 8 5 2 24 13 11 29
W W D D W
5 Altglienicke 15 8 3 4 27 20 7 27
W L W W L
6 Erzgebirge Aue 15 8 3 4 24 18 6 27
L L L W W
7 FC Carl Zeiss Jena 15 8 2 5 23 13 10 26
W W W D L
8 Greifswalder FC 15 6 5 4 29 24 5 23
L W L L D
9 Lokomotive Leipzig 15 5 6 4 30 28 2 21
L D D D W
10 Magdeburg II 15 6 2 7 28 29 -1 20
L L W W D
11 FSV Zwickau 15 5 4 6 17 25 -8 19
D W D L L
12 SV Babelsberg 03 15 4 4 7 16 27 -11 16
W D L W L
13 BFC Preussen 15 3 5 7 19 22 -3 14
L D L L W
14 BSG Chemie Leipzig 15 3 5 7 18 23 -5 14
W L D W D
15 Hertha BSC II 15 2 5 8 11 26 -15 11
D D L L D
16 Tasmania Berlin 15 3 2 10 24 43 -19 11
L L W W L
17 RSV Eintracht 15 2 3 10 15 34 -19 9
L L W L L
18 Luckenwalde 15 2 1 12 15 35 -20 7
L W L L D
Regionalliga: Nordost
P10
N4
I1
DG46
PG19
GR27
Promotion - 3. Liga
Forma
W L D W W
2 Chemnitzer FC
U15
Bod33
P10
N3
I2
DG34
PG12
GR22
Forma
W W D L W
3 Hallescher FC
U15
Bod30
P8
N6
I1
DG23
PG12
GR11
Forma
W W W D D
4 BFC Dynamo
U15
Bod29
P8
N5
I2
DG24
PG13
GR11
Forma
W W D D W
5 Altglienicke
U15
Bod27
P8
N3
I4
DG27
PG20
GR7
Forma
W L W W L
6 Erzgebirge Aue
U15
Bod27
P8
N3
I4
DG24
PG18
GR6
Forma
L L L W W
P8
N2
I5
DG23
PG13
GR10
Forma
W W W D L
8 Greifswalder FC
U15
Bod23
P6
N5
I4
DG29
PG24
GR5
Forma
L W L L D
P5
N6
I4
DG30
PG28
GR2
Forma
L D D D W
10 Magdeburg II
U15
Bod20
P6
N2
I7
DG28
PG29
GR-1
Forma
L L W W D
11 FSV Zwickau
U15
Bod19
P5
N4
I6
DG17
PG25
GR-8
Forma
D W D L L
12 SV Babelsberg 03
U15
Bod16
P4
N4
I7
DG16
PG27
GR-11
Forma
W D L W L
13 BFC Preussen
U15
Bod14
P3
N5
I7
DG19
PG22
GR-3
Forma
L D L L W
P3
N5
I7
DG18
PG23
GR-5
Forma
W L D W D
15 Hertha BSC II
U15
Bod11
P2
N5
I8
DG11
PG26
GR-15
Forma
D D L L D
16 Tasmania Berlin
U15
Bod11
P3
N2
I10
DG24
PG43
GR-19
Forma
L L W W L
17 RSV Eintracht
U15
Bod9
P2
N3
I10
DG15
PG34
GR-19
Relegation
Forma
L L W L L
18 Luckenwalde
U15
Bod7
P2
N1
I12
DG15
PG35
GR-20
Relegation
Forma
L W L L D
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Regionalliga: Nordost
1 BFC Dynamo 8 6 2 0 15 3 12 20
2 FC Rot-Weiß Erfurt 8 5 3 0 28 8 20 18
3 Hallescher FC 7 4 3 0 11 5 6 15
4 Erzgebirge Aue 8 4 2 2 12 10 2 14
5 Chemnitzer FC 7 4 1 2 14 7 7 13
6 Magdeburg II 8 4 1 3 15 9 6 13
7 FC Carl Zeiss Jena 8 4 1 3 13 7 6 13
8 Altglienicke 7 4 1 2 12 8 4 13
9 Greifswalder FC 8 3 3 2 15 14 1 12
10 BFC Preussen 8 2 4 2 13 10 3 10
11 FSV Zwickau 7 3 0 4 7 12 -5 9
12 SV Babelsberg 03 7 1 4 2 7 9 -2 7
13 Lokomotive Leipzig 8 1 3 4 15 18 -3 6
14 Tasmania Berlin 7 1 1 5 16 21 -5 4
15 RSV Eintracht 7 1 1 5 9 15 -6 4
16 BSG Chemie Leipzig 7 1 1 5 6 12 -6 4
17 Hertha BSC II 7 0 2 5 4 15 -11 2
18 Luckenwalde 8 0 1 7 7 21 -14 1
Regionalliga: Nordost
1 BFC Dynamo
U8
Bod20
P6
N2
I0
DG15
PG3
GR12
P5
N3
I0
DG28
PG8
GR20
3 Hallescher FC
U7
Bod15
P4
N3
I0
DG11
PG5
GR6
4 Erzgebirge Aue
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG12
PG10
GR2
5 Chemnitzer FC
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG14
PG7
GR7
6 Magdeburg II
U8
Bod13
P4
N1
I3
DG15
PG9
GR6
P4
N1
I3
DG13
PG7
GR6
8 Altglienicke
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG12
PG8
GR4
P3
N3
I2
DG15
PG14
GR1
10 BFC Preussen
U8
Bod10
P2
N4
I2
DG13
PG10
GR3
11 FSV Zwickau
U7
Bod9
P3
N0
I4
DG7
PG12
GR-5
P1
N4
I2
DG7
PG9
GR-2
P1
N3
I4
DG15
PG18
GR-3
P1
N1
I5
DG16
PG21
GR-5
15 RSV Eintracht
U7
Bod4
P1
N1
I5
DG9
PG15
GR-6
P1
N1
I5
DG6
PG12
GR-6
17 Hertha BSC II
U7
Bod2
P0
N2
I5
DG4
PG15
GR-11
18 Luckenwalde
U8
Bod1
P0
N1
I7
DG7
PG21
GR-14
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Regionalliga: Nordost
1 Chemnitzer FC 8 6 2 0 20 5 15 20
2 FC Rot-Weiß Erfurt 7 5 1 1 18 11 7 16
3 Lokomotive Leipzig 7 4 3 0 15 10 5 15
4 Hallescher FC 8 4 3 1 12 7 5 15
5 Altglienicke 8 4 2 2 15 12 3 14
6 Erzgebirge Aue 7 4 1 2 12 8 4 13
7 FC Carl Zeiss Jena 7 4 1 2 10 6 4 13
8 Greifswalder FC 7 3 2 2 14 10 4 11
9 BSG Chemie Leipzig 8 2 4 2 12 11 1 10
10 FSV Zwickau 8 2 4 2 10 13 -3 10
11 BFC Dynamo 7 2 3 2 9 10 -1 9
12 Hertha BSC II 8 2 3 3 7 11 -4 9
13 SV Babelsberg 03 8 3 0 5 9 18 -9 9
14 Magdeburg II 7 2 1 4 13 20 -7 7
15 Tasmania Berlin 8 2 1 5 8 22 -14 7
16 Luckenwalde 7 2 0 5 8 14 -6 6
17 RSV Eintracht 8 1 2 5 6 19 -13 5
18 BFC Preussen 7 1 1 5 6 12 -6 4
Regionalliga: Nordost
1 Chemnitzer FC
U8
Bod20
P6
N2
I0
DG20
PG5
GR15
P5
N1
I1
DG18
PG11
GR7
P4
N3
I0
DG15
PG10
GR5
4 Hallescher FC
U8
Bod15
P4
N3
I1
DG12
PG7
GR5
5 Altglienicke
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG15
PG12
GR3
6 Erzgebirge Aue
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG12
PG8
GR4
P4
N1
I2
DG10
PG6
GR4
P3
N2
I2
DG14
PG10
GR4
P2
N4
I2
DG12
PG11
GR1
10 FSV Zwickau
U8
Bod10
P2
N4
I2
DG10
PG13
GR-3
11 BFC Dynamo
U7
Bod9
P2
N3
I2
DG9
PG10
GR-1
12 Hertha BSC II
U8
Bod9
P2
N3
I3
DG7
PG11
GR-4
P3
N0
I5
DG9
PG18
GR-9
14 Magdeburg II
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG13
PG20
GR-7
P2
N1
I5
DG8
PG22
GR-14
16 Luckenwalde
U7
Bod6
P2
N0
I5
DG8
PG14
GR-6
17 RSV Eintracht
U8
Bod5
P1
