Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Operario-PR
1P 1N 3I
10. mesto · 48 bodova
Forma · Ceara
3P 1N 1I
15. mesto · 42 bodova
Golovi · Over 1.5
69% vs 76%
BTTS 50% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 1
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Operario-PR 93,8% · Ceara 88,2%
90,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 30
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Germano Kruger
Grad
Punta Grossa

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Operario-PR
10. mesto · 48 bodova
Ceara
15. mesto · 42 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica 30. kola Serie B Brazila između Operario-PR i Ceara završena je rezultatom 2:2 na stadionu Estadio Germano Kruger u Punta Grossi.
9'
Operario-PR
Gabriel Boschilia
Gol
9'
Operario-PR
Gabriel Boschilia
Gol
42'
Operario-PR
Emaxwell Souza de Lima
Izmena · Aylon
42'
Operario-PR
Emaxwell Souza de Lima
Izmena · Aylon
45'
Ceara
Enzo Valentim Lodovico
Izmena · Matheus Araujo
45'
Ceara
Enzo Valentim Lodovico
Izmena · Matheus Araujo
45+2'
Ceara
Julio Cesar Alves Goncalves
Žuti karton · Foul
45+2'
Ceara
Julio Cesar Alves Goncalves
Žuti karton · Foul
60'
Operario-PR
Caio Dantas
Gol · Vinícius Diniz Dall Antonia
60'
Operario-PR
Caio Dantas
Gol · Vinícius Diniz Dall Antonia
61'
Ceara
Rian Bonfim De Santana
Izmena · Vinícius
61'
Ceara
Rian Bonfim De Santana
Izmena · Vinícius
64'
Operario-PR
Gabriel Boschilia
Izmena · Paraiba
64'
Operario-PR
Gabriel Boschilia
Izmena · Paraiba
65'
Operario-PR
Caio Dantas
Izmena · Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
65'
Operario-PR
Caio Dantas
Izmena · Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
69'
Ceara
Matheus Araujo
Gol · Melquisedeque Costa De Oliveira
69'
Ceara
Matheus Araujo
Gol · Melquisedeque Costa De Oliveira
77'
Ceara
Vinícius
Gol · Luiz Otávio
77'
Ceara
Vinícius
Gol · Luiz Otávio
77'
Ceara
Luiz Otávio
VAR
77'
Ceara
Luiz Otávio
VAR
81'
Operario-PR
Hildeberto Pereira
Izmena · Vinicius Alessandro Mingotti
82'
Operario-PR
Hildeberto Pereira
Izmena · Vinicius Alessandro Mingotti
82'
Operario-PR
Matheus Trindade
Izmena · Índio
82'
Operario-PR
Matheus Trindade
Izmena · Índio
86'
Ceara
Sanchez Costa
Žuti karton · Time Wasting
86'
Ceara
Sanchez Costa
Žuti karton · Time Wasting
89'
Ceara
Bryan Borges Mascarenhas
Žuti karton · Foul
89'
Ceara
Bryan Borges Mascarenhas
Žuti karton · Foul
90'
Ceara
Melquisedeque Costa De Oliveira
Izmena · Lucas Mugni
90'
Ceara
Melquisedeque Costa De Oliveira
Izmena · Lucas Mugni
90+5'
Operario-PR
Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
Žuti karton · Foul
90+5'
Operario-PR
Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
Žuti karton · Foul
90+6'
Ceara
João Gabriel Santos Batista
Izmena · Giovanni Pavani
90+6'
Ceara
Bryan Borges Mascarenhas
Izmena · Éder
90+6'
Ceara
Bryan Borges Mascarenhas
Izmena · Éder
90+6'
Ceara
João Gabriel Santos Batista
Izmena · Giovanni Pavani
52%
Ball Possession
48%
12
Total Shots
15
4
Shots on Goal
5
5
Shots off Goal
6
3
Blocked Shots
4
8
Shots insidebox
9
4
Shots outsidebox
6
7
Corner Kicks
5
2
Offsides
4
10
Fouls
17
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
2
420
Total passes
393
352
Passes accurate
309
17
Free Kicks
9

