Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Operario-PR
1P 1N 3I
10. mesto · 48 bodova
Forma · Botafogo SP
3P 1N 1I
16. mesto · 41 bodova
Golovi · Over 1.5
69% vs 43%
BTTS 50% / 36% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 5 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Operario-PR 93,8% · Botafogo SP 92,9%
93,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 32
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Germano Kruger
Grad
Ponta Grossa

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Operario-PR
10. mesto · 48 bodova
Botafogo SP
16. mesto · 41 bodova
Detaljna analiza utakmice 32. kola Serie B Brazila između Operario-PR i Botafogo SP sa krajnjim rezultatom 1:2.
1'
Operario-PR
Vinícius Diniz Dall Antonia
Gol · Aylon
1'
Operario-PR
Vinícius Diniz Dall Antonia
Gol · Aylon
36'
Botafogo SP
Leandro Maciel
Žuti karton · Argument
36'
Botafogo SP
Leandro Maciel
Žuti karton · Argument
44'
Botafogo SP
Patrick Brey
Gol
44'
Botafogo SP
Patrick Brey
Gol
45'
Operario-PR
Paraiba
Izmena · Miranda
45'
Operario-PR
Paraiba
Izmena · Miranda
45'
Operario-PR
Aylon
Izmena · Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
45'
Operario-PR
Aylon
Izmena · Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
45+2'
Botafogo SP
Darlan Batista Cobo Da Silva
Žuti karton · Foul
45+2'
Botafogo SP
Darlan Batista Cobo Da Silva
Žuti karton · Foul
45+5'
Operario-PR
Hildeberto Pereira
Žuti karton · Dissent
45+5'
Operario-PR
Hildeberto Pereira
Žuti karton · Dissent
54'
Botafogo SP
Morelli
Gol · Patrick Brey
54'
Botafogo SP
Morelli
Gol · Patrick Brey
56'
Operario-PR
Gabriel Feliciano da Silva
Izmena · Vinicius Alessandro Mingotti
56'
Operario-PR
Gabriel Feliciano da Silva
Izmena · Vinicius Alessandro Mingotti
62'
Operario-PR
Matheus Trindade
Izmena · Juan Zuluaga
62'
Operario-PR
Matheus Trindade
Izmena · Juan Zuluaga
66'
Botafogo SP
Rafael Gava
Izmena · Marco Antonio de Freitas Batistussi
66'
Botafogo SP
Rafael Gava
Izmena · Marco Antonio de Freitas Batistussi
66'
Botafogo SP
Leandro Maciel
Izmena · Matheus Sales
66'
Botafogo SP
Leandro Maciel
Izmena · Matheus Sales
70'
Botafogo SP
Darlan Batista Cobo Da Silva
Izmena · Hebert Willian Badaro Oliveira
70'
Botafogo SP
Hygor
Izmena · Arthur Caíke
70'
Botafogo SP
Hygor
Izmena · Arthur Caíke
70'
Botafogo SP
Darlan Batista Cobo Da Silva
Izmena · Hebert Willian Badaro Oliveira
71'
Operario-PR
Caio Dantas
Izmena · Pedrinho
71'
Operario-PR
Caio Dantas
Izmena · Pedrinho
87'
Botafogo SP
Wesley Santos
Izmena · José Hugo Sousa dos Santos
87'
Botafogo SP
Wesley Santos
Izmena · José Hugo Sousa dos Santos
89'
Operario-PR
Juan Zuluaga
Žuti karton · Foul
89'
Operario-PR
Juan Zuluaga
Žuti karton · Foul
90'
Operario-PR
Joseph
Žuti karton · Argument
90'
Operario-PR
Joseph
Žuti karton · Argument
90+1'
Operario-PR
Jose Abad Cuenu Rodriguez
Crveni karton · Violent Conduct
90+1'
Operario-PR
Jose Abad Cuenu Rodriguez
Crveni karton · Violent Conduct
90+1'
Botafogo SP
Patrick Brey
Žuti karton · Argument
90+1'
Botafogo SP
Patrick Brey
Žuti karton · Argument
55%
Ball Possession
45%
11
Total Shots
14
3
Shots on Goal
6
7
Shots off Goal
7
1
Blocked Shots
1
9
Shots insidebox
5
2
Shots outsidebox
9
7
Corner Kicks
4
1
Offsides
2
18
Fouls
18
3
Yellow Cards
3
1
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
2
430
Total passes
399
350
Passes accurate
318
17
Free Kicks
18

