Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

4:2
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · FC OSS
4P 0N 1I
16. mesto · 44 bodova
Forma · Den Bosch
0P 1N 4I
9. mesto · 51 bodova
Golovi · Over 1.5
95% vs 95%
BTTS 68% / 75% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 0 — 7
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

FC OSS 94,7% · Den Bosch 95,0%
94,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Frans Heesen Stadion
Grad
Oss

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

FC OSS
16. mesto · 44 bodova
Den Bosch
9. mesto · 51 bodova
Utakmica FC OSS - Den Bosch donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eerste Divisie, Netherlands.
9'
Den Bosch
K. Monzialo
Gol iz penala
25'
Den Bosch
Ilias Boumassaoudi
Žuti karton · Foul
36'
FC OSS
Lars Mol
Žuti karton · Foul
46'
FC OSS
L. Slagveer
Izmena · M. Erkan
46'
FC OSS
M. Esajas
Izmena · M. de Lannoy
46'
Den Bosch
K. Monzialo
Izmena · G. Sille
47'
Den Bosch
S. Maas
Gol
49'
FC OSS
M. Laros
Autogol
56'
FC OSS
Mauresmo Hinoke
Žuti karton · Foul
59'
FC OSS
L. Mol
Izmena · M. Remans
59'
FC OSS
T. Wildeboer
Izmena · S. Doucoure
65'
Den Bosch
T. van Grunsven
Izmena · L. Van Koeverden
67'
FC OSS
M. Remans
Gol · S. Doucoure
76'
FC OSS
B. Van Hove
Gol · M. de Lannoy
77'
Den Bosch
S. Karlsson Grach
Izmena · T. van Leeuwen
77'
Den Bosch
I. Boumassaoudi
Izmena · R. Wolters
81'
Den Bosch
S. Barglan
Izmena · E. Semedo
85'
FC OSS
Maurilio de Lannoy
Žuti karton · Foul
88'
FC OSS
M. Hinoke
Izmena · M. Mariani
90'
FC OSS
M. Mariani
Gol · M. Remans
44%
Ball Possession
56%
14
Total Shots
13
7
Shots on Goal
6
5
Shots off Goal
4
2
Blocked Shots
3
12
Shots insidebox
6
2
Shots outsidebox
7
5
Corner Kicks
3
1
Offsides
4
14
Fouls
17
3
Yellow Cards
1
Red Cards
4
Goalkeeper Saves
3
297
Total passes
382
212
Passes accurate
312
71%
Passes %
82%
1.64
expected_goals
1.47
goals_prevented

Analiza tipova · FC OSS

Eerste Divisie · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Den Bosch

Eerste Divisie · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 17 3 85,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 19 1 95,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 19 1 95,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 16 4 80,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 11 9 55,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 19 1 95,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 9 11 45,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 19 1 95,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 9 11 45,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 19 1 95,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 18 2 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 18 2 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 14 6 70,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 8 12 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 15 5 75,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

