Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Cavese
1P 3N 1I
14. mesto · 42 bodova
Forma · Cosenza
2P 2N 1I
4. mesto · 67 bodova
Golovi · Over 1.5
58% vs 74%
BTTS 37% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 1
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Cavese 94,7% · Cosenza 100,0%
97,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone C - 38
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Stadio Simonetta Lamberti
Grad
Cava de' Tirreni

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Cavese
14. mesto · 42 bodova
Cosenza
4. mesto · 67 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Cavese - Cosenza donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone C, Italy.
2'
Cosenza
J. Baez
Gol
60'
Cavese
M. Ubani
Izmena · D. Munari
60'
Cavese
G. Fusco
Izmena · F. Orlando
60'
Cosenza
J. Baez
Izmena · G. Beretta
60'
Cosenza
S. Mazzocchi
Izmena · M. Emmausso
75'
Cavese
N. Evangelisti
Izmena · S. Gudjohnsen
76'
Cosenza
L. Garritano
Izmena · L. Contiero
76'
Cosenza
R. Palmieri
Izmena · C. Langella
81'
Cavese
T. Awua
Izmena · F. Maiolo
81'
Cavese
L. Ubaldi
Izmena · R. Di Costanzo
85'
Cavese
S. Gudjohnsen
Gol
90'
Cosenza
K. Cannavo
Žuti karton
90+1'
Cavese
A. Diarrassouba
Žuti karton
90+1'
Cosenza
R. Ba
Izmena · M. Perlingieri

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Cavese

Serie C - Girone C · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cosenza

Serie C - Girone C · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 19 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Cavese kod kuće · Cosenza u gostima · Serie C - Girone C 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
97,4%
Cavese 94,7% (19) · Cosenza 100,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,2%
Cavese 89,5% (19) · Cosenza 79,0% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,2%
Cavese 89,5% (19) · Cosenza 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
73,7%
Cavese 68,4% (19) · Cosenza 79,0% (19)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
71,1%
Cavese 68,4% (19) · Cosenza 73,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
71,1%
Cavese 68,4% (19) · Cosenza 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
71,1%
Cavese 79,0% (19) · Cosenza 63,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
71,1%
Cavese 79,0% (19) · Cosenza 63,2% (19)
Bolji uzorak
TipCavese
kod kuće
Cosenza
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
100,0%
uzorak 19
97,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
84,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
84,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,4%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
73,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
71,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
71,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
71,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
71,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
68,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
68,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
68,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
89,5%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
73,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
68,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
68,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
65,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
65,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
65,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
65,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
63,2%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
50,0%
Nerešeno
X Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
34,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
34,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
36,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
31,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
31,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
28,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
28,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
52,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
34,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
26,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
26,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
21,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
15,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
15,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
7,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
2,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
2,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
2,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Cavese

Formacija: - · Trener: Fabio Prosperi
Startna postava 11
99A. Sposito
13N. Evangelisti
25M. Peretti
27C. Loreto
70M. Ubani
11A. Diarrassouba
5T. Awua
10G. Fella
28M. Macchi
16L. Ubaldi
82G. Fusco
Klupa 15
12V. Boffelli
22F. Manzo
3A. Luciani
7E. Minaj
9S. Gudjohnsen
15T. Cionek
17F. Nunziata
20F. Maiolo
23D. Munari
24F. Orlando
33M. Yabre
45C. Imparato
73D. Bolcano
78R. Di Costanzo
90E. Visconti

Cosenza

Formacija: -
Startna postava 11
1T. Pompei
7K. Cannavo
3A. Moretti
17A. Caporale
33A. Ferrara
27R. Ba
10L. Garritano
37R. Palmieri
20J. Baez
34A. Florenzi
30S. Mazzocchi
Klupa 12
22T. Vettorel
40T. Vannucchi
5L. Contiero
6N. Pintus
9G. Beretta
11T. D'Orazio
18M. Perlingieri
19N. Contiliano
23S. Achour
45P. Ciotti
77C. Langella
90M. Emmausso

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.