Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Al-Ahli Jeddah
5P
0N
0I
2. mesto · 17 bodova
Forma · Al-Duhail SC
1P
1N
3I
7. mesto · 8 bodova
Golovi · Over 1.5
57%
vs
80%
BTTS
43% /
80% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 3 —
0
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili gost
Al-Ahli Jeddah 100,0%
· Al-Duhail SC 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Round of 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
King Abdullah Sports City
Grad
Jeddah
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
4 / 7
57,1%
Over 1.5
4 / 5
80,0%
4 / 7
57,1%
Over 2.5
4 / 5
80,0%
3 / 7
42,9%
Over 3.5
2 / 5
40,0%
3 / 7
42,9%
Under 1.5
1 / 5
20,0%
3 / 7
42,9%
Under 2.5
1 / 5
20,0%
4 / 7
57,1%
Under 3.5
3 / 5
60,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 3 završenih utakmica
0
Al-Ahli Jeddah pobede
3
Nerešeno
0
Al-Duhail SC pobede
29.09.2025.
Al-Duhail SC - Al-Ahli Jeddah
AFC Champions League Elite
2:2
30.04.2021.
Al-Duhail SC - Al-Ahli Jeddah
AFC Champions League Elite
1:1
18.04.2021.
Al-Ahli Jeddah - Al-Duhail SC
AFC Champions League Elite
1:1
Utakmica Al-Ahli Jeddah - Al-Duhail SC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja AFC Champions League Elite, World.
22'
Al-Ahli Jeddah
Mohammed Abdulrahman
Žuti karton · Foul
51'
Al-Duhail SC
Krzysztof Piątek
Žuti karton · Foul
55'
Al-Ahli Jeddah
Enzo Millot
Žuti karton · Foul
74'
Al-Duhail SC
Ibrahima Bamba
Žuti karton · Foul
85'
Al-Ahli Jeddah
M. Abdulrahman
Izmena · A. Majrashi
90'
Al-Ahli Jeddah
E. Millot
Izmena · Matheus Goncalves
90'
Al-Duhail SC
I. Bamba
Izmena · A. Ali
96'
Al-Ahli Jeddah
Ziyad Aljohani
Žuti karton · Foul
104'
Al-Duhail SC
Almoez Ali
Žuti karton · Foul
105'
Al-Ahli Jeddah
Z. Al Johani
Izmena · V. Atangana
105+3'
Al-Ahli Jeddah
Ziyad Aljohani
VAR
105+6'
Al-Duhail SC
Salah Zakaria
Žuti karton · Foul
115'
Al-Ahli Jeddah
Z. Al Hawsawi
Izmena · F. Al Buraikan
117'
Al-Ahli Jeddah
R. Mahrez
Gol
120+2'
Al-Duhail SC
S. Al Brake
Izmena · M. Hamza
120+3'
Al-Ahli Jeddah
R. Mahrez
Izmena · E. Al Muwallad
120+4'
Al-Ahli Jeddah
Eid Al Muwallad
Žuti karton · Time wasting
62%
Ball Possession
38%
21
Total Shots
12
7
Shots on Goal
3
10
Shots off Goal
6
4
Blocked Shots
3
12
Shots insidebox
6
9
Shots outsidebox
6
7
Corner Kicks
2
4
Offsides
1
21
Fouls
19
4
Yellow Cards
4
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
5
567
Total passes
351
460
Passes accurate
238
81%
Passes %
68%
2.09
expected_goals
0.80
0.31
goals_prevented
0.31
Analiza tipova · Al-Ahli Jeddah
AFC Champions League Elite · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Al-Duhail SC
AFC Champions League Elite · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Al-Ahli Jeddah kod kuće · Al-Duhail SC u gostima · AFC Champions League Elite 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
100,0%Al-Ahli Jeddah 100,0% (7) · Al-Duhail SC 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%Al-Ahli Jeddah 100,0% (7) · Al-Duhail SC 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%Al-Ahli Jeddah 100,0% (7) · Al-Duhail SC 100,0% (5)
Bolji uzorak
Pobeda domaćina
91,7%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Al-Duhail SC 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
91,7%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Al-Duhail SC 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
91,7%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Al-Duhail SC 100,0% (5)
Bolji uzorak
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
91,7%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Al-Duhail SC 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
91,7%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Al-Duhail SC 100,0% (5)
Bolji uzorak
| Tip | Al-Ahli Jeddah kod kuće | Al-Duhail SC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
91,7% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
91,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
91,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
91,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
91,7% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
100,0% uzorak 5 |
83,3% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
60,0% uzorak 5 |
66,7% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
60,0% uzorak 5 |
58,3% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
60,0% uzorak 5 |
58,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
58,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
58,3% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
58,3% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
58,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
80,0% uzorak 5 |
58,3% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
40,0% uzorak 5 |
58,3% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
40,0% uzorak 5 |
58,3% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
40,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
40,0% uzorak 5 |
50,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
40,0% uzorak 5 |
41,7% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
40,0% uzorak 5 |
41,7% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
40,0% uzorak 5 |
41,7% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
60,0% uzorak 5 |
41,7% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
60,0% uzorak 5 |
41,7% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
40,0% uzorak 5 |
33,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
41,7% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
33,3% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
33,3% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
33,3% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
33,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
33,3% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
33,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
33,3% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
16,7% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
16,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
8,3% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
8,3% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
8,3% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
8,3% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
8,3% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
8,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
8,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
8,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Al-Ahli Jeddah
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Matthias Jaissle
Startna postava 11
16E. MendyG
29M. AbdulrahmanD
46R. Hamidou
3IbanezD
2Z. Al HawsawiD
79F. KessieM
30Z. Al JohaniM
7R. MahrezM
10E. MillotM
13GalenoM
17I. ToneyF
Klupa 12
1A. Al SanbiG
62A. AbdoG
9F. Al BuraikanF
27A. MajrashiD
6V. AtanganaM
20Matheus GoncalvesF
5M. SulaimanD
77Ricardo MathiasF
60Y. MadaniD
47S. Abu Al ShamatF
32M. DamsD
14E. Al MuwalladM

Al-Duhail SC
Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Djamel Belmadi
Startna postava 11
1S. ZakariaG
17Y. SabalyD
3TutaD
21J. CastellettoD
18S. Al BrakeD
22I. BambaM
8Edmilson JuniorM
19B. BourigeaudM
34B. SoumareM
77A. BoulbinaM
9K. PiatekF
Klupa 11
30B. BurkeG
96A. HassanG
11A. AliF
4Y. Aymen
25M. HamzaF
45M. Mohamed
81T. JamshidF
15Luiz CearaM
12K. BoudiafM
7I. MohammedM
14G. Al MinhaliD
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
