Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Heart Of Midlothian
0P 3N 0I
19. mesto · 1 bodova
Forma · FC Nordsjaelland
4P 1N 0I
17. mesto · 1 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 75%
BTTS 100% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 0
0 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
79,5%
model procena
Liga 80,8% n=276
Domaćin kod kuće 100,0% n=2
Gost u gostima 75,0% n=4
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 15.10.2026. 21:00
Heart Of Midlothian – FC Nordsjaelland
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
79,5%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
League Stage - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Tynecastle Park
Grad
Edinburgh

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Heart Of Midlothian
19. mesto · 1 bodova
FC Nordsjaelland
17. mesto · 1 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 0 završenih utakmica

Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi

Utakmica 1. kola grupne faze UEFA Europa Conference League između Heart Of Midlothian i FC Nordsjaelland završila je nerešeno rezultatom 1:1 na stadionu Tynecastle Park u Edinburgu.
5'
Heart Of Midlothian
C. Braga
Žuti karton · Holding
5'
Heart Of Midlothian
C. Braga
Žuti karton · Holding
33'
Heart Of Midlothian
O. McEntee
Gol · J. McCart
33'
Heart Of Midlothian
O. McEntee
Gol · J. McCart
43'
FC Nordsjaelland
V. Nelsson
Žuti karton · Handling
43'
FC Nordsjaelland
V. Nelsson
Žuti karton · Handling
47'
Heart Of Midlothian
J. Wilson
Žuti karton · Tripping
47'
Heart Of Midlothian
J. Wilson
Žuti karton · Tripping
55'
FC Nordsjaelland
I. Adel
Žuti karton · Roughing
55'
FC Nordsjaelland
I. Adel
Žuti karton · Roughing
64'
FC Nordsjaelland
R. Norheim
Izmena · L. Sadio
64'
FC Nordsjaelland
R. Norheim
Izmena · L. Sadio
64'
FC Nordsjaelland
M. Brink
Izmena · N. Rojkjaer
64'
FC Nordsjaelland
M. Brink
Izmena · N. Rojkjaer
66'
Heart Of Midlothian
H. Milne
Žuti karton · Holding
66'
Heart Of Midlothian
H. Milne
Žuti karton · Holding
70'
Heart Of Midlothian
C. Braga
Izmena · S. Kerjota
70'
Heart Of Midlothian
C. Braga
Izmena · S. Kerjota
72'
FC Nordsjaelland
A. Lind
Izmena · H. Rasmussen
72'
FC Nordsjaelland
A. Lind
Izmena · H. Rasmussen
77'
Heart Of Midlothian
J. Wilson
Izmena · J. Williams
77'
Heart Of Midlothian
J. Wilson
Izmena · J. Williams
83'
FC Nordsjaelland
V. Nelsson
Izmena · V. Berthelsen
83'
FC Nordsjaelland
V. Nelsson
Izmena · V. Berthelsen
86'
FC Nordsjaelland
N. Rojkjaer
Gol · J. Lahteenmaki
86'
FC Nordsjaelland
N. Rojkjaer
Gol · J. Lahteenmaki
87'
Heart Of Midlothian
H. Milne
Izmena · S. Kingsley
87'
Heart Of Midlothian
H. Milne
Izmena · S. Kingsley
87'
Heart Of Midlothian
J. McPake
Izmena · R. Mato
87'
Heart Of Midlothian
J. McPake
Izmena · R. Mato
87'
Heart Of Midlothian
O. McEntee
Izmena · J. Altena
87'
Heart Of Midlothian
O. McEntee
Izmena · J. Altena
89'
FC Nordsjaelland
J. Lahteenmaki
Žuti karton · Tripping
89'
FC Nordsjaelland
J. Lahteenmaki
Žuti karton · Tripping
44%
Ball Possession
56%
20
Total Shots
11
7
Shots on Goal
3
8
Shots off Goal
1
5
Blocked Shots
7
12
Shots insidebox
6
8
Shots outsidebox
5
6
Corner Kicks
7
1
Offsides
0
14
Fouls
14
3
Yellow Cards
3
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
6
376
Total passes
496
286
Passes accurate
406
76%
Passes %
82%
1.81
expected_goals
0.64
1.85
goals_prevented
1.85

Analiza tipova · Heart Of Midlothian

UEFA Europa Conference League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno
X Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · FC Nordsjaelland