Analiza tipova · Operario-PR

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ceara

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Operario-PR kod kuće · Ceara u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,9%
Operario-PR 93,8% (16) · Ceara 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,8%
Operario-PR 75,0% (16) · Ceara 88,2% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,8%
Operario-PR 75,0% (16) · Ceara 88,2% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
81,8%
Operario-PR 75,0% (16) · Ceara 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,8%
Operario-PR 75,0% (16) · Ceara 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,8%
Operario-PR 68,8% (16) · Ceara 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
75,8%
Operario-PR 68,8% (16) · Ceara 82,4% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
75,8%
Operario-PR 68,8% (16) · Ceara 82,4% (17)
Bolji uzorak
TipOperario-PR
kod kuće
Ceara
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
90,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
81,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
81,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
81,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
78,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
78,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,8%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
75,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
75,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
72,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
72,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
72,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
72,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
66,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
94,1%
uzorak 17
78,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
66,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
63,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
60,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
60,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
60,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
56,3%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
69,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
66,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
60,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
57,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
57,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
63,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
54,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
51,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
56,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
51,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
51,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
51,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
48,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
48,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
60,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
60,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
43,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
45,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
45,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
43,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
42,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
42,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
51,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
51,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
51,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
45,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
39,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
39,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
36,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
51,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Nerešeno
X Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
30,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
30,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
30,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
39,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
36,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
30,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
24,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
36,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
43,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
43,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
30,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
30,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
36,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
21,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
24,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
21,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
3,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Operario-PR

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Luizinho Lopes
Startna postava 11
33VagnerG
2Mikael DokaD
4KlausD
16MirandaD
27Gabriel FelicianoD
39Matheus TrindadeM
20Vinícius DinizM
14Hildeberto PereiraM
10BoschiliaM
77MaxwellM
99Caio DantasF
Klupa 12
9Vinícius MingottiF
1Elias Martello CurzelG
5ÍndioM
34Renan GustavoD
17Nicolas SchulzD
11AylonF
30Pedro VilhenaM
8J. ZuluagaM
26MaguinhoD
32CharlesM
6MoraesD
88Neto ParaíbaM

Ceara

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Daniel Paulista
Startna postava 11
1RichardG
31BryanD
4Luiz OtávioD
13Luiz OtávioD
12SanchezD
18JúlioM
81Joao GabrielM
60EnzoM
40RichardM
16Rian Bonfim De SantanaM
73Saulo MineiroF
Klupa 12
10L. MugniM
77Lenny LobatoF
99LuccaF
29VinaM
23Caíque FrançaG
2Rafael RamosD
33ÉderD
41G. DiasG
7Giovanni PavaniM
44Kaiky Cabral LeãoM
6SávioD
8Matheus AraújoM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.10.2026. 4 min čitanja

Operario-PR i Ceara odigrali nerešeno u Serie B Brazil

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica 30. kola brazilske Serie B između domaćeg tima Operario-PR i gostujuće ekipe Ceara odigrana je 26. septembra 2026. godine na stadionu Estadio Germano Kruger u Punta Grossi. Susret je završen rezultatom 2:2, pružajući izjednačen duel između dva tima.

Tok utakmice

Već u 9. minutu Operario-PR je stigao do ranog vođstva zahvaljujući golu Gabriela Boschilie. Boschilia je bio dvostruki strelac u tom trenutku, jer su zapisi pokazali dva identična događaja u 9. minutu sa njegovim golovima. Do poluvremena, domaći tim je održao prednost, dok je na odmor otišao sa rezultatom 1:0.

U 42. minutu Operario-PR je izvršio prvu izmene kada je Emaxwell Souza de Lima ušao u igru umesto Aylona. Neposredno pred kraj prvog dela, u 45. minutu, Ceara je takođe izvršila izmene sa Enzo Valentim Lodovico koji je ušao umesto Matheusa Arauja. U nadoknadi prvog poluvremena, u 45+2. minutu, Julio Cesar Alves Goncalves iz Ceara dobio je žuti karton zbog prekršaja.

U drugom poluvremenu, u 60. minutu, Operario-PR je povećao prednost golom Caia Dantasa, kome je asistirao Vinícius Diniz Dall Antonia. Sam minut kasnije Ceara je izvršila izmene, u igru je ušao Rian Bonfim De Santana umesto Viníciusa.

Operario-PR je u 64. minutu izvršio dve izmene: Gabriel Boschilia je izašao, a ušao je Paraiba, dok je u 65. minutu Caio Dantas izašao, a u igru je ušao Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues.