Analiza tipova · Operario-PR

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Botafogo SP

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Operario-PR kod kuće · Botafogo SP u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,3%
Operario-PR 93,8% (16) · Botafogo SP 92,9% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
83,3%
Operario-PR 75,0% (16) · Botafogo SP 92,9% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
83,3%
Operario-PR 75,0% (16) · Botafogo SP 92,9% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
83,3%
Operario-PR 75,0% (16) · Botafogo SP 92,9% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
76,7%
Operario-PR 75,0% (16) · Botafogo SP 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,0%
Operario-PR 68,8% (16) · Botafogo SP 92,9% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
80,0%
Operario-PR 68,8% (16) · Botafogo SP 92,9% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,7%
Operario-PR 68,8% (16) · Botafogo SP 85,7% (14)
Bolji uzorak
TipOperario-PR
kod kuće
Botafogo SP
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
93,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
83,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
83,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
83,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
76,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
80,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
76,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
76,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,8%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
70,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
70,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
73,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
73,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
73,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
70,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
66,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
60,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
56,3%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
70,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
60,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
56,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
56,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
53,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
56,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
56,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
43,8%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
53,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
46,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
46,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
56,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
56,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
56,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
46,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
46,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
43,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
43,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
43,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
43,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
30,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
40,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
36,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
26,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
26,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
26,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
26,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
26,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
23,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
23,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
23,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
23,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
23,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
33,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
20,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
20,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
13,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
13,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
13,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
13,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
10,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
10,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
3,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Operario-PR

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Luizinho Lopes
Startna postava 11
33VagnerG
2Mikael DokaD
22J. CuenúD
43JosephD
27Gabriel FelicianoD
39Matheus TrindadeM
14Hildeberto PereiraM
20Vinícius DinizM
88Neto ParaíbaM
11AylonM
99Caio DantasF
Klupa 12
1Elias Martello CurzelG
4KlausD
9Vinícius MingottiF
21BrennoM
5ÍndioM
30Pedro VilhenaM
8J. ZuluagaM
26MaguinhoD
32CharlesM
6MoraesD
16MirandaD
28DuduF

Botafogo SP

Formacija: 3-4-1-2 · Trener: Cláudio Tencati
Startna postava 11
1Victor SouzaG
2JonathanD
4VilarD
27DarlanD
22Gabriel InocêncioM
8Everton MorelliM
5L. MacielM
6Patrick BreyM
10Rafael GavaM
9HygorF
23Wesley Pinheiro SantosF
Klupa 10
18Arthur CaíkeF
16Matheus SalesM
28Marco AntônioM
12JordanG
26Felipe VieiraD
31Pedro HenriqueD
30Zé HugoF
29Thiago HenriqueM
7KelvinF
33BadaróD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 08.10.2026. 3 min čitanja

Operario-PR - Botafogo SP 1:2, Serie B Brazil 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 32. kola Serie B brazilske lige, na stadionu Estadio Germano Kruger u Punta Grossi, sastali su se Operario-PR i Botafogo SP. Utakmica je završena rezultatom 1:2 u korist gostujućeg tima Botafogo SP, koji je ostvario važnu pobedu na gostovanju.

Tok utakmice

Već u prvoj minuti susreta Vinícius Diniz Dall Antonia je postigao gol za Operario-PR, uz asistenciju Aylona, što je dalo rani prednost domaćinu. Ipak, Botafogo SP je uspeo da izjednači pred kraj prvog poluvremena, tačnije u 44. minutu preko Patricka Breya, bez asistencije. U nastavku utakmice, u 54. minutu Morelli je doneo preokret gostima, nakon asistencije Patricka Breya.