UEFA Europa Conference League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Heart Of Midlothian kod kuće · FC Nordsjaelland u gostima · UEFA Europa Conference League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Heart Of Midlothian 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 100,0% (4)
Mali uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Heart Of Midlothian 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 100,0% (4)
Mali uzorak
Nerešeno ili gost
83,3%
Heart Of Midlothian 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 75,0% (4)
Mali uzorak
Ukupno golova 2+
83,3%
Heart Of Midlothian 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 75,0% (4)
Mali uzorak
Više od 1,5 gola
83,3%
Heart Of Midlothian 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 75,0% (4)
Mali uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
83,3%
Heart Of Midlothian 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 75,0% (4)
Mali uzorak
Domaćin - 1+ gol
83,3%
Heart Of Midlothian 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 75,0% (4)
Mali uzorak
Gost - 1+ gol
83,3%
Heart Of Midlothian 100,0% (2) · FC Nordsjaelland 75,0% (4)
Mali uzorak
TipHeart Of Midlothian
kod kuće
FC Nordsjaelland
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 4
100,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 4
100,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
83,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 4
83,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 4
83,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 4
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 4
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 4
83,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 4
83,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
66,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
50,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
50,0%
Nerešeno
X Ceo meč
100,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
50,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
50,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
100,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
33,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
75,0%
uzorak 4
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
50,0%
uzorak 4
33,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
16,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
25,0%
uzorak 4
16,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 4
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Heart Of Midlothian

Formacija: 4-2-3-1
Startna postava 11
1Beau ReusG
2Christian BorchgrevinkD
64Malachi Fagan-WalcottD
5Jamie McCartD
18Harry MilneD
78Laurent MendyM
6Oisin McEnteeM
7Calvin MillerM
10Cláudio BragaM
15Josh McPakeM
21James WilsonF
Klupa 12
29Sabah KerjotaF
9Jerome WilliamsF
3Stephen KingsleyD
23Jordi AltenaD
74Rogers MatoF
28Zander ClarkG
30Ryan FultonG
17Stuart FindlayD
39Matthew GilliesD
11Pierre Landry KaboréF
19Severin Sabri GuendouzF
33Finlay PollockM

FC Nordsjaelland

Formacija: 3-4-3
Startna postava 11
13Andreas HansenG
25Victor NelssonD
3Tobias SalquistD
4Noah MarkmannD
23Runar Robinsonn NorheimM
18Justin JanssenM
6Mark BrinkM
5Juho LähteenmäkiM
14Ibrahim AdelF
11Alexander LindF
10Prince Amoako JuniorF
Klupa 12
8Nicklas RøjkjærM
37Lamine SadioM
40Hjalte Boe RasmussenM
29Villum BerthelsenM
16Jakob BuskG
22Carljohan ErikssonG
2Peter AnkersenD
15Stephen AcquahD
28Markus WalkerD
21Malte HeydeM
9Ola SolbakkenF
49William FaberF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 16.10.2026. 4 min čitanja

Heart Of Midlothian - FC Nordsjaelland 1:1, UEFA Europa Conference League

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica prvog kola grupne faze UEFA Europa Conference League između Heart Of Midlothian i FC Nordsjaelland odigrana je 15. oktobra 2026. godine na stadionu Tynecastle Park u Edinburgu. Susret je završen rezultatom 1:1, što je donelo podelu bodova između domaćina i gostiju.

Tok utakmice

Prvih nekoliko minuta utakmice obeležio je žuti karton za domaći tim, kada je C. Braga u 5. minutu dobio opomenu zbog držanja protivničkog igrača. U 33. minutu Heart Of Midlothian je uspeo da dođe do vođstva golom O. McEnteea, kome je asistirao J. McCart. Pre kraja prvog poluvremena, u 43. minutu, gostujući igrač V. Nelsson dobio je žuti karton zbog igranja rukom.

Drugo poluvreme počelo je žutim kartonom za J. Wilsona iz Heart Of Midlothiana u 47. minutu, dok je u 55. minutu žuti karton zaradio i I. Adel iz FC Nordsjaellanda zbog grubosti. Izmene su krenule od 64. minuta, kada su gosti uveli R. Norheima umesto L. Sadia i M. Brinka umesto N. Rojkjaera. U 66. minutu H. Milne iz domaćeg tima dobio je žuti karton zbog držanja.

Dalje izmene su usledile u 70. minutu kada je C. Braga ušao u igru umesto S. Kerjote, a dva minuta kasnije gostujući tim je uveo A. Linda umesto H. Rasmussena. U 77. minutu J. Wilson je ušao u igru umesto J. Williamsa, dok su u 83. minutu gosti uveli V. Nelssona umesto V. Berthelsena. U 86. minutu gostujući tim je izjednačio golom N. Rojkjaera, koji je iskoristio asistenciju J. Lähteenmäkija.

