Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Plzen
3P 1N 1I
3. mesto · 63 bodova
Forma · Pardubice
4P 0N 1I
8. mesto · 41 bodova
Golovi · Over 1.5
78% vs 88%
BTTS 50% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
7 — 2 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Plzen 83,3% · Pardubice 93,8%
88,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 30
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Doosan Arena
Grad
Plzen

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Plzen
3. mesto · 63 bodova
Pardubice
8. mesto · 41 bodova
Utakmica Plzen - Pardubice donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Czech Liga, Czech-Republic.
40'
Plzen
P. Adu
Izmena · T. Ladra
40'
Plzen
K. Spacil
Izmena · A. Memic
45+2'
Pardubice
E. Godwin
Žuti karton · Foul
46'
Plzen
A. Sojka
Izmena · L. Cerv
60'
Pardubice
R. Saarma
Izmena · T. Boledovic
61'
Pardubice
G. Botos
Izmena · A. Tanko
68'
Pardubice
V. Patrak
Izmena · V. Samuel
69'
Plzen
M. Toure
Izmena · J. Panos
70'
Pardubice
A. Tanko
Gol · T. Jelinek
76'
Plzen
C. Souare
Izmena · D. Vasulin
81'
Plzen
M. Doski
Crveni karton · Handling
86'
Pardubice
J. Tredl
Žuti karton
89'
Pardubice
J. Tredl
Izmena · M. Konecny
89'
Pardubice
D. Smekal
Izmena · L. Krobot
67%
Ball Possession
33%
16
Total Shots
9
3
Shots on Goal
5
9
Shots off Goal
3
4
Blocked Shots
1
7
Shots insidebox
7
9
Shots outsidebox
2
7
Corner Kicks
4
2
Offsides
0
12
Fouls
17
0
Yellow Cards
2
1
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
3
520
Total passes
259
422
Passes accurate
168
81%
Passes %
65%
1.15
expected_goals
0.98
0.69
goals_prevented
0.69

Analiza tipova · Plzen

Czech Liga · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Pardubice

Czech Liga · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 9 7 56,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Plzen kod kuće · Pardubice u gostima · Czech Liga 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
88,2%
Plzen 83,3% (18) · Pardubice 93,8% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,2%
Plzen 83,3% (18) · Pardubice 93,8% (16)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,4%
Plzen 83,3% (18) · Pardubice 81,3% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,4%
Plzen 77,8% (18) · Pardubice 87,5% (16)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,4%
Plzen 77,8% (18) · Pardubice 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
76,5%
Plzen 77,8% (18) · Pardubice 75,0% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,5%
Plzen 72,2% (18) · Pardubice 81,3% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
67,6%
Plzen 66,7% (18) · Pardubice 68,8% (16)
Bolji uzorak
TipPlzen
kod kuće
Pardubice
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
93,8%
uzorak 16
88,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
93,8%
uzorak 16
88,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
81,3%
uzorak 16
82,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
87,5%
uzorak 16
82,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
87,5%
uzorak 16
82,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
75,0%
uzorak 16
76,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
81,3%
uzorak 16
76,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
68,8%
uzorak 16
67,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
68,8%
uzorak 16
67,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
62,5%
uzorak 16
67,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
75,0%
uzorak 16
67,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
83,3%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
70,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
67,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
67,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
75,0%
uzorak 16
64,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
50,0%
uzorak 16
64,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
50,0%
uzorak 16
61,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
50,0%
uzorak 16
61,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 16
58,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
62,5%
uzorak 16
55,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 18
62,5%
uzorak 16
55,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
62,5%
uzorak 16
52,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
61,1%
uzorak 18
43,8%
uzorak 16
52,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
61,1%
uzorak 18
43,8%
uzorak 16
52,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
43,8%
uzorak 16
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
43,8%
uzorak 16
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
47,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
47,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
38,9%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
47,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
38,9%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
47,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
56,3%
uzorak 16
47,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
47,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
47,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
44,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
44,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
44,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
41,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
50,0%
uzorak 16
41,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
55,6%
uzorak 18
31,3%
uzorak 16
44,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
31,3%
uzorak 16
32,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
31,3%
uzorak 16
32,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
50,0%
uzorak 16
38,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
50,0%
uzorak 16
38,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
27,8%
uzorak 18
43,8%
uzorak 16
35,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
27,8%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
32,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
27,8%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
32,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
38,9%
uzorak 18
25,0%
uzorak 16
32,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
25,0%
uzorak 16
32,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
25,0%
uzorak 16
32,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
25,0%
uzorak 16
23,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
25,0%
uzorak 16
23,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
18,8%
uzorak 16
26,5%
Nerešeno
X Ceo meč
27,8%
uzorak 18
18,8%
uzorak 16
23,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
18,8%
uzorak 16
23,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
18,8%
uzorak 16
23,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
18,8%
uzorak 16
20,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 16
32,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
43,8%
uzorak 16
29,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
43,8%
uzorak 16
29,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
26,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 18
25,0%
uzorak 16
20,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
18,8%
uzorak 16
17,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 18
18,8%
uzorak 16
17,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
20,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
17,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
17,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
17,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
17,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
14,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
14,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
25,0%
uzorak 16
17,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
12,5%
uzorak 16
11,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
6,3%
uzorak 16
11,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
20,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
37,5%
uzorak 16
20,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
31,3%
uzorak 16
17,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
31,3%
uzorak 16
17,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
31,3%
uzorak 16
17,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
18,8%
uzorak 16
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
6,3%
uzorak 16
5,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Plzen

Formacija: - · Trener: Martin Hysky
Startna postava 11
44F. WiegeleG
37D. KrcikD
40S. DwehD
5K. SpacilD
9D. VisinskyM
12A. SojkaM
17P. HrosovskyM
14M. DoskiM
19C. SouareF
10M. ToureF
80P. AduF
Klupa 10
13M. TvrdonG
1D. TapajG
18T. LadraF
32M. ValentaM
6L. CervM
16A. KadlecD
29T. SloncikM
20J. PanosM
51D. VasulinF
99A. MemicM

Pardubice

Formacija: - · Trener: Jan Trousil
Startna postava 11
99L. KharatishviliG
43J. NoslinD
44S. BammensD
12J. TredlD
15E. GodwinM
16T. JelinekM
19M. HlavatyM
77R. SaarmaM
9D. SmekalF
90G. BotosF
8V. PatrakF
Klupa 10
30A. MandousG
32M. KonecnyD
18S. MisekM
5J. HamzaD
40T. BoledovicD
17L. KrobotF
10F. VechetaF
28A. TankoF
39S. KopasekD
35V. SamuelF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.