Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 1:2

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Nublense
1P 0N 4I
9. mesto · 35 bodova
Forma · Huachipato
3P 2N 0I
11. mesto · 33 bodova
Golovi · Over 1.5
77% vs 77%
BTTS 62% / 23% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 1 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Nublense 92,3% · Huachipato 84,6%
88,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:2
Stadion
Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas
Grad
Chillan

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Nublense
9. mesto · 35 bodova
Huachipato
11. mesto · 33 bodova
Utakmica Nublense - Huachipato donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División, Chile.
8'
Huachipato
L. Altamirano
Gol · M. Briceno
9'
Huachipato
K. Altez
Gol · M. A. Leon Munoz
43'
Nublense
G. Graciani
Gol · I. Tapia
46'
Nublense
C. Mansilla
Izmena · D. Sanhueza
54'
Huachipato
C. Bravo
Žuti karton · Delay of game
58'
Nublense
F. Campos Mosqueira
Izmena · P. Calderon
68'
Huachipato
K. Altez
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
70'
Huachipato
K. Altez
Izmena · J. Carcamo
73'
Nublense
I. Jeraldino
Izmena · F. Ovelar
77'
Nublense
O. Bosso Torres
Izmena · A. Valdes
77'
Nublense
G. Graciani
Izmena · F. Rami
87'
Nublense
S. Valencia
Žuti karton · Foul
88'
Huachipato
M. A. Leon Munoz
Izmena · C. Herrera
88'
Huachipato
G. Guaiquil
Izmena · M. Osorio
90'
Nublense
F. Rami
Gol · A. Valdes
90+8'
Huachipato
N. Vargas
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Nublense

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Huachipato

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Nublense kod kuće · Huachipato u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,5%
Nublense 92,3% (13) · Huachipato 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,0%
Nublense 84,6% (13) · Huachipato 83,3% (12)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
80,8%
Nublense 76,9% (13) · Huachipato 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,0%
Nublense 76,9% (13) · Huachipato 83,3% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,0%
Nublense 76,9% (13) · Huachipato 83,3% (12)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
76,9%
Nublense 76,9% (13) · Huachipato 76,9% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
84,0%
Nublense 92,3% (13) · Huachipato 75,0% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
84,0%
Nublense 92,3% (13) · Huachipato 75,0% (12)
Bolji uzorak
TipNublense
kod kuće
Huachipato
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
88,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
84,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
84,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
84,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
76,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
76,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
69,2%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
72,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
72,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
72,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
72,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
68,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
73,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
65,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
56,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
56,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
64,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
60,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
56,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
56,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
52,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
56,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
44,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
44,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
44,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
61,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
44,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
61,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
40,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Nerešeno
X Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
36,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
32,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
32,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
32,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
36,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
36,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
28,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
34,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
12,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
8,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
8,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
8,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
8,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
4,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
4,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Nublense

Formacija: - · Trener: Jose Ribera Juan
Startna postava 11
1N. Perez
5F. Campos Mosqueira
4O. Bosso Torres
15S. Valencia
8G. Graciani
35C. Mansilla
21L. Reyes
28M. Rivera
14J. Campusano
19I. Tapia
20I. Jeraldino
Klupa 9
25H. Munoz
7F. Ovelar
18D. Cespedes
6P. Calderon
13D. Saavedra
11L. Molina Canto
16D. Sanhueza
22A. Valdes
9F. Rami

Huachipato

Formacija: - · Trener: Jaime Garcia
Startna postava 11
12C. Bravo
13R. Malanca
14N. Vargas
5R. Caroca
2G. Guaiquil
24M. A. Leon Munoz
30K. Altez
6C. Sepulveda
27L. Velasquez
7M. Briceno
9L. Altamirano
Klupa 9
49I. Cruzat
16L. Arriagada
11J. Figueroa
20C. Toro
26H. Antinirre
10E. Canete
21C. Herrera
22J. Carcamo
36M. Osorio

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.