Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Wycombe
2P 2N 1I
13. mesto · 18 bodova
Forma · Burton Albion
1P 2N 2I
15. mesto · 17 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 71%
BTTS 71% / 43% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 3 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
74,0%
model procena
Liga 78,7% n=150
Domaćin kod kuće 57,1% n=7
Gost u gostima 85,7% n=7
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 31.10.2026. 16:00
Wycombe – Burton Albion
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
74,0%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 14
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Adams Park
Grad
High Wycombe

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Wycombe
13. mesto · 18 bodova
Burton Albion
15. mesto · 17 bodova
Wycombe je na Adams Parku u 14. kolu League One ostvario pobedu nad Burton Albionom rezultatom 2:0. Pogledajte detaljnu analizu utakmice, ključne momente i statistiku.
12'
Wycombe
Daniel Harvie
Žuti karton · Foul
21'
Wycombe
Jayden Wareham
Gol
23'
Wycombe
Malik Mothersille
Žuti karton · Time Wasting
38'
Burton Albion
Toby Sibbick
Žuti karton · Foul
45'
Burton Albion
Jack Armer
Izmena · H. Araujo
53'
Wycombe
Cauley Woodrow
Gol · Fred Onyedinma
68'
Wycombe
Malik Mothersille
Izmena · Luke Leahy
68'
Wycombe
Cauley Woodrow
Izmena · Danny Ings
68'
Wycombe
Jack Grimmer
Izmena · Dan Casey
69'
Burton Albion
M. O’Mahony
Izmena · Matthew Dennis
69'
Burton Albion
Sulyman Krubally
Izmena · Will Collar
82'
Burton Albion
Gbemi Arubi
Izmena · Kain Adom
82'
Burton Albion
Jason Sraha
Izmena · Joe Cameron Lewis
51%
Ball Possession
49%
16
Total Shots
8
5
Shots on Goal
2
7
Shots off Goal
6
4
Blocked Shots
0
9
Shots insidebox
5
7
Shots outsidebox
3
4
Corner Kicks
5
2
Offsides
0
15
Fouls
19
2
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
3
376
Total passes
351
267
Passes accurate
251
1.31
expected_goals
0.87
19
Free Kicks
15

Analiza tipova · Wycombe

League One · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Burton Albion

League One · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Wycombe kod kuće · Burton Albion u gostima · League One 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
92,9%
Wycombe 100,0% (7) · Burton Albion 85,7% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
85,7%
Wycombe 100,0% (7) · Burton Albion 71,4% (7)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
85,7%
Wycombe 100,0% (7) · Burton Albion 71,4% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,6%
Wycombe 85,7% (7) · Burton Albion 71,4% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
78,6%
Wycombe 85,7% (7) · Burton Albion 71,4% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,6%
Wycombe 85,7% (7) · Burton Albion 71,4% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,6%
Wycombe 85,7% (7) · Burton Albion 71,4% (7)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
78,6%
Wycombe 71,4% (7) · Burton Albion 85,7% (7)
Bolji uzorak
TipWycombe
kod kuće
Burton Albion
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
92,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
85,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
85,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno
X Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Wycombe

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: T. Hounsell
Startna postava 11
23C. HazardG
2J. GrimmerD
26C. TaylorD
45A. HagelskjærD
3D. HarvieD
4J. ScowenM
8C. Boyd-MunceM
44F. OnyedinmaM
12C. WoodrowM
29M. MothersilleM
15J. WarehamF
Klupa 7
17D. CaseyD
28Danny IngsF
10L. LeahyM
21Jamie MullinsM
11Silko Amari Otieno ThomasF
33J. WildsmithG
27S. CookD

Burton Albion

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: G. Bowyer
Startna postava 11
34C. AddaiG
6T. SibbickD
16C. TiltD
20J. SrahaD
17R. Borges RodriguesM
41Sulyman KruballyM
4K. ChaukeM
3J. ArmerM
9G. ArubiM
8C. WebsterM
10Mark O’MahonyF
Klupa 7
24Harvey AraujoD
29Kain AdomF
23Emeka AdeileD
14W. CollarM
19M. DennisF
32J. KeanG
31J. LewisD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 3 min čitanja

Wycombe protiv Burton Albion - analiza utakmice League One

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 14. kola engleske League One, na stadionu Adams Park u High Wycombeu, domaći tim Wycombe je ostvario pobedu nad Burton Albionom rezultatom 2:0. Utakmica je završena bez primljenog gola za domaćina, dok su gosti ostali bez postignutog pogotka.

