Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Vitesse
2P 2N 1I
15. mesto · 44 bodova
Forma · MVV
0P 2N 3I
19. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
89% vs 74%
BTTS 74% / 42% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Vitesse 84,2% · MVV 84,2%
84,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
GelreDome
Grad
Arnhem

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Vitesse
15. mesto · 44 bodova
MVV
19. mesto · 38 bodova
Utakmica Vitesse - MVV donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eerste Divisie, Netherlands.
36'
MVV
Ilano Silva Timas
Žuti karton · Foul
46'
Vitesse
A. Buttner
Izmena · X. Thenu
60'
MVV
Jael Pawaridihadjo
Žuti karton · Foul
65'
Vitesse
M. Marschalk
Izmena · E. Huth
69'
MVV
J. Pawirodihardjo
Izmena · M. Kuipers
69'
MVV
D. Asante
Izmena · A. Kassimi
72'
Vitesse
Dillon Hoogewerf
Žuti karton · Foul
73'
MVV
Ilias Breugelmans
Žuti karton · Foul
80'
MVV
A. Beydts
Izmena · A. Zaian
81'
Vitesse
M. Schikora
Izmena · Y. Ranon
87'
Vitesse
D. Hoogewerf
Izmena · M. Bouhekan
90+1'
MVV
S. Braken
Izmena · T. de Jong
90+3'
Vitesse
Nathan Markelo
Žuti karton · Argument
90+3'
MVV
Stan Van Dessel
Žuti karton · Argument
66%
Ball Possession
34%
15
Total Shots
8
4
Shots on Goal
4
8
Shots off Goal
3
3
Blocked Shots
1
10
Shots insidebox
3
5
Shots outsidebox
5
9
Corner Kicks
1
3
Offsides
1
11
Fouls
17
2
Yellow Cards
4
Red Cards
4
Goalkeeper Saves
4
509
Total passes
273
416
Passes accurate
196
82%
Passes %
72%
1.64
expected_goals
0.83
goals_prevented

Analiza tipova · Vitesse

Eerste Divisie · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · MVV

Eerste Divisie · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Vitesse kod kuće · MVV u gostima · Eerste Divisie 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
84,2%
Vitesse 84,2% (19) · MVV 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,6%
Vitesse 84,2% (19) · MVV 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,6%
Vitesse 84,2% (19) · MVV 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,6%
Vitesse 89,5% (19) · MVV 73,7% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,6%
Vitesse 89,5% (19) · MVV 73,7% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
81,6%
Vitesse 89,5% (19) · MVV 73,7% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
81,6%
Vitesse 89,5% (19) · MVV 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,6%
Vitesse 89,5% (19) · MVV 73,7% (19)
Bolji uzorak
TipVitesse
kod kuće
MVV
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
84,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
81,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
81,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
89,5%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
81,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
89,5%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
81,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,4%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
76,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
65,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
65,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
65,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
60,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
63,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
55,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
52,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
52,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
52,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
57,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
73,7%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
57,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
42,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
47,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
44,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
42,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
42,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
36,8%
Nerešeno
X Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
42,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
36,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
34,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
34,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
21,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Vitesse

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Rudiger Rehm
Startna postava 11
16C. van den BergG
2S. BonnahD
24N. MarkeloD
35O. Achouitar
28A. ButtnerD
6M. SchikoraM
33M. Marschalk
27N. ZonneveldM
19A. TahauiM
7D. HoogewerfM
20N. BannisF
Klupa 11
31M. Brull
23J. SieckerG
9E. HuthF
22X. ThenuD
43C. Olde KeizerD
11Y. RanonM
34Y. OuallilM
30M. Driezen
44M. BouhekanF
39F. HuetinkD
42T. BoschM

MVV

Formacija: 4-3-3 · Trener: Edwin Hermans
Startna postava 11
1S. WesterveldG
32L. M. TranD
22I. BreugelmansD
4W. CoomansD
15A. BeydtsD
8S. Van DesselM
3F. DickeM
10I. Silva TimasM
21D. AsanteF
9S. BrakenF
19J. Pawirodihardjo
Klupa 11
12T. PoitouxG
23S. van der HeijdenG
29T. de Jong
14M. KuipersD
38R. KlaasenM
11T. VerheijenF
17A. KassimiF
24A. ZaianD
2S. FrancisD
28A. AmgarM
35L. CurtoM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.