Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:2
Kraj
HT 2:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Gubbio
2P 1N 2I
11. mesto · 48 bodova
Forma · Milan II
3P 1N 1I
18. mesto · 34 bodova
Golovi · Over 1.5
47% vs 68%
BTTS 37% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Gubbio 89,5% · Milan II 89,5%
89,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone B - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
2:1
Stadion
Stadio Pietro Barbetti
Grad
Gubbio

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Gubbio
11. mesto · 48 bodova
Milan II
18. mesto · 34 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Gubbio pobede
0
Nerešeno
1
Milan II pobede
08.12.2024.
Milan II - Gubbio
Serie C - Girone B
1:0
Utakmica Gubbio - Milan II donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone B, Italy.
8'
Gubbio
C. Tommasini
Gol
22'
Milan II
F. Camarda
Gol iz penala
24'
Milan II
M. Fall
Žuti karton
30'
Gubbio
A. Coubiș
Autogol
34'
Gubbio
G. Venturi
Žuti karton
46'
Milan II
M. Fall
Izmena · L. D'Alessio
46'
Milan II
S. Branca
Izmena · C. Traorè
50'
Gubbio
A. Di Massimo
Gol
51'
Gubbio
A. Di Massimo
Žuti karton
63'
Gubbio
A. Di Massimo
Izmena · E. D'Ursi
70'
Milan II
M. Malaspina
Izmena · V. Eletu
70'
Milan II
A. Bozzolan
Izmena · B. Omoregbe
71'
Milan II
M. Sandri
Žuti karton
79'
Milan II
F. Camarda
Gol iz penala
81'
Gubbio
A. Tentardini
Izmena · A. Tozzuolo
81'
Gubbio
F. Zallu
Izmena · L. D'Avino
81'
Milan II
G. Alesi
Izmena · N. Turco
85'
Gubbio
C. Tommasini
Izmena · F. Faggi
85'
Gubbio
M. Spina
Izmena · A. David

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Gubbio

Serie C - Girone B · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Milan II

Serie C - Girone B · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Gubbio kod kuće · Milan II u gostima · Serie C - Girone B 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,5%
Gubbio 89,5% (19) · Milan II 89,5% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,2%
Gubbio 84,2% (19) · Milan II 84,2% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,2%
Gubbio 84,2% (19) · Milan II 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
76,3%
Gubbio 68,4% (19) · Milan II 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
71,1%
Gubbio 73,7% (19) · Milan II 68,4% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,7%
Gubbio 63,2% (19) · Milan II 84,2% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
68,4%
Gubbio 73,7% (19) · Milan II 63,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
63,2%
Gubbio 68,4% (19) · Milan II 57,9% (19)
Bolji uzorak
TipGubbio
kod kuće
Milan II
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
89,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
84,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
84,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,4%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
76,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
71,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
73,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
68,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
63,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
63,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
60,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
57,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
57,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
52,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
63,2%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
52,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
47,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
47,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
47,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
36,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
42,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
34,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
34,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno
X Ceo meč
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
36,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
36,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
26,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.