U završnim minutima utakmice Heart Of Midlothian je izvršio tri izmene: H. Milne ušao je umesto S. Kingsleya, J. McPake umesto R. Mata, a O. McEntee umesto J. Altene. U 89. minutu J. Lähteenmäki iz FC Nordsjaellanda dobio je žuti karton zbog starta.

Ključni momenti
  • 5' - Žuti karton za C. Bragu (Heart Of Midlothian) zbog držanja.
  • 33' - Gol O. McEnteea (Heart Of Midlothian), asistirao J. McCart.
  • 43' - Žuti karton za V. Nelssona (FC Nordsjaelland) zbog igranja rukom.
  • 47' - Žuti karton za J. Wilsona (Heart Of Midlothian) zbog starta.
  • 55' - Žuti karton za I. Adela (FC Nordsjaelland) zbog grubosti.
  • 64' - Izmene u FC Nordsjaellandu: R. Norheim ušao umesto L. Sadia, M. Brink ušao umesto N. Rojkjaera.
  • 66' - Žuti karton za H. Milnea (Heart Of Midlothian) zbog držanja.
  • 70' - Izmena u Heart Of Midlothianu: C. Braga ušao umesto S. Kerjote.
  • 72' - Izmena u FC Nordsjaellandu: A. Lind ušao umesto H. Rasmussena.
  • 77' - Izmena u Heart Of Midlothianu: J. Wilson ušao umesto J. Williamsa.
  • 83' - Izmena u FC Nordsjaellandu: V. Nelsson ušao umesto V. Berthelsena.
  • 86' - Gol N. Rojkjaera (FC Nordsjaelland), asistirao J. Lähteenmäki.
  • 87' - Tri izmene u Heart Of Midlothianu: H. Milne ušao umesto S. Kingsleya, J. McPake umesto R. Mata, O. McEntee umesto J. Altene.
  • 89' - Žuti karton za J. Lähteenmäkija (FC Nordsjaelland) zbog starta.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Heart Of Midlothian 4-2-3-1 -
FC Nordsjaelland 3-4-3 -
Tim Broj Igrač Pozicija
Heart Of Midlothian1Beau ReusG
Heart Of Midlothian2Christian BorchgrevinkD
Heart Of Midlothian64Malachi Fagan-WalcottD
Heart Of Midlothian5Jamie McCartD
Heart Of Midlothian18Harry MilneD
Heart Of Midlothian6Oisin McEnteeM
Heart Of Midlothian78Laurent MendyM
Heart Of Midlothian7Calvin MillerM
Heart Of Midlothian10Cláudio BragaM
Heart Of Midlothian15Josh McPakeM
Heart Of Midlothian21James WilsonF
FC Nordsjaelland13Andreas HansenG
FC Nordsjaelland25Victor NelssonD
FC Nordsjaelland3Tobias SalquistD
FC Nordsjaelland4Noah MarkmannD
FC Nordsjaelland23Runar Robinsonn NorheimM
FC Nordsjaelland18Justin JanssenM
FC Nordsjaelland6Mark BrinkM
FC Nordsjaelland5Juho LähteenmäkiM
FC Nordsjaelland14Ibrahim AdelF
FC Nordsjaelland11Alexander LindF
FC Nordsjaelland10Prince Amoako JuniorF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession44%56%
Blocked Shots57
Corner Kicks67
Expected Goals (xG)1.810.64
Fouls1414
Goalkeeper Saves26
Goals Prevented1.851.85
Offsides10
Passes %76%82%
Passes Accurate286406
Shots Inside Box126
Shots Off Goal81
Shots On Goal73
Shots Outside Box85
Total Passes376496
Total Shots2011
Yellow Cards33
Red Cards00
Zaključak

Utakmica između Heart Of Midlothian i FC Nordsjaelland donela je izjednačen rezultat od 1:1, sa golovima O. McEnteea za domaćine u 33. minutu i N. Rojkjaera za goste u 86. minutu. Statistički podaci pokazuju da su gosti imali veći posed lopte (56%) i preciznije pasove (82%), dok je Heart Of Midlothian imao veći broj šuteva (20) i šuteva unutar šesnaesterca (12). Broj žutih kartona je bio izjednačen, po tri na obe strane, što ukazuje na srazmerno intenzivan duel. Izmene su odigrale značajnu ulogu u drugom delu utakmice, posebno u završnici kada su oba tima pokušala da promene tok susreta. Ovaj remi predstavlja dobar početak za obe ekipe u grupnoj fazi UEFA Europa Conference League, ali dalju analizu treba zasnovati na narednim mečevima i dodatnim podacima.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.