Ceara je u 69. minutu smanjila rezultat golom Matheusa Arauja, kome je asistirao Melquisedeque Costa De Oliveira. U 77. minutu Vinícius je doneo izjednačenje svom timu, a asistenciju je imao Luiz Otávio. Nakon pregleda VAR tehnologije, gol je potvrđen.

Operario-PR je u 81. minutu izvršio izmene u vidu ulaska Hildeberta Pereire umesto Viniciusa Alessandro Mingottija, dok je u 82. minutu ušao Matheus Trindade umesto Índia.

U završnici utakmice, u 86. i 89. minutu, igrači Ceara su dobili po jedan žuti karton: Sanchez Costa zbog odugovlačenja igre, a Bryan Borges Mascarenhas zbog prekršaja. U 90. minutu Melquisedeque Costa De Oliveira ušao je umesto Lucasa Mugnija, dok su u poslednjim minutima utakmice (90+6) ušli João Gabriel Santos Batista i Bryan Borges Mascarenhas umesto Giovanni Pavani i Édera.

U 90+5. minutu Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues iz Operario-PR dobio je žuti karton zbog prekršaja. Utakmica je završena rezultatom 2:2.

Ključni momenti
  • 9' - Dva gola Gabriela Boschilie za Operario-PR.
  • 42' - Izmena u Operario-PR: Emaxwell Souza de Lima ušao umesto Aylona.
  • 45' - Izmena u Ceara: Enzo Valentim Lodovico ušao umesto Matheusa Arauja.
  • 45+2' - Žuti karton Julio Cesar Alves Goncalves (Ceara) zbog prekršaja.
  • 60' - Gol Caia Dantasa za Operario-PR, asistencija Viníciusa Diniz Dall Antonie.
  • 61' - Izmena u Ceara: Rian Bonfim De Santana ušao umesto Viníciusa.
  • 64' i 65' - Izmene u Operario-PR: Paraiba i Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues ušli umesto Boschilie i Caia Dantasa.
  • 69' - Gol Matheusa Arauja za Ceara, asistencija Melquisedeque Costa De Oliveira.
  • 77' - Gol Viníciusa za Ceara, asistencija Luiz Otávia; gol potvrđen VAR-om.
  • 86' i 89' - Žuti kartoni za igrače Ceara, Sanchez Costa i Bryan Borges Mascarenhas.
  • 90+5' - Žuti karton Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues (Operario-PR).
  • 90+6' - Izmene u Ceara: João Gabriel Santos Batista i Bryan Borges Mascarenhas ušli umesto Giovanni Pavani i Édera.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Operario-PR 4-2-3-1 Luizinho Lopes
Ceara 4-2-3-1 Daniel Paulista
Tim Broj Igrač Pozicija
Operario-PR33VagnerG
Operario-PR2Mikael DokaD
Operario-PR4KlausD
Operario-PR16MirandaD
Operario-PR27Gabriel FelicianoD
Operario-PR39Matheus TrindadeM
Operario-PR20Vinícius DinizM
Operario-PR14Hildeberto PereiraM
Operario-PR10BoschiliaM
Operario-PR77MaxwellM
Operario-PR99Caio DantasF
Ceara1RichardG
Ceara31BryanD
Ceara4Luiz OtávioD
Ceara13Luiz OtávioD
Ceara12SanchezD
Ceara18JúlioM
Ceara81Joao GabrielM
Ceara60EnzoM
Ceara40RichardM
Ceara16Rian Bonfim De SantanaM
Ceara73Saulo MineiroF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession52%48%
Blocked Shots34
Corner Kicks75
Fouls1017
Free Kicks179
Goalkeeper Saves32
Offsides24
Passes accurate352309
Red Cards00
Shots insidebox89
Shots off Goal56
Shots on Goal45
Shots outsidebox46
Total passes420393
Total Shots1215
Yellow Cards13
Zaključak

Utakmica između Operario-PR i Ceara donela je dinamičan susret sa ukupno četiri pogotka i nekoliko značajnih izmena koje su uticale na tok igre. Statistički podaci ukazuju na blagu prednost domaćeg tima u pogledu preciznosti pasova i broja kornera, dok je Ceara imala nešto više šuteva ukupno i više prekršaja. Igrači su dobili ukupno četiri žuta kartona, što je ukazivalo na određeni nivo fizičke igre, ali bez isključenja. Rezultat 2:2 odražava izjednačenost u ovom meču Serie B Brazila, odigranom na stadionu Estadio Germano Kruger u Punta Grossi.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.