Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Olimpia
3P 1N 1I
1. mesto · 13 bodova
Forma · Vasco DA Gama
3P 1N 1I
2. mesto · 10 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 57%
BTTS 75% / 57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 0-1 gol

Olimpia 75,0% · Vasco DA Gama 85,7%
81,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Round of 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:4
Poluvreme
1:2
Stadion
Estadio Osvaldo Dominguez Dibb
Grad
Asuncion

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Olimpia
1. mesto · 13 bodova
Vasco DA Gama
2. mesto · 10 bodova
Utakmica Olimpia - Vasco DA Gama donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja CONMEBOL Sudamericana, World.
15'
Olimpia
E. Matus
Gol
22'
Vasco DA Gama
Ramon Rique
Žuti karton · Foul
29'
Vasco DA Gama
Thiago Mendes
Gol · David
36'
Vasco DA Gama
David
Gol · J. Rodriguez
55'
Vasco DA Gama
Andrés Gómez
Žuti karton · Foul
55'
Olimpia
F. Cardozo
Izmena · H. Sandoval
63'
Olimpia
B. Romero
Izmena · S. Ferreira
63'
Vasco DA Gama
Ramon Rique
Izmena · Tche Tche
64'
Olimpia
Hugo Sandoval
Žuti karton · Foul
66'
Olimpia
Brayan Bentaberry
Žuti karton · Argument
70'
Vasco DA Gama
Adson
Gol · Thiago Mendes
77'
Olimpia
Hugo Sandoval
VAR
78'
Vasco DA Gama
Thiago Mendes
Žuti karton · Argument
79'
Vasco DA Gama
A. Gomez
Izmena · N. Moreira
79'
Vasco DA Gama
David
Izmena · C. Spinelli
80'
Olimpia
B. Bentaberry
Izmena · G. Vargas
80'
Olimpia
J. F. Alfaro
Izmena · A. F. Franco Zayas
80'
Olimpia
E. Delmas
Izmena · R. Lezcano
83'
Vasco DA Gama
Carlos Cuesta
Žuti karton · Foul
84'
Vasco DA Gama
C. Spinelli
Gol · J. Rodriguez
86'
Vasco DA Gama
Adson
Izmena · Lucas Freitas
86'
Vasco DA Gama
Robert Renan
Izmena · Paulo Henrique

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Olimpia

CONMEBOL Sudamericana · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Vasco DA Gama

CONMEBOL Sudamericana · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Olimpia kod kuće · Vasco DA Gama u gostima · CONMEBOL Sudamericana 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 0-1 gol
81,8%
Olimpia 75,0% (4) · Vasco DA Gama 85,7% (7)
Srednji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
81,8%
Olimpia 75,0% (4) · Vasco DA Gama 85,7% (7)
Srednji uzorak
Gost - 1+ gol
72,7%
Olimpia 75,0% (4) · Vasco DA Gama 71,4% (7)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno
63,6%
Olimpia 75,0% (4) · Vasco DA Gama 57,1% (7)
Srednji uzorak
Domaćin ili gost
63,6%
Olimpia 75,0% (4) · Vasco DA Gama 57,1% (7)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
63,6%
Olimpia 75,0% (4) · Vasco DA Gama 57,1% (7)
Srednji uzorak
Ukupno golova 3+
63,6%
Olimpia 75,0% (4) · Vasco DA Gama 57,1% (7)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
63,6%
Olimpia 75,0% (4) · Vasco DA Gama 57,1% (7)
Srednji uzorak
TipOlimpia
kod kuće
Vasco DA Gama
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
85,7%
uzorak 7
81,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
85,7%
uzorak 7
81,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
71,4%
uzorak 7
72,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
63,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
85,7%
uzorak 7
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
85,7%
uzorak 7
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
85,7%
uzorak 7
72,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
71,4%
uzorak 7
63,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
71,4%
uzorak 7
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
71,4%
uzorak 7
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
54,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
54,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
54,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
54,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
54,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
54,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
54,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
45,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
45,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
45,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
45,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
36,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
36,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
36,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
36,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
36,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
36,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
36,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
36,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
45,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
45,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
45,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
57,1%
uzorak 7
45,5%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
42,9%
uzorak 7
36,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
27,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
27,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
18,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
28,6%
uzorak 7
18,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
9,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
9,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
14,3%
uzorak 7
9,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 7
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 7
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 7
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Olimpia

Formacija: - · Trener: Pablo Sanchez
Startna postava 11
1Gastón OlveiraG
27Raúl CáceresD
2Brayan BentaberryD
15Mateo GamarraD
23Esteban MatusD
26Richard SánchezM
20Eduardo DelmasM
7Fernando CardozoM
5Juan Fernando AlfaroM
37Romeo BenítezM
31Braian RomeroF
Klupa 12
25Sebastián LentinellyG
14Gustavo VargasD
22Juan VeraD
4Tim PayneD
30Alan RodríguezD
19Rubén LezcanoM
8Alex FrancoM
6Richard OrtizM
9Hugo SandovalF
24Tiago CaballeroF
35Franco AlfonsoF
11Sebastián FerreiraF

Vasco DA Gama

Formacija: - · Trener: Pedro Emanuel
Startna postava 11
1Léo JardimG
2Puma RodríguezD
46Carlos CuestaD
30Robert RenanD
66CuiabanoD
83Ramon RiqueM
88Cauan BarrosM
23Thiago MendesM
28AdsonF
7DavidF
11Andrés GómezF
Klupa 12
13Daniel FuzatoG
6Lucas PitonD
80Bruno André Azevedo RibeiroD
82Riquelme AvellarD
43Lucas FreitasD
96Paulo HenriqueD
67Samuel JesusM
86Lukas ZuccarelloM
18Marino HinestrozaF
17Nuno MoreiraM
3Tchê TchêM
77Claudio SpinelliF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.