Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Carrarese
1P 1N 3I
19. mesto · 4 bodova
Forma · Benevento
3P 1N 1I
8. mesto · 10 bodova
Golovi · Over 1.5
33% vs 0%
BTTS 33% / 0% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 0
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Carrarese 100,0% · Benevento 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 2
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Stadio dei Marmi
Grad
Carrara

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Carrarese
19. mesto · 4 bodova
Benevento
8. mesto · 10 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica 5. kola italijanske Serie B između Carrarese i Beneventa završena je minimalnom pobedom gostiju rezultatom 1:0. Donosimo detaljnu analizu događaja i statističkih pokazatelja.
6'
Benevento
Antonis Siatounis
Žuti karton · Foul
6'
Benevento
Antonis Siatounis
Žuti karton · Foul
49'
Carrarese
Tommaso Rubino
Izmena · Luka Topalovic
49'
Carrarese
T. Rubino
Izmena · L. Topalovic
49'
Carrarese
Nicolas Schiavi
Izmena · Gabriele parlanti
49'
Carrarese
N. Schiavi
Izmena · G. Parlanti
59'
Benevento
Antonis Siatounis
Izmena · Antonio prisco
59'
Benevento
A. Siatounis
Izmena · A. Prisco
61'
Carrarese
Gabriele parlanti
Žuti karton · Foul
61'
Carrarese
Gabriele Parlanti
Žuti karton · Foul
66'
Benevento
Antonio prisco
Gol
66'
Benevento
Antonio Prisco
Žuti karton
66'
Benevento
Antonio prisco
Žuti karton
66'
Benevento
A. Prisco
Gol
68'
Carrarese
G. Marconi
Izmena · Moustapha Cisse
68'
Carrarese
C. Dagba
Izmena · N. Belloni
68'
Carrarese
Colin Dagba
Izmena · Nicolo Cudrig
68'
Carrarese
F. Ruggeri
Izmena · N. Cudrig
68'
Carrarese
Fabio Andrea
Izmena · Niccolò Belloni
68'
Carrarese
G. Marconi
Izmena · M. Cisse
77'
Benevento
David Okereke
Izmena · Luigi Cherubini
77'
Benevento
D. Okereke
Izmena · L. Cherubini
85'
Benevento
Christian Kouan
Žuti karton · Foul
85'
Benevento
Christian Kouan
Žuti karton · Foul
87'
Benevento
Leonardo Sernicola
Izmena · Pietro Beruatto
87'
Benevento
D. Lamesta
Izmena · L. Caldirola
87'
Benevento
Francesco Salvemini
Izmena · G. Mignani
87'
Benevento
L. Sernicola
Izmena · P. Beruatto
87'
Benevento
Davide Lamesta
Izmena · Luca Caldirola
87'
Benevento
F. Salvemini
Izmena · G. Mignani
44%
Ball Possession
56%
13
Total Shots
16
4
Shots on Goal
4
5
Shots off Goal
7
4
Blocked Shots
5
6
Shots insidebox
9
7
Shots outsidebox
7
11
Corner Kicks
3
0
Offsides
1
11
Fouls
14
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
3
372
Total passes
482
309
Passes accurate
417
14
Free Kicks
11

Analiza tipova · Carrarese

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno
X Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Benevento

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno
X Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Carrarese kod kuće · Benevento u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
100,0%
Carrarese 100,0% (3) · Benevento 100,0% (2)
Mali uzorak
Ukupno golova 0-3
100,0%
Carrarese 100,0% (3) · Benevento 100,0% (2)
Mali uzorak
Manje od 3,5 gola
100,0%
Carrarese 100,0% (3) · Benevento 100,0% (2)
Mali uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
100,0%
Carrarese 100,0% (3) · Benevento 100,0% (2)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Carrarese 100,0% (3) · Benevento 100,0% (2)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Carrarese 100,0% (3) · Benevento 100,0% (2)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Carrarese 100,0% (3) · Benevento 100,0% (2)
Mali uzorak
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
100,0%
Carrarese 100,0% (3) · Benevento 100,0% (2)
Mali uzorak
TipCarrarese
kod kuće
Benevento
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
100,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 2
80,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
80,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
80,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
80,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
80,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
80,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
80,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
60,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
60,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
40,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
20,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
0,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
20,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
20,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
20,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
50,0%
uzorak 2
20,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 2
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Carrarese

Formacija: 3-5-2 · Trener: G. Cioffi
Startna postava 11
1S. PizzignaccoG
13F. RuggeriD
6F. OlianaD
33F. RealeD
2C. DagbaM
28J. MartiniM
18Nicolás SchiaviM
10T. RubinoM
73J. RouhiM
91G. MarconiF
9F. AbiusoF
Klupa 12
21N. BonfantiF
7N. BelloniM
23M. BraunöderM
11M. CisséF
70N. CudrigF
32M. FinottoF
12G. GarofaniG
5T. MacchioniD
77G. ParlantiM
30N. RavagliaG
41L. RomaniD
17L. TopalovićM

Benevento

Formacija: 4-3-2-1 · Trener: Antonio Floro Flores
Startna postava 11
26G. VannucchiG
77E. PierozziD
14S. ScognamilloD
23P. SaioD
17L. SernicolaD
6A. SiatounisM
8M. MaitaM
28C. KouanM
11D. LamestaM
29D. OkerekeM
9F. SalveminiF
Klupa 12
21E. SchimmentiM
4A. PriscoM
32G. MignaniF
16Mattia ManniniD
22M. EspositoG
15C. Dalle MuraD
10L. CherubiniF
5L. CaldirolaD
20P. BeruattoD
96A. SyllaG
38A. TaliaM
93M. TumminelloF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.10.2026. 4 min čitanja

Carrarese - Benevento 0:1, Serie B 5. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 5. kola italijanske Serie B, na stadionu Stadio dei Marmi u Carrari odigrana je utakmica između domaće ekipe Carrarese i gostujućeg Beneventa. Utakmica je završena rezultatom 0:1 u korist Beneventa, koji je uspeo da dođe do pobede zahvaljujući golu postignutom u 66. minutu.

