Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · United Nordic
1P 1N 3I
8. mesto · 39 bodova
Forma · Norrby IF
1P 1N 3I
13. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
85% vs 67%
BTTS 77% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
71,6%
model procena
Liga 71,2% n=198
Domaćin kod kuće 76,9% n=13
Gost u gostima 66,7% n=12
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 18.10.2026. 13:00
United Nordic – Norrby IF
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
71,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 27
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Sodertalje Fotbollsarena
Grad
Sodertalje

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

United Nordic
8. mesto · 39 bodova
Norrby IF
13. mesto · 27 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
United Nordic pobede
1
Nerešeno
0
Norrby IF pobede
21.06.2026.
Norrby IF - United Nordic
Superettan
0:0
United Nordic je na svom terenu u Sodertaljeu savladao Norrby IF rezultatom 2:1 u 27. kolu Superettan lige. Detaljna analiza utakmice sa pregledom ključnih događaja, formacija i statistike.
12'
Norrby IF
Hugo Tilly
Gol · kevin liimatainen
13'
United Nordic
vidar swendsen
Autogol
30'
United Nordic
Žuti karton
Žuti karton
60'
Norrby IF
vidar swendsen
Žuti karton
61'
United Nordic
christian aphrem
Gol
64'
United Nordic
Jonathan gursac
Žuti karton
64'
Norrby IF
Julius·Johansson
Izmena · Joel hjalmar
65'
Norrby IF
Karl Jamie Bichis
Izmena · Ibrahim Adewale
72'
Norrby IF
olle backlund
Žuti karton
80'
United Nordic
Alexander Lindgren
Izmena · Carl Lennstrom
80'
United Nordic
christian aphrem
Izmena · ninos issa
80'
Norrby IF
charlie axede
Izmena · Finlay Neat
84'
United Nordic
adi fisic
Izmena · liam andersson nesvik
52%
Ball Possession
48%
16
Total Shots
12
3
Shots on Goal
4
13
Shots off Goal
8
0
Blocked Shots
0
4
Corner Kicks
6
2
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
0
Free Kicks
0

Analiza tipova · United Nordic

Superettan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Norrby IF

Superettan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

United Nordic kod kuće · Norrby IF u gostima · Superettan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
84,0%
United Nordic 92,3% (13) · Norrby IF 75,0% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
76,0%
United Nordic 76,9% (13) · Norrby IF 75,0% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
76,0%
United Nordic 76,9% (13) · Norrby IF 75,0% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,0%
United Nordic 69,2% (13) · Norrby IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,0%
United Nordic 84,6% (13) · Norrby IF 66,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,0%
United Nordic 84,6% (13) · Norrby IF 66,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,0%
United Nordic 84,6% (13) · Norrby IF 66,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,0%
United Nordic 84,6% (13) · Norrby IF 66,7% (12)
Bolji uzorak
TipUnited Nordic
kod kuće
Norrby IF
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
84,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
76,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
76,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
69,2%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
80,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
72,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
68,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
68,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
76,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
68,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
68,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
64,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
64,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
72,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
72,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
60,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
60,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
56,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
64,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
64,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
64,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
52,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
52,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
48,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
48,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
60,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
52,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
44,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
44,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
60,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
60,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
44,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
44,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
44,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
40,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
32,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
48,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
44,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
44,0%
Nerešeno
X Ceo meč
23,1%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
36,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
32,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
32,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
44,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
36,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
36,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
36,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
53,9%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
36,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
36,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
36,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
28,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
40,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
32,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
28,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
28,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
32,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
32,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
24,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,7%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
16,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
12,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
24,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
20,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
20,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
16,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
16,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
16,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
16,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
16,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
16,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
16,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
12,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
12,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
4,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
4,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
4,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

United Nordic

Formacija: 4-4-2 · Trener: S. Younan
Startna postava 11
1A. MelkemichelG
16N. DaneylM
77J. GürsacD
12S. DavisD
20A. HarabiM
74C. AphremM
21E. SwediM
8T. GrönborgM
24A. Lindgren
11A. FisicF
10E. DurmazF
Klupa 6
30W. EskelinenG
3M. FazalD
18N. IssaF
9Carl LennstromM
25L. Nesvik-Andersson
5L. YgbergM

Norrby IF

Formacija: 4-4-2 · Trener: T. Linderoth
Startna postava 11
1S. BanožićG
14O. BacklundD
5V. SvendsénD
3J. EngvallD
17T. SpendlerD
7J. JohanssonM
18C. AxedeD
16F. GustafssonM
10J. BichisF
11K. LiimatainenM
28H. TillyF
Klupa 8
8M. WesterM
4A. NedzibovicD
19Mouritaza HoumadiF
6J. HjalmarM
15E. Ferreira
2D. BendrikM
13I. AdewaleF
12T. Svensson LillvikG

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 18.10.2026. 3 min čitanja

United Nordic vs Norrby IF 2:1 analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 27. kola švedske Superettan lige, na stadionu Sodertalje Fotbollsarena u Sodertaljeu, sastali su se United Nordic i Norrby IF. Utakmica je završena rezultatom 2:1 u korist domaćina, United Nordica. Oba tima su nastupila u formaciji 4-4-2, a meč je sudio Max Persson.

