Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Universidad de Concepcion
1P 1N 3I
15. mesto · 23 bodova
Forma · Huachipato
3P 1N 1I
10. mesto · 31 bodova
Golovi · Over 1.5
60% vs 75%
BTTS 30% / 17% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 2 — 4
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Universidad de Concepcion 100,0% · Huachipato 81,8%
90,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 10
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 23
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Municipal de Collao
Grad
Concepción

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Universidad de Concepcion
15. mesto · 23 bodova
Huachipato
10. mesto · 31 bodova
Huachipato je u 23. kolu čileanske Primera División ostvario pobedu rezultatom 2:0 na gostovanju kod Universidad de Concepcion. Utakmica je odigrana na stadionu Municipal de Collao u Concepciónu.
17'
Huachipato
H. Antinirre
VAR
18'
Huachipato
Harold Antiñirre
VAR
28'
Huachipato
S. Nunez
Gol
28'
Huachipato
S. Nunez
Gol
46'
Universidad de Concepcion
C. Mesias
Žuti karton · Foul
46'
Universidad de Concepcion
Cristhofer Mesías
Žuti karton · Foul
46'
Universidad de Concepcion
C. Mesias
Crveni karton · Unsportsmanlike conduct
46'
Universidad de Concepcion
Cristhofer Mesías
Crveni karton · Argument
53'
Universidad de Concepcion
T. Roco
Žuti karton · Foul
53'
Universidad de Concepcion
Tomás Roco
Žuti karton · Foul
58'
Universidad de Concepcion
T. Roco
Izmena · H. Salgado
58'
Universidad de Concepcion
M. Gonzalez
Izmena · D. Retamal
58'
Universidad de Concepcion
M. Gonzalez
Izmena · D. Retamal
58'
Universidad de Concepcion
T. Roco
Izmena · H. Salgado
67'
Huachipato
K. Altez
Izmena · E. Canete
67'
Huachipato
K. Altez
Izmena · E. Canete
67'
Huachipato
S. Nunez
Izmena · L. Altamirano
67'
Huachipato
S. Nunez
Izmena · L. Altamirano
68'
Universidad de Concepcion
Y. A. Oyanedel Hernandez
Žuti karton · Foul
68'
Universidad de Concepcion
Yerco Oyanedel
Žuti karton · Foul
72'
Universidad de Concepcion
B. Ogaz
Izmena · F. Mater
72'
Universidad de Concepcion
B. Ogaz
Izmena · F. Mater
72'
Universidad de Concepcion
R. Funes Mori
Izmena · I. Gonzalez
72'
Universidad de Concepcion
R. Funes Mori
Izmena · I. Gonzalez
76'
Huachipato
H. Antinirre
Žuti karton · Foul
76'
Huachipato
Harold Antiñirre
Žuti karton · Foul
79'
Huachipato
M. Rodriguez
Izmena · C. Martinez
79'
Universidad de Concepcion
L. Rojas
Izmena · D. Sabando
79'
Universidad de Concepcion
L. Rojas
Izmena · D. Sabando
79'
Huachipato
M. A. Leon Munoz
Izmena · J. Carcamo
79'
Huachipato
M. A. Leon Munoz
Izmena · J. Carcamo
79'
Huachipato
M. Rodriguez
Izmena · C. Martinez
87'
Universidad de Concepcion
O. Gonzalez
Crveni karton · Unsportsmanlike conduct
87'
Universidad de Concepcion
Osvaldo González
Crveni karton · Argument
90'
Universidad de Concepcion
F. Mater
Žuti karton · Foul
90'
Universidad de Concepcion
Facundo Mater
Žuti karton · Foul
90'
Huachipato
L. Altamirano
Gol · M. Briceno
90+2'
Huachipato
H. Antinirre
Izmena · C. G. Torres Gaete
90+6'
Huachipato
L. Altamirano
Gol · M. Briceno
48%
Ball Possession
52%
10
Total Shots
14
2
Shots on Goal
5
8
Shots off Goal
7
0
Blocked Shots
2
7
Shots insidebox
9
3
Shots outsidebox
5
5
Corner Kicks
5
2
Offsides
3
15
Fouls
7
4
Yellow Cards
1
2
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
2
392
Total passes
451
304
Passes accurate
381
78%
Passes %
84%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Universidad de Concepcion

