Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Nazilli Spor
0P 0N 5I
17. mesto · 13 bodova
Forma · Güzide Gebzespor
2P 0N 3I
15. mesto · 31 bodova
Golovi · Over 1.5
88% vs 65%
BTTS 65% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 1+ gol

Nazilli Spor 88,2% · Güzide Gebzespor 76,5%
82,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Kirmizi - 34
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:5
Poluvreme
1:4
Stadion
Nazıllı İlçe Stadyumu
Grad
Nazilli

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Nazilli Spor
17. mesto · 13 bodova
Güzide Gebzespor
15. mesto · 31 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Nazilli Spor pobede
0
Nerešeno
1
Güzide Gebzespor pobede
22.12.2024.
Güzide Gebzespor - Nazilli Spor
2. Lig
2:1
Utakmica Nazilli Spor - Güzide Gebzespor donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 2. Lig, Turkey.
13'
Güzide Gebzespor
D. Özdemir
Gol
20'
Güzide Gebzespor
B. Altıntaş
Gol
22'
Güzide Gebzespor
G. Tunç
Autogol
36'
Güzide Gebzespor
A. Yılmaz
Gol
42'
Nazilli Spor
İ. İşler
Gol
46'
Nazilli Spor
D. Özçelik
Izmena · S. Güler
46'
Nazilli Spor
C. Kalaycıoğlu
Izmena · E. Güneş
46'
Nazilli Spor
E. Alp
Izmena · Y. Bakkal
58'
Nazilli Spor
A. Şimşek
Izmena · Y. Yıldırım
69'
Güzide Gebzespor
V. Korkmaz
Izmena · D. Kaya
69'
Güzide Gebzespor
B. Kartal
Izmena · Y. Karakaya
75'
Nazilli Spor
E. Lale
Izmena · H. Öztürk
79'
Güzide Gebzespor
B. Altıntaş
Gol
85'
Güzide Gebzespor
S. Demirkıran
Izmena · Y. Yaman
85'
Güzide Gebzespor
O. Takır
Izmena · İ. Nalbant
89'
Güzide Gebzespor
Y. Canguru
Izmena · E. Kuşçu

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Nazilli Spor

2. Lig · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Güzide Gebzespor

2. Lig · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Nazilli Spor kod kuće · Güzide Gebzespor u gostima · 2. Lig 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 1+ gol
82,4%
Nazilli Spor 88,2% (17) · Güzide Gebzespor 76,5% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
82,4%
Nazilli Spor 88,2% (17) · Güzide Gebzespor 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
79,4%
Nazilli Spor 82,4% (17) · Güzide Gebzespor 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
79,4%
Nazilli Spor 70,6% (17) · Güzide Gebzespor 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,5%
Nazilli Spor 88,2% (17) · Güzide Gebzespor 64,7% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,5%
Nazilli Spor 88,2% (17) · Güzide Gebzespor 64,7% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,5%
Nazilli Spor 64,7% (17) · Güzide Gebzespor 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
73,5%
Nazilli Spor 82,4% (17) · Güzide Gebzespor 64,7% (17)
Bolji uzorak
TipNazilli Spor
kod kuće
Güzide Gebzespor
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
88,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
82,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
88,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
82,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
79,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
76,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
76,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
73,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
79,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
61,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
61,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
55,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
52,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
35,3%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
61,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
55,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
47,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
47,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
44,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
58,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
58,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
44,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
41,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
41,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
52,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
38,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
38,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
44,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
44,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
44,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
41,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
41,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
29,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno
X Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
38,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
38,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
35,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
26,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
29,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
29,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
26,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
26,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
26,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
26,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
5,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.