Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Guayaquil City FC
2P
1N
2I
9. mesto · 39 bodova
Forma · Tecnico Universitario
1P
1N
3I
14. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
50%
vs
50%
BTTS
50% /
31% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4
— 2 —
4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Guayaquil City FC 100,0%
· Tecnico Universitario 93,8%
96,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Christian Benitez Betancourt
Grad
Guayaquil
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
8 / 16
50,0%
Over 1.5
8 / 16
50,0%
6 / 16
37,5%
Over 2.5
6 / 16
37,5%
3 / 16
18,8%
Over 3.5
1 / 16
6,3%
8 / 16
50,0%
Under 1.5
8 / 16
50,0%
10 / 16
62,5%
Under 2.5
10 / 16
62,5%
13 / 16
81,3%
Under 3.5
15 / 16
93,8%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
4
Guayaquil City FC pobede
2
Nerešeno
4
Tecnico Universitario pobede
22.08.2026.
Tecnico Universitario - Guayaquil City FC
Liga Pro
2:3
11.11.2023.
Guayaquil City FC - Tecnico Universitario
Liga Pro
1:0
04.06.2023.
Tecnico Universitario - Guayaquil City FC
Liga Pro
3:0
14.08.2022.
Tecnico Universitario - Guayaquil City FC
Liga Pro
3:1
03.04.2022.
Guayaquil City FC - Tecnico Universitario
Liga Pro
0:1
29.08.2021.
Guayaquil City FC - Tecnico Universitario
Liga Pro
1:0
05.04.2021.
Tecnico Universitario - Guayaquil City FC
Liga Pro
3:0
17.12.2020.
Tecnico Universitario - Guayaquil City FC
Liga Pro
0:0
04.10.2020.
Guayaquil City FC - Tecnico Universitario
Liga Pro
1:0
21.09.2019.
Tecnico Universitario - Guayaquil City FC
Liga Pro
4:4
Utakmica Guayaquil City FC - Tecnico Universitario donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Pro, Ecuador.
13'
Tecnico Universitario
Mauricio Cagua
Žuti karton · Foul
36'
Guayaquil City FC
D. Arroyo
Izmena · K. Sambonino
45'
Guayaquil City FC
J. Quinonez
Gol · P. Mancilla
56'
Tecnico Universitario
Kener Arce
Žuti karton · Foul
59'
Guayaquil City FC
S. Laurino
Izmena · J. Humanante
60'
Tecnico Universitario
M. Chaves
Izmena · B. Delgado
74'
Tecnico Universitario
J. Montes
Izmena · L. Fernandez
74'
Tecnico Universitario
K. Arce
Izmena · W. Caicedo
80'
Guayaquil City FC
D. Diaz
Izmena · A. Naula
80'
Guayaquil City FC
Y. Rodriguez
Izmena · E. Cabezas
80'
Guayaquil City FC
P. Mancilla
Izmena · J. Ordonez
82'
Guayaquil City FC
Gilmar Napa
Žuti karton · Time wasting
85'
Tecnico Universitario
Johan Bocanegra
Izmena · C. Arteaga
85'
Tecnico Universitario
M. Perea
Izmena · A. Castillo
90+2'
Guayaquil City FC
Esnaider Cabezas
Žuti karton · Foul
52%
Ball Possession
48%
6
Total Shots
17
3
Shots on Goal
6
2
Shots off Goal
7
1
Blocked Shots
4
4
Shots insidebox
7
2
Shots outsidebox
10
1
Corner Kicks
7
0
Offsides
3
10
Fouls
14
2
Yellow Cards
2
Red Cards
6
Goalkeeper Saves
2
470
Total passes
393
386
Passes accurate
331
82%
Passes %
84%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Guayaquil City FC
Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 16 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W16 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Tecnico Universitario
Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W14 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Guayaquil City FC kod kuće · Tecnico Universitario u gostima · Liga Pro 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
96,9%Guayaquil City FC 100,0% (16) · Tecnico Universitario 93,8% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,6%Guayaquil City FC 87,5% (16) · Tecnico Universitario 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
87,5%Guayaquil City FC 87,5% (16) · Tecnico Universitario 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
87,5%Guayaquil City FC 81,3% (16) · Tecnico Universitario 93,8% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
87,5%Guayaquil City FC 81,3% (16) · Tecnico Universitario 93,8% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
81,3%Guayaquil City FC 81,3% (16) · Tecnico Universitario 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
81,3%Guayaquil City FC 87,5% (16) · Tecnico Universitario 75,0% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
78,1%Guayaquil City FC 75,0% (16) · Tecnico Universitario 81,3% (16)
Bolji uzorak
| Tip | Guayaquil City FC kod kuće | Tecnico Universitario u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
96,9% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
87,5% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
90,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
87,5% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
87,5% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
87,5% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
81,3% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
81,3% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
78,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
78,1% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
75,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
71,9% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
71,9% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
68,8% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
68,8% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
65,6% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
68,8% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
65,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
65,6% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
75,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
65,6% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
65,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
62,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
62,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
62,5% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
59,4% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
56,3% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
56,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
53,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
53,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
53,1% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
50,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
50,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
50,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
50,0% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
50,0% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
50,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
56,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
56,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
53,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
46,9% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
46,9% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
46,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
46,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
46,9% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
43,8% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
43,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
43,8% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
43,8% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
40,6% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
40,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
40,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
40,6% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
37,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
37,5% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
34,4% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
34,4% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
43,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
34,4% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
34,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
31,3% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
28,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
21,9% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
21,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
21,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
21,9% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
18,8% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
18,8% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Nerešeno X Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
25,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
21,9% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
18,8% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
9,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
6,3% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
6,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
6,3% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
3,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Guayaquil City FC
Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Pool Gavilanez
Startna postava 11
1G. NapaG
3Y. RodriguezD
29J. QuinonezD
6R. AriasD
17J. J. Ayovi Caicedo
14D. ArroyoM
20S. LaurinoM
70P. MancillaM
80P. GonzalezF
10D. DiazF
11E. MeroF
Klupa 12
12R. PereaG
21J. M. AndradeF
5M. JulioM
19A. NaulaM
8J. HumananteM
51E. CabezasD
4E. P. Ladines CalvacheD
16J. OrdonezM
28J. VivarF
9M. PalmaF
15K. SamboninoM
24G. PladaM

Tecnico Universitario
Formacija: 5-4-1 · Trener: Gueovanni Cumbicus
Startna postava 11
1S. Razzeto
23E. E. Mesa MercadoD
5M. CaguaD
85Y. ArceD
27A. CopeteD
28M. PereaD
10Johan BocanegraM
30K. ArceM
33J. MajaoM
8M. ChavesM
17J. MontesF
Klupa 11
12A. MoralesG
25B. DelgadoF
6L. B. Torres NazarenoD
9L. FernandezF
16J. CaicedoM
11C. ArteagaF
15F. CastilloM
19A. CastilloF
77C. GarciaM
53R. ChillaM
90W. CaicedoF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