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Huachipato

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Universidad de Concepcion kod kuće · Huachipato u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
90,5%
Universidad de Concepcion 100,0% (10) · Huachipato 81,8% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,5%
Universidad de Concepcion 100,0% (10) · Huachipato 81,8% (11)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,5%
Universidad de Concepcion 100,0% (10) · Huachipato 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,5%
Universidad de Concepcion 100,0% (10) · Huachipato 81,8% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
81,8%
Universidad de Concepcion 80,0% (10) · Huachipato 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
81,0%
Universidad de Concepcion 80,0% (10) · Huachipato 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,0%
Universidad de Concepcion 80,0% (10) · Huachipato 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,0%
Universidad de Concepcion 80,0% (10) · Huachipato 81,8% (11)
Bolji uzorak
TipUniversidad de Concepcion
kod kuće
Huachipato
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
83,3%
uzorak 12
84,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
83,3%
uzorak 12
84,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
83,3%
uzorak 12
84,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
90,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
90,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
90,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
90,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
83,3%
uzorak 12
81,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
81,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
81,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
81,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
75,0%
uzorak 12
77,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
75,0%
uzorak 12
76,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
76,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
76,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
70,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
76,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 12
69,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
71,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
71,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
75,0%
uzorak 12
68,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
63,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
61,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
61,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
61,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
61,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
68,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
58,3%
uzorak 12
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
58,3%
uzorak 12
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
59,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
59,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
59,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
59,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
59,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
63,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
61,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
54,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
50,0%
uzorak 12
53,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
50,0%
uzorak 12
53,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
50,0%
uzorak 12
53,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
52,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
52,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
57,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
42,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
36,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
42,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
30,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
38,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
33,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
33,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
31,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
38,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
38,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
38,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
20,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
31,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
22,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
22,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
22,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
28,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
27,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
28,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
14,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
13,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
13,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
50,0%
uzorak 12
46,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
41,7%
uzorak 12
38,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 12
30,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
23,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
25,0%
uzorak 12
23,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
9,5%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
9,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
9,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
9,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
8,3%
uzorak 12
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
8,3%
uzorak 12
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
8,3%
uzorak 12
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
8,3%
uzorak 12
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
8,3%
uzorak 12
7,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
4,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
4,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
4,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
4,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
4,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Universidad de Concepcion

Formacija: 5-3-2 · Trener: Cristian Munoz
Startna postava 11
1J. BrounG
26T. RocoD
17M. GonzalezD
4O. GonzalezD
3M. BarbieriD
15Y. A. Oyanedel HernandezD
16B. OgazM
20L. RojasM
19C. MesiasM
22R. Funes MoriF
18C. WatermanF
Klupa 9
13J. SanhuezaG
21J. EspejoD
5D. RetamalD
23P. RomeroD
32B. SaezD
8F. MaterM
7I. GonzalezF
25H. SalgadoF
29D. SabandoF

Huachipato

Formacija: 4-1-3-2 · Trener: Jaime Garcia
Startna postava 11
1S. MellaG
20C. ToroD
8N. VargasD
5R. CarocaD
26H. AntinirreD
6C. SepulvedaM
7M. BricenoM
24M. A. Leon MunozM
30K. AltezM
19S. NunezF
15M. RodriguezF
Klupa 9
49I. CruzatG
3B. MelladoD
10E. CaneteM
22J. CarcamoM
16L. ArriagadaF
29C. G. Torres GaeteM
23C. MartinezF
9L. AltamiranoF
54A. Perlaza

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.10.2026. 3 min čitanja

Universidad de Concepcion - Huachipato 0:2

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 23. kolu čileanske Primera División, Universidad de Concepcion je na svom terenu, stadionu Municipal de Collao u Concepciónu, doživeo poraz od Huachipata rezultatom 0:2. Utakmica je odigrana 2. oktobra 2026. godine, a sudija meča bio je Matias Assadi iz Čilea.