FC OSS kod kuće · Den Bosch u gostima · Eerste Divisie 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
94,9%
FC OSS 94,7% (19) · Den Bosch 95,0% (20)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
94,9%
FC OSS 94,7% (19) · Den Bosch 95,0% (20)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
89,7%
FC OSS 89,5% (19) · Den Bosch 90,0% (20)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
89,7%
FC OSS 89,5% (19) · Den Bosch 90,0% (20)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
89,7%
FC OSS 84,2% (19) · Den Bosch 95,0% (20)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
89,7%
FC OSS 84,2% (19) · Den Bosch 95,0% (20)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
84,6%
FC OSS 84,2% (19) · Den Bosch 85,0% (20)
Bolji uzorak
Ukupno golova 3+
82,1%
FC OSS 84,2% (19) · Den Bosch 80,0% (20)
Bolji uzorak
TipFC OSS
kod kuće
Den Bosch
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
94,7%
uzorak 19
95,0%
uzorak 20
94,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
94,7%
uzorak 19
95,0%
uzorak 20
94,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
90,0%
uzorak 20
89,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
90,0%
uzorak 20
89,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
84,2%
uzorak 19
95,0%
uzorak 20
89,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
84,2%
uzorak 19
95,0%
uzorak 20
89,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
85,0%
uzorak 20
84,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
80,0%
uzorak 20
82,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
80,0%
uzorak 20
82,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
80,0%
uzorak 20
82,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
80,0%
uzorak 20
82,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
95,0%
uzorak 20
87,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
75,0%
uzorak 20
79,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
75,0%
uzorak 20
71,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
68,4%
uzorak 19
75,0%
uzorak 20
71,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
63,2%
uzorak 19
70,0%
uzorak 20
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
61,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
65,0%
uzorak 20
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
66,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
61,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
61,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
50,0%
uzorak 20
56,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
50,0%
uzorak 20
56,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
50,0%
uzorak 20
53,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
47,4%
uzorak 19
70,0%
uzorak 20
59,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
56,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
68,4%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
56,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
53,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
70,0%
uzorak 20
56,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
70,0%
uzorak 20
56,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
70,0%
uzorak 20
56,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
70,0%
uzorak 20
56,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
51,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
51,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
50,0%
uzorak 20
43,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
50,0%
uzorak 20
43,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
43,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
43,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
43,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
43,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
55,0%
uzorak 20
43,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
50,0%
uzorak 20
41,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
50,0%
uzorak 20
41,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
38,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
38,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
30,0%
uzorak 20
41,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
30,0%
uzorak 20
41,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
30,0%
uzorak 20
41,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
36,8%
uzorak 19
30,0%
uzorak 20
33,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
36,8%
uzorak 19
30,0%
uzorak 20
33,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
38,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
38,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
38,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
38,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
30,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
28,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
21,1%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
21,1%
uzorak 19
45,0%
uzorak 20
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
35,0%
uzorak 20
28,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
30,0%
uzorak 20
25,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
25,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,8%
uzorak 19
40,0%
uzorak 20
28,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
35,0%
uzorak 20
25,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
17,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
17,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
17,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
23,1%
Nerešeno
X Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
15,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
15,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
25,0%
uzorak 20
18,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
20,0%
uzorak 20
15,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
12,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,0%
uzorak 20
12,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
15,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
12,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
10,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,0%
uzorak 20
7,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,1%
uzorak 19
5,0%
uzorak 20
12,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,0%
uzorak 20
10,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,0%
uzorak 20
5,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,0%
uzorak 20
5,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 20
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

FC OSS

Formacija: 4-3-3 · Trener: Sjors Ultee
Startna postava 11
1M. HavekotteG
3I. PataD
2L. MiguelD
23D. VianelloD
20B. Van HoveD
6M. van RooijenM
8M. EsajasM
28L. MolM
7L. SlagveerF
9T. WildeboerF
17M. HinokeF
Klupa 12
16D. RemieG
12S. MilderG
11M. RemansF
26J. KuijpersD
33K. de WitM
22M. ErkanF
14M. MarianiD
5M. van de WielM
19Y. MarhoumF
27M. de LannoyM
99S. DoucoureF
18N. Pinto

Den Bosch

Formacija: 5-3-2 · Trener: Ulrich Landvreugd
Startna postava 11
36P. van de MerbelG
47S. BarglanD
22J. FortesD
4T. van GrunsvenD
3S. MaasD
5N. de GrootD
33M. LarosM
15J. de VriesM
40I. BoumassaoudiM
8K. MonzialoF
9S. Karlsson GrachF
Klupa 9
1M. BakkerG
48R. van BalsfoortG
27R. AkmumD
10T. van LeeuwenM
7G. SilleF
42L. Van KoeverdenD
26Z. el BakkaliM
17E. SemedoF
39R. WoltersF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.