Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Wacker Burghausen
4P 1N 0I
7. mesto · 52 bodova
Forma · Nürnberg II
3P 2N 0I
11. mesto · 45 bodova
Golovi · Over 1.5
59% vs 88%
BTTS 53% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 8
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Wacker Burghausen 76,5% · Nürnberg II 76,5%
76,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Bayern - 34
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:3
Poluvreme
1:0
Stadion
Wacker-Arena
Grad
Burghausen

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Wacker Burghausen
7. mesto · 52 bodova
Nürnberg II
11. mesto · 45 bodova
Utakmica Wacker Burghausen - Nürnberg II donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Regionalliga - Bayern, Germany.
25'
Wacker Burghausen
J. Maljojoki
Gol
48'
Nürnberg II
N. Zietsch
Izmena · B. Gögce
48'
Nürnberg II
C. Irigoyen
Izmena · C. Georgiadis
55'
Wacker Burghausen
D. Bareš
Gol
58'
Nürnberg II
B. Gögce
Gol
62'
Wacker Burghausen
J. Maljojoki
Gol
69'
Nürnberg II
C. Georgiadis
Gol
72'
Nürnberg II
B. Gögce
Gol iz penala
73'
Nürnberg II
P. Scobel
Izmena · J. Krupa
82'
Wacker Burghausen
M. Sommerauer
Izmena · A. Andreichyk
84'
Wacker Burghausen
D. Ade
Izmena · L. Adamhuber
84'
Wacker Burghausen
D. Bareš
Izmena · J. Kanze
84'
Nürnberg II
B. Kirsch
Izmena · P. Fuchs

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Wacker Burghausen

Regionalliga - Bayern · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 6 11 35,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Nürnberg II

Regionalliga - Bayern · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Wacker Burghausen kod kuće · Nürnberg II u gostima · Regionalliga - Bayern 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
76,5%
Wacker Burghausen 76,5% (17) · Nürnberg II 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,5%
Wacker Burghausen 70,6% (17) · Nürnberg II 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
70,6%
Wacker Burghausen 70,6% (17) · Nürnberg II 70,6% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
79,4%
Wacker Burghausen 64,7% (17) · Nürnberg II 94,1% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
79,4%
Wacker Burghausen 64,7% (17) · Nürnberg II 94,1% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
76,5%
Wacker Burghausen 64,7% (17) · Nürnberg II 88,2% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
76,5%
Wacker Burghausen 64,7% (17) · Nürnberg II 88,2% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
76,5%
Wacker Burghausen 64,7% (17) · Nürnberg II 88,2% (17)
Bolji uzorak
TipWacker Burghausen
kod kuće
Nürnberg II
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
76,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
79,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
79,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
76,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
76,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
76,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
73,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
73,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
55,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
47,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
47,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno
X Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
35,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
32,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
20,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.