Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · 24 Erzincanspor
2P 0N 3I
11. mesto · 51 bodova
Forma · Erbaaspor
0P 1N 4I
15. mesto · 34 bodova
Golovi · Over 1.5
82% vs 83%
BTTS 47% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

24 Erzincanspor 82,4% · Erbaaspor 83,3%
82,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Beyaz - 34
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
2:2
Stadion
13 Şubat Şehir Stadyumu
Grad
Erzincan

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

24 Erzincanspor
11. mesto · 51 bodova
Erbaaspor
15. mesto · 34 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
1
24 Erzincanspor pobede
0
Nerešeno
0
Erbaaspor pobede
06.12.2025.
Erbaaspor - 24 Erzincanspor
2. Lig
1:3
Utakmica 24 Erzincanspor - Erbaaspor donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 2. Lig, Turkey.
3'
Erbaaspor
O. Balci
Gol
17'
24 Erzincanspor
M. Celik
Gol
27'
Erbaaspor
K. Yilmaz
Gol
42'
24 Erzincanspor
M. Celik
Gol
82'
24 Erzincanspor
K. Kayali
Autogol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · 24 Erzincanspor

2. Lig · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Erbaaspor

2. Lig · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

24 Erzincanspor kod kuće · Erbaaspor u gostima · 2. Lig 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
82,9%
24 Erzincanspor 82,4% (17) · Erbaaspor 83,3% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,9%
24 Erzincanspor 82,4% (17) · Erbaaspor 83,3% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
80,0%
24 Erzincanspor 82,4% (17) · Erbaaspor 77,8% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
24 Erzincanspor 82,4% (17) · Erbaaspor 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,9%
24 Erzincanspor 76,5% (17) · Erbaaspor 88,9% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,9%
24 Erzincanspor 76,5% (17) · Erbaaspor 88,9% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,0%
24 Erzincanspor 76,5% (17) · Erbaaspor 83,3% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
77,1%
24 Erzincanspor 76,5% (17) · Erbaaspor 77,8% (18)
Bolji uzorak
Tip24 Erzincanspor
kod kuće
Erbaaspor
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
83,3%
uzorak 18
82,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
83,3%
uzorak 18
82,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
80,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
80,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
82,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
82,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
83,3%
uzorak 18
80,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
77,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
94,4%
uzorak 18
82,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
70,6%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
74,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
71,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
65,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
65,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
65,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
62,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
65,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
65,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
62,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
62,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
57,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
57,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
57,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
54,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
51,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
51,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
51,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
51,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
48,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
48,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
48,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
48,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
45,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
45,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
45,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
45,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
45,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
40,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
40,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
37,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
37,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
37,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
42,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
37,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
37,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
34,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
34,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
34,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
34,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
34,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
31,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
28,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
28,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
25,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
25,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
28,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Nerešeno
X Ceo meč
23,5%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
22,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
22,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
22,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
20,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
25,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
20,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
17,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
17,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
17,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
17,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
14,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
17,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
11,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
11,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
17,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
11,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
8,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 18
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.