Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Adana 01 FK
3P 2N 0I
4. mesto · 65 bodova
Forma · İnegölspor
2P 0N 3I
13. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
78% vs 76%
BTTS 44% / 65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 2 — 0
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Adana 01 FK 83,3% · İnegölspor 94,1%
88,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Beyaz - 34
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:2
Poluvreme
3:1
Stadion
Ali Hoşfikirer 1 Nolu Stadı
Grad
Adana

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Adana 01 FK
4. mesto · 65 bodova
İnegölspor
13. mesto · 38 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 3 završenih utakmica
Utakmica Adana 01 FK - İnegölspor donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 2. Lig, Turkey.
3'
Adana 01 FK
B. Övünç
Gol
6'
Adana 01 FK
M. Yıldızaç
Gol
14'
Adana 01 FK
Ö. Yıldırım
Gol
28'
İnegölspor
H. Altınoluk
Gol
46'
Adana 01 FK
H. Özkan
Izmena · O. Erdik
46'
İnegölspor
A. Başdere
Izmena · R. Aksoy
57'
Adana 01 FK
O. Dursun
Izmena · B. Genç
65'
İnegölspor
A. Şahin
Izmena · E. Vatansever
65'
İnegölspor
B. Günaldı
Izmena · E. Öztürk
73'
Adana 01 FK
Ö. Yıldırım
Izmena · F. Somuncu
73'
Adana 01 FK
B. Övünç
Izmena · M. Türközü
73'
İnegölspor
H. Altınoluk
Izmena · A. Şahin
76'
İnegölspor
R. Koçak
Izmena · U. Uğur
78'
Adana 01 FK
M. Sıngın
Izmena · M. Sarıdoğan
83'
İnegölspor
E. Vatansever
Gol
90+3'
Adana 01 FK
F. Somuncu
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Adana 01 FK

2. Lig · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · İnegölspor

2. Lig · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Adana 01 FK kod kuće · İnegölspor u gostima · 2. Lig 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
88,6%
Adana 01 FK 83,3% (18) · İnegölspor 94,1% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
85,7%
Adana 01 FK 88,9% (18) · İnegölspor 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%
Adana 01 FK 88,9% (18) · İnegölspor 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,9%
Adana 01 FK 83,3% (18) · İnegölspor 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,9%
Adana 01 FK 77,8% (18) · İnegölspor 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,0%
Adana 01 FK 77,8% (18) · İnegölspor 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
Adana 01 FK 77,8% (18) · İnegölspor 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,0%
Adana 01 FK 83,3% (18) · İnegölspor 76,5% (17)
Bolji uzorak
TipAdana 01 FK
kod kuće
İnegölspor
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 18
94,1%
uzorak 17
88,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
88,9%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
85,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
88,9%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
82,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
88,2%
uzorak 17
82,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
80,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
83,3%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
80,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
77,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
77,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
74,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
71,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
68,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
68,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
65,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
65,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
62,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
62,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
62,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
65,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
62,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
60,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
60,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
57,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
57,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
55,6%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
54,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
57,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
54,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
54,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
44,4%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
54,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
51,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
51,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
44,4%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
45,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
44,4%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
45,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
42,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
42,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
51,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
51,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
55,6%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
45,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
40,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
40,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
40,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
40,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
34,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
34,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
31,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
31,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
31,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
40,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
37,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
31,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
28,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
44,4%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
34,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
31,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
25,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
22,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
22,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
38,9%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
28,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
20,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
20,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
17,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
20,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
11,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
11,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
11,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
11,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
11,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
8,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
8,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
8,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
5,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
8,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
5,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
5,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.