Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · KFUM Oslo
2P 3N 0I
10. mesto · 31 bodova
Forma · Lillestrom
3P 1N 1I
5. mesto · 42 bodova
Golovi · Over 1.5
92% vs 77%
BTTS 58% / 23% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 8
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

KFUM Oslo 83,3% · Lillestrom 100,0%
92,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 18
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
KFUM Arena
Grad
Oslo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

KFUM Oslo
10. mesto · 31 bodova
Lillestrom
5. mesto · 42 bodova
Utakmica KFUM Oslo - Lillestrom donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eliteserien, Norway.
22'
Lillestrom
Frederik Elkær
Žuti karton · Foul
48'
Lillestrom
Felix Va
Gol · G. Nyheim
50'
Lillestrom
Gustav Kjolstad Nyheim
Žuti karton · Argument
56'
Lillestrom
Ylldren Ibrahimaj
Žuti karton · Foul
57'
KFUM Oslo
J. Gonstad
Izmena · B. Kristensen
64'
KFUM Oslo
D. Schneider
Izmena · M. Njie
64'
Lillestrom
F. Gulbrandsen
Izmena · L. Alperud
65'
KFUM Oslo
B. Njie
Izmena · D. Hickson
75'
Lillestrom
Y. Paintsil
Izmena · E. Kitolano
79'
KFUM Oslo
M. Vinjor
Izmena · E. Saunes
79'
KFUM Oslo
R. E. Vinge
Izmena · I. Skovsgaard
83'
KFUM Oslo
B. Kristensen
Gol · I. Skovsgaard
84'
KFUM Oslo
Brage Skaret
Žuti karton · Foul
87'
Lillestrom
G. Nyheim
Izmena · H. Melland
87'
Lillestrom
K. Krygard
Izmena · G. Nordh
33%
Ball Possession
67%
9
Total Shots
14
3
Shots on Goal
4
2
Shots off Goal
5
4
Blocked Shots
5
7
Shots insidebox
8
2
Shots outsidebox
6
3
Corner Kicks
7
0
Offsides
3
12
Fouls
12
1
Yellow Cards
3
Red Cards
4
Goalkeeper Saves
2
328
Total passes
672
239
Passes accurate
573
73%
Passes %
85%
0.92
expected_goals
2.01
-0.38
goals_prevented
-0.38

Analiza tipova · KFUM Oslo

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Lillestrom

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

KFUM Oslo kod kuće · Lillestrom u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,0%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Lillestrom 100,0% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
84,0%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Lillestrom 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,0%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Lillestrom 84,6% (13)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,0%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Lillestrom 84,6% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
84,0%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Lillestrom 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,0%
KFUM Oslo 91,7% (12) · Lillestrom 76,9% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,0%
KFUM Oslo 91,7% (12) · Lillestrom 76,9% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,0%
KFUM Oslo 75,0% (12) · Lillestrom 100,0% (13)
Bolji uzorak
TipKFUM Oslo
kod kuće
Lillestrom
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
100,0%
uzorak 13
92,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
84,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
84,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
84,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
84,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
84,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
84,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 13
88,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
100,0%
uzorak 13
84,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
68,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
68,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
72,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
72,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
68,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
60,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
60,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
68,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
60,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
60,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
60,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
52,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
52,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
60,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
52,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
48,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
44,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
52,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
48,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
48,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
40,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
44,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
32,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
32,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
40,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
58,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
24,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
24,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
32,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
28,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
32,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
32,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
8,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
16,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
12,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
8,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
8,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
8,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
8,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
8,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
4,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
4,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
4,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

KFUM Oslo

Formacija: 3-4-3 · Trener: Jorgen Isnes
Startna postava 11
25Havar JensenG
24Håkon RøstenD
13Brage SkaretD
2Daniel SchneiderD
14Hakon Helland HosethM
9Martin Tangen VinjorM
6Jacob Blixt FlatenM
16Jonas Lange HjorthM
18Rasmus Eggen VingeF
17Julian Bakkeli GonstadF
10Bilal NjieF
Klupa 9
22Bjorn Martin KristensenF
4Momodou Lion NjieD
42David Hickson GyeduF
19Eirik Franke SaunesD
29Isaiah Zion Kabi SkovsgaardF
31Darian MinkG
33Amin NouriD
21Sander Hansen SjøkvistD
30Marko VuckovicM

Lillestrom

Formacija: 4-5-1 · Trener: Hans Odegaard
Startna postava 11
12Pontus DahlbergG
2Lars RangerD
28Ruben GabrielsenD
47Stian KristiansenD
11Frederik ElkærD
26Yaw PaintsilM
29Ylldren IbrahimajM
18Kevin Martin KrygardM
14Gustav Kjolstad NyheimM
20Felix VáM
77Fredrik GulbrandsenF
Klupa 9
7Karl Linus AlperudM
17Eric KitolanoM
15Gustav NordhF
16Henrik MellandM
1Stephan HagerupG
5Sander Moen FossD
3Sturla OttesenD
6Harald WoxenM
25Seun AkanjiM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.