Tok utakmice

Utakmica je započela sa žutom kartonom za Danijela Harvija iz Wycombea već u 12. minutu zbog prekršaja. Samo devet minuta kasnije, u 21. minutu, Jayden Wareham je postigao prvi gol za domaćina, što je bio važan trenutak koji je doneo prednost Wycombeu. Dva minuta nakon toga, Malik Mothersille je dobio žuti karton zbog odugovlačenja igre.

Burton Albion je u 38. minutu dobio žuti karton preko Tobija Sibicka zbog prekršaja. Pred kraj prvog poluvremena, u 45. minutu, Burton je izvršio prvu izmenu - Jack Armer je ušao u igru umesto Harveja Arauja.

U drugom poluvremenu, u 53. minutu, Cauley Woodrow je povećao prednost Wycombea na 2:0 nakon asistencije Freda Onyedinme. U 68. minutu domaći tim je izvršio tri izmene: Malik Mothersille je ušao umesto Luka Leahyja, Cauley Woodrow je zamenio Danija Ingsa, a Jack Grimmer je ušao umesto Dana Kejsija. Burton Albion je u 69. minutu takođe napravio dve izmene - Mark O’Mahony je zamenio Metjua Denisa, a Sulyman Krubally ušao je umesto Vila Kolara. U 82. minutu Burton je izvršio još dve izmene: Gbemi Arubi je ušao umesto Kejna Adoma, dok je Džejson Sraha zamenio Džoa Kamerona Luisa.

Ključni momenti
  • 12' žuti karton za Danijela Harvija (Wycombe) zbog prekršaja
  • 21' gol Jaydena Warehama (Wycombe)
  • 23' žuti karton za Malika Mothersillea (Wycombe) zbog odugovlačenja
  • 38' žuti karton za Tobija Sibicka (Burton Albion) zbog prekršaja
  • 45' izmena u Burtonu: Jack Armer ušao umesto Harveja Arauja
  • 53' gol Cauley Woodrowa (Wycombe), asistirao Fred Onyedinma
  • 68' tri izmene u Wycombee: Malik Mothersille umesto Luke Leahy, Cauley Woodrow umesto Danny Ings, Jack Grimmer umesto Dan Casey
  • 69' dve izmene u Burtonu: Mark O’Mahony umesto Matthew Dennis, Sulyman Krubally umesto Will Collar
  • 82' dve izmene u Burtonu: Gbemi Arubi umesto Kain Adom, Jason Sraha umesto Joe Cameron Lewis
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Wycombe 4-2-3-1 T. Hounsell
Burton Albion 3-4-2-1 G. Bowyer
Tim Broj Igrač Pozicija
Wycombe23C. HazardG
Wycombe2J. GrimmerD
Wycombe26C. TaylorD
Wycombe45A. HagelskjærD
Wycombe3D. HarvieD
Wycombe4J. ScowenM
Wycombe8C. Boyd-MunceM
Wycombe44F. OnyedinmaM
Wycombe12C. WoodrowM
Wycombe29M. MothersilleM
Wycombe15J. WarehamF
Burton Albion34C. AddaiG
Burton Albion6T. SibbickD
Burton Albion16C. TiltD
Burton Albion20J. SrahaD
Burton Albion17R. Borges RodriguesM
Burton Albion41Sulyman KruballyM
Burton Albion4K. ChaukeM
Burton Albion3J. ArmerM
Burton Albion9G. ArubiM
Burton Albion8C. WebsterM
Burton Albion10Mark O’MahonyF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession51%49%
Blocked Shots40
Corner Kicks45
Expected Goals (xG)1.310.87
Fouls1519
Free Kicks1915
Goalkeeper Saves23
Offsides20
Passes accurate267251
Red Cards00
Shots insidebox95
Shots off Goal76
Shots on Goal52
Shots outsidebox73
Total passes376351
Total Shots168
Yellow Cards21
Zaključak

Wycombe je na svom terenu uspešno savladao Burton Albion rezultatom 2:0, što potvrđuju i statistički podaci koji pokazuju veću efikasnost domaćina u šutiranju ka golu, kao i nešto bolju preciznost u dodavanjima. Domaći tim je imao 16 ukupnih šuteva, od čega pet u okvir gola, dok je Burton imao upola manje šuteva i samo dva u okvir. Iako su oba tima pokazala sličan procenat posedovanja lopte, Wycombe je uspeo da iskoristi svoje prilike i postigne dva gola. Izmene su bile učestale u drugom poluvremenu, što je uticalo na dinamiku igre, ali nije promenilo rezultat. Zabeležena su i tri žuta kartona, dva za domaćina i jedan za goste, koji nisu doveli do isključenja. Ova analiza je zasnovana isključivo na dostupnim podacima i ne uključuje dodatne procene ili spekulacije o utakmici.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.