Tok utakmice

U ranoj fazi utakmice, već u 12. minutu, Norrby IF je došao u vođstvo golom Huga Tillyja, koji je mrežu zatresao nakon pas igre Kevina Liimatainena. Međutim, samo minut kasnije, usledila je greška u odbrani Norrbyja – Vidar Svendsen je postigao autogol koji je izjednačio rezultat na 1:1. Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije menjao.

U drugom poluvremenu, u 61. minutu, Christian Aphrem je doveo United Nordic u vođstvo sa svojim pogotkom, koji se ispostavio kao odlučujući za konačni ishod utakmice. Tokom meča zabeležene su i četiri žuta kartona – po dva na obe strane, uključujući i žuti karton za Vidara Svendsena iz Norrby IF-a u 60. minutu, koji je mogao uticati na disciplinu tima.

Izmene su se dogodile uglavnom u drugom delu utakmice. Norrby IF je u 64. minutu ušao sa dva igrača: Julius Johansson je ušao umesto Joela Hjalmar, dok je Karl Jamie Bichis zamenio Ibrahima Adewalea. United Nordic je izvršio tri izmene od 80. do 84. minuta, pri čemu su ušli Alexander Lindgren umesto Carla Lennstroma, Christian Aphrem umesto Ninosa Isse, i Adi Fisic umesto Liama Anderssona Nesvika. Norrby IF je takođe izvršio izmene u 80. minutu, kada je Charlie Axede ušao umesto Finlaya Neata.

Ključni momenti
  • 12' - Gol Huga Tillyja za Norrby IF, asistencija Kevin Liimatainen.
  • 13' - Autogol Vidara Svendsena, izjednačenje United Nordica.
  • 61' - Gol Christiana Aphrema za vođstvo United Nordica.
  • Žuti kartoni za Vidara Svendsena (60') i Jonathan Gursaca (64') kod United Nordica, kao i za Olle Backlunda (72') kod Norrby IF-a.
  • Više izmena u drugom poluvremenu koje su donele sveže snage na obe strane.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
United Nordic 4-4-2 S. Younan
Norrby IF 4-4-2 T. Linderoth
Tim Broj Igrač Pozicija
United Nordic1A. MelkemichelG
United Nordic16N. DaneylM
United Nordic77J. GürsacD
United Nordic12S. DavisD
United Nordic20A. HarabiM
United Nordic74C. AphremM
United Nordic21E. SwediM
United Nordic8T. GrönborgM
United Nordic24A. Lindgren-
United Nordic11A. FisicF
United Nordic10E. DurmazF
Norrby IF1S. Banoz07G
Norrby IF14O. BacklundD
Norrby IF5V. SvendsénD
Norrby IF3J. EngvallD
Norrby IF17T. SpendlerD
Norrby IF7J. JohanssonM
Norrby IF18C. AxedeD
Norrby IF16F. GustafssonM
Norrby IF10J. BichisF
Norrby IF11K. LiimatainenM
Norrby IF28H. TillyF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession52%48%
Blocked Shots00
Corner Kicks46
Free Kicks00
Red Cards00
Shots off Goal138
Shots on Goal34
Total Shots1612
Yellow Cards22
Zaključak

Utakmica između United Nordica i Norrby IF-a ponudila je zanimljiv razvoj događaja sa ranim golovima i promenama rezultata. United Nordic je uspeo da iskoristi prilike i osvoji tri boda, iako je Norrby IF imao nešto više kornera i nekoliko žutih kartona koji su mogli uticati na ritam igre. Statistički podaci pokazuju blagu prednost United Nordica u ukupnom broju šuteva i posed lopte, ali i veću efikasnost u ključnim momentima. Izmene u drugom poluvremenu ukazuju na taktičke prilagođavanja oba trenera u želji da promene tok utakmice. Ovakav ishod potvrđuje da su detalji poput greške u odbrani i pravovremenih golova bili presudni za konačni rezultat.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.