Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Norrby IF
1P 1N 3I
14. mesto · 27 bodova
Forma · IFK Varnamo
3P 0N 2I
10. mesto · 35 bodova
Golovi · Over 1.5
87% vs 71%
BTTS 60% / 57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 1
8 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Manja promena trenda
76,9%
model procena
Liga 77,8% n=216
Domaćin kod kuće 73,3% n=15
Gost u gostima 64,3% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 31.10.2026. 15:00
Norrby IF – IFK Varnamo
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
76,9%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 29
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:2
Stadion
Borås Arena
Grad
Boras

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Norrby IF
14. mesto · 27 bodova
IFK Varnamo
10. mesto · 35 bodova
U utakmici 29. kola švedske Superettan lige, IFK Varnamo je na Borås Areni savladao Norrby IF rezultatom 3:0. Pogotke su postigli Marcus Antonsson i Johan Rapp, dok je utakmica obeležena i značajnim brojem izmena i žutih kartona.
34'
IFK Varnamo
Marcus Antonsson
Gol · Simon Thern
43'
IFK Varnamo
Johan Rapp
Gol · Simon Thern
46'
Norrby IF
Hugo Tilly
Izmena · Azeez Temitope Yusuf
46'
Norrby IF
Ibrahim Adewale
Izmena · Karl Jamie Bichis
50'
Norrby IF
Ture Spendler
Žuti karton
53'
IFK Varnamo
Musa Oluwaseyi Akinfenwa
Žuti karton
63'
IFK Varnamo
Simon Thern
Izmena · Kai Meriluoto
63'
IFK Varnamo
August Ljungberg
Izmena · Carl Johansson
72'
IFK Varnamo
Musa Oluwaseyi Akinfenwa
Izmena · Hugo Andersson Mella
73'
Norrby IF
olle backlund
Žuti karton
78'
Norrby IF
Azeez Temitope Yusuf
Žuti karton
83'
Norrby IF
charlie axede
Izmena · Malte wester
83'
Norrby IF
Julius·Johansson
Izmena · Finlay Neat
85'
IFK Varnamo
Marcus Antonsson
Izmena · Douglas Bergqvist
86'
Norrby IF
kevin liimatainen
Žuti karton
89'
IFK Varnamo
Johan Rapp
Gol · calle johansson
46%
Ball Possession
54%
10
Total Shots
16
4
Shots on Goal
9
6
Shots off Goal
7
0
Blocked Shots
0
7
Corner Kicks
4
4
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
0
Free Kicks
0

Analiza tipova · Norrby IF

Superettan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · IFK Varnamo

Superettan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno
X Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Norrby IF kod kuće · IFK Varnamo u gostima · Superettan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
93,1%
Norrby IF 86,7% (15) · IFK Varnamo 100,0% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
93,1%
Norrby IF 86,7% (15) · IFK Varnamo 100,0% (14)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
86,2%
Norrby IF 86,7% (15) · IFK Varnamo 85,7% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
79,3%
Norrby IF 86,7% (15) · IFK Varnamo 71,4% (14)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
79,3%
Norrby IF 86,7% (15) · IFK Varnamo 71,4% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
75,9%
Norrby IF 80,0% (15) · IFK Varnamo 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
72,4%
Norrby IF 73,3% (15) · IFK Varnamo 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
72,4%
Norrby IF 73,3% (15) · IFK Varnamo 71,4% (14)
Bolji uzorak
TipNorrby IF
kod kuće
IFK Varnamo
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
100,0%
uzorak 14
93,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
100,0%
uzorak 14
93,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
86,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
79,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
79,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
75,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
72,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
72,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
72,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
72,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
100,0%
uzorak 14
82,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
69,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
69,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
69,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
69,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
69,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
64,3%
uzorak 14
69,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
64,3%
uzorak 14
65,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
65,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
65,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
64,3%
uzorak 14
62,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
65,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
62,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
62,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
58,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
58,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
58,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
58,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
58,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
55,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
55,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
55,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
55,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
53,3%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
55,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
55,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
55,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
51,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
51,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
51,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
51,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
58,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
51,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
51,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
48,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
48,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
48,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
48,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
51,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
51,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
48,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
48,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
48,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
44,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
44,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
44,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
44,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
44,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
48,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
48,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
48,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
44,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
44,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
44,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
41,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
41,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
41,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
41,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
48,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
48,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
44,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
44,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
44,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
44,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
41,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
41,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
41,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
37,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
37,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
37,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
41,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
37,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
37,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
37,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
37,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
34,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
34,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
34,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
34,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
34,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
34,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
31,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
31,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
31,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
31,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
31,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
31,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
31,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
34,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
34,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
31,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
31,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
31,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
31,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
31,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
31,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
27,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
24,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
24,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
24,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
27,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
27,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
27,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
24,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
24,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
24,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
20,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
24,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
24,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
20,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
17,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
17,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
24,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
20,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
20,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
20,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
20,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
17,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13,3%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
13,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
35,7%
uzorak 14
20,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
13,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
13,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
10,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
6,9%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
17,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
13,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
13,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
6,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
6,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
3,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Norrby IF

