Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Al-Ahli Jeddah
5P
0N
0I
2. mesto · 17 bodova
Forma · Johor Darul Takzim FC
2P
0N
3I
6. mesto · 11 bodova
Golovi · Over 1.5
57%
vs
83%
BTTS
43% /
50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 0 —
0
0 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili gost
Al-Ahli Jeddah 100,0%
· Johor Darul Takzim FC 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Quarter-finals
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:1
Stadion
King Abdullah Sports City
Grad
Jeddah
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
4 / 7
57,1%
Over 1.5
5 / 6
83,3%
4 / 7
57,1%
Over 2.5
3 / 6
50,0%
3 / 7
42,9%
Over 3.5
0 / 6
0,0%
3 / 7
42,9%
Under 1.5
1 / 6
16,7%
3 / 7
42,9%
Under 2.5
3 / 6
50,0%
4 / 7
57,1%
Under 3.5
6 / 6
100,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 0 završenih utakmica
Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi
Utakmica Al-Ahli Jeddah - Johor Darul Takzim FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja AFC Champions League Elite, World.
19'
Johor Darul Takzim FC
A. Majrashi
Autogol
29'
Johor Darul Takzim FC
Marcos Guilherme
Žuti karton · Foul
37'
Al-Ahli Jeddah
Ali Majrashi
Crveni karton · Foul
41'
Johor Darul Takzim FC
Natxo Insa
Žuti karton · Argument
41'
Johor Darul Takzim FC
Jonathan Silva
Žuti karton · Argument
43'
Johor Darul Takzim FC
Jairo
Izmena · A. Aketxe
45'
Al-Ahli Jeddah
F. Kessie
Gol · Galeno
45+6'
Al-Ahli Jeddah
Ivan Toney
Žuti karton · Foul
54'
Al-Ahli Jeddah
Galeno
Gol · Z. Al Hawsawi
63'
Al-Ahli Jeddah
Matheus Goncalves
Izmena · V. Atangana
67'
Johor Darul Takzim FC
N. Insa
Izmena · Yago Cesar
72'
Al-Ahli Jeddah
R. Mahrez
Izmena · F. Al Buraikan
73'
Al-Ahli Jeddah
Valentin Atangana Edoa
Žuti karton · Foul
74'
Johor Darul Takzim FC
Nene
Žuti karton · Foul
76'
Johor Darul Takzim FC
R. Parra
Izmena · Bergson
85'
Al-Ahli Jeddah
Edouard Mendy
Žuti karton · Time wasting
86'
Johor Darul Takzim FC
Ager Aketxe
Žuti karton · Foul
89'
Johor Darul Takzim FC
Marcos Guilherme
Izmena · M. Hidalgo
90+2'
Johor Darul Takzim FC
Yago
Žuti karton · Argument
90+3'
Al-Ahli Jeddah
Z. Al Hawsawi
Izmena · M. Demiral
47%
Ball Possession
53%
10
Total Shots
11
4
Shots on Goal
3
5
Shots off Goal
1
1
Blocked Shots
7
6
Shots insidebox
2
4
Shots outsidebox
9
4
Corner Kicks
5
2
Offsides
0
10
Fouls
15
3
Yellow Cards
6
1
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
2
299
Total passes
335
241
Passes accurate
266
81%
Passes %
79%
0.66
expected_goals
0.39
-0.85
goals_prevented
-0.85
Analiza tipova · Al-Ahli Jeddah
AFC Champions League Elite · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Johor Darul Takzim FC
AFC Champions League Elite · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Al-Ahli Jeddah kod kuće · Johor Darul Takzim FC u gostima · AFC Champions League Elite 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
100,0%Al-Ahli Jeddah 100,0% (7) · Johor Darul Takzim FC 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%Al-Ahli Jeddah 100,0% (7) · Johor Darul Takzim FC 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%Al-Ahli Jeddah 100,0% (7) · Johor Darul Takzim FC 100,0% (6)
Bolji uzorak
Pobeda domaćina
84,6%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Johor Darul Takzim FC 83,3% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
84,6%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Johor Darul Takzim FC 83,3% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,6%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Johor Darul Takzim FC 83,3% (6)
Bolji uzorak
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
84,6%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Johor Darul Takzim FC 83,3% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
84,6%Al-Ahli Jeddah 85,7% (7) · Johor Darul Takzim FC 83,3% (6)
Bolji uzorak
| Tip | Al-Ahli Jeddah kod kuće | Johor Darul Takzim FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 7 |
100,0% uzorak 6 |
100,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 7 |
100,0% uzorak 6 |
100,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 7 |
100,0% uzorak 6 |
100,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
84,6% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
84,6% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
84,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
84,6% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
84,6% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
100,0% uzorak 6 |
84,6% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
76,9% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
76,9% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 6 |
76,9% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 6 |
76,9% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
69,2% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
69,2% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
69,2% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
69,2% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
83,3% uzorak 6 |
69,2% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
66,7% uzorak 6 |
61,5% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
66,7% uzorak 6 |
61,5% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
66,7% uzorak 6 |
61,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
66,7% uzorak 6 |
61,5% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
66,7% uzorak 6 |
61,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
66,7% uzorak 6 |
61,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
66,7% uzorak 6 |
61,5% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
53,8% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
53,8% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
53,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
53,8% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
53,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
53,8% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
53,8% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
66,7% uzorak 6 |
53,8% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
46,2% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
46,2% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
46,2% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
46,2% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
46,2% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
46,2% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
46,2% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
50,0% uzorak 6 |
46,2% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
33,3% uzorak 6 |
53,8% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
33,3% uzorak 6 |
46,2% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
33,3% uzorak 6 |
46,2% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
33,3% uzorak 6 |
38,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
33,3% uzorak 6 |
38,5% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
33,3% uzorak 6 |
30,8% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
30,8% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
30,8% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
23,1% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
23,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
23,1% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
23,1% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
15,4% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
15,4% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
15,4% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
15,4% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
15,4% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
15,4% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
23,1% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
23,1% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
23,1% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
15,4% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
15,4% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
15,4% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
33,3% uzorak 6 |
15,4% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
7,7% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
7,7% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
7,7% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
7,7% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
7,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
7,7% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
16,7% uzorak 6 |
7,7% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Al-Ahli Jeddah
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Matthias Jaissle
Startna postava 11
16E. MendyG
27A. MajrashiD
46R. Hamidou
3IbanezD
2Z. Al HawsawiD
79F. KessieM
10E. MillotM
7R. MahrezM
20Matheus GoncalvesM
13GalenoM
17I. ToneyF
Klupa 12
1A. Al SanbiG
62A. AbdoG
9F. Al BuraikanF
30Z. Al JohaniM
6V. AtanganaM
5M. SulaimanD
77Ricardo MathiasF
28M. DemiralD
47S. Abu Al ShamatF
32M. DamsD
14E. Al MuwalladM
29M. AbdulrahmanD

Johor Darul Takzim FC
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Xisco
Startna postava 11
58A. ZubiaurreG
36R. ParraD
23E. IsrafilovD
5Antonio CristianD
33J. SilvaD
18NeneM
30N. InsaM
24O. ArribasM
28N. MendezM
95Marcos GuilhermeM
11JairoF
Klupa 12
16S. Hazmi
1C. Abad Amat
21N. FaizM
4A. FazailM
14S. LowryD
9BergsonF
47A. AketxeM
97Yago CesarF
88M. HidalgoF
13J. ParkD
20A. TetoM
77C. BermejoF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