Utakmica je bila dinamična i sa dosta aktivnosti na obe strane, što potvrđuje i broj događaja kao što su žuti kartoni i izmene tokom meča. Domaći tim je u 45. minutu izvršio dve izmene: Paraiba je ušao umesto Mirande, dok je Aylon zamenio Onitlasi Júnior de Moraes Rodriguesa. Tokom drugog dela utakmice bilo je još nekoliko promena u sastavima obe ekipe.

Na kraju susreta, u 90+1. minutu, domaći igrač Jose Abad Cuenu Rodriguez je dobio crveni karton zbog nasilnog ponašanja, što je uticalo na završnicu meča. Takođe, bilo je nekoliko žutih kartona koji su uticali na ritam i tenziju utakmice, uključujući one za Leandro Maciela, Darlana Batistu Cobo Da Silvu i Hildeberta Pereiru.

Ključni momenti
  • 1' - Gol Viníciusa Diniz Dall Antonie za Operario-PR, asistirao Aylon.
  • 36' - Žuti karton Leandro Maciel (Botafogo SP) zbog rasprave.
  • 44' - Izjednačenje Patricka Breya (Botafogo SP).
  • 45' - Dve izmene kod Operario-PR: Paraiba ušao umesto Mirande, Aylon umesto Onitlasi Júnior de Moraes Rodriguesa.
  • 45+1' - Žuti karton Darlan Batista Cobo Da Silva (Botafogo SP) zbog prekršaja.
  • 45+5' - Žuti karton Hildeberto Pereira (Operario-PR) zbog neslaganja.
  • 54' - Gol Morellija (Botafogo SP), asistirao Patrick Brey.
  • 90+1' - Crveni karton Jose Abad Cuenu Rodriguez (Operario-PR) zbog nasilnog ponašanja.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Operario-PR 4-1-4-1 Luizinho Lopes
Botafogo SP 3-4-1-2 Cláudio Tencati
Tim Broj Igrač Pozicija
Operario-PR33VagnerG
Operario-PR2Mikael DokaD
Operario-PR22J. CuenúD
Operario-PR43JosephD
Operario-PR27Gabriel FelicianoD
Operario-PR39Matheus TrindadeM
Operario-PR14Hildeberto PereiraM
Operario-PR20Vinícius DinizM
Operario-PR88Neto ParaíbaM
Operario-PR11AylonM
Operario-PR99Caio DantasF
Botafogo SP1Victor SouzaG
Botafogo SP2JonathanD
Botafogo SP4VilarD
Botafogo SP27DarlanD
Botafogo SP22Gabriel InocêncioM
Botafogo SP5L. MacielM
Botafogo SP8Everton MorelliM
Botafogo SP6Patrick BreyM
Botafogo SP10Rafael GavaM
Botafogo SP9HygorF
Botafogo SP23Wesley Pinheiro SantosF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession55%45%
Blocked Shots11
Corner Kicks74
Fouls1818
Free Kicks1718
Goalkeeper Saves42
Offsides12
Passes accurate335268
Red Cards10
Shots insidebox95
Shots off Goal77
Shots on Goal36
Shots outsidebox29
Total passes412342
Total Shots1114
Yellow Cards33
Zaključak

Utakmica između Operario-PR i Botafogo SP donela je zanimljiv susret sa ranim golom domaćina i preokretom gostiju u drugom poluvremenu. Statistički podaci pokazuju da je Operario-PR imao nešto više preciznih pasova i udaraca unutar kaznenog prostora, ali je Botafogo SP bio efikasniji u završnici, sa dva gola koja su odlučila meč. Izmene i kartoni su imali uticaj na tok utakmice, naročito crveni karton domaćina u završnim minutima. Ova analiza osvetljava ključne momente i statističke pokazatelje koji su oblikovali konačni rezultat u ovom kolu Serie B Brazila 2026.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.