Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:2
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Bra
1P 3N 1I
18. mesto · 32 bodova
Forma · Ternana
1P 2N 2I
9. mesto · 48 bodova
Golovi · Over 1.5
83% vs 58%
BTTS 67% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Bra 83,3% · Ternana 84,2%
83,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone B - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Stadio Attilio Bravi
Grad
Bra

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Bra
18. mesto · 32 bodova
Ternana
9. mesto · 48 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Bra pobede
0
Nerešeno
1
Ternana pobede
14.12.2025.
Ternana - Bra
Serie C - Girone B
2:0
Utakmica Bra - Ternana donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone B, Italy.
9'
Ternana
M. Garetto
Žuti karton
40'
Ternana
S. Pettinari
Gol
45'
Bra
M. Capuano
Autogol
65'
Bra
A. Capac
Izmena · S. Tuzza
65'
Bra
A. Brambilla
Izmena · R. Campedelli
65'
Ternana
M. Capuano
Izmena · B. Meccariello
65'
Ternana
A. Ferrante
Izmena · G. Panico
72'
Ternana
A. Maestrelli
Žuti karton
79'
Bra
T. Maressa
Izmena · F. Akammadu
79'
Ternana
S. Pettinari
Izmena · S. Leonardi
90'
Bra
E. De Santis
Žuti karton
90'
Ternana
S. Leonardi
Gol
90+1'
Ternana
S. Leonardi
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Bra

Serie C - Girone B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ternana

Serie C - Girone B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Bra kod kuće · Ternana u gostima · Serie C - Girone B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
83,8%
Bra 83,3% (18) · Ternana 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
83,8%
Bra 83,3% (18) · Ternana 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,4%
Bra 83,3% (18) · Ternana 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,1%
Bra 72,2% (18) · Ternana 89,5% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,4%
Bra 72,2% (18) · Ternana 84,2% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
78,4%
Bra 72,2% (18) · Ternana 84,2% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
73,0%
Bra 77,8% (18) · Ternana 68,4% (19)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
73,0%
Bra 77,8% (18) · Ternana 68,4% (19)
Bolji uzorak
TipBra
kod kuće
Ternana
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
83,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
83,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
78,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
72,2%
uzorak 18
89,5%
uzorak 19
81,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
78,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
78,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
73,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
73,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
70,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
64,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
64,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
62,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
70,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
70,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
64,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
64,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
64,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
64,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
59,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
59,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
56,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
54,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
54,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
51,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
51,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
48,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
48,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
38,9%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
43,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
43,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
43,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
37,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
37,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
40,5%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
35,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
35,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
35,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
43,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
43,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
43,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
37,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
35,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
35,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
35,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
29,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
29,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
27,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
22,2%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
27,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
22,2%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
27,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
22,2%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
27,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
27,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
21,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
29,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
29,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
21,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
21,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
18,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
27,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
21,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
21,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
21,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
16,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
16,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
13,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
27,8%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
18,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
27,8%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
18,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
13,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
8,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
16,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
16,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
10,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
10,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
10,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
5,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 19
5,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
2,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Bra

Formacija: -
Startna postava 11
22D. Renzetti
17A. Fiordaliso
31E. De Santis
6R. Sganzerla
29T. Maressa
47M. La Marca
14G. Lionetti
77A. Brambilla
20L. Milani
76A. Capac
11I. Sinani
Klupa 13
1D. Franzini
12D. Menicucci
2D. Lia
3B. Rottensteiner
5M. Pretato
8S. Tuzza
9F. Akammadu
16D. Armstrong
25L. Corsi
27R. Campedelli
36M. Rabuffi
72M. Miculi
92E. Baldini

Ternana

Formacija: -
Startna postava 11
12A. Morlupo
20F. Donati
19M. Capuano
13A. Maestrelli
3M. Pagliari
30M. Orellana
16M. Garetto
5F. Tripi
22M. Aramu
27A. Ferrante
32S. Pettinari
Klupa 9
1T. Vitali
2A. Kurti
8E. McJannet
10S. Leonardi
14B. Meccariello
17L. Kerrigan
18G. Panico
38T. Bruti
43A. Ndrecka

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.