Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:2
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · MVV
0P 2N 3I
19. mesto · 38 bodova
Forma · FC OSS
4P 0N 1I
16. mesto · 44 bodova
Golovi · Over 1.5
74% vs 79%
BTTS 63% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

MVV 84,2% · FC OSS 79,0%
81,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 38
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:0
Stadion
De Geusselt
Grad
Maastricht

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

MVV
19. mesto · 38 bodova
FC OSS
16. mesto · 44 bodova
Utakmica MVV - FC OSS donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eerste Divisie, Netherlands.
6'
FC OSS
M. Havekotte
Izmena · D. Remie
14'
MVV
Ilias Breugelmans
Žuti karton · Foul
19'
MVV
I. Breugelmans
Izmena · A. Zaian
24'
MVV
Adam Zaian
Žuti karton · Foul
47'
FC OSS
Bryan Van Hove
Žuti karton · Foul
50'
FC OSS
Lars Mol
Žuti karton · Foul
58'
MVV
D. Asante
Izmena · A. Kassimi
59'
MVV
J. Pawirodihardjo
Izmena · T. Verheijen
59'
FC OSS
M. van Rooijen
Izmena · M. Mariani
59'
FC OSS
L. Mol
Izmena · M. de Lannoy
59'
FC OSS
T. Wildeboer
Izmena · S. Doucoure
60'
FC OSS
Ilounga Pata
Žuti karton · Foul
70'
FC OSS
S. Doucoure
Gol
74'
FC OSS
Siriné Doucouré
Žuti karton · Foul
78'
MVV
A. Beydts
Izmena · T. de Jong
78'
MVV
S. Van Dessel
Izmena · R. Klaasen
83'
FC OSS
L. Slagveer
Gol
87'
MVV
Sven Braken
Žuti karton · Argument
89'
FC OSS
M. Hinoke
Izmena · N. Pinto
61%
Ball Possession
39%
10
Total Shots
10
1
Shots on Goal
3
7
Shots off Goal
5
2
Blocked Shots
2
2
Shots insidebox
8
8
Shots outsidebox
2
8
Corner Kicks
3
1
Offsides
2
14
Fouls
12
3
Yellow Cards
4
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
1
446
Total passes
300
373
Passes accurate
218
84%
Passes %
73%
0.33
expected_goals
1.54
goals_prevented

Analiza tipova · MVV

Eerste Divisie · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · FC OSS

Eerste Divisie · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

MVV kod kuće · FC OSS u gostima · Eerste Divisie 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,6%
MVV 84,2% (19) · FC OSS 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,6%
MVV 84,2% (19) · FC OSS 79,0% (19)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
78,9%
MVV 84,2% (19) · FC OSS 73,7% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,3%
MVV 73,7% (19) · FC OSS 79,0% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,3%
MVV 73,7% (19) · FC OSS 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,7%
MVV 68,4% (19) · FC OSS 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
73,7%
MVV 68,4% (19) · FC OSS 79,0% (19)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
68,4%
MVV 68,4% (19) · FC OSS 68,4% (19)
Bolji uzorak
TipMVV
kod kuće
FC OSS
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
78,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
76,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
76,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
73,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
73,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,9%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
65,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
65,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
65,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
63,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
63,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
57,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
52,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
47,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
50,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
36,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Nerešeno
X Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
28,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
28,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
28,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
18,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
15,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

MVV

Formacija: 3-4-3 · Trener: Edwin Hermans
Startna postava 11
1S. WesterveldG
22I. BreugelmansD
3F. DickeD
4W. CoomansD
32L. M. TranM
10I. Silva TimasM
8S. Van DesselM
15A. BeydtsM
21D. AsanteF
9S. BrakenF
19J. Pawirodihardjo
Klupa 12
40R. GeerinckG
23S. van der HeijdenG
29T. de Jong
14M. KuipersD
38R. KlaasenM
11T. VerheijenF
17A. KassimiF
39K. SyD
24A. ZaianD
2S. FrancisD
28A. AmgarM
35L. CurtoM

FC OSS

Formacija: 4-3-3 · Trener: Sjors Ultee
Startna postava 11
1M. HavekotteG
3I. PataD
2L. MiguelD
23D. VianelloD
20B. Van HoveD
28L. MolM
6M. van RooijenM
11M. RemansM
7L. SlagveerF
9T. WildeboerF
17M. HinokeF
Klupa 12
16D. RemieG
12S. MilderG
26J. KuijpersD
33K. de WitM
22M. ErkanF
14M. MarianiD
24F. TurayF
5M. van de WielM
19Y. MarhoumF
27M. de LannoyM
99S. DoucoureF
18N. Pinto

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.