Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Empoli
1P 2N 2I
15. mesto · 41 bodova
Forma · Avellino
3P 0N 2I
8. mesto · 49 bodova
Golovi · Over 1.5
79% vs 80%
BTTS 74% / 45% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Empoli 89,5% · Avellino 90,0%
89,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Carlo Castellani
Grad
Empoli

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Empoli
15. mesto · 41 bodova
Avellino
8. mesto · 49 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 3 završenih utakmica
Utakmica Empoli - Avellino donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Italy.
46'
Empoli
Nicolas Haas
Žuti karton · Foul
46'
Avellino
T. Biasci
Izmena · R. Russo
54'
Empoli
M. Nasti
Izmena · B. Popov
57'
Avellino
Dimitrios Sounas
Žuti karton · Foul
58'
Empoli
M. Lovato
Gol · G. Yepes
65'
Avellino
T. Cancellotti
Izmena · F. Missori
65'
Avellino
D. Sounas
Izmena · R. Insigne
69'
Empoli
J. Ceesay
Izmena · S. Elia
69'
Empoli
N. Haas
Izmena · D. Degli Innocenti
73'
Avellino
M. Besaggio
Izmena · L. Pandolfi
77'
Empoli
Salvatore Elia
Žuti karton · Foul
83'
Empoli
Gerard Yepes
Žuti karton · Time wasting
83'
Avellino
C. Patierno
Izmena · A. Le Borgne
84'
Empoli
G. Yepes
Izmena · A. Ghion
84'
Empoli
S. Shpendi
Izmena · F. Bianchi
90+7'
Avellino
Alessandro Fontanarosa
Crveni karton · Argument
43%
Ball Possession
57%
17
Total Shots
5
9
Shots on Goal
2
3
Shots off Goal
3
5
Blocked Shots
0
13
Shots insidebox
1
4
Shots outsidebox
4
4
Corner Kicks
2
2
Offsides
1
21
Fouls
22
3
Yellow Cards
1
0
Red Cards
1
2
Goalkeeper Saves
7
305
Total passes
419
215
Passes accurate
320
70%
Passes %
76%
2.41
expected_goals
0.20
2.62
goals_prevented
2.62

Analiza tipova · Empoli

Serie B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Avellino

Serie B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
20 5 15 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 15 5 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 12 8 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 17 3 85,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 17 3 85,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 18 2 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 5 15 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 17 3 85,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 11 9 55,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Empoli kod kuće · Avellino u gostima · Serie B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
89,7%
Empoli 89,5% (19) · Avellino 90,0% (20)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,2%
Empoli 89,5% (19) · Avellino 85,0% (20)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
82,1%
Empoli 84,2% (19) · Avellino 80,0% (20)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
79,5%
Empoli 79,0% (19) · Avellino 80,0% (20)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
79,5%
Empoli 79,0% (19) · Avellino 80,0% (20)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
79,5%
Empoli 79,0% (19) · Avellino 80,0% (20)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,9%
Empoli 68,4% (19) · Avellino 85,0% (20)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
76,9%
Empoli 68,4% (19) · Avellino 85,0% (20)
Bolji uzorak
TipEmpoli
kod kuće
Avellino
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
90,0%
uzorak 20
89,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
85,0%
uzorak 20
87,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
84,2%
uzorak 19
80,0%
uzorak 20
82,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
80,0%
uzorak 20
79,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
80,0%
uzorak 20
79,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
80,0%
uzorak 20
79,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
85,0%
uzorak 20
76,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
85,0%
uzorak 20
76,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
71,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
71,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
69,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
69,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
66,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
60,0%
uzorak 20
61,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
60,0%
uzorak 20
61,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
61,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
61,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
63,2%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
59,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
59,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
59,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
73,7%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
59,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
56,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
75,0%
uzorak 20
59,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
51,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
51,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
36,8%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
41,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
36,8%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
41,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
38,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
38,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
35,0%
uzorak 20
38,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
35,0%
uzorak 20
38,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
31,6%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
35,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
41,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
41,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
41,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
41,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
50,0%
uzorak 20
38,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
35,0%
uzorak 20
30,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
30,0%
uzorak 20
28,2%
Nerešeno
X Ceo meč
57,9%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
41,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
38,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
52,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
38,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
28,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
28,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
38,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21,1%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
30,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
35,0%
uzorak 20
28,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
23,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
20,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
20,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
28,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
28,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
30,0%
uzorak 20
23,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
20,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
20,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
17,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
17,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
17,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
23,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
23,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
17,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
18,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
12,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
12,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
12,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
12,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
12,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
10,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
10,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
10,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
10,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
10,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
7,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
47,4%
uzorak 19
5,0%
uzorak 20
25,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,0%
uzorak 20
7,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,0%
uzorak 20
5,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,0%
uzorak 20
5,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 20
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Empoli

Formacija: 3-5-2 · Trener: Fabio Caserta
Startna postava 11
21A. FulignatiG
34G. GuarinoD
4S. RomagnoliD
20M. LovatoD
26A. CandelaM
8L. MagninoM
14G. YepesM
32N. HaasM
15J. CeesayM
19M. NastiF
11S. ShpendiF
Klupa 12
1S. PerisanG
2M. CurtoD
7S. EliaM
18A. GhionM
17D. FilaF
70E. SaporitiM
5N. ObaretinD
99F. BianchiF
6D. Degli InnocentiM
10R. IlieM
27B. MoruzziD
77B. PopovF

Avellino

Formacija: 4-3-1-2 · Trener: Davide Ballardini
Startna postava 11
30G. DaffaraG
29T. CancellottiD
56P. EnriciD
4A. IzzoD
63A. FontanarosaD
24D. SounasM
6L. PalmieroM
39M. BesaggioM
20M. PalumboM
9C. PatiernoF
14T. BiasciF
Klupa 12
53J. SassiG
99A. FavilliF
10R. RussoF
8L. PandolfiF
18L. SgarbiF
2F. MissoriD
27A. Le BorgneM
21M. ArmellinoM
7G. TutinoF
94R. InsigneF
11L. D'AndreaF
16J. KumiM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.