N2
I5
DG6
PG19
GR-13
18 BFC Preussen
U7
Bod4
P1
N1
I5
DG6
PG12
GR-6
135
Odigranih utakmica
423
Ukupno golova
3,13
Golova po utakmici
63,0%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Regionalliga - Nordost · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Regionalliga - Nordost · sezona 2026
Uzorak 135
423
Golova
3,13
Prosek golova
85
BTTS · 63,0%
135
Utakmica
Over
Over 0.5
130/13596,3%
Over 1.5
113/13583,7%
Over 2.5
82/13560,7%
Over 3.5
55/13540,7%
Over 4.5
27/13520,0%
Under
Under 0.5
5/1353,7%
Under 1.5
22/13516,3%
Under 2.5
53/13539,3%
Under 3.5
80/13559,3%
Under 4.5
108/13580,0%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio48/135 · 35,6%
Nerešeno34/135 · 25,2%
Gost pobedio53/135 · 39,3%

Analiza tipova

Regionalliga - Nordost · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
135 48 87 35,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Nerešeno
X Ceo meč
135 34 101 25,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
135 53 82 39,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
135 82 53 60,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
135 101 34 74,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
135 87 48 64,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
135 22 113 16,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
135 53 82 39,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
135 81 54 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
135 113 22 83,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
135 82 53 60,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
135 54 81 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
135 26 109 19,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
135 113 22 83,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
135 82 53 60,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
135 54 81 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
135 22 113 16,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
135 53 82 39,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
135 81 54 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
135 85 50 63,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
135 69 66 51,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
135 69 66 51,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
135 37 98 27,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
135 85 50 63,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
135 50 85 37,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
135 76 59 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
135 96 39 71,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
135 59 76 43,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
135 57 78 42,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
135 96 39 71,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
135 59 76 43,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
135 108 27 80,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
135 60 75 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
135 33 102 24,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
135 107 28 79,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
135 60 75 44,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
135 24 111 17,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
135 28 107 20,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
135 27 108 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
135 16 119 11,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
135 32 103 23,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
135 30 105 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
135 23 112 17,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
135 48 87 35,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
135 40 95 29,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
135 33 102 24,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
135 40 95 29,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
135 33 102 24,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
135 25 110 18,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
135 23 112 17,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
135 21 114 15,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
135 29 106 21,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
135 29 106 21,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
135 5 130 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
135 53 82 39,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
135 44 91 32,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
135 36 99 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
135 44 91 32,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
135 36 99 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
135 31 104 23,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