Formacija: 4-4-2 · Trener: T. Linderoth
Startna postava 11
1S. BanožićG
14O. BacklundD
3J. EngvallD
5V. SvendsénD
17T. SpendlerD
7J. JohanssonM
6J. HjalmarM
18C. AxedeD
13I. AdewaleF
11K. LiimatainenM
28H. TillyF
Klupa 9
9A. YusufF
2D. BendrikM
10J. BichisF
15E. Ferreira
19Mouritaza HoumadiF
4A. NedzibovicD
12T. Svensson LillvikG
8M. WesterM
20Ibrahima DembeleM

IFK Varnamo

Formacija: 4-4-2 · Trener: K. Bergstrand
Startna postava 11
1H. KetoG
19Erik Jacob FreijD
2J. RappD
16Z. RåvikD
4S. OhlssonD
33Musa Oluwaseyi Akinfenwa
26C. JohanssonM
10V. ClaessonF
11A. LjungbergM
22S. ThernM
14M. AntonssonF
Klupa 9
13S. JanssonD
7C. JohanssonF
24M. KamaraM
9K. MeriluotoF
23L. RóbertssonM
39L. SelinG
34B. ZulovicM
5D. BergqvistD
8H. Andersson MellaM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 4 min čitanja

Norrby IF - IFK Varnamo 0:3, Superettan 29. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 29. kola Superettan lige, švedskog drugoligaškog takmičenja, odigrana je utakmica između Norrby IF i IFK Varnamo. Meč je igran na Borås Areni u Borasu, a završio se ubedljivom pobedom gostiju iz Varnama rezultatom 3:0.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Marcus Antonsson u 34. minutu, nakon asistencije Simona Therna. Samo nekoliko minuta kasnije, u 43. minutu, Johan Rapp je povećao prednost IFK Varnama, takođe nakon dodavanja Simona Therna, čime su gosti otišli na poluvreme sa rezultatom 2:0 u svoju korist.

U nastavku utakmice, Norrby IF je izvršio dve izmene odmah po početku drugog poluvremena – Hugo Tilly je ušao u igru umesto Azeeza Temitopea Yusufa, dok je Ibrahim Adewale zamenio Karla Jamieja Bichisa. Žuti karton za domaće dobio je Ture Spendler u 50. minutu.

Gosti su takođe pravili izmene, a Simon Thern je izašao u 63. minutu, a umesto njega ušao je Kai Meriluoto. U 72. minutu Musa Oluwaseyi Akinfenwa je izašao iz igre, a ušao je Hugo Andersson Mella. Johan Rapp je u 89. minutu postigao treći gol za IFK Varnamo, nakon asistencije Calle Johanssona, čime je konačan rezultat postavljen na 3:0.

U nastavku meča bilo je nekoliko žutih kartona za domaće igrače: Olle Backlund (73'), Azeez Temitope Yusuf (78') i Kevin Liimatainen (86'), kao i jedan za Musa Oluwaseyi Akinfenwu iz gostujućeg tima u 53. minutu. Norrby IF je pravio dodatne izmene u 83. minutu, kada su ušli Charlie Axede i Julius Johansson umesto Maltea Westera i Finlay Neata, dok je u 85. minutu Marcus Antonsson ušao umesto Douglasa Bergqvista kod gostiju.

