Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Vasco DA Gama
3P 1N 1I
2. mesto · 10 bodova
Forma · Olimpia
3P 1N 1I
1. mesto · 13 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 60%
BTTS 29% / 20% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Vasco DA Gama 100,0% · Olimpia 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Round of 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estádio São Januário
Grad
Rio de Janeiro

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Vasco DA Gama
2. mesto · 10 bodova
Olimpia
1. mesto · 13 bodova
Utakmica Vasco DA Gama - Olimpia donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja CONMEBOL Sudamericana, World.
34'
Vasco DA Gama
Thiago Mendes
Žuti karton · Argument
34'
Olimpia
Fernando Cardozo
Žuti karton · Argument
45+1'
Vasco DA Gama
Johan Rojas
Žuti karton · Foul
55'
Olimpia
S. Quintana
Izmena · F. Alfonso
56'
Olimpia
Franco Alfonso
Žuti karton · Foul
57'
Vasco DA Gama
Adson
Izmena · C. Spinelli
57'
Vasco DA Gama
N. Moreira
Izmena · M. Hinestroza
64'
Olimpia
R. Benitez
Izmena · R. Lezcano
64'
Olimpia
B. Romero
Izmena · T. I. Caballero Fleytas
67'
Vasco DA Gama
Cuiabano
Izmena · Lucas Piton
67'
Vasco DA Gama
Thiago Mendes
Izmena · Ramon Rique
84'
Vasco DA Gama
David
Izmena · Lukas Zuccarello
86'
Olimpia
E. Delmas
Izmena · A. F. Rodriguez Armoa
86'
Olimpia
R. Sanchez
Izmena · R. Ortiz
75%
Ball Possession
25%
21
Total Shots
2
7
Shots on Goal
0
11
Shots off Goal
2
3
Blocked Shots
0
15
Shots insidebox
1
6
Shots outsidebox
1
11
Corner Kicks
0
Offsides
4
Fouls
8
2
Yellow Cards
2
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
7
612
Total passes
219
550
Passes accurate
124
90%
Passes %
57%
2.19
expected_goals
0.05
0.68
goals_prevented
0.68

Analiza tipova · Vasco DA Gama

CONMEBOL Sudamericana · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Olimpia

CONMEBOL Sudamericana · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Vasco DA Gama kod kuće · Olimpia u gostima · CONMEBOL Sudamericana 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Vasco DA Gama 100,0% (7) · Olimpia 100,0% (5)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
100,0%
Vasco DA Gama 100,0% (7) · Olimpia 100,0% (5)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Vasco DA Gama 100,0% (7) · Olimpia 100,0% (5)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
91,7%
Vasco DA Gama 85,7% (7) · Olimpia 100,0% (5)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
91,7%
Vasco DA Gama 85,7% (7) · Olimpia 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
83,3%
Vasco DA Gama 85,7% (7) · Olimpia 80,0% (5)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol - Ne
75,0%
Vasco DA Gama 71,4% (7) · Olimpia 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
75,0%
Vasco DA Gama 71,4% (7) · Olimpia 80,0% (5)
Bolji uzorak
TipVasco DA Gama
kod kuće
Olimpia
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 5
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 5
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 5
100,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 5
91,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 5
91,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
83,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
71,4%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
75,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
75,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
75,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
66,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
66,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
66,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
66,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
66,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
80,0%
uzorak 5
58,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
50,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
50,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
66,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
66,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
58,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
41,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
41,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
41,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
41,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
41,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
41,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
41,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
41,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
41,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
41,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
60,0%
uzorak 5
33,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
16,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
16,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
20,0%
uzorak 5
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
40,0%
uzorak 5
16,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
8,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Vasco DA Gama

Formacija: - · Trener: Pedro Emanuel
Startna postava 11
1Léo JardimG
2Puma RodríguezD
4Alan SaldiviaD
30Robert RenanD
66CuiabanoD
10Johan RojasM
88Cauan BarrosM
23Thiago MendesM
28AdsonF
7DavidF
17Nuno MoreiraF
Klupa 12
18Marino HinestrozaF
77Claudio SpinelliF
6Lucas PitonD
83Ramon RiqueM
86Lukas ZuccarelloM
13Daniel FuzatoG
43Lucas FreitasD
82Riquelme AvellarD
80Bruno André Azevedo RibeiroD
96Paulo HenriqueD
67Samuel JesusM
3Tchê TchêM

Olimpia

Formacija: - · Trener: Pablo Sanchez
Startna postava 11
1Gastón OlveiraG
27Raúl CáceresD
2Brayan BentaberryD
15Mateo GamarraD
23Esteban MatusD
26Richard SánchezM
20Eduardo DelmasM
7Fernando CardozoM
18Sebastián QuintanaM
37Romeo BenítezM
31Braian RomeroF
Klupa 12
35Franco AlfonsoF
19Rubén LezcanoM
24Tiago CaballeroF
30Alan RodríguezD
6Richard OrtizM
25Sebastián LentinellyG
14Gustavo VargasD
22Juan VeraD
4Tim PayneD
17Pedro ZarzaF
9Hugo SandovalF
11Sebastián FerreiraF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.