135 22 113 16,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
135 60 75 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
135 117 18 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
135 75 60 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
135 28 107 20,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
135 117 18 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
135 75 60 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
135 28 107 20,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
135 18 117 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
135 60 75 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
135 107 28 79,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
135 43 92 31,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
135 61 74 45,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
135 31 104 23,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
135 77 58 57,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
135 69 66 51,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
135 69 66 51,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
135 46 89 34,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
135 82 53 60,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
135 73 62 54,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
135 73 62 54,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
135 49 86 36,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
135 84 51 62,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
135 69 66 51,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
135 32 103 23,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
135 57 78 42,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
135 72 63 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
135 66 69 48,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
135 47 88 34,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
135 62 73 45,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
135 44 91 32,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
135 40 95 29,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
135 42 93 31,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
135 48 87 35,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
135 85 50 63,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
135 103 32 76,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
135 69 66 51,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
135 87 48 64,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
135 60 75 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
135 55 80 40,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
135 91 44 67,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
135 75 60 55,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
135 54 81 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
135 84 51 62,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
135 75 60 55,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
135 63 72 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
135 79 56 58,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
135 54 81 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
135 49 86 36,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
135 21 114 15,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
135 48 87 35,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
135 28 107 20,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
135 31 104 23,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
135 53 82 39,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
135 65 70 48,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
135 58 77 43,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
135 42 93 31,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
135 54 81 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
135 38 97 28,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
135 34 101 25,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
135 77 58 57,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
135 56 79 41,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
135 106 29 78,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
135 72 63 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
135 50 85 37,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
135 81 54 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
135 53 82 39,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
135 55 80 40,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
135 42 93 31,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
135 53 82 39,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
135 52 83 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
135 61 74 45,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
135 32 103 23,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
