Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Venezia
3P 2N 0I
1. mesto · 82 bodova
Forma · Empoli
1P 2N 2I
15. mesto · 41 bodova
Golovi · Over 1.5
95% vs 74%
BTTS 42% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 6 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Venezia 100,0% · Empoli 84,2%
92,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 36
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Stadio Pierluigi Penzo
Grad
Venice

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Venezia
1. mesto · 82 bodova
Empoli
15. mesto · 41 bodova
Utakmica Venezia - Empoli donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Italy.
50'
Venezia
A. Adorante
Gol · B. Franjic
56'
Empoli
Matteo Lovato
Žuti karton · Foul
72'
Empoli
Stiven Shpendi
VAR
77'
Empoli
R. Ilie
Izmena · S. Elia
77'
Empoli
S. Shpendi
Izmena · M. Nasti
79'
Venezia
R. Haps
Izmena · M. Compagnon
79'
Venezia
J. Yeboah
Izmena · R. Sagrado
84'
Venezia
A. Adorante
Izmena · A. Casas
84'
Empoli
T. Ebuehi
Izmena · B. Moruzzi
85'
Empoli
S. Romagnoli
Izmena · D. Degli Innocenti
87'
Venezia
I. Doumbia
Gol · M. Compagnon
90'
Venezia
K. Perez
Izmena · M. Dagasso
90'
Venezia
J. Schingtienne
Izmena · S. Korac
90'
Empoli
G. Yepes
Izmena · E. Saporiti
90+4'
Empoli
Salvatore Elia
Žuti karton · Foul
78%
Ball Possession
22%
18
Total Shots
9
6
Shots on Goal
3
5
Shots off Goal
3
7
Blocked Shots
3
14
Shots insidebox
6
4
Shots outsidebox
3
9
Corner Kicks
6
1
Offsides
0
10
Fouls
15
0
Yellow Cards
2
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
4
555
Total passes
146
491
Passes accurate
85
88%
Passes %
58%
1.61
expected_goals
0.70
-0.58
goals_prevented
-0.58

Analiza tipova · Venezia

Serie B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno
X Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 19 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W19
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Empoli

Serie B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 19 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W19
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 19 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W19
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Venezia kod kuće · Empoli u gostima · Serie B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
92,1%
Venezia 100,0% (19) · Empoli 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,1%
Venezia 84,2% (19) · Empoli 100,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,1%
Venezia 84,2% (19) · Empoli 100,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
89,5%
Venezia 94,7% (19) · Empoli 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,8%
Venezia 89,5% (19) · Empoli 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
84,2%
Venezia 89,5% (19) · Empoli 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
84,2%
Venezia 89,5% (19) · Empoli 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,2%
Venezia 94,7% (19) · Empoli 73,7% (19)
Bolji uzorak
TipVenezia
kod kuće
Empoli
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
92,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
100,0%
uzorak 19
92,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
100,0%
uzorak 19
92,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
94,7%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
89,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
86,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
89,5%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
84,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
84,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
94,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
84,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
94,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
84,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
76,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
76,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
73,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
73,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
94,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
76,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
71,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
68,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
68,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,9%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
55,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
52,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
52,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
65,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
65,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
52,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
47,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,1%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
44,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
36,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
47,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
28,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
29,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
15,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
15,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
7,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
7,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
7,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,8%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
7,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
2,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
2,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Venezia

Formacija: 3-5-2 · Trener: Giovanni Stroppa
Startna postava 11
1F. StankovicG
3J. SchingtienneD
30M. SvobodaD
4B. FranjicD
18A. HainautM
71K. PerezM
6G. BusioM
8I. DoumbiaM
5R. HapsM
10J. YeboahF
9A. AdoranteF
Klupa 12
22A. PlizzariG
37E. BohinenM
29L. LauberbachF
24N. LellaM
21M. CompagnonM
16M. VenturiD
28M. DagassoM
32A. DuncanM
80A. CasasF
2S. KoracD
48A. SidibeD
20R. SagradoD

Empoli

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Fabio Caserta
Startna postava 11
21A. FulignatiG
34G. GuarinoD
4S. RomagnoliD
20M. LovatoD
26A. CandelaM
8L. MagninoM
14G. YepesM
24T. EbuehiM
15J. CeesayF
10R. IlieF
11S. ShpendiF
Klupa 12
1S. PerisanG
2M. CurtoD
7S. EliaM
70E. SaporitiM
5N. ObaretinD
28G. IndragoliD
19M. NastiF
99F. BianchiF
6D. Degli InnocentiM
25L. IgnacchitiM
27B. MoruzziD
77B. PopovF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.