Tok utakmice

Utakmica je započela sa nešto većom žestinom u ranoj fazi, što potvrđuju i dva žuta kartona koje je u 6. minutu dobio igrač Beneventa Antonis Siatounis zbog prekršaja. Prve izmene na terenu desile su se odmah na početku drugog poluvremena kada je Carrarese u 49. minutu izvršio dve izmene: u igru su ušli Tommaso Rubino i Nicolas Schiavi umesto Luke Topalovića i Gabriele Parlantija. U 59. minutu Benevento je izvršio prvu izmenu, a Antonis Siatounis je izašao iz igre, dok je ušao Antonio Prisco.

Žuti kartoni su nastavljeni tokom utakmice, sa još jednim žutim kartonom za Gabriele Parlantija iz Carrarese u 61. minutu, kao i dvostrukim žutim kartonima za Antonija Priska u 66. minutu, koji su se poklopili sa njegovim golom za Benevento u istom minutu. Ovaj gol je bio odlučujući za konačni rezultat utakmice.

Carrarese je pokušao da reaguje sa nekoliko izmena u 68. minutu, kada su ušli G. Marconi, Colin Dagba i Fabio Ruggeri, dok su iz igre izašli Moustapha Cisse, Nicolo Cudrig i Niccolò Belloni. Benevento je kasnije u 77. minutu uveo Davida Okerekea umesto Luigija Cherubinija, a u 87. minutu još tri izmene: Leonardo Sernicola, Davide Lamesta i Francesco Salvemini su zamenili Pietro Beruatta, Luku Caldirolu i G. Mignanija.

Ključni momenti
  • 6' - Dva žuta kartona za Antonisa Siatounisa (Benevento) zbog prekršaja.
  • 49' - Dve izmene kod Carrarese: Tommaso Rubino i Nicolas Schiavi ulaze u igru.
  • 59' - Antonio Prisco ulazi u igru umesto Antonisa Siatounisa (Benevento).
  • 61' - Žuti karton za Gabriele Parlanti (Carrarese).
  • 66' - Antonio Prisco postiže jedini gol na utakmici za Benevento; u istom minutu dobija dva žuta kartona.
  • 68' - Tri izmene kod Carrarese: G. Marconi, Colin Dagba i Fabio Ruggeri ulaze u igru.
  • 77' - David Okereke ulazi umesto Luigija Cherubinija (Benevento).
  • 87' - Tri izmene kod Beneventa: Leonardo Sernicola, Davide Lamesta i Francesco Salvemini ulaze u igru.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Carrarese 3-5-2 G. Cioffi
Benevento 4-3-2-1 Antonio Floro Flores
Tim Broj Igrač Pozicija
Carrarese 1 S. Pizzignacco G
Carrarese 13 F. Ruggeri D
Carrarese 6 F. Oliana D
Carrarese 33 F. Reale D
Carrarese 2 C. Dagba M
Carrarese 28 J. Martini M
Carrarese 18 Nicolás Schiavi M
Carrarese 10 T. Rubino M
Carrarese 73 J. Rouhi M
Carrarese 91 G. Marconi F
Carrarese 9 F. Abiuso F
Benevento 26 G. Vannucchi G
Benevento 77 E. Pierozzi D
Benevento 14 S. Scognamillo D
Benevento 23 P. Saio D
Benevento 17 L. Sernicola D
Benevento 6 A. Siatounis M
Benevento 8 M. Maita M
Benevento 28 C. Kouan M
Benevento 11 D. Lamesta M
Benevento 29 D. Okereke M
Benevento 9 F. Salvemini F
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 44% 56%
Blokirani šutevi 4 5
Korneri 11 3
Prekršaji 11 14
Slobodni udarci 14 11
Odbrane golmana 3 3
Ofsajdi 0 1
Tačni pasovi 309 417
Ukupni pasovi 372 482
Šutevi ukupno 13 16
Šutevi u okvir gola 4 4
Šutevi van okvira gola 5 7
Šutevi unutar kaznenog prostora 6 9
Šutevi van kaznenog prostora 7 7
Žuti kartoni 1 3
Crveni kartoni 0 0
Zaključak

Utakmica između Carrarese i Beneventa donela je minimalnu pobedu gostiju, koja je dobijena golom Antonija Priska u 66. minutu. Benevento je imao nešto veći posed lopte (56%) i veći broj tačnih pasova, dok je Carrarese imao više kornera (11 prema 3). Broj šuteva nije značajno odudarao, s tim što je Benevento imao nešto više šuteva unutar kaznenog prostora. Žuti kartoni su bili prisutni, posebno za Benevento, što je moglo uticati na ritam utakmice. Izmene su bile učestale na obe strane, naročito u drugom poluvremenu, što pokazuje pokušaje timova da utiču na tok meča. Konačno, rezultat odražava efikasnost Beneventa u ključnom trenutku, dok su statistički pokazatelji ukazali na izjednačenost u određenim segmentima igre.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.