Ključni momenti
  • 34' - Gol Marcusa Antonssona za IFK Varnamo, asistirao Simon Thern
  • 43' - Gol Johana Rappa za IFK Varnamo, asistirao Simon Thern
  • 46' - Izmene kod Norrby IF: Hugo Tilly ušao umesto Azeeza Temitopea Yusufa; Ibrahim Adewale ušao umesto Karla Jamieja Bichisa
  • 50' - Žuti karton Ture Spendlera (Norrby IF)
  • 53' - Žuti karton Musa Oluwaseyi Akinfenwe (IFK Varnamo)
  • 63' - Izmene kod IFK Varnamo: Simon Thern izašao, Kai Meriluoto ušao; August Ljungberg ušao umesto Carla Johanssona
  • 72' - Izmena kod IFK Varnamo: Musa Oluwaseyi Akinfenwa izašao, Hugo Andersson Mella ušao
  • 73' - Žuti karton Olle Backlunda (Norrby IF)
  • 78' - Žuti karton Azeeza Temitopea Yusufa (Norrby IF)
  • 83' - Izmene kod Norrby IF: Charlie Axede ušao umesto Maltea Westera; Julius Johansson ušao umesto Finlay Neata
  • 85' - Izmena kod IFK Varnamo: Marcus Antonsson ušao umesto Douglasa Bergqvista
  • 86' - Žuti karton Kevin Liimatainena (Norrby IF)
  • 89' - Gol Johana Rappa za IFK Varnamo, asistirao Calle Johansson
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Norrby IF 4-4-2 T. Linderoth
IFK Varnamo 4-4-2 K. Bergstrand
Tim Broj Igrač Pozicija
IFK Varnamo1H. KetoG
IFK Varnamo19Erik Jacob FreijD
IFK Varnamo2J. RappD
IFK Varnamo16Z. RåvikD
IFK Varnamo4S. OhlssonD
IFK Varnamo33Musa Oluwaseyi Akinfenwa-
IFK Varnamo26C. JohanssonM
IFK Varnamo10V. ClaessonF
IFK Varnamo11A. LjungbergM
IFK Varnamo22S. ThernM
IFK Varnamo14M. AntonssonF
Norrby IF1S. Banoz07i07G
Norrby IF14O. BacklundD
Norrby IF3J. EngvallD
Norrby IF5V. SvendsénD
Norrby IF17T. SpendlerD
Norrby IF7J. JohanssonM
Norrby IF6J. HjalmarM
Norrby IF18C. AxedeD
Norrby IF13I. AdewaleF
Norrby IF11K. LiimatainenM
Norrby IF28H. TillyF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte46%54%
Blokirani šutevi00
Korneri74
Slobodni udarci00
Crveni kartoni00
Šutevi van gola67
Šutevi u okvir gola49
Ukupno šuteva1016
Žuti kartoni41
Zaključak

Utakmica između Norrby IF i IFK Varnamo završila se ubedljivom pobedom gostiju sa 3:0. IFK Varnamo je uspeo da realizuje tri pogotka, dva u prvom i jedan u završnim minutima utakmice, što je bilo dovoljno za jasnu prednost. Statistički podaci pokazuju da su gosti imali nešto više udaraca u okvir gola (9 prema 4) i ukupno šuteva (16 prema 10), dok su domaći imali više kornera (7 prema 4). Posed lopte bio je izjednačeniji, sa blagom prednošću gostiju. Četiri žuta kartona za domaće ukazuju na određene probleme u disciplini, što je moglo uticati na njihov nastup. Oba tima su koristila izmene tokom utakmice, što je uticalo na dinamiku i tok meča. Pobeda IFK Varnama na gostujućem terenu potvrđuje njihovu efikasnost u ovom susretu, ali za detaljnije zaključke bilo bi potrebno više podataka iz drugih utakmica i sezonskih performansi.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.