Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · FC ST. Gallen
2P
0N
2I
Poslednjih 4 ligaških mečeva
Forma · FC Nordsjaelland
5P
0N
0I
19. mesto · 0 bodova
Golovi · Over 1.5
100%
vs
67%
BTTS
100% /
33% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 0 —
1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili gost
FC ST. Gallen 100,0%
· FC Nordsjaelland 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 2
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Playoff round
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:3
Poluvreme
2:2
Stadion
Kybunpark
Grad
St. Gallen
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
2 / 2
100,0%
Over 1.5
2 / 3
66,7%
2 / 2
100,0%
Over 2.5
1 / 3
33,3%
2 / 2
100,0%
Over 3.5
1 / 3
33,3%
0 / 2
0,0%
Under 1.5
1 / 3
33,3%
0 / 2
0,0%
Under 2.5
2 / 3
66,7%
0 / 2
0,0%
Under 3.5
2 / 3
66,7%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 1 završenih utakmica
0
FC ST. Gallen pobede
0
Nerešeno
1
FC Nordsjaelland pobede
20.08.2026.
FC Nordsjaelland - FC ST. Gallen
UEFA Europa Conference League
1:0
Utakmica FC ST. Gallen - FC Nordsjaelland donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja UEFA Europa Conference League, World.
14'
FC Nordsjaelland
J. Lahteenmaki
Gol · L. Sadio
17'
FC ST. Gallen
Lukas Görtler
VAR
21'
FC ST. Gallen
L. Gortler
Gol iz penala
22'
FC ST. Gallen
Mihailo Stevanović
Žuti karton · Foul
24'
FC Nordsjaelland
P. Amoako
Gol · N. Rojkjaer
28'
FC ST. Gallen
A. Balde
Gol · C. Okoroji
39'
FC ST. Gallen
Mihailo Stevanović
Žuti karton · Simulation
39'
FC ST. Gallen
Mihailo Stevanović
Crveni karton · Simulation
43'
FC ST. Gallen
A. Hunziker
Izmena · L. Frokaj
45+4'
FC Nordsjaelland
Ibrahim Adel
Žuti karton · Foul
46'
FC Nordsjaelland
I. Adel
Izmena · A. Lind
48'
FC ST. Gallen
Lukas Görtler
Žuti karton · Foul
66'
FC Nordsjaelland
Juho Lähteenmäki
Žuti karton · Simulation
66'
FC Nordsjaelland
N. Rojkjaer
Izmena · M. Brink
66'
FC Nordsjaelland
P. Amoako
Izmena · H. Rasmussen
72'
FC ST. Gallen
Hugo Vandermersch
Žuti karton · Foul
74'
FC Nordsjaelland
Peter Ankersen
Žuti karton · Foul
76'
FC ST. Gallen
Jozo Stanić
Žuti karton · Foul
79'
FC Nordsjaelland
L. Sadio
Izmena · V. Berthelsen
82'
FC ST. Gallen
Lawrence Ati Zigi
Žuti karton · Argument
82'
FC Nordsjaelland
H. Rasmussen
Gol · A. Lind
83'
FC ST. Gallen
J. Ruiz
Izmena · C. Kleine-Bekel
83'
FC ST. Gallen
H. Vandermersch
Izmena · E. Owusu
83'
FC ST. Gallen
A. Balde
Izmena · D. Besio
86'
FC ST. Gallen
C. Witzig
Izmena · N. Scherrer
90+4'
FC Nordsjaelland
R. Norheim
Izmena · M. Walker
44%
Ball Possession
56%
22
Total Shots
16
7
Shots on Goal
5
9
Shots off Goal
7
6
Blocked Shots
4
13
Shots insidebox
11
9
Shots outsidebox
5
2
Corner Kicks
5
2
Offsides
2
13
Fouls
12
6
Yellow Cards
3
1
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
5
403
Total passes
533
334
Passes accurate
449
83%
Passes %
84%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · FC ST. Gallen
UEFA Europa Conference League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · FC Nordsjaelland
UEFA Europa Conference League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
FC ST. Gallen kod kuće · FC Nordsjaelland u gostima · UEFA Europa Conference League 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
100,0%FC ST. Gallen 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 100,0% (3)
Mali uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
100,0%FC ST. Gallen 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 100,0% (3)
Mali uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%FC ST. Gallen 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 100,0% (3)
Mali uzorak
Ukupno golova 2+
80,0%FC ST. Gallen 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 66,7% (3)
Mali uzorak
Više od 1,5 gola
80,0%FC ST. Gallen 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 66,7% (3)
Mali uzorak
Domaćin - 1+ gol
80,0%FC ST. Gallen 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 66,7% (3)
Mali uzorak
Gost - 1+ gol
80,0%FC ST. Gallen 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 66,7% (3)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,0%FC ST. Gallen 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 66,7% (3)
Mali uzorak
| Tip | FC ST. Gallen kod kuće | FC Nordsjaelland u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
80,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
80,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
80,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
80,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
80,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
80,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 3 |
80,0% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
60,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
60,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
40,0% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
66,7% uzorak 3 |
40,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
20,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
33,3% uzorak 3 |
20,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

FC ST. Gallen
Formacija: 3-4-3 · Trener: Enrico Maassen
Startna postava 11
1Lawrence Ati ZigiG
74Joel RuizD
4Jozo StanićD
36Chima OkorojiD
28Hugo VandermerschM
10Lukas DaschnerM
16Lukas GörtlerM
64Mihailo StevanovićM
14Aliou BaldeF
9Andrin HunzikerF
7Christian WitzigF
Klupa 10
20Leon FrokajM
3Colin Noah Kleine-BekelD
31Diego BesioF
47Enoch OwusuM
70Nevio ScherrerF
25Lukas WatkowiakG
68Mostafa HeydariD
23Betim FazlijiM
63Corsin KonietzkeM
21Malamine EfekeleF

FC Nordsjaelland
Formacija: 3-4-3 · Trener: Jens Olsen
Startna postava 11
13Andreas HansenG
2Peter AnkersenD
3Tobias SalquistD
15Stephen AcquahD
25Juho LähteenmäkiM
18Justin JanssenM
8Nicklas RøjkjærM
23Runar Robinsonn NorheimM
37Lamine SadioF
10Prince Amoako JuniorF
14Ibrahim AdelF
Klupa 12
11Alexander LindF
6Mark BrinkM
40Hjalte Boe RasmussenM
29Villum BerthelsenM
28Markus WalkerD
22Carljohan ErikssonG
31Andreas SøndenbroeG
4Noah MarkmannD
32Victor GustafsenD
42Matej TukaD
47Malte HeydeM
17Levy NeneF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
