Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Alianza Valledupar
2P 1N 2I
17. mesto · 17 bodova
Forma · Junior
1P 3N 1I
2. mesto · 35 bodova
Golovi · Over 1.5
61% vs 80%
BTTS 56% / 65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 3 — 7
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,9%
model procena
Liga 85,1% n=375
Domaćin kod kuće 88,9% n=18
Gost u gostima 79,0% n=19
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 13.09.2026. 03:20
Alianza Valledupar – Junior
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,9%Detalji
VIP 13.09.2026. 03:20
Alianza Valledupar – Junior
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,9%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Armando Maestre Pavajeau
Grad
Valledupar

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Alianza Valledupar
17. mesto · 17 bodova
Junior
2. mesto · 35 bodova
Utakmica Alianza Valledupar - Junior donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera A, Colombia.
4'
Alianza Valledupar
Ever Meza
Gol
18'
Alianza Valledupar
Ever Meza
Izmena · Wiston Fernández
26'
Alianza Valledupar
Israel Alba
Žuti karton · Foul
45'
Alianza Valledupar
Edgar Pardo
Žuti karton · Dissent
45'
Junior
Jesús Rivas
Izmena · Harold Rivera
45'
Junior
Guillermo Paiva
Izmena · Francisco Fydriszewski
47'
Junior
Juan David Ríos
Žuti karton · Foul
50'
Junior
Francisco Fydriszewski
Žuti karton · Foul
57'
Alianza Valledupar
Cristian Andrés Vergara Rivas
Žuti karton · Dissent
63'
Junior
Cristian Barrios
Izmena · Déiber Caicedo
63'
Junior
Jannenson Sarmiento
Izmena · Teófilo Gutiérrez
70'
Alianza Valledupar
J. Lasso
VAR
71'
Alianza Valledupar
J. Lasso
Crveni karton · Violent Conduct
73'
Alianza Valledupar
Jesús Muñoz
Izmena · Josy Pérez
73'
Alianza Valledupar
Edgar Pardo
Izmena · Charly Villegas González
79'
Junior
Edwin Herrera
Izmena · José David Munive Manotas
80'
Junior
José David Munive Manotas
Žuti karton · Foul
80'
Junior
Daniel Rivera
Žuti karton · Foul
81'
Alianza Valledupar
Deinner Quiñones
Izmena · Kevin Moreno
81'
Alianza Valledupar
Cristian Andrés Vergara Rivas
Izmena · Misael Martinez
90+3'
Junior
Daniel Rivera
VAR
90+6'
Alianza Valledupar
Misael Martinez
Žuti karton · Time Wasting
28%
Ball Possession
72%
12
Total Shots
19
4
Shots on Goal
5
6
Shots off Goal
6
2
Blocked Shots
8
9
Shots insidebox
9
3
Shots outsidebox
10
4
Corner Kicks
6
2
Offsides
0
14
Fouls
12
4
Yellow Cards
4
1
Red Cards
0
5
Goalkeeper Saves
3
182
Total passes
471
118
Passes accurate
394
11
Free Kicks
14

Analiza tipova · Alianza Valledupar

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 13 5 72,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 10 8 55,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 13 5 72,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Junior

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Alianza Valledupar kod kuće · Junior u gostima · Primera A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,8%
Alianza Valledupar 88,9% (18) · Junior 79,0% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
83,8%
Alianza Valledupar 77,8% (18) · Junior 89,5% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
83,8%
Alianza Valledupar 77,8% (18) · Junior 89,5% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
75,7%
Alianza Valledupar 77,8% (18) · Junior 73,7% (19)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
75,7%
Alianza Valledupar 72,2% (18) · Junior 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
70,3%
Alianza Valledupar 72,2% (18) · Junior 68,4% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
70,3%
Alianza Valledupar 72,2% (18) · Junior 68,4% (19)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
75,7%
Alianza Valledupar 66,7% (18) · Junior 84,2% (19)
Bolji uzorak
TipAlianza Valledupar
kod kuće
Junior
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
88,9%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
83,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
89,5%
uzorak 19
83,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
89,5%
uzorak 19
83,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
75,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
75,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
70,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
70,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
75,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
67,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
67,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
88,9%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
75,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
64,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
70,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
70,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
61,1%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
70,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
61,1%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
70,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
62,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
67,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
59,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
70,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
59,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
55,6%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
59,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
56,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
56,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
55,6%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
56,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
56,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
64,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
59,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
54,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
64,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
59,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
56,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
51,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
51,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
48,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
48,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
51,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
51,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
51,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
43,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
48,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
48,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
48,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
48,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
48,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
45,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
40,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
48,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
48,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
44,4%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
40,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
40,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
40,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
37,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
37,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
43,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
43,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
43,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
43,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
40,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
40,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
35,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
35,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
45,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
43,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
37,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
35,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
32,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
32,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
32,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
32,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
48,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
43,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
35,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
32,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
29,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
35,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
35,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
29,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
29,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
38,9%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
29,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
38,9%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
29,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
29,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
24,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
24,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
24,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
24,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
24,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
24,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
24,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
21,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
21,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
21,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
32,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
29,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
18,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
18,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
18,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
18,9%
Nerešeno
X Ceo meč
44,4%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
29,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
24,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
24,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
18,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
18,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22,2%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
18,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
18,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
16,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
16,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
16,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
24,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
16,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11,1%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
16,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11,1%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
16,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
16,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
21,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
21,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
16,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
16,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
13,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
13,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
8,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
16,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
16,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
10,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
10,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
8,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
21,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
21,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
18,9%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
18,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
18,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
10,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
10,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
0,0%
uzorak 19
8,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Alianza Valledupar

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Flabio Torres
Startna postava 11
40E. EstebanG
23I. AlbaD
22J. FigueroaD
32J. ViverosD
33J. LassoD
6E. MezaM
7J. CastilloM
17F. PardoM
10D. QuiñónesM
8J. MuñozM
18C. VergaraF
Klupa 9
55W. FernándezM
77M. MartínezF
3K. MorenoD
88L. PalaciosM
25J. PerezM
26Howenn RadaF
14C. VillegasF
1J. WallensG
11Brayan Stiven Viafara AponzaF

Junior

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: S. Viera
Startna postava 11
1M. SilveiraG
3E. HerreraD
98J. PeñaD
5D. RiveraD
26Y. SúarezD
14J. RíosM
22Jesús RivasM
77C. BarriosM
20J. SarmientoM
88B. CastrillónM
9G. PaivaF
Klupa 9
25D. CaicedoF
80F. ÁngelM
38Andrés ShmalbachM
7H. RiveraM
15J. D. MuniveD
30J. MartínezG
29T. GutiérrezF
19F. FydriszewskiF
28G. CelisM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.