135 45 90 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
135 9 126 6,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
135 35 100 25,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
135 24 111 17,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
135 43 92 31,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
135 45 90 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
135 36 99 26,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
135 43 92 31,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
135 28 107 20,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
135 26 109 19,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
135 51 84 37,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
135 81 54 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
135 83 52 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
135 63 72 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Golovi

Regionalliga - Nordost · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 135 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
32/13523,7%
I 0-1 & II 0-2
57/13542,2%
I 0-1 & II 0-3
72/13553,3%
I 0-1 & II 1+
66/13548,9%
I 0-1 & II 1-2
47/13534,8%
I 0-1 & II 1-3
62/13545,9%
I 0-1 & II 2+
44/13532,6%
I 0-1 & II 2-3
40/13529,6%
I 0-2 & II 0-1
48/13535,6%
I 0-2 & II 0-2
85/13563,0%
I 0-2 & II 0-3
103/13576,3%
I 0-2 & II 1-2
69/13551,1%
I 0-2 & II 1-3
87/13564,4%
I 0-2 & II 2+
60/13544,4%
I 0-2 & II 2-3
55/13540,7%
I 1+ & II 1+
84/13562,2%
I 1+ & II 0-2
75/13555,6%
I 1+ & II 1-2
63/13546,7%
I 1+ & II 1-3
79/13558,5%
I 1+ & II 2+
54/13540,0%
I 1+ & II 2-3
49/13536,3%
I 1+ & II 3+
21/13515,6%
I 1-2 & II 0-1
31/13523,0%
I 1-2 & II 0-2
53/13539,3%
I 1-2 & II 0-3
65/13548,2%
I 1-2 & II 1+
58/13543,0%
I 1-2 & II 1-2
42/13531,1%
I 1-2 & II 1-3
54/13540,0%
I 1-2 & II 2+
38/13528,2%
I 1-2 & II 2-3
34/13525,2%
I 1-3 & II 1+
77/13557,0%
I 1-3 & II 1-2
56/13541,5%
I 1-3 & II 1-3
72/13553,3%
I 1-3 & II 2+
50/13537,0%
I 2+ & II 1+
52/13538,5%
I 2+ & II 2+
32/13523,7%
I 2+ & II 3+
9/1356,7%
I 2-3 & II 0-1
24/13517,8%
I 2-3 & II 0-2
43/13531,9%
I 2-3 & II 1+
45/13533,3%
I 2-3 & II 1-2
36/13526,7%
I 2-3 & II 1-3
43/13531,9%
I 2-3 & II 2+
28/13520,7%
I 2-3 & II 2-3
26/13519,3%
I 1+ & 2+
91/13567,4%
I 1+ & 3+
75/13555,6%
I 1+ & 4+
54/13540,0%
I 1-2 & 3+
48/13535,6%
I 1-2 & 4+
28/13520,7%
I 2+ & 3+
53/13539,3%
I 2+ & 4+
42/13531,1%
I 2-3 & 4+
35/13525,9%
NE I 1+ & II 1+
51/13537,8%
NE I 1+ & II 2+
81/13560,0%
NE I 2+ & II 1+
83/13561,5%
NE I 1-3 & II 1-3
63/13546,7%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 06.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
10 stavki
VIP 06.11.2026. 19:00
BSG Chemie Leipzig – FC Rot-Weiß Erfurt
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
88,6%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
BSG Chemie Leipzig – FC Rot-Weiß Erfurt
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,6%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
Hallescher FC – Luckenwalde
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,0%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
Hallescher FC – Luckenwalde
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,0%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
FC Carl Zeiss Jena – BFC Preussen
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
86,0%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
FC Carl Zeiss Jena – BFC Preussen
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,0%Detalji
Izdvojeno 06.11.2026. 19:00
FC Carl Zeiss Jena – BFC Preussen
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,4%Detalji
Izdvojeno 06.11.2026. 19:00
Hallescher FC – Luckenwalde
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
77,3%Detalji
Izdvojeno 06.11.2026. 19:00
BSG Chemie Leipzig – FC Rot-Weiß Erfurt
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
74,3%Detalji
Izdvojeno 06.11.2026. 19:00
Altglienicke – Tasmania Berlin
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
73,8%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
BSG Chemie Leipzig – FC Rot-Weiß Erfurt
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
88,6%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
BSG Chemie Leipzig – FC Rot-Weiß Erfurt
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,6%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
Hallescher FC – Luckenwalde
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,0%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
Hallescher FC – Luckenwalde
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,0%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
FC Carl Zeiss Jena – BFC Preussen
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
86,0%Detalji
VIP 06.11.2026. 19:00
FC Carl Zeiss Jena – BFC Preussen
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,0%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.