Tok utakmice

Već u 17. minutu Huachipato je postigao gol preko H. Antinirrea, ali je on poništen posle intervencije VAR-a zbog ofsajda. Prvi validan pogodak na utakmici postigao je S. Nunez u 28. minutu, čime je gostujući tim poveo sa 1:0. U drugom poluvremenu utakmica je dobila dodatnu draž nakon što je C. Mesias iz Universidad de Concepcion dobio žuti, a zatim i crveni karton u 46. minutu zbog prekršaja i nesportskog ponašanja, što je ostavilo domaćina sa desetoricom na terenu. Pored toga, u 87. minutu i O. Gonzalez iz domaćeg tima je isključen zbog nesportskog ponašanja, pa je Universidad de Concepcion završio meč sa devet igrača.

U 58. minutu domaći tim je izvršio dve izmene: T. Roco je izašao iz igre, a ušao je H. Salgado, dok je M. Gonzalez ušao umesto D. Retamala. Huachipato je u 67. minutu izvršio dve izmene, u igru su ušli K. Altez umesto E. Canete i S. Nunez umesto L. Altamirana. Dodatne izmene su usledile i na obe strane tokom drugog dela utakmice, uključujući i ulazak H. Antinirrea u 92. minutu za Huachipato.

U 96. minutu, odnosno u drugom minutu nadoknade, L. Altamirano je postigao drugi gol za Huachipato, asistirao mu je M. Briceno, čime je gostujući tim potvrdio pobedu od 2:0.

Ključni momenti
  • 17' - VAR poništava gol Huachipata zbog ofsajda (H. Antinirre).
  • 28' - Gol S. Nuneza za 0:1.
  • 46' - C. Mesias (Universidad de Concepcion) dobija žuti, a zatim crveni karton.
  • 58' - Dve izmene u timu Universidad de Concepcion.
  • 67' - Huachipato menja dva igrača.
  • 87' - O. Gonzalez (Universidad de Concepcion) isključen zbog nesportskog ponašanja.
  • 90+2' - Izmena Huachipata, ulazak H. Antinirrea.
  • 90+6' - Gol L. Altamirana za 0:2.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Universidad de Concepcion 5-3-2 -
Huachipato 5-3-2 -
Tim Broj Igrač Pozicija
Universidad de Concepcion1Jorge BrounG
Universidad de Concepcion26Tomás RocoD
Universidad de Concepcion17Moisés GonzálezD
Universidad de Concepcion3Miguel BarbieriD
Universidad de Concepcion4Osvaldo GonzálezD
Universidad de Concepcion15Yerco OyanedelD
Universidad de Concepcion16Bryan OgazM
Universidad de Concepcion20Luis RojasM
Universidad de Concepcion19Cristhofer MesíasM
Universidad de Concepcion22Rogelio Funes MoriF
Universidad de Concepcion18Cecilio WatermanF
Huachipato1Sebastián MellaG
Huachipato24Maicol LeónD
Huachipato20Cristian ToroD
Huachipato8Nicolás VargasD
Huachipato5Rafael CarocaD
Huachipato26Harold AntiñirreD
Huachipato7Mario BriceñoM
Huachipato6Claudio SepúlvedaM
Huachipato30Kevin AltezM
Huachipato19Sergio NúñezF
Huachipato15Maximiliano RodríguezF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte48%52%
Blokirani šutevi02
Korneri55
Prekršaji157
Odbrane golmana32
Offside23
Preciznost dodavanja78%84%
Precizni pasovi304381
Ukupni pasovi392451
Ukupno šutevi1014
Šutevi u okvir gola25
Šutevi van okvira gola87
Šutevi izvan kaznenog prostora35
Šutevi unutar kaznenog prostora79
Žuti kartoni41
Crveni kartoni20
Zaključak

Utakmica između Universidad de Concepcion i Huachipata u okviru 23. kola Primera División završena je pobedom gostujućeg tima sa 2:0. Huachipato je uspeo da iskoristi prilike i precizno realizuje golove, dok je Universidad de Concepcion bio oslabljen isključenjima igrača tokom drugog poluvremena. Statistički podaci pokazuju blagu dominaciju Huachipata u posedu lopte i preciznosti dodavanja, kao i veći broj šuteva u okvir gola. Domaćin je napravio više prekršaja i dobio dva crvena kartona, što je svakako uticalo na tok utakmice. Ova analiza je zasnovana isključivo na dostupnim podacima i pruža uvid u ključne momente i statističke pokazatelje sa utakmice.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.