Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Siracusa
0P 4N 1I
19. mesto · 26 bodova
Forma · Cavese
1P 3N 1I
14. mesto · 42 bodova
Golovi · Over 1.5
84% vs 74%
BTTS 68% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Siracusa 94,7% · Cavese 73,7%
84,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone C - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Stadio Nicola De Simone
Grad
Siracusa

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Siracusa
19. mesto · 26 bodova
Cavese
14. mesto · 42 bodova
Utakmica Siracusa - Cavese donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone C, Italy.
24'
Siracusa
N. Valente
Žuti karton
51'
Siracusa
P. Riccardi
Izmena · M. Candiano
52'
Siracusa
S. Di Paolo
Izmena · O. Pannitteri
63'
Cavese
F. Orlando
Gol
67'
Siracusa
N. Valente
Izmena · G. Contini
67'
Siracusa
C. Limonelli
Izmena · J. Simonetta
72'
Cavese
F. Orlando
Izmena · G. Fella
72'
Cavese
D. Munari
Izmena · F. Maiolo
75'
Siracusa
G. Frisenna
Izmena · A. Sbaffo
82'
Cavese
M. Ubani
Izmena · F. Nunziata
84'
Siracusa
A. Sbaffo
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Siracusa

Serie C - Girone C · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cavese

Serie C - Girone C · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Siracusa kod kuće · Cavese u gostima · Serie C - Girone C 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
84,2%
Siracusa 94,7% (19) · Cavese 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
84,2%
Siracusa 94,7% (19) · Cavese 73,7% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
78,9%
Siracusa 84,2% (19) · Cavese 73,7% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
78,9%
Siracusa 84,2% (19) · Cavese 73,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
76,3%
Siracusa 68,4% (19) · Cavese 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
76,3%
Siracusa 68,4% (19) · Cavese 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,7%
Siracusa 79,0% (19) · Cavese 68,4% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
68,4%
Siracusa 63,2% (19) · Cavese 73,7% (19)
Bolji uzorak
TipSiracusa
kod kuće
Cavese
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
84,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
84,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
78,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
78,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,4%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
76,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
76,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
73,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
68,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
68,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
65,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
65,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
65,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
73,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
73,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
65,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
63,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
63,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
55,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
52,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
57,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
68,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
57,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
55,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
55,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
44,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
44,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
42,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
36,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
36,8%
Nerešeno
X Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
31,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
29,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
26,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
26,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
15,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
21,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
13,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
10,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Siracusa

Formacija: -
Startna postava 11
96A. Sylla
42S. Iob
26A. Marafini
18T. Capomaggio
3D. Cancellieri
24C. Limonelli
28G. Frisenna
77S. Di Paolo
11P. Riccardi
19N. Valente
9G. Arditi
Klupa 11
22A. Farroni
2M. Puzone
5F. Pacciardi
7A. Sbaffo
10O. Pannitteri
14G. Contini
17M. Candiano
21F. Contaldo
25C. Bonacchi
29J. Simonetta
33M. Zanini

Cavese

Formacija: - · Trener: Fabio Prosperi
Startna postava 11
12V. Boffelli
3A. Luciani
25M. Peretti
27C. Loreto
70M. Ubani
11A. Diarrassouba
5T. Awua
23D. Munari
28M. Macchi
24F. Orlando
7E. Minaj
Klupa 11
22F. Manzo
99A. Sposito
9S. Gudjohnsen
10G. Fella
13N. Evangelisti
16L. Ubaldi
17F. Nunziata
20F. Maiolo
45C. Imparato
73D. Bolcano
82G. Fusco

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.