Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:2
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Karviná
1P 0N 4I
9. mesto · 39 bodova
Forma · Pardubice
4P 0N 1I
8. mesto · 41 bodova
Golovi · Over 1.5
88% vs 88%
BTTS 65% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 0 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Karviná 88,2% · Pardubice 87,5%
87,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Semi-finals
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Městský stadion (Karviná)
Grad
Karvina

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Karviná
9. mesto · 39 bodova
Pardubice
8. mesto · 41 bodova
Utakmica Karviná - Pardubice donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Czech Liga, Czech-Republic.
13'
Pardubice
V. Patrak
Gol · V. Samuel
45'
Karviná
D. Samko
Gol · S. Camara
51'
Pardubice
V. Samuel
Gol · A. Tanko
62'
Pardubice
V. Samuel
Izmena · D. Smekal
62'
Pardubice
S. Kopasek
Izmena · E. Godwin
62'
Pardubice
M. Hlavaty
Izmena · T. Jelinek
67'
Karviná
A. Traore
Izmena · Kahuan Vinicius
67'
Karviná
Y. Lawali
Izmena · J. Kristan
70'
Karviná
Filip Prebsl
Žuti karton · Foul
75'
Karviná
P. Kacor
Izmena · J. Fiala
75'
Karviná
F. Prebsl
Izmena · N. Milic
77'
Pardubice
V. Patrak
Izmena · J. Zima
79'
Pardubice
Jan Trédl
Žuti karton · Foul
86'
Karviná
S. Camara
Izmena · S. Sloncik
90+1'
Pardubice
T. Boledovic
Izmena · R. Mahuta
62%
Ball Possession
38%
11
Total Shots
12
3
Shots on Goal
5
6
Shots off Goal
4
2
Blocked Shots
3
7
Shots insidebox
11
4
Shots outsidebox
1
7
Corner Kicks
4
0
Offsides
2
12
Fouls
9
1
Yellow Cards
1
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
2
449
Total passes
273
360
Passes accurate
180
80%
Passes %
66%
0.98
expected_goals
1.67
-0.50
goals_prevented
-0.50

Analiza tipova · Karviná

Czech Liga · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Pardubice

Czech Liga · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 9 7 56,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Karviná kod kuće · Pardubice u gostima · Czech Liga 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
87,9%
Karviná 88,2% (17) · Pardubice 87,5% (16)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,9%
Karviná 88,2% (17) · Pardubice 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,9%
Karviná 82,4% (17) · Pardubice 93,8% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,9%
Karviná 82,4% (17) · Pardubice 93,8% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
84,9%
Karviná 88,2% (17) · Pardubice 81,3% (16)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
81,8%
Karviná 88,2% (17) · Pardubice 75,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,8%
Karviná 82,4% (17) · Pardubice 75,0% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
78,8%
Karviná 82,4% (17) · Pardubice 75,0% (16)
Bolji uzorak
TipKarviná
kod kuće
Pardubice
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
87,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
87,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
93,8%
uzorak 16
87,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
93,8%
uzorak 16
87,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
84,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
81,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
78,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
78,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
75,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
69,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
69,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
63,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
64,7%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
63,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
88,2%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
72,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
88,2%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
72,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
57,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
54,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
54,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
54,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
47,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
54,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
51,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
51,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
51,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
51,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
48,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
48,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
41,2%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
39,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
42,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
42,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
42,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
36,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
39,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
36,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
24,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
24,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11,8%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
18,2%
Nerešeno
X Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
12,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
12,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Karviná

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Marek Jarolim
Startna postava 11
30J. LapesG
6S. BohacD
44Y. Skyba
49S. CamaraD
25J. FleismanD
4A. TraoreM
99F. PrebslM
11P. KacorM
10D. SamkoM
3Y. LawaliM
26L. EzehF
Klupa 11
1V. NeumanG
34O. MrozekG
29J. FialaF
9A. LabikD
19N. MilicD
20Kahuan ViniciusF
24J. ChytryD
93F. KonateF
31O. CondeM
8J. KristanM
21S. SloncikD

Pardubice

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Jan Trousil
Startna postava 11
30A. MandousG
12J. TredlD
44S. BammensD
32M. KonecnyD
39S. KopasekM
18S. MisekM
19M. HlavatyM
40T. BoledovicM
28A. TankoF
35V. SamuelF
8V. PatrakF
Klupa 11
99L. KharatishviliG
9D. SmekalF
5J. HamzaD
15E. GodwinD
17L. KrobotF
77R. SaarmaM
10F. VechetaF
25R. MahutaD
16T. JelinekM
11J. ZimaM
21T. UrbanF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.