Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Vilaverdense
1P 0N 4I
10. mesto · 8 bodova
Forma · Anadia
2P 0N 3I
8. mesto · 19 bodova
Golovi · Over 1.5
50% vs 64%
BTTS 36% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 2 — 1
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Vilaverdense 92,9% · Anadia 100,0%
96,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Relegation Round - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Campo Cruz Do Reguengo
Grad
Vila Verde

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Vilaverdense
10. mesto · 8 bodova
Anadia
8. mesto · 19 bodova
Utakmica Vilaverdense - Anadia donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga 3, Portugal.
8'
Vilaverdense
R. Jota
Žuti karton
9'
Anadia
Cuba
Gol iz penala
15'
Vilaverdense
A. Ibrahim
Žuti karton
28'
Anadia
M. Conceicao
Žuti karton
29'
Anadia
J. Castro
Žuti karton
38'
Vilaverdense
J. Faria
Žuti karton
39'
Vilaverdense
V. Coelho
Crveni karton
45+2'
Vilaverdense
J. Burst
Žuti karton
46'
Vilaverdense
J. Burst
Izmena · Gonçalo Sousa
49'
Anadia
Erivaldo
Žuti karton
57'
Vilaverdense
A. Ibrahim
Izmena · Diogo Madaleno
61'
Anadia
João Castro
Izmena · Daniel Liberal
61'
Anadia
Moisés Conceição
Izmena · Cláudio Mendes
65'
Vilaverdense
B. Camara
Izmena · Yemi
65'
Vilaverdense
Jota Rego
Izmena · Ivo Cláudio
68'
Anadia
Miguel Vilela
Izmena · Patrick
72'
Anadia
T. Martins
Žuti karton
83'
Anadia
Žuti karton
Žuti karton
84'
Anadia
David Teles
Izmena · Zimbabwé
84'
Anadia
Erivaldo
Izmena · Leandro Tipote
85'
Vilaverdense
Nico
Izmena · Weslei

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Vilaverdense

Liga 3 · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Anadia

Liga 3 · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Vilaverdense kod kuće · Anadia u gostima · Liga 3 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
96,4%
Vilaverdense 92,9% (14) · Anadia 100,0% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
85,7%
Vilaverdense 85,7% (14) · Anadia 85,7% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
85,7%
Vilaverdense 85,7% (14) · Anadia 85,7% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
75,0%
Vilaverdense 78,6% (14) · Anadia 71,4% (14)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
75,0%
Vilaverdense 78,6% (14) · Anadia 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
71,4%
Vilaverdense 71,4% (14) · Anadia 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
71,4%
Vilaverdense 71,4% (14) · Anadia 71,4% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
75,0%
Vilaverdense 85,7% (14) · Anadia 64,3% (14)
Bolji uzorak
TipVilaverdense
kod kuće
Anadia
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
92,9%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
96,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
85,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
85,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
64,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
42,9%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
57,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
57,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
46,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Nerešeno
X Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
39,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
39,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
17,